Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти в собі сили зробити домашню роботу

Рекламний блок

Кроки

 • Find Motivation to Do Homework Step 1.jpg 1 Заплануйте вільний час після школи. Намагайтеся робити по максимуму роботи в свій навчальний час. Чим більше роботи ви зробите в школі, тим менше вам залишиться зробити вдома. Постарайтеся виконати більшу частину роботи в класі (якщо для цього виділено час), в обідній час або будь-яку іншу вільну хвилину. Таким чином, вам також зможуть допомогти в школі, якщо ви щось не розумієте. Запитайте у своїх вчителів. Вони знаходяться в школі, щоб вам допомагати.
  • Почніть з найважчого завдання в домашній роботі. Чому? Так вам вдасться взяти бика за роги! Ви можете почати виконувати це завдання зараз, потім залишати його в стороні, а потім подумати над ним ще раз (початкова стадія роботи дозволить звільнити деякий простір у вашій свідомості для осмислення цього завдання). Повертаючись до одного завданням кілька разів, ви зможете працювати над ним поступово, не перевантажуючи свій мозок, в той час, як ваша підсвідомість буде працювати над ним постійно. Вам не доведеться дуже довго намагатися вирішити проблему:

   Зробіть одне швидке зусилля; нехай це буде значна спроба, а потім перейдіть до менш важким домашнім завданням. А потім поверніться до першого і подивіться, що нового вам прийшло на розум.

   Дайте волю своєму другого дихання. Просто почніть, навіть якщо вам доведеться знову повернутися до цього завдання. Ваша креативність надихне вас і допоможе!
 • 2 Проаналізуйте: розбийте завдання на частини; визначте тип завдання: перегляньте!

  ~ Прочитайте заголовки, введення, карти, малюнки, жирний шрифт або курсив, виноски, короткий зміст голови для того, щоб вхопитися за кілька ідей, які допоможуть вам самому почати мислити.

  ~ Почніть писати свою відповідь на завдання по частинах! Як? Напишіть перше речення або зробіть перший крок, завершіть декілька логічних кроків (дотримуйтесь етап за етапом).

  ~ Додайте наступну пропозицію або крок, які будуть логічно випливати з попереднього. Так, поступово крок за кроком ви виконайте всю роботу цілком.

  ~ Пропустіть кілька рядків, щоб дописати їх потім, якщо вам потрібно перейти до іншої роботи.

