Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як мати справу з "неможливими" людьми

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Уникайте конфліктних ситуацій

 • Deal With Impossible People Step 1.jpg 1 Подавіть бажання захищатися. Чітко усвідомте, що ви не зможете протистояти такого типу людей, не дарма їх називають "неможливими". В їх очах, ви-джерело всього неправильного, і що б ви не говорили, вони ніколи не подивляться на ситуацію з вашого боку. Їм неважливо вашу думку, ви вже винні, не дивлячись ні на що.
 • 2 Прийміть ситуацію. Неможливі люди існують, і ви нічого не можете з цим вдіяти. Перший крок на шляху прийняття цієї реальності: якщо ви думаєте, що зможете мати справу з неможливими людьми, певно так і є. Якщо у вас є сумніви, дотримуйтесь наведених нижче інструкцій. Позбавте себе від зайвого головного болю.
 • 3 Не кидайте виклик цій людині. Прямо вказуючи на проблему, ви не поліпшите ваших відносин. Замість того, щоб погодитися, що він або вона найімовірніше стане ще більш нестерпним. Усвідомте, що це особлива ситуація, і ви не уладите її в звичайній манері.
  • В якійсь мірі, з ними потрібно поводитися так само, як і з дітьми. Залиште надію завести мало-мальськи розумний діалог. Цього ніколи не станеться, принаймні, з вами. Згадайте, що було останні 50 раз, коли ви намагалися вести цивілізовану розмову про ваші стосунки з цією людиною. Найімовірніше, кожна така спроба закінчувалася обвинуваченням вас у всіх смертних гріхах. Перестаньте битися об стіну.
 • 4 Зрозумійте, справа у них, а не у вас. Це досить важко, враховуючи, що неможливі люди досконало володіють умінням перекидати вину на інших. Чим більше вони звинувачують вас, тим більше вони самі винні.
  • Запам'ятайте, це не привід звинувачувати у всьому їх. Звинувачення – доля неможливих людей, вони роблять це добре. Ви в свою чергу, повинні приймати факти, заради власного ж спокою.
  • Кажуть, якщо ти можеш прийняти відповідальність за свої помилки і вирішити це на свою користь, швидше за все це не ти. Пам'ятайте, "неможливі" люди, "ніколи не вчиняють неправильно".
 • Deal With Impossible People Step 5.jpg 5 Пам'ятаєте "відключатися, відділятися і поширюватися. Використовуйте цю стратегію під час конфліктної ситуації.:

  • Відключатися: збереження спокою в напруженні пристрастей, запорука вашої особистої збереження. Вигукування злісних виразів, підвищені емоції, такі як сльози, лише спровокує їх на ще більше неможливе поведінку.
  • Відділятися: відійдіть від ситуації і ведіть себе байдуже. Ні за яких обставин не відпускайте їдких коментарів в обличчя людині, щоб не опуститися до його рівня. Краще зверніть увагу на що-небудь позитивне в ситуації або розмові, щоб переключити увагу. І зберігайте спокій, що б ви не говорили!
  • Поширюватися: щоб вивести розмову в потрібне русло, зіграйте в гру "Чому?". Задавайте питання, що починаються з "Чому", щоб зрушити їх вперту позицію в бік виявлення причинних наслідків. Це зіб'є людину з пантелику.
 • 6 Стримуйте злість. Уявіть, що виходячи з рівноваги, ви даруєте цінний подарунок неможливого людині. Все, що ви зробите або скажете під час злості, буде неодноразово використано проти вас. Неможливі люди схильні мати чудову пам'ять, і вони не будуть вагатися, використовуючи нескінченний лист минулих скарг проти вас. П'ять років потому ви будете вислуховувати про це злісний зауваженні, яке скажете сьогодні (і який навіть не мали на увазі в першу чергу). Неможливий людина вхопитися за будь-яку можливість покласти на вас провину, як якщо б це було золото.
 • 7 Приготуєтеся до перенесення ситуації на себе. Усвідомте, що багато, якщо не все, може ставитися і до вашій поведінці. Якщо неможливий людина прочитає цю статтю, він буде думати про вас, як про неможливе. Будьте готові до того, що недоліки і слабкості неможливого людини завжди будуть приписуватися вам.
  • Пам'ятаєте, для них ви завжди в усьому винні! У них будуть нескінченні аргументи, що доводять це, і якщо ви будете мати необережність підтримати їх, то вам з радістю розкажуть, чому саме ви є неможливим людиною і яка іронія в тому, що ви перекладаєте цю роль на співрозмовника.
 • Метод 2 з 2: Довгострокове управління

