Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як переносити довгі пересадки в аеропорту

Рекламний блок

Кроки

 • Handle Long Layovers at an Airport Step 1.jpg 1 Сприймайте пересадку як бонус в подорожі, який дозволяє вам вийти з літака і досліджувати місцевість навколо себе, навіть якщо це всього-навсього термінал аеропорту. Розглядайте час очікування як позитивний досвід, який дозволяє вам зустріти нових людей і побачити щось більше.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 2.jpg 2 Вибирайте переліт з найкоротшою і прийнятною для вас пересадкою. Але якщо ви можете вносити корективи у свій план подорожі, подумайте про те, щоб спланувати пересадку, протягом якої у вас буде достатньо часу, щоб вийти в місто і пройтися по магазинах, можливо, на кілька годин.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 3.jpg 3 Дізнайтеся більше інформації про аеропорт, в якому у вас пересадка: є там ресторани, магазини або інші торговельно-розважальні місця. В деяких аеропортах є театри, музеї, спортивні зали і кімнати для дитячих ігор (зазвичай вони лише у великих містах). Відвідайте веб-сайт аеропорту і дізнайтеся необхідну інформацію. Якщо ви знайшли карту, роздрукуйте її та відмітьте ті місця, які ви хочете відвідати по прибуттю.
  • На сайті аеропорту подивіться, чи зможете ви десь залишити свій багаж на час пересадки. Багато аеропорти пропонують таку послугу зберігання багажу, і вам не потрібно буде весь час тягати свої валізи за собою, особливо якщо ви виходите за межі аеропорту.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 4.jpg 4 Деякі аеропорти розташовані досить близько до визначних місць, і туристи можуть їх відвідати. У такому випадку ви можете їх оглянути, якщо дозволяє час. Перед від'їздом обов'язково з'ясуйте, скільки часу займе огляд визначених пам'яток. Від багатьох аеропортів ходять прямі поїзди і автобуси, так що вам не знадобиться брати дороге таксі.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 5.jpg 5 Вступіть у VIP-клуб. Більшість авіаліній мають VIP-клуби в більшій частині аеропортів, де ви зможете насолодитися розслаблюючою і розкішною атмосферою з їжею та напоями. VIP-клуби також пропонують послуги «офісу поза офісу». Членство в такому клубі може коштувати кілька сотень доларів в рік, так що якщо ви багато подорожуєте, вам це не буде вигідно. Якщо ви постійний клієнт авіакомпанії, дізнайтеся, чи можете ви отримати разовий пропуск у VIP-зону (зазвичай за символічну плату).
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 6.jpg 6 Носіть з собою речі, які вам знадобляться на час очікування. Якщо ви плануєте зробити що-то по роботі, візьміть з собою комп'ютер і інші необхідні речі. Але якщо ви збираєтеся потренуватися, візьміть з собою спортивні шорти і футболку. Підготуйтеся робити те, що вам цікаво. Візьміть мінімум речей, так як вам буде важко їх носити. Крім того, при виході і вході в аеропорт у вас можуть виникнути проблеми з охороною.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 7.jpg 7 По прибуттю в аеропорт дізнайтеся у агента авіалінії або на дошці інформації про виліт точний час відправлення свого наступного рейсу і номер виходу. Ви ж не хочете пропустити свій літак. Підійдіть до виходу, який вам потрібен: так ви зорієнтуєтеся і будете мати уявлення про те, як дістатися до місця посадки і далеко він знаходиться. Дізнайтеся, ходять між терміналами електрички і автобуси, так як великі аеропорти дуже полегшують переміщення між терміналами.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 8.jpg 8 В аеропорту пересадки дізнайтеся у агента авіалінії, чи можете ви змінити рейс. Нічого не доплачуючи, ви можете вилетіти більш раннім рейсом, якщо у літаку є вільні місця.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 9.jpg 9 Якщо ви збираєтеся проводити час очікування в аеропорту, займіть чимось дітей. Їм стає нудно, і вони можуть перетворити ваше очікування в сущий кошмар. Візьміть з собою розфарбування або відеогру, щоб чим-небудь їх зайняти.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 10.jpg 10 Візьміть з собою що-небудь почитати. Так вам не доведеться переплачувати за книгу або журнал в магазині аеропорту. Також ви не будете обмежені асортиментом книжкової крамниці.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 11.jpg 11 Освіжайтеся. Помивши руки і вмившись, ви прокинетеся і будете почувати себе набагато краще.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 12.jpg 12 Прогуляйтеся. Відпочиваючи між двома довгими перельотами, пройдіться по аеропорту, для того щоб відновити кровообіг в ногах. У багатьох аеропортах діють публічні виставки. Ви також можете позаглядати у вітрини, почитати місцеві дошки оголошень, поспостерігати за літаками або просто побродити. По можливості вийдіть на свіже повітря. Невелика розминка або фізичні вправи допоможуть вам розслабитися і зарядять енергією на всю решту поїздку.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 13.jpg 13 Перекусіть. У більшості аеропортів є ресторани і закусочні. Перекусивши, ви отримаєте заряд енергії, і на землі їжа буде смачніше і, ймовірно, дешевше, ніж у повітрі. Також при перельоті важливо не забувати пити воду.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 14.jpg 14 Спостерігайте за людьми. В аеропортах є безліч людей, за якими цікаво спостерігати. Сядьте в людному місці і подивіться, чим займаються інші мандрівники.
  • Поспілкуйтеся з людьми, але тільки тоді, коли вони, як вам здається, не проти. З хорошим співрозмовником час пролетить непомітно, і, можливо, ви зав'яжете знайомство на довгий час.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 15.jpg 15 Чекаючи на свій рейс, посидьте в інтернеті або зробіть якусь роботу. Візьміть з собою ноутбук, так як в деяких аеропортах є безкоштовний WiFi. У вас якраз є час додати останні штрихи у свою презентацію, яку ви представите по прибуттю в пункт призначення.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 16.jpg 16 Час від часу перевіряйте статус свого рейсу і поверніться до свого виходу як мінімум за 45 хвилин до вильоту літака за розкладом. Так, якщо зміниться номер виходу або час вильоту, ви все ще зможете встигнути на свій літак.
  • Врахуйте, якщо вам потрібно повторно проходити через систему охорони аеропорту, знадобиться додатковий час.
 • Handle Long Layovers at an Airport Step 17.jpg 17 Ведіть записну книжку. Купіть в канцелярському відділі чистий зошит і записуйте свою подорож, робіть начерки своїх бізнес-ідей, проектуйте будівля, виписуйте речі, про які ви шкодуєте, пишіть книгу, роз'яснюйте свою філософію життя. Ведення записної книжки дуже зцілює і допомагає скоротати час.
 • Поради

  • Не бійтеся вийти з аеропорту, якщо вам потрібно чекати 5 і більше годин. Але при міжнародних рейсах дізнайтеся про візові вимоги. В залежності від вашого громадянства, багато країн дозволяють отримати візу прямо в аеропорту або надати вам право безвізового в'їзду, але перед тим як планувати 7-годинну пересадку, врахуйте, що деякі країни можуть не видавати віз в аеропорту.
  • Якщо в місті, в якому у вас пересадка, живуть ваші родичі або друзі, попросіть їх забрати або зустріти вас в аеропорту, якщо є час. Ви можете разом пообідати, і вони можуть вам показати місцеві визначні пам'ятки. Але навіть якщо ви тільки перетнетеся в аеропорту, у вас є чудова можливість зустрітися з людьми, яких ви давно не бачили.
  • Якщо у вас тривалий міжнародний переліт, очікування під час пересадки допоможе вам адаптуватися до різниці в часі і дістатися до пункту призначення повним енергії.
  • Подумайте про те, щоб запланувати дуже тривалу пересадку. Найчастіше час очікування становить від 2 до 4 годин. Якщо ви не можете знайти переліт з короткою пересадкою (достатній для того, щоб дістатися до другого літака), та ви не поспішайте, спробуйте вибрати пересадочний рейс, який надсилається через кілька годин або навіть через день після прибуття першого рейсу. Так у вас буде час оглянути місто, замість того щоб безвилазно сидіти в аеропорту.

  Попередження

  • Якщо ви подорожуєте по ЄС і летите в країну, яка не є членом Європейського Союзу, вам варто дізнатися про візові вимоги. Якщо у вас національність країни, яка не має безвізового режиму з тією країною, в якій у вас пересадка, для того, щоб вийти з аеропорту вам знадобиться звичайна або транзитна віза. Завжди дізнавайтеся про останні візові вимоги країни, особливо якщо ви плануєте залишити аеропорт, так як закон може в будь-який момент змінитися. Також радимо звіряти інформацію. Уважно читайте, що вам необхідно для того, щоб вийти за межі аеропорту, крім паспорта. Це стосується й інших країн поза ЄС.
  • Не забувайте, що деякі країни, для відвідування яких потрібна віза, обмежують місце і час проведення на своїй території. Наприклад, якщо у вас пересадка в Китаї (не включаючи Гонконг, Макао і Тайвань), ви можете залишатися в цій країні 24 години, але вам не можна залишати межі аеропорту, якщо у вас немає візи. Якщо у вас пересадка в Шанхаї, у вашому розпорядженні є 48 годин, але обмеження можуть залишатися такими ж.
  • Майте на увазі, що якщо ви придбаєте транзитну візу, ви не зможете покинути аеропорт. Вам завжди необхідно перевіряти, візи якого типу дозволять вам вийти з аеропорту, так як якщо ви купите не ту візу і покинете аеропорт, у вас можуть виникнути проблеми з імміграційною службою або поліцією.
  • Іноді авіаперевізники змушені міняти номер виходу навіть в останню хвилину, так що вам слід часто перевіряти інформацію на свій рейс.
  • Будьте уважні, коли плануєте час пересадок. Ви повинні знати, скільки вам потрібно часу, щоб встигнути перейти з одного рейсу на інший. Не забувайте, що, можливо, ваш перший літак затримається, вам доведеться чекати на перевірку або виникнуть інші проблеми, які можуть забрати дорогоцінний час. Бронюючи рейси, переконайтеся, що на пересадку у вас є як мінімум одну годину. Не беріть перельоти, між якими є надто мало часу!
  • Не налягайте на алкоголь. Бари – гарні місця, для того щоб вбити час в аеропорту, але не перестарайтеся. Це не тільки із-за того, що напої зазвичай дорогі: випивши забагато алкоголю, ви можете відчути втому, стати дратівливим або до кінця поїздки погано себе почувати. Деякі авіаперевізники вас можуть не пустити на борт, якщо ви занадто багато випили.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?