Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти сучасного містера Дарсі

Рекламний блок

Кроки

 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 1.jpg 1 Бажані риси повинні бути досяжними. Якщо ви збираєтеся знайти сучасного м-Дарсі, то вам варто розглянути деякі риси характеру, які були у остиновского Дарсі.
  • Очевидна інтелігентність і дотепність. Елізабет в змозі вести дотепні розмови з паном Дарсі з тієї причини, що вони обидва вдумливі й освічені люди. Р-н Дарсі схильний до роздумів над речами, а не до поспішних висновків.
  • Здатність себе забезпечити. У «Гордості і упередженні», р-н Дарсі непристойно багатий. Само собою більшість чоловіків, яких ви можете зустріти, не будуть володіти таким станом, як містер Дарсі. Однак дуже важливо, щоб ваш сучасний пан Дарсі знайшов своє покликання у житті і розумів, чого йому можуть допомогти досягти гроші.
  • Прямолінійність. Пан Дарсі був знаменитий тим, що завжди був відвертий у розмові.
  • Лояльність. Р-н Дарсі дуже лояльний до своєї сім'ї і тим, кого вважає своїми друзями.
  • Турбота про близьких, і друзів і сім'ї. Наприклад, р-н Дарсі завжди готовий допомогти своїй родині, коли Лідія тікає з паном Викхемом, а також він завжди захисник для своєї сестри Джорджианы.
  • Вміння бути гарним слухачем. Пан Дарсі завжди в змозі вислухати Елізабет. Він також проявляє себе, як людина, яка вміє сприймати критику і виправлятись, коли Елізабет дорікає його в тому, що він подав поганий приклад. [1] Лія Оркатт припускає, що чоловіки, які «навчені», що стоять на шляху формування «високого характеру».[2]
  • Уміння висловити свої думки і почуття.
  • Має хорошу репутацію.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 2.jpg 2 Будьте обережні в своїх відмовах. Ясна річ, що риси зображені автором у книзі, малюють нам ідеал. Любов до такого способу може привести вас лише до смутку і розчарування, особливо в тому випадку, якщо ніхто з вашого оточення не відповідає ідеалу, не варто через це нескінченно відхиляти зацікавлених у вас чоловіків. Навіть у Елізабет була в голові картинка «правильного» для неї чоловіка, і містер Дарсі спочатку не потрапляв у цю категорію. Швидше за все, вона розглядала його як марнославного, безтурботного, гордого і злого людини. На щастя, завдяки силі її характеру, вона змогла змінити своє самостійне судження, коли виявила інші сторони його характеру, вона відкрила йому своє серце і стала ближче до його істинної сутності. Будьте впевнені в тому, що не переслідуєте примарні ідеали, і ваші очікування базуються на дійсності.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 3.jpg 3 Зустрічайтеся тільки з джентльменами. У світі існує багато таких чоловіків, вам всього лише потрібно шукати саме таких. Ви можете зустріти їх в будь-якому непередбаченому місці, тому вам може знадобитися час, для того щоб розкрити в черговому хлопця його джентльменські якості. Іншими словами, не судіть книгу по її обкладинці. В той же час ви не можете бути впевненими в тому, що в кожному зустрічному ховається джентльмен, деякі з них – просто придурки, вам слід уникати їх або обережно прибирати зі свого шляху знаходження вашого сучасного містера Дарсі.
  • Якщо ваш партнер на побаченні відкриває перед вами двері (уважний), думає про ваші потреби (турботливий), уважно слухає (цікавиться вами), і здається в більшій своїй мірі галантним джентльменом, він – в значній мірі сучасний містер Дарсі.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 4.jpg 4 Залишайтеся врівноваженими і уважними. Дуже легко відзначити ваше побачення, як невдале, якщо супутник вам неприємний або не звертає належної уваги. Це природно прагне до кращих відчуттів, замість того щоб розглядати інші способи знаходження спільної мови. Залишайтеся відкритої зі своїми чоловіками – Елізабет зберігала свою дотепність і продовжувала жити, незважаючи на свої припущення про поганих вчинках містера Дарсі. Коли вона висловлювала свою відразу до нього, вона з'ясувала всі ті моменти, які її цікавили, не перетворюючи це в приховану боротьбу. Покладайтеся на свою дотепність і завзятість, щоб підібратися до людини, який може спочатку здатися презирливим і віддаленим, навіть якщо це тільки заради професійних або соціальних відносин з ним; зрештою, перемога таким способом – виключно жіночий підхід.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 5.jpg 5 Навчитеся визначати відмінності між впевненістю і зарозумілістю. Р-н Дарсі горда людина, але він дивує Елізабет, коли вона виявляє, що він не той марнославний людина, яким вона вважала його з самого початку. Перебуваючи в пошуках вашого сучасного містера Дарсі, завжди намагайтеся дивитися поверх бравади і насмішок, націлених на те, щоб не показати симпатію до вас при сторонніх. Може здаватися, що зарозумілість є результатом сором'язливості або дискомфорту у вашій присутності, або навіть спотвореної спробою бути ввічливим з вами. Спробуйте не відповідати різко на поведінку або відповіді, які з першого погляду здаються відчуженими, стриманими і зарозумілими. Підведіть підсумки, звернувши увагу на компанію, в якій ви з ним й його поведінку, перш ніж списувати його з рахунків, вважаючи, що він дуже марнославний. Шукайте послідовність в поведінці; якщо він дійсно зарозумілий, то продовжить відпускати уїдливі і поблажливі коментарі, мало буде звертати увагу на інших, показуючи свою перевагу над ними. З іншого боку, якщо він просто самовпевнений, ви побачите, що він дійсно проявляє турботу щодо інших людей, не намагається здаватися краще за інших; швидше за все він буде почувати себе впевнено в різних умовах, з будь-якими знайомими і незнайомими людьми.
