Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як позбавитися від негативного впливу і жити позитивно

Кроки

 • Erase Negative Influence and Live Positively Step 1 Version 2.jpg 1 Все, що відбувається у вашому житті, впливає на вас, і результат залежить тільки від того, як ви ставитеся до всього, що відбувається. Адже ви можете зробити себе щасливим і змінити негативні думки на позитивні, незалежно від самої ситуації. Ви самі робите вибір, будь то етичний вибір або практичне рішення. Якщо ваш будинок був зруйнований ураганом, то у вас залишається два варіанти: ви можете бути живим і нещасним, тому що ви втратили всі ваші речі разом з цим будинком, або відчувати себе щасливим від того, що ви залишилися живі. Подумайте про те, що разом із загубленими речами пішла і та жахлива тетушкина ваза. Завжди і у всьому можна знайти смішну, позитивну сторону, навіть якщо з першого погляду все здається гірше нікуди.
 • Erase Negative Influence and Live Positively Step 2 Version 2.jpg 2 Саме ви повинні знайти позитив і вплинути на свою поведінку, якщо з'являються якісь негативні фактори. Це може включати зміну оточення. Якщо ви не можете знайти спільну мову з людьми там, де ви зараз живете, то, можливо, варто просто змінити місце проживання і знайти людей, які будуть розуміти вас і ваші жарти.
 • Erase Negative Influence and Live Positively Step 3 Version 2.jpg 3 Поставте перед собою мету і робіть все можливе, щоб досягти її. Це прямий шлях до сбыванию ваших мрій. Обґрунтуйте їх. Задайте безліч дрібних цілей на шляху досягнення однієї великої. Вчинення хоча б одного маленького подвигу в день творить чудеса і дозволяє постійно перебувати в гарному настрої. Не ставте жорстких термінів на великі цілі, в житті трапляється всяке, і іноді, можливо, їх доведеться на якийсь час відкласти, або ж навпаки – добитися їх можна раніше очікуваного дня. Успіх у досягненні маленьких цілей дозволить вам почати роботу в правильному напрямку.
 • Erase Negative Influence and Live Positively Step 4 Version 2.jpg 4 Приймати поради від інших - це добре, однак, ви єдиний, хто знає, який з них буде для вас корисним. Якщо ви намагалися щось зробити, але у вас нічого не вийшло, спробуйте ще раз. Якщо ви пробували занадто багато разів, і всі спроби не увінчалися успіхом, зупиніться і переосмисліть свої дії. Можливо, чогось не вистачає, і це не обов'язково сила волі. Можливо, варто підійти з іншого боку, і у вас все вийде.
 • Erase Negative Influence and Live Positively Step 5 Version 2.jpg 5 Позитивне мислення здатне зробити ваше життя краще, і ви повинні мати це на увазі. Все або нічого - це не позитивне мислення. Позитивне мислення - це дещо інше, це вміння сприймати речі такими, які вони є, але при цьому акцентуючи увагу більше на позитивних сторонах, це більше доброти, більше уваги до краси. Це відмова від переконання в тому, що погане рано чи пізно станеться або, що хоч зараз і все добре, але рано чи пізно це закінчиться.
 • Erase Negative Influence and Live Positively Step 6 Version 2.jpg 6 Коли ви щасливі, загляньте всередину себе, щоб зрозуміти причину свого щастя ... Якщо ви розумієте, чому ви щасливі, ви можете навчитися контролювати і організувати своє життя таким чином, щоб максимізувати ситуації, в яких ви будете щасливі. Люди зазвичай копатися в собі і намагаються розібратися, коли справи йдуть не так. Але якщо робити це, коли ви щасливі, то можна зрозуміти причину і спробувати повторити «щасливу» ситуацію знову. А коли все таки щось пішло не так, то не дивіться на це у чорно-білому кольорі. Розгляньте ситуацію з усіх сторін, і можливо ви зрозумієте, в чому помилилися.
 • Поради

  • Ніхто не може відняти ваше щастя без вашого дозволу.
  • Якщо ви погоджуєтеся з людиною, гноблячих вас, то ви цим самим тільки допомагаєте йому. Визначтеся з власної етикою, сформуйте для себе, що є правильно, а що ні, і слідуйте своїм принципам. Помилки не завжди роблять людину поганим, а благі наміри можуть завдати набагато більше шкоди.
  • Спробуйте іноді думати про себе. Якщо ви не будете піклуватися про себе, то ви, відповідно, не зможете подбати про інших. Так що збалансуйте вашу любов до оточуючих зі своїми власними справжніми потребами, і не нехтуйте ними ніколи.
  • Постарайтеся організувати плідну, щасливе життя і даруйте радість оточуючим – це допоможе зробити вас ще щасливішим.
  • Як тільки ви почнете думати про хороше, щастя саме до вас прийде.
  • Сприймайте оточуючих в їх умов проживання, спробуйте розібратися в них, подивіться на речі з їхньої точки зору, і ви будете мати краще уявлення про те, чому вони реагують так, як реагують. Ви можете знати, чого ви хочете в житті, а вони, можливо, захочуть захистити вас від ваших мрій. Батьки часто роблять так з найкращими намірами і не завжди розуміють, що таким чином руйнують дитячі мрії або нав'язують свої власні дитині. Вчителі, до речі, роблять так частіше за інших. У кінцевому рахунку, саме ви повинні розпоряджатися своїм життям і саме вам вирішувати, про що мріяти.
  • Все, що ви робите, ви робите для себе, і навіть якщо ви робите речі, щоб радувати інших людей, то ви все одно в кінцевому рахунку порадуєте себе.
  • Ніхто не зможе перешкодити досягненню мети, якщо ви дійсно хочете добитися чогось. Той, хто намагається заподіяти вам багато шкоди і перешкодити вам, тільки витратити зусилля марно.

  Попередження

  • Уникайте тих, хто додає негативу у ваше життя.
  • Уникайте тих, хто завжди тягне вас вниз.
  • Ніколи не намагайтеся задовольнити сьогочасні бажання шляхом обмеження своєї особистості.
  • Уникайте тих, хто ніколи не дасть вам цінного ради.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?