Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити закон через демократичні перетворення

Рекламний блок

Кроки

 • Change a Law Through the Democratic Process Step 1.jpg 1 Дізнайтеся, чи не розглядається це питання по-іншому в інших судових округах. Приміром, якщо ви вважаєте, що прибутковий податок – це не самий хороший спосіб збору грошей для фінансування уряду, може бути, в іншому штаті влади фінансують себе самі без прибуткового податку? Ознайомтеся із законодавством цього штату, щоб визначити, які варіанти доступні зараз.
 • Change a Law Through the Democratic Process Step 2.jpg 2 Дізнайтеся, яка гілка влади відповідальна за розробку цього закону. Це національний закон? Можливо, тоді вам доведеться заручитися підтримкою сенатора чи конгресмена. Це закон штату? Тоді вам варто зустрітися з членом місцевої асамблеї, палати представників або сенатором законодавчих зборів штату. На закінчення, якщо законопроект є постановою окружних чи міської влади, зверніться за допомогою до члена місцевої муніципальної ради, члену міського управління, бургомістрові, мера або голови виконавчої влади округу.
 • Change a Law Through the Democratic Process Step 3.jpg 3 Дізнайтеся, чи є в законопроекті пункти, які можуть допомогти вам досягти своєї мети або вже знаходяться в процесі розробки.
 • Change a Law Through the Democratic Process Step 4.jpg 4 Призначте зустріч зі своїм законодавцем тепер, коли у вас є чітке уявлення про законопроект, що підлягає розгляду (або його відсутність) і приклади використання інших способів для вирішення вашого питання.
 • Change a Law Through the Democratic Process Step 5.jpg 5 По можливості зустріньтеся з членом законодавчого органу в його офісі, а не в барі або ресторані (або в гардеробній законодавчого органу). Ваш законодавець буде відчувати себе комфортніше.
 • Change a Law Through the Democratic Process Step 6.jpg 6 Подивіться на справу очима члена законодавчого органу. Коли ви лобіюєте законодавця змінити законопроект, вам доведеться подумати, чи відповідає це його цілям, принципам, і чи входить це в його юрисдикцію. До нього/неї постійно звертаються з проханнями, і часто вони не розуміють, чого від них хочуть. Візьміть з собою матеріали, щоб залишити законодавцю додаткову копію для персоналу. Після того, як ви домовилися про зустріч, краще всього відправити лист подяки і пояснити в листі, які питання будуть обговорюватися під час зустрічі.
 • Change a Law Through the Democratic Process Step 7.jpg 7 Покажіть члена законодавчого органу запропонований вами законопроект. Якщо ви вже написали петицію, вручіть йому/їй копії підписів. Постарайтеся ознайомити його зі своїми прихильниками, що живуть в тому ж окрузі, якщо ви не розраховуєте на те, що у вашій справі вам допоможуть дуже впливові люди.
 • Поради

  • Ніколи не погрожуйте членам законодавчого органу тим, що ви відберете у нього/неї голоси, не нагадуйте про те, що ви платите їм зарплату або регулярно голосуєте. Цим ви тільки втратите політичного впливу і принесете неприємності своїй команді, звівши нанівець свої шанси виграти справу.
  • Залиште про себе гарне враження
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?