 • 1 Будьте керівником. В цих відносинах ваше завдання - керувати неможливим людиною в цілях меншого для вас шкоди.
  • Ваші кращі прийоми, як керівника, - мовчання (в подібних випадках, воно дійсно є золотом), почуття гумору і відсутність прагнення переробити неможливого людини. Неможливі люди не слухають причин. Вони не можуть (а навіть якби й могли, то не стали б).
  • Усвідомте, що ви не зможете покласти на них відповідальність за проблеми між вами. Вони не усвідомлюють (а якщо й усвідомлюють, то не виправляють) свої недоліки з однієї простої причини: "у них немає недоліків". Ви повинні зрозуміти це і керувати цією психологією без перекладання провини і не даючи волю злості. Набагато легше говорити, ніж робити, і іноді ви будете втрачати очки, але з часом ви станете непоганим керівником ситуації.
 • 2 Не виключайте варіант несумісності. Часом людина, який легко сходиться з іншими людьми, особисто для вас здається неможливим.
  • Досить часто ви можете почути від неможливого людини "Мене всі люблять". Не купуйтеся, це спроба звалити провину на вас. Це не має ніякого значення, як людина взаємодіє з іншими. Головне, що ваше взаємодія жахливо. І звинувачення не змінять цей факт.
 • Deal With Impossible People Step 10.jpg 3 Не давайте загнати себе в кут. Уникайте ситуацій один-на-один. Іншими словами, якщо ви бачите, що людина намагається загнати вас в кут, просіть або вимагайте участі третьої особи в розмові. Найчастіше це засмучує плани неможливого людини і типовою реакцією може бути однозначне "нам не потрібен хтось ще". Тим не менш, ви вправі вимагати участі третьої сторони, щоб досягти розуміння, не стясняйтесь наполягати на цьому.
 • 4 Не втрачайте самоповагу. Якщо вам постійно доводиться мати справу з кимось, хто намагається зобразити вас джерелом світового зла, вам необхідно вживати активні дії по збереженню свого позитивного самосприйняття.
  • Нагадайте собі, що думка цієї людини необов'язково є правдою.
  • Якщо нападки стосуються "хворий теми", пропускайте їх повз вуха. Ви не можете бути настільки поганим, яким ця людина хоче вас уявити. Однак, не намагайтеся відкрито захищатися. Це лише спровокує нові звинувачення.
 • 5 Будьте готові розлучитися. Зрозумійте, рано чи пізно вам доведеться провести межу між вами і неможливим людиною. Неважливо, це ваш друг, член сім'ї, батько, чоловік, час піти врешті-решт настане. Збереження відносин з неможливим людиною, в буквальному сенсі, неможливо.
  • Якщо не можете відразу віддалитися фізично, почніть з уявного віддалення. Уявіть, що ви вже закінчили відносини. Вам залишиться тільки чекати, коли фізична реальність відобразить цей факт.
 • 6 Уникайте перейняття "неможливих" якостей. Якщо ви не будете обережні, ви ризикуєте мимоволі перейняти поведінку кривдника.
 • 7 Оберігайте своє приватне життя. Неможливі люди використовують будь-яку інформацію про ваше особисте життя як козирну карту проти вас. Вони можуть розповідати історії про вас іншим людям (особливо близьким для вас обох), виходячи з простого коментаря, зробленого вами за ланчем. Так як вони хороші маніпулятори, вони знають, як змусити вас говорити.
  • Неможливі люди можуть здаватися адекватними, і якщо у вас немає непохитної впевненості в тому, що ця людина злегка ненормальний, час від часу вас можуть відвідувати думки: “Та не така вже вона й погана. Думаю, варто поділитися з нею своїми переживаннями останніх днів... “ Величезна помилка! Це обернеться проти вас в самий несподіваний момент, у найбруднішою і маніпуляторної формі. Речі, якими ви коли-то поділилися в обстановці один-на-один, можуть бути піддані холоднокровному аналізу на очах у всіх, в ситуації, коли неможливе людині знадобиться вас принизити.
 • Deal With Impossible People Step 15.jpg 8 Станьте їх протилежністю: терпимою людиною. Будьте взірцем толерантності, терпіння, людяності і доброти.
  • Ми всі перебуваємо під впливом оточуючих – вони не повинні бути ідеальні весь час, так само як і ви. Всі ми люди. І якщо хтось цього не розуміє – це його проблеми. Прояви розуміння і будеш зрозумілий сам. Зрештою, можливо, це єдиний спосіб взаємодії з неможливими людьми.

 • Поради

  • Майте на увазі, що найкращий спосіб взаємодії з неможливим людиною – виключення його зі свого оточення. Не примушуйте себе, піддаючись руйнівному впливу на вас цієї людини. Ви гідні більшого. І пам'ятайте: ви не зможете змінити цю людину.
  • Після того, як ви розірвали відносини, тримайтеся від цієї людини подалі. Ніколи не повертайтеся назад, незалежно від того, як сильно ви його любите і як палко він запевняє, що змінився.
  • Коли неможливий людина вас ображає або наговорює на вас, інші люди можуть відчути співчуття по відношенню до вас. Вам не потрібно нічого робити у відповідь, неможливий людина сама копає собі могилу. Якщо він або вона зганяє на вас злість, для оточуючих це може виглядати дратівливо.
  • Якщо нічого не допомагає, розцінюйте досвід спілкування з неможливими людьми як цінний життєвий урок. Після спілкування з ними, спілкуватися з іншими вам буде набагато простіше. Можна сказати, ви отримуєте безкоштовні уроки, як мати справу з важкими людьми. Так, зараз це неприємно, але отриманий досвід у нагоді в подальшому житті.
  • Не дозволяйте їм грати жертву. Це підвищить ваші почуття провини і розгубленості.
  • Не виводьте неможливих людей з себе. Забудьте про запевненнях, що вони завжди холоднокровні і справедливі до всіх. Насправді, якщо ви обозлите їх, то вони в буквальному сенсі заклюють вас. Колишнє почуття дискомфорту від їх присутності зблякне на тлі того, що вам належить випробувати. Не давайте їм приводу. Якщо ж це трапилося, спробуйте згладити цей спалах гніву, якщо ви маєте справу з дитячими капризами. Але робіть це акуратно, щоб людина не подумав, що ви ставитеся до нього з поблажливістю. Все це вимагає практики, але подібний соціальний навик варто розвивати.
  • Ніколи не кажіть іншим, що ви думаєте про цю людину. Якщо ви поскаржтеся кому-небудь, хто поділяє ваші погляди, цілком імовірно, що ваш співрозмовник розповість про це розмові неможливого людині, яка в свою чергу зробить все, щоб зіпсувати вашу репутацію.
  • Називайте речі своїми іменами. І якщо ви маєте справу з енергетичним вампіром, спробуйте знайти корисну інформацію про це у відповідній літературі.
   • Будьте ласкаві і доброзичливі, навіть якщо вони спеціально намагаються вивести вас із себе. Якщо вони самотні і не знають, як привернути до себе увагу, то оцінять вашу поведінку. Якщо ж вони реально люблять доводити людей до білого коліна, то, побачивши, що ви не ведетесь на їх хитрощі, самі розлютяться і залишать вас у спокої.
  • Не перетворюйтеся в жертву. Перш ніж намагатися взаємодіяти з неможливими людьми, навчитеся контролювати свої емоції. Якщо ви не можете уникати неможливого людини з-за особливостей своєї роботи, сімейних або інших обставин, спробуйте відволіктися і знайти собі інші інтереси або навіть записатися на сеанс групової терапії, якщо це необхідно.
  • Пам'ятайте, що у кожного з нас є свої дивацтва. Питання лише в тому, що для вас добре, а що ні.
   • Люди з "театральним" синдромом, в незалежності від статі, часто ведуть себе надто награно і неприродно. Вони живуть людським увагою і роблять все, щоб його досягти. Вони також схильні жити в правильному місці, носити правильний одяг і відправляти дітей у правильні школи.
   • Пасивно-агресивні" виказують свою ворожість нишком, намагаючись зачепити найбільш вразливі місця людини. Наприклад, в гостях така людина може безневинно зазначити: "Який чудовий вечерю. Я і не думала, що дешеві м'ясні обрізки можуть бути такими смачними!“. Інший приклад, коли він або вона з сумним виглядом белькоче: "О, не хвилюйся за мене, я в порядку", в той час як ви прекрасно знаєте, що якщо просто кивнете і підете, то пізніше у вас будуть великі проблеми, адже "нічого не було в порядку і ти повинен був знати про це".
  • Не сперечайтеся з ними: погоджуйтеся, навіть якщо вони не праві. Це допоможе збити їх запал в пошуку нескінченних аргументів у суперечці. Ви можете навіть посміхнутися в знак згоди, зберігаючи своє прекрасний настрій і не уберігаючи себе від спалаху гніву.
  • Ігноруйте людей, з якими ви більше не хочете спілкуватися. Якщо вони не отримають від вас бажаного уваги, вони почнуть шукати когось іншого, хто надасть це увагу.
  • Якщо з якоїсь причини, ви зможете переконати неможливого людини, що він (і тільки він) винен у чомусь, висока ймовірність, що він зреагує в "зворотному" напрямку, висловлюючи впевненість, що якщо тут він не правий, то і в іншій ситуації теж все робить неправильно. Таким чином, він спробує викликати у вас почуття жалю, адже втішаючи його, ви знову повернете йому почуття впевненості в собі і своїй правоті.
  • Спробуйте зосередитися на позитивних моментах. Навіть якщо вам здається, що таких немає, скажіть собі щось на кшталт: "Бог йому суддя" і заспокойтеся.
  • Неможливий людина хоче вивести вас із себе. Покричите в подушку чи попинайте її, коли прийдете додому.
  • Якщо вам не байдужий цей чоловік і ви перебуваєте з ним у довгострокові відносини, спробуйте умовити його звернутися до фахівця за допомогою.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?