  ~ Щоб знову приступити до роботи, перечитайте початок свого вже записаного відповіді і подумайте, що з цього випливає далі.
 • Find Motivation to Do Homework Step 3.jpg 3 Встановіть систему цілей і нагород. Як тільки ви завершили домашню роботу, порадуйте себе чимось маленьким, чимось, що могло б вас порадувати. (Не використовуйте в якості нагороди їжу або солодощі, так як це може призвести до проблем із зайвою вагою, тільки якщо це не здорова їжа, наприклад, салат, кілька крекерів, пара мигдалевих горішків, трохи м'яса або чашка чаю). Почитайте улюблену книгу, коли домашня робота закінчена, або поговоріть з другом по телефону, коли обидва з вас виконали завдання. Зайдіть на улюблений веб-сайт або присвятіть себе улюбленій проекту, в якому завжди хотіли брати участь.
  • Використовуйте в якості мотивації будь-які прийдешні свята або канікули. У п'ятницю нагадайте собі, що вихідні вже майже що настали, і як тільки ви закінчите свою домашню роботу, вони стануть ще ближче. Згадайте, що скоро Новий рік, зимові або літні канікули, і як тільки ви закінчите домашню роботу, ви зможете насолоджуватися цим по повній.
 • Find Motivation to Do Homework Step 4.jpg 4 Перестаньте витрачати час даремно. Не відкладайте завдання в довгий ящик.
  • Кращий спосіб зробити це - почати думати над завданням, як можна швидше. Якщо ви просто візьмете і зробите завдання зараз, у вас більше не буде причин турбуватися про нього. І у вас буде більше вільного часу.
 • Find Motivation to Do Homework Step 5.jpg 5 Працюйте більше сообразительно, а не на знос. Виснажений мозок більше не переробляє інформацію. Тому розбийте завдання на частини. Робіть регулярні перерви. Встановіть таймер. Робіть 5-10-ти хвилинну перерву щогодини. Встаньте зі стільця, потягніться, походіть по квартирі. Попийте води і з'їжте фрукт: вода додасть вам свіжості, а 1/2 яблука буде мати кращий ефект, ніж солодкий енергетичний напій.
 • 6 Подумайте про наслідки. Що станеться, якщо ви не зробите" домашню роботу? Ви отримаєте погану оцінку? Ваш вчитель розчарується у вас? Навіть якщо це не так, пам'ятайте, що домашня робота допомагає вашому навчанню. В реальному світі знання допомагає вам засвоїти правила гри.
 • Find Motivation to Do Homework Step 7.jpg 7 Подумайте про виграш. Що станеться, якщо ви зробите" домашню роботу? Ви отримаєте відмінну оцінку. Вчитель оцінить ваші зусилля по заслугах. Ви дізнаєтеся багато корисного і почнете прорубувати собі дорогу в майбутнє, просто вимальовуючи букви чорнилом на папері! Налаштувавши себе на позитивний лад, ви наповните себе енергією і надією і, можливо, навіть отримаєте задоволення від отриманої роботи!
 • Find Motivation to Do Homework Step 8.jpg 8 Знайдіть місце, де вас нічого не відволікає. Знайдіть спеціальне місце для занять. Без друзів, телевізора та інших предметів, які можуть вас відволікати. У вашому робочому місці також повинен бути твердий стіл, на якому можна писати. Якщо вам потрібно виконати частину вашої домашньої роботи на комп'ютері, переконайтеся, що чат відключений, і ви не заходите на сайти, які не мають нічого спільного з вашим завданням. Якщо вам важко зосередитися, або вас постійно тягне в сон, робіть домашню роботу в бібліотеці за столом, повз якого іноді проходять люди. Спокійна атмосфера допоможе вам зосередитися, а люди навколо не дозволять вам заснути. А якщо у вас щось не виходить, вам завжди готові допомогти доброзичливі бібліотекарі.
 • Find Motivation to Do Homework Step 9.jpg 9 Приведіть в порядок свій письмовий стіл/кімнату. Набагато легше сконцентруватися на роботі, якщо ваш стіл не завалений. Приділіть 5 хвилин попередньої прибирання місця, в якому ви працюєте.
  • Не варто захоплюватися прибиранням тільки, щоб уникнути виконання домашньої роботи. Уберитесь трохи тільки там, де збираєтеся працювати.
 • Find Motivation to Do Homework Step 10.jpg 10 Знайдіть партнера по хатній роботі. переконайтеся, що цей чоловік не один з ваших божевільних друзів, які постійно відволікають. Знайдіть когось тихого і зосередженого. Так вам буде комфортно працювати, так ще хтось поруч з вами також працює. Просто переконайтеся, що ви не надто багато говорите.
 • 11 Придумайте свій власний спосіб навчання. Кожен навчається по-своєму і використовують різні способи для запам'ятовування матеріалу. Деяким допомагає ходьба в той час, як іншим подобається слухати музику під час навчання. Що б це не було, спробуйте поекспериментувати до тих пір, поки не знайдете відповідний вам метод.
 • Find Motivation to Do Homework Step 12.jpg 12 Слухайте спокійну музику (за вибором). Слухати музику і вчитися одночасно не для всіх однаково добре. Якщо ви збираєтеся слухати музику під час навчання, постарайтеся включати класичні або інструментальні композиції. Якщо ж класика не для вас, просто виберіть спокійні композиції, які вам не знайомі, і приступайте до роботи, так щоб слова вас не чіпляли.
 • Find Motivation to Do Homework Step 13.jpg 13 Робіть фізичні вправи під час перерв. Це допоможе зняти напругу і допоможе вам прокинутися. Походіть по квартирі, потягніться, пострибайте на місці або побігайте.
 • Find Motivation to Do Homework Step 14.jpg 14 Створіть рутину. Рутинний розпорядок допоможе перетворити виконання домашньої роботи в звичку. Розплануйте кожен свій день, так щоб ви точно знали, що ви будете робити весь цей тиждень, наступну і навіть тижні. Без сюрпризів, звичайно, все одно не обійдеться, але, принаймні, ви будете точно знати, що робите!
 • Find Motivation to Do Homework Step 15.jpg 15 Відрубайте зв'язок. Вимкніть комп'ютер, телефон і т. д. - все, що може вас відволікати. Не сідайте за комп'ютер і не говорите по телефону під час перерв, так як ви забудете все те, що тільки що вивчили. Це також відтягне закінчення ваших занять. тримайтеся осторонь від цих пристроїв будь-якою ціною, тільки якщо вам не треба робити домашню роботу на комп'ютері.
  • Покладіть комп'ютер, телефон і всі інші відволікаючі предмети в недоступне місце. А потім залишайтеся в тихій кімнаті, де вас ніщо не зможе відвернути. Ставте таймер на кожні 30-60 хвилин так, щоб знати, скільки ви працювали і вміти вести лік часу.
 • 16 Розставте пріоритети. Розділіть домашню роботу в залежності від своїх здібностей в кожному предметі. Якщо щось дається вам не дуже добре, зробіть це завдання першою. Якщо це легке завдання, зробіть перерву і виконайте його через 15 хвилин, а потім знову приступайте до роботи! Якщо це довготривалий проект, робіть його останнім. Не те щоб це неважливо, але вам потрібно закінчити інші завдання, які вимагають якнайшвидшого виконання.
 • 17 Відчуйте радість успіху: можливо, вам краще почати з 1-2-х легких завдань, залишаючи найважчі завдання на десерт. Занурення у важкі завдання відразу може викликати зневіру. до того ж, дослідження показали, що навчання проходить успішніше, якщо починати з легких завдань. Виконання декількох легких завдань нагадає вам про те, як добре бути продуктивним у роботі.
 • 18 Використовуйте прості проблеми для того, щоб знайти рішення більш складних. багато проблем можуть бути розбиті на менш великі. Це ключ до багатьох математичним завданням та іспитів.
 • Поради

  • Якщо можете, не лягайте спати, поки не завершите домашню роботу. Я скажу, що трапиться: "Я прокинусь рано-вранці, щоб все доробити". Потім ви не зможете прокинутися рано вранці або ж прокинетеся, але будете почувати себе виснаженим до кінця дня.
  • Дослідження показали, що мозку властиво утримувати інформацію, яку ви отримали прямо перед сном. Тому, якщо вам потрібно вивчити щось напам'ять, постарайтеся зробити це прямо перед тим, як йти в ліжко. Це не означає, що у вас вийде вивчити список з 100 слів перед сном. Запам'ятовуйте слова протягом усього дня, щоб ще раз пройтися за списком ввечері перед сном.
  • Уникайте порожньої витрати часу, це може позначитися на всьому залишок дня. Скажімо, ви думаєте: "Я зроблю це ввечері". Подивіться на свої плани на вечір, і ви зрозумієте: "Ох, ні, сьогодні ввечері моє улюблене шоу".
  • Якщо вам справді не хочеться робити домашню роботу, підготуйте все для її виконання: зошит, олівець, підручник і, можливо, чашечку чаю. Потім сядьте і відкрийте сторінку, яку ви повинні прочитати. Прочитайте перший абзац. Зазвичай, виконавши це, ви відчуєте в собі сили для написання першого речення відповіді, доповіді або конспектів.
  • Якщо у вас дуже важка домашня робота, почніть з більш легких завдань, щоб не застрягти.
  • Якщо домашня робота займе тривалий час (2 години або більше), робіть 15-хвилинну перерву щогодини. Під час перерви не робіть нічого, що могло б спокусити вас до невиконання решти домашньої роботи.
  • Не впадайте у відчай. Якщо у вас виникли труднощі з яким-небудь завданням, просто тимчасово перейдіть на наступне.
  • Скажіть собі: "Я виконаю ще 5 завдань та не більше/20 хвилин". Якщо ви хочете зупинитися через 20 хвилин, але ваша робота ще не закінчена, зробіть невелику перерву, а потім відразу ж поверніться до роботи.

