Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як виконувати "требушет" ножем метеликом

Рекламний блок

Кроки

 • Perform a Trebuchet with a Butterfly Knife Step 1.jpg 1 Виберіть, куди ви хочете, щоб ніж орієнтувався. Якщо ви хочете лезом вниз, почніть з безпечної рукоятки. Якщо ви хочете, щоб ніж був звернений до вас, почніть з рукоятки прикусу. Будь ласка, зверніть увагу, що розпочинати з безпечної рукоятки більш небезпечно, тому що ви незабаром буде перемикатися на ручку прикусу. Це керівництво написано, припускаючи, що ви обережні. Якщо у вас в руках обух ножа, можна, по більшій частині, ігнорувати деталі, які дає інструкція по поводженню з лезом, так як ви збираєтеся мати справу не з заточеними краями. Також зверніть увагу, що зчеплення повинно бути відносно близько до хвостової (зведеної області), оскільки це дасть вам більше контролю. Обов'язково утримуйте силу близько до хвостової частини, коли ви дійдете до кінця кроку 3.
 • Perform a Trebuchet with a Butterfly Knife Step 2.jpg 2 Киньте прикус від себе, але коли ви зробите це, ви повинні одночасно обернути свій середній, безіменний пальці і мізинець навколо прикусу в рамках підготовки до кроку 3. Ця перша частина трюку на сьогоднішній день є частиною, яка вимагає найбільшої практики і є дуже незручною в русі, єдиним винятком є знаходження в повітрі.
 • Perform a Trebuchet with a Butterfly Knife Step 3.jpg 3 Завершуйте свій трюк на протилежну рукоятку, щоб вам не порізатися при дотику, тому що при дотику безпечної рукоятки є кілька зон, де ваш палець буде знаходитися між лезом і прикусом рукоятки. У цьому кроці потрібно затискати прикус між вказівним і середнім пальцями.
  • Необхідно уникнути розсічення зони, коли ви переміщаєте ніж назовні, тим самим змінюючи ваш політ. Це має бути виправлено, тому що при переході на політ у високих швидкостях може викликати нестабільність, зона розсічення повітря може зрушити ножа назад.
  • У будь-якому випадку, поверніть два захоплення пальцями, так ви почнете защипуються прикус напрямком вгору, а лезо буде звисати, як видно на 3.2. Ви також повинні перейти від утримування ручки між вашим вказівним і середнім пальцями . Палець може бути скручений тому, щоб бути використаним в якості польоту при повороті рукоятки, однак він дуже корисний для захвату рукоятки між вказівним і середнім пальцем. Це показано на 3.2.
  • У цій зоні встановіть лезо і безпечну рукоятку назад у зворотному зчепленні, показаному на 3.3. На фото мій середній палець ще в положенні 3.2.
 • Perform a Trebuchet with a Butterfly Knife Step 4.jpg 4 У цьому кроці важлива швидкість трюку, щоб виглядало круто, наскільки це можливо. Ніж має бути в одній площині з хвостовою частиною, обертатися навколо вказівного пальця, що важко проілюструвати на фотографіях.
  • Найперше, що вам потрібно зробити на цьому етапі, це викинути безпечно рукоятку. Коли ви робите це, переконайтеся, що ви переміщаєте свій середній палець, ще необхідно утримувати рукоятку великим пальцем на другому отвір у верхній частині рукоятки. Це дозволить дотримуватися темпу викидання ножа, чергуючи ніж і безпечну рукоятку в кругову по зустрічній позиції.
  • Краще коли рух приймає 'V' форму, утворену вказівним пальцем зверху на прикусі і середнім пальцем під ним. Переконайтеся, що ви перевертаєте його у безпечному напрямку. Якщо ви виконуєте цей крок правильно, ви повинні в кінцевому підсумку прийти в положення, зображене на 4.3.
 • Perform a Trebuchet with a Butterfly Knife Step 5.jpg 5 Від 4.3 починайте переходити в 5.2 вказівним пальцем. (Це найбільш важка частина трюку, а також найнебезпечніша частина.) Візьміться вказівним і середнім пальцями, поки лезо починає падати саме по собі, і в цей момент ви повинні отримати зручний захоплення усіма вашими пальцями, а потім "'негайно' 'рухати рукою вгору, таким чином, повертаючи ручку прикусу вниз, тому що поштовх буде намагатися качнути ніж назад до пальцями. Якщо ви використовуєте заточений ніж метелики, ви будете розтинати цю зону, якщо ви не опустите прикус вниз. Дуже рекомендую, щоб ви дотримувалися цього кроку.
  • Як ви можете побачити, 5.3, лезо знаходиться в повітрі як антена. Антена являє собою крок, який вимагає великої кількості навичок в реальності. Якщо ви ніколи не виконували цей трюк, або ви трохи невпевнені у своїх силах, ви повинні this video для отримання додаткової інформації щодо цього кроку, звернутися в кінці відео.
 • Perform a Trebuchet with a Butterfly Knife Step 6.jpg 6 По закінченню, зловіть ваш ніж і закрийте. Все готово!
 • Поради

  • Повітряна частина трюку в кінці найважча. Цей трюк може бути виконаний набагато простіше (хоча за своєю природою менш вражає) у вигляді сальто або польоту в повітрі, який є основою випускання ножа в повітря.
  • Кращий спосіб виконати цей трюк швидко, тримати ніж в одній площині і зберігати свою силу близько до хвостової частини.

  Попередження

  • Ножі-метелики надзвичайно небезпечні. Якщо ви не відчуваєте себе впевнено, використовуйте тренера або не виконуйте трюк взагалі.
  • Переконайтеся, що ви завжди тримайте зручно захоплення на ножі, не дозволяйте йому відлітати.
  • Ножі-метелики нелегальні в більшості штатів. Якщо ніж-метелик заборонений у вашому штаті, використовуйте тренажер - ніж без леза.

  Що вам знадобиться

  • Ніж-метелик
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?