Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як позбавитися від депресії

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Зосередьтеся на здоров'я та фітнес

 • Get Rid of Depression Step 1 Version 2.jpg 1 Вправляйтеся. Фізичні вправи випускають хімічні речовини в мозку, які допомагають підвищити настрій. Вже давно відомо, що енергійні, регулярні фізичні вправи можуть полегшити, а в деяких випадках навіть вилікувати депресію у багатьох пацієнтів. Найкраще у вправах, як в способі лікування це те, що вони в основному безкоштовні. З іншого боку, деякі люди, які страждають депресією, практично не в змозі досить мотивувати себе, щоб почати регулярні тренування.
  • Кардіо-вправи є ідеальним варіантом для лікування депресії, так як організм може витримати серцеву активність протягом більш тривалого періоду часу, ніж вправи з опором, без будь-яких побічних ефектів. Виберіть кардіо-вправи, які не напружують суглоби, наприклад, плавання або їзда на велосипеді.Get Rid of Depression Step 1Bullet1.jpg
  • Якщо ви вирішили спробувати вправи як засіб боротьби з депресією, але просто не можете зібрати силу волі, щоб зробити це, поговоріть з другом, якому довіряєте, або з коханою людиною, і попросіть його допомогти вам вибратися і почати займатися. Поясніть, що буде нелегко мотивувати вас, але що будь-яка допомога, яку вони зроблять, буде щиро оцінена.Get Rid of Depression Step 1Bullet2.jpg
  • Займайтеся, принаймні, 30 хвилин в день, 3 рази в тиждень, щоб почати помічати відчутний вплив на ваш настрій. Може пройти кілька тижнів, перш ніж ви помітите зміни.
   • Якщо ви багато займаєтеся, але відчуваєте себе таким пригніченим, як і раніше, вам варто спробувати щось інше. Тим не менш, з чисто фізичних причин, вам варто і далі дотримуватися свого фітнес-режиму, поки ви в змозі змусити себе робити це.
 • Get Rid of Depression Step 2 Version 2.jpg 2 Слідкуйте за своїм харчуванням. Деякі дослідження пропонують певний раціон, який може допомогти людям, які страждають депресією. Він надає організму правильні хімічні речовини, які потрібні йому для лікування хімічного дисбалансу, який часто призводить до депресії. Дієтичний підхід не працює для всіх, але, як і вправи, це відносно недороге лікування, яке не дає ніяких побічних ефектів.
  • Їжте продукти, багаті поживними речовинами, що борються з депресією. Дослідження показали зв'язок між зниженням депресії і такими поживними речовинами, як фолієва кислота, вітамін В12, вітамін D, селен і омега-3. Почніть, зосередившись на продукти, які багаті деякими з цих поживних речовин або всіма ними, наприклад, темно-зелені овочі, бобові (квасоля), горіхи, пісне м'ясо, цілі фрукти і йогурт.
  • Споживайте велику кількість антиоксидантів. Антиоксиданти допомагають мозку (і всьому організму) залишатися в кращій формі, оскільки вони нейтралізують вільні радикали, знищують частинки, які з часом стають причиною клітинної дегенерації. Хоча антиоксиданти не є строго зазначеними для лікування депресії речовинами, вони дозволяють мозку функціонувати в цілому більш рівно. Шукайте продукти з високим вмістом бета-каротину, вітаміну С і вітаміну Е, такі як морква, гарбуз, цитрусові та горіхи.
  • Їжте складні вуглеводи, щоб розслабитися. Вуглеводи мають добре відомим ефектом зниження стресу, але деякі з них краще для вас, ніж інші. Уникайте простих вуглеводів, як цукор і мелене зерно, замість цього вибирайте коричневий рис, цільне зерно і бобові.
  • Споживайте якомога більше білка. Білок в таких продуктах як індичка і риба допомагає підвищити рівень енергії та уваги, покращуючи загальний настрій.