  • Навіть якщо вам здається, що ви маєте справу з містером Зарозумілістю, зберігайте дотепність, відповідайте ввічливо, але поясніть що існують межі вашої терпимості і поблажливості.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 6.jpg 6 Перевірте його романтичні можливості. Знайдіть чоловіка, який думає про малих речах, який тримає вас за руки просто, тому що знає - вам це подобається, починає читати «Сутінки» або «Гордість або упередження» тільки тому, що це ваша улюблена книга. Знайдіть того, хто захоче зрозуміти вас краще, дізнаючись більше про те, що вами рухає.
  • Само собою, що сучасний містер Дарсі, так цікаво відроджений у фільмі «Щоденник Бріджит Джонс» в образі Марка Дарсі, завжди повторював би його слова: «Ви мені дуже подобаєтесь. Такий, яка ви є».[3]
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 7.jpg 7 Цінуєте себе. Елізабет була персонажем, який випереджав свій час, її цінували за інтелігентність і почуття власної гідності. Все ж вона була створена у часі, коли жінки знаходили чоловіків задля економічного благополуччя. Пошук сучасного містера Дарсі включає в себе розуміння того, що ви шукайте партнера для себе, який поважає ваш вибір і незалежність. Не змінюйте своєї віри, цінностей або думку заради іншої людини; будьте неупередженими, обговорюючи нові ідеї і слухаючи нові думки, але не стаєте рабом чар Купідона. Підтримуйте свою незалежну думку і переконайте свого сучасного містера Дарсі в тому, що ви можете і ви завжди будете думати самі за себе.
  • Переконайтеся, що у вас один рівень розвитку. Елізабет упивалася інтелектуальної стимуляцією, яку їй забезпечували регулярні сутички з містером Дарсі. Читач також залишається з враженням, що їх шлюб наповнений спільними вечорами, проведеними у каміна за філософськими розмовами.
  • М-р Дарсі був вражений лояльністю Елізабет, прихильність і відданість сім'ї і друзям. Сучасний містер Дарсі теж не боїться вашої любові до сім'ї і друзям. Навпаки, він вважає це підкорюючи.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 8.jpg 8 Не переслідуйте чоловіків. Елізабет не робила нічого, для того щоб закохати в себе пана Дарсі, окрім своєї природної привабливості. Вона не відчувала потреби в тому, щоб кинутися кому на шию. Вона не перетворювала себе в того, хто зрадив свій справжній характер, і, звичайно ж, її не турбували пусті і часто негативні відгуки оточуючих. Елізабет залишалася вірною самій собі і уявляла цю дійсність всім, включаючи містера Дарсі.
  • Запитайте себе, чи є це гордістю або упередженням, що змушує вас переслідувати людину, яка не підходить вам. Ви нічого не повинні доводити того, хто відкинув вас, залиште все як є.
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 9.jpg 9 Будьте обережні з тим, кого ви закохуєтеся. З одного боку це дуже мрійливо і втішно, тужити по чоловікові, схожому на містера Дарсі. З іншого боку ви можете гнатися за недоступними чоловіками, характер яких спотворений, пригнічений, примхливий, і, в кінцевому рахунку, вони залишаються недосяжними. Може виявитися, що чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, не володіє ні одним з достоїнств містера Дарсі, а являє собою всі його негативні якості. Ви також можете зустрічати чоловіків, які ніколи не з'єднаються з вами повністю, тому що страждають фобією наявності зобов'язань, змушуючи вас постійно страждати з-за цього. Якщо це зразок вашого чоловіка, і ви не знаходите в собі сили змінити його, обговоріть цю проблему зі своїм лікарем, для того щоб спробувати розкрити першопричини.
  • Прийміть до уваги, що Джейн Остін не писала роман «Шлюб містера і місіс Дарсі». Довічні зобов'язання означають набагато більше, ніж змінюється з часом зовнішність, здивування від відкриття людини з іншої сторони його характеру. Якщо ви збираєтеся вийти заміж за людину схильного до капризів і має проблеми з вираженням емоцій, ймовірно, вас чекає важкий шлюб. [4] Будьте впевнені в тому, що ваш сучасний пан Дарсі – все що ви б хотіли бачити свого супутника життя, поки смерть не розлучить вас.
  • Зустрічайтеся тривалий час, для того щоб точно знати чи не є ваш містер Дарсі, любителем покомандувати і не має потреб домінувати.[5]
 • Find a Modern Day Mr. Darcy Step 10.jpg 10 Працюйте над своїми стосунками. На відміну від книги, реальні відносини тривають і далі, вимагаючи постійної роботи над ними і ін'єкцій романтики. Але якщо поруч з вами сучасний містер Дарсі, це не повинно бути дуже складно!

