Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змінити настройки відновлення облікового запису на пошті AOL

Рекламний блок

Кроки

 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 1.jpg 1 Увійдіть у AOL Mail. На вашому інтернет-браузері, перейдіть на www.mail.aol.com. Це приведе вас на головну сторінку AOL, де ви ввійдете в свій акаунт з вашим ім'ям користувача і паролем. Натисніть на кнопку «Увійти» в нижній частині сторінки, щоб продовжити.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 2.jpg 2 Перейдіть до "Account Info. " Як тільки ви увійшли в систему, ви будете на головній сторінці AOL, яка має свою поштову скриньку. В дальньому правому куті, прямо під вашим ім'ям, зверніть увагу на кнопку "Options" і натисніть на неї. Шукайте "Account Info" в меню, і натисніть знову.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 3.jpg 3 Відповідь на секретне питання. На новій сторінці вам буде запропоновано підтвердити свій аккаунт, відповівши на запитання. Введіть секретний відповідь в поле, і натисніть "OK" прямо поруч з ним.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 4.jpg 4 Увійдіть в Account Recovery Information. Після надання правильної відповіді, нова сторінка буде завантажуватися. В середині сторінки "Рахунок відновлення даних." Є чотири варіанти, які можна додати і звідти редагувати.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 5.jpg 5 Додайте номер мобільного телефону. Праворуч від секції мобільного телефону є синя кнопка "Додати". Натисніть на неї, щоб з'явилося текстове поле. Натисніть на нього і введіть номер свого мобільного телефону (першим код міста). Коли ви закінчите, натисніть кнопку "Зберегти" поруч з полем.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 6.jpg 6 Додайте додатковий номер телефону. "Додатковий телефон" дає можливість ввести інший номер телефону, якщо щось трапиться з вашим мобільним телефоном. Просто клацніть на "Додати" введіть номер, натиснувши на поле, і натисніть на "Зберегти", коли закінчите.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 7.jpg 7 Додайте додатковий адресу електронної пошти. По-перше, натисніть на кнопку "Додати/Змінити", щоб відкрити нову графу в якій введете другої адресу електронної пошти. Після цього натисніть на кнопку "Зберегти".
  • Лист буде надіслано на адресу, яку ви тільки що ввели, для підтвердження. Просто увійдіть на цю електронну пошту, коли ви закінчите з AOL, натисніть на посилання для підтвердження цього повідомлення.
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 8.jpg 8 Змініть секретне питання. Замініть його, натиснувши на "Edit" поряд з секретним питанням. Це відкриє дві графи. Перша дозволяє вибрати питання. Просте розкривного меню, просто натисніть на поле, і прокрутіть, поки не знайдете на питання, який підходить саме вам. Натисніть на поле нижче нього і введіть відповідь на секретне питання. І натисніть на кнопку «Зберегти».
 • Change Your Account Recovery Settings on AOL Mail Step 9.jpg 9 Перевірте налаштування відновлення, які недавно встановлені. Переконайтеся, що все вірно. Коли ви закінчите, виділіть внизу сторінки, і натисніть на кнопку "Done". Ви успішно змінили ваші відновлюють налаштування в AOL!
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?