 • Get Rid of Depression Step 3 Version 2.jpg 3 Вийдіть на сонці. Ваш організм природно виробляє вітамін D, який, як відомо, допомагає боротися з депресією, перепадами настрою, коли ваша шкіра піддається впливу сонця. Ось чому деякі консультанти призначають лампи сонячного світла для пацієнтів з депресією, які живуть в районах з низьким рівнем сонячного світла взимку. Ці лампи стимулюють той же ефект, що і якби ви стояли під яскравим сонячним світлом. Візьміть на себе зобов'язання вживати натуральні сонячні ванни принаймні 15-20 хвилин завжди, коли є така можливість.
  • Якщо ви збираєтеся бути на сонці довше, ніж кілька хвилин, прийміть запобіжні заходи, завдавши сонцезахисний крем на відкриті ділянки шкіри і надівши сонцезахисні окуляри. Ваша шкіра, як і раніше буде виробляти вітамін D, навіть під сонцезахисним кремом.
  • Вам не обов'язково робити щось, коли ви на вулиці. Просто знайдіть лавочку і посидьте деякий час, або прогуляйтеся околицями.
 • Метод 2 з 3: Використовуйте терапію і ліки

 • Get Rid of Depression Step 4 Version 2.jpg 1 Відвідайте консультанта. Консультанти є першою лінією професійного лікування психічного здоров'я у світі. Вони дещо менш навчені, ніж психіатри і психологи, але все ж вони закінчили аспірантуру і володіють високою кваліфікацією і знаннями в лікуванні депресії та інших психічних захворювань силою розмовної терапії. Послуги консультанта, як правило, дешевше, ніж візит до психолога або психотерапевта, що робить їх гарним початковим вибором.
  • Як пацієнт, ви маєте право розглянути різні доступні варіанти і знайти консультанта, з яким ви почуваєте себе спокійно і невимушено. Невдалий досвід консультанта може змусити вас на роки відмовитися від цієї ідеї, що може позбавити вас цінною терапії. Пам'ятайте, що не всі консультанти однакові, знайдіть того, який вам подобається, і використовуйте його послугами.
  • Консультант, як правило, обережними питаннями буде спонукати вас говорити, а потім буде слухати те, що вам необхідно сказати. Спочатку ви можете нервувати, відкриваючись своєму консультанту, але більшості людей важко перестати говорити по проходженню декількох хвилин. Консультант буде слухати і підкреслювати значущі фрази та ідеї, а також більш детально обговорить їх з вами, щоб допомогти вам вирішити ваші психічні та емоційні пунктики, які можуть бути причиною вашої депресії.
  • Ефект таких візитів поступовий. Вам доведеться відвідувати регулярні заняття, принаймні, кілька місяців, перш ніж ви помітите який-небудь постійний ефект. Не втрачайте надії, не давши терапії часу спрацювати.
 • Get Rid of Depression Step 5 Version 2.jpg 2 Зверніться до психіатра чи клінічного психолога. Різниця між цими двома професіоналами в докторській: у психіатрів ступінь доктора медицини, в той час як у психологів вчений ступінь доктора філософії або психології (докторська дисертація з психології). Обидва вони дуже добре навчені і обидва можуть приймати пацієнтів. Психологи покладаються на психотерапію і зазвичай не можуть виписувати ліки, психіатри терапію поєднують з ліками.
  • До якого б професіоналу ви не звернулися, терапевтичні сесії будуть значною частиною вашого лікування. Вони можуть складатися з менш поширених методів психотерапії, які допоможуть вам більше, ніж стандартний підхід консультанта. І знову, не соромтеся зустрічатися і обговорювати це, поки не знайдете лікаря, з якими вам комфортно.
  • Як і у всіх терапевтичних методах лікування депресії, стандартне лікування психіатра або психолога буде мати тривалий ефект лише по проходженні деякого часу. У крайніх випадках ці фахівці можуть рекомендувати неортодоксальні або експериментальні лікування. Якщо ви вже випробували все, і немає альтернативи, обговоріть з лікарем можливість такого лікування.
 • Get Rid of Depression Step 6 Version 2.jpg 3 Спробуйте антидепресанти. Антидепресанти зазвичай виписуються лише за призначенням лікаря. Краще всього, коли їх виписує психіатр, але ваш звичайний сімейний лікар може судити про вашому психічному стані і виписати вам рецепт. Антидепресанти включають в себе широке поле різних видів медикаментів, кожен з яких має певний вплив на хімію вашого мозку, яка зазвичай вважається джерелом більшості клінічних депресій.
  • Оскільки існує величезна кількість різних типів антидепресантів, ваш психіатр може виписати вам кілька різних ліків, поки одна з них не спрацює. Деякі антидепресанти роблять на деяких людей негативний вплив, так що дуже важливо залишатися в тісному контакті з лікарем, щоб він міг негайно помітити будь-яке негативне або небажану зміну в настрої. Як правило, перехід на інший вид препаратів вирішує таку проблему.
  • Антидепресантів потрібен час, щоб впливати, оскільки вони повільно і м'яко змінюють хімічний баланс мозку. Загалом, будь-який тривалий ефект від антидепресантів можна помітити не менш ніж через три місяці.
 • Метод 3 з 3: Спробуйте нестандартне лікування

 • Get Rid of Depression Step 7 Version 2.jpg 1 Усуньте депресію електрошокового терапією. Электрошоковая терапія або ЕШТ зазвичай вважається страшним і варварським лікуванням, яке використовується в сюжетах фільмів жахів і мильних опер. Правда в тому, що, незважаючи на мінливе минуле такого лікування, сучасна ЕШТ переживає недавній сплеск популярності останнім лікування для людей з важким депресивним розладом. Ця процедура абсолютно добровільна, і удари електрошоку виробляють під м'якою анестезією, так що пацієнт не відчуває дискомфорту.
  • ЕШТ лікування не використовується, за винятком крайніх і рецидивних випадків депресії. Воно набагато безпечніше, ніж 60 років тому, але все ж існують ризики, пов'язані з цим, частково тому, що антидепресивний ефект цієї терапії на мозок ще не повністю вивчений. Якщо ваш лікар не пропонує ЕШТ, навряд чи він накаже її, якщо ви запропонуєте.
  • Процедура починається з м'якою анестезії, а потім в мозок піддають кількох ударів електрошоком. Антидепресивний ефект потужний і негайний, однак у більшості випадків потрібні декілька сеансів для досягнення постійного результату. Процедури поступово стають все більш рідкісними, і тривають не більше року (на цьому етапі процедура зазвичай проводиться один раз в місяць).
  • Побічні ефекти ЕШТ включають тимчасові короткострокові втрати пам'яті, сплутаність свідомості та запаморочення. Тим не менш, дослідження не показали будь-яких довгострокових побічних ефектів, у тому числі когнітивних. Таким чином, ця терапія розглядається як варіант, що має право на існування, для людей, які не можуть позбутися депресії ніяким іншим способом.
 • Get Rid of Depression Step 8 Version 2.jpg 2 Спробуйте лікування травами, якщо хочете. Дослідження не показали будь-яких переконливих зв'язків між травами, як наприклад звіробій, який є поширеним народним засобом від депресії, і виходом з основних форм захворювання. Однак комплексні дослідження його впливу на м'яку та помірну депресію поки недоступні, і багато людей абсолютно впевнені, що він допомагає.
  • Якщо ви купуєте трав'яні добавки, переконайтеся, що вони від солідного виробника. Добавки вельми слабо контролюються, і тому рівень чистоти і якості відрізняються від виробника до виробника.
  • Було показано, що звіробій, зокрема, негативно взаємодіє з клінічними антидепресантами. Проконсультуйтеся зі своїм психіатром, перш ніж приймати його, якщо ви вже приймаєте клінічні препарати.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?