 • Поради

  • «Гордість і упередження» показує нам, що перше враження не завжди є правильним. Спочатку Елізабет (упередження) приголомшена марнославством містера Дарсі і судить його дуже різко; аналогічно містер Дарсі (гордість) дозволяє своїй свідомості засліпити себе, ображає її, руйнуючи можливості, що відкрилися, коли Елізабет показує себе зовсім в іншому світлі. З цієї причини, проявіть уважність для того щоб не опинитися в такій же самій пастці; не судіть на швидку руку, щоб зруйнувати свої можливості пошуку вашого містера Дарсі.
  • Елізабет – «Упередження», містер Дарсі «Гордість».


  Попередження

  • Не чекайте отримати містера Дарсі загорнутим у подарунковий папір! Гордість і упередження – відмінна книга, але в реальному житті все буває рідко так казково і ідеально.
  • Вам, імовірно, доведеться витратити багато часу, перш ніж ви знайдете свого містера Дарсі, головне не здавайтеся!


  Джерела і посилання

 • ^ Leah Orcutt, How to Find Mr Darcy, http://www.takerootandwrite.com/2009/08/how-to-find-mr-darcy.html
 • ^ Leah Orcutt, How to Find Mr Darcy, http://www.takerootandwrite.com/2009/08/how-to-find-mr-darcy.html
 • ^ IMDB, http://www.imdb.com/title/tt0243155/quotes
 • ^ Cherry Potter, Why do we still fall for Mr Darcy?, http://www.guardian.co.uk/film/2004/sep/29/books.gender
 • ^ Cherry Potter, Why do we still fall for Mr Darcy?, http://www.guardian.co.uk/film/2004/sep/29/books.gender
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?