   Скажіть собі: "Лише 5 хвилин і все...", а потім знову приступите до роботи. Можливо, ви не помітите, як летить час. Повторіть той же самий процес знову!
  • Не переживайте сильно, якщо у вас не виходить виконати завдання. Навколо повно підказок - Інтернет, батьки, друзі і т. д. Якщо нічого не допомагає, ви можете піти в школу раніше і попросити свого вчителя пояснити вам завдання.
  • Музика часто допомагає сконцентруватися. Однак, намагайтеся уникати музику зі словами і складною мелодією, так як вони можуть змусити вас задуматися про музику більше, ніж про роботу. Деякі класичні композиції і джаз можуть стати хорошим акомпанементом у виконанні домашньої роботи. Транс - кращий музичний стиль для навчання. Багато хто думає, що вчитися під музику в стилі транс легко, так як вона в більшості своїй інструментальна.
  • Згадати щось набагато легше, якщо ви запам'ятовували це в такій же ситуації. Тому важливо займатися за столом при хорошому освітленні, а не лежачи на ліжку.
  • Якщо ви жахливо любите прокрастинировать, можливо, вам варто спробувати структурувати свою прокрастинацию. Як сказано вище, спочатку виконуйте легку роботу, а потім важку. Але не просто, щоб відчути почуття задоволеності, а щоб уникнути виконання великих завдань. Коли справа доходить до великих важких завдань, знайдіть інше завдання, якого ви можете уникнути, виконуючи попереднє важке завдання. Може, в цілому цей метод і не дуже продуктивний, так як ви постійно будете відкладати важкі завдання, виконуючи замість них легкі, але він все-таки може служити джерелом мотивації для завзятих прокрастинаторів.
  • Влаштуйте гонку з годинником. Обчисліть, скільки часу займає виконання домашньої роботи без порожньої витрати часу і перерв. Почніть домашню роботу, записавши час, в яке ви її почали. Коли закінчите, знову запишіть час. Переконайтеся, що не прокрастинировали! Проробляйте це з усіма завданнями, і ви побачите, що виконання домашньої роботи не займає так багато часу. Записуйте також час перерв! Кожен раз, коли ви робите перерву, записуйте його початок і кінець. Знаючи те, що ви на таймері, змусить вас робити вашу роботу швидше.
  • Якщо для виконання роботи, вам потрібно комп'ютер, не піддавайтеся на виверти реклами. це може призвести до нескінченного бродінню по Інтернету. Якщо можна, встановіть блокування реклами на свій комп'ютер, щоб не піддаватися спокусі.
  • Знайдіть натхнення! Малюйте яскраві схеми і діаграми, щоб прискорити цей процес.
  • Якщо ви щось не розумієте, запишіть своє питання або позначте сторінку в книзі. Пізніше ви зможете попросити свого вчителя про допомогу. Якщо ви підійдете до вчителя і скажете:
   • "Я не зрозумів домашню роботу, тому не зміг її завершити", - йому/їй буде важко вам допомогти, якщо ви не зможете пояснити, що викликало у вас труднощі. Вчитель почне пояснювати занадто прості або, навпаки, занадто важкі речі, і вам це ніяк не допоможе (це призведе у відчай як вас, так і вчителя). Так що чітко поясніть, що вам незрозуміло.
  • Якщо ви вирішили займатися під музику, пам'ятайте, що дослідження показують, що найкраще ви можете відтворювати інформацію в тих же умовах (світло, шум), що ви її запам'ятали.
  • Якщо ви вчіться разом з другом, ви легко можете піти від предмета і не зможете виконати роботу вчасно. Працювати в групі відмінно, якщо тільки ви все вмієте правильно концентрувати свою увагу.
  • Переконайтеся, що ви добре відпочили. Ви зможете краще працювати, якщо відчуваєте себе відпочившим.
  • Використовуйте вільний час в школі і громадському транспорті, щоб почати домашню роботу. Зробіть частину домашньої роботи відразу по приходу додому. Ви все ще в режимі навчання, і вам буде легше запам'ятати все, що ви вивчили. Потім у вас буде весь день і вечір вільним, і вам не доведеться навіть думати про школу, до настання наступного дня.
  • Деякі використовують спеціальні речовини, щоб не спати. Може вони і допомагають від сну, однак, варто пам'ятати, що вони можуть викликати такі побічні ефекти, як депресія, відчуття тривоги, безсоння і т. д. До того ж вони нелегальні. Це не самий ефективний метод навчання.
  • Замкніть свою свідомість в тому стані, коли ви можете думати тільки про школу.
  • Запишіть можливі джерела мотивації, які допоможуть вам впоратися з хатньою роботою. Якщо ви шукайте техніку мотивації, тоді запишіть все те, що на вашу думку дійсно може спрацювати. Таким чином, наступного разу у вас буде цілий список під рукою. Ви побачите, що вам це дійсно допомагає, а робота йде швидше. Ви відчуєте контроль над собою.
  • Не переймайтеся занадто сильно. Наступного тижня ви подумаєте: "чого це я так запрацювався?" Подумайте про ситуацію через багато років потому, коли вам не треба буде робити домашню роботу, а всі іспити будуть вже давним давно здані. Змініть кут зору і думайте тільки про те, що відбувається в житті в даний момент, не переживаючи сильно за вже зданих або тільки майбутніх робіт.
  • Виконуйте домашню роботу за столом. Ніколи не робіть цього на дивані або на ліжку. Вам стане нудно, а ліжко така м'яка, що ви можете заснути. Навіть якщо ви не з тих, хто може заснути за читанням, вам стане дуже зручно, і це буде відволікати вашу увагу.
  • Виділяйте час для сніданку та обіду. Прийом їжі впливає на ваші розумові здібності.
  • Почніть домашню роботу з прочитання конспектів, які ви зробили в класі. Не робіть роботу просто навмання.

  Попередження

  • Переконайтеся, що ви їсте здорову їжу під час перекусів, яка допомагає вашій мозкової діяльності.
  • Робити домашню роботу по ночах - це не найкраща думка: так ви будете дуже сонним і не зможете сконцентруватися під час уроків.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?