Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як співати в стилі Аріана Гранде

Рекламний блок

Кроки

 • Sing Like Ariana Grande Step 1 Version 2.jpg 1 Завжди розігрівайтеся, перш ніж почати співати. Аріана може бути міжнародною сенсацією у світі співу, проте вона все одно робить розминку! Прочистіть свою гортань, випивши питної води або чаю, потім встаньте, глибоко зітхніть і починайте. Виконайте за допомогою мови звуки трелі, дзижчання і гудіння, щоб розкрити рот і горло. Далі спробуйте відтворити кілька гам. Піднімайтеся вгору і опускайтесь вниз на вашу діапазону пару раз, співайте як можна більше від діафрагми. Спробуйте взяти на октаву вище, якщо бажаєте вдосконалити свій діапазон (вам, можливо, доведеться використовувати для цього свій фальцет). І нарешті, виконаєте кілька вокализаций вгору-вниз зі звуком «о» або «а» і заспівайте їх від найвищої до найнижчої ноти, яку ви зумієте взяти.
  • Аріана любить займатися такими видами вокалізації під час своїх розминок. Їй також подобається співати гами зі словами, де є відкриті голосні звуки, наприклад, «woozy» (як видно на цьому відео [1]).
  • Якщо ви не в змозі виконувати деякі з представлених вправ, не напружуйтеся – ви ж не хочете пошкодити голосові зв'язки!
 • Sing Like Ariana Grande Step 2 Version 2.jpg 2 Працюйте над своїм діапазоном. Знову ж таки, кращий спосіб зробити це – співати гами і намагатися брати трохи вище або нижче, ніж ви могли раніше. Вам слід плавно переміщати свій голос вгору і вниз по гамі, не намагаючись виконувати кожну ноту окремо. Така методика дозволить вам набагато легше досягти нот без перенапруження голосових зв'язок. Пам'ятайте: у разі появи хворобливого відчуття в горлі або почутого хрипа голоси припиніть займатися тим, що ви робите, і спробуйте ще раз пізніше! Іноді дійсно потрібно зробити перерву, особливо коли ви намагалися взяти певну ноту протягом тривалого часу.
 • Sing Like Ariana Grande Step 3 Version 2.jpg 3 Співайте гучно! Брати ноти – це одне, але якщо ви хочете стати по-справжньому сильної співачкою як Аріана, то зобов'язані співати голосно і сміливо. Голос Аріани насправді можна охарактеризувати як ліричне сопрано (легкий тембр), проте вона досить багато практикується, в результаті чого в стані співати досить голосно. Тому практикуйте гучний спів всякий раз, коли у вас з'являється така можливість, особливо якщо ваш голос м'який. Тримайте свою щелепу розслабленою і контролюйте ваше дихання під час співу так сильно, як можете. Завдяки тренуванням ви зумієте голосно заспівати стандартну музичну гаму кілька разів на одному диханні.
 • Sing Like Ariana Grande Step 4 Version 2.jpg 4 Співаючи свистячі тони. Після того, як ви освоїли мистецтво гучного співу (або, принаймні, намагалися), об'єднайте цей навик з супер-високими нотами – нотами настільки високими, що вони схожі на свист, звідси і назва. Вам по-справжньому доведеться відкрити глотку для цього, тому переконайтеся в достатній розігріві. Спробуйте відтворювати звуки так високо, наскільки можливо. Це буває надзвичайно важким завданням для альтів і м'яких тембрів, тому як потрібно величезна кількість зусиль для відтворення високого звуку, який може і не виявитися таким. Просто проявляйте наполегливість, і свистячі тони прийдуть до вас!
  • При бажанні почути спів свистячих тонів Аріани увімкніть початок композиції «Right There» або третій куплет «The Way» (десь на позначці 3:10 вона використовує свистячі тони, щоб створити гармонію між мелодією і основним текстом).
 • Sing Like Ariana Grande Step 5 Version 2.jpg 5 Робіть вокальну гімнастику. Свистячі тони багатообіцяючі, однак вони не так швидко розвиваються як вищі або нижчі межі голоси, які Аріана демонструє в деяких з своїх пісень. Прослухайте треки «Problem» і «Tattooed Heart» в якості хороших прикладів вокальної гімнастики, де Аріана йде від низьких нот до дуже високих нот в лічені секунди. Як тільки ви зумієте без проблем виконати частина куплета з пісні «Problem» («Head in the clouds, got no weight on my shoulders» і так далі), вас можна буде вважати чудовим вокальним гімнастом.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?