Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вирощувати собак породи карликового шнауцера

Рекламний блок

Кроки

 • Raise Miniature Schnauzers Step 1.jpg 1 Переконайтеся, що ця порода вам підходить. Пошукайте інформацію в Google і з'ясуйте характерні особливості цвергшнауцерів.[1]
 • Raise Miniature Schnauzers Step 2.jpg 2 Знайдіть кілька заводчиків, зв'яжіться з ними і поцікавтеся про майбутні посліду. Існує багато веб-сайтів, які ви можете переглянути для вибору цуценят. Цвергшнауцери бувають чотирьох мастей: чорні, сіль з перцем (різні відтінки сірого, чорно-сріблясті і білі. Якщо ви плануєте, що ваш песик буде брати участь в собачих виставках, не купуйте цуценя білого кольору, так як їм не дозволяється брати участь у показах, тому що вони не відповідають стандартам породи Американського клубу собаківництва.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 3.jpg 3 Перш ніж відвідати заводчика, пам'ятайте, що собака буде цуценям місяць, а дорослої аж до 20 років. Визначтеся, кого ви хочете - суку або кобеля. Для цього зверніть увагу на кількість собак того ж статі у вашому районі (ви, можливо, отримаєте протилежний, так що вони можуть бути друзями, особливо з двома псами) і на інші речі, наприклад, наявність течных самок і псів, які мочаться на всі ліхтарні стовпи, чагарники і трохи агресивні, хоча агресія не типова для КАСТРОВАНОГО кобеля цвергшнауцера.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 4.jpg 4 Під час вашого візиту не лякайтеся гавкоту батьків цуценят. Цвергшнауцери дзвінкі, хороші сторожові пси і дуже піклуються про своїх дітей! (Ви повинні будете навчити свого вихованця, наскільки голосно і де можна гавкати.) Слухайте заводчика. «Кмітливість» песика не повинна вплинути на ваше рішення, так як будь-щеня може зрости неслухняним псом, якщо ви не будете приділяти час навчання, тренування і виховання покірності. З допомогою заводчика підберіть цуценя, який би відповідав вашим особливостей характеру. Попросіть копію тестів особистісного і темпераментного реагування цуценя, його ДНК екран генетичних проблем. (Якщо цього немає, вам потрібно знайти іншого заводчика). Вибирайте вихованця не надто боязких, але і не дуже сміливого, того, який спокійно і вільно поводиться з цуценятами з іншого посліду.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 5.jpg 5 Якщо ви вже вибрали щеня, вам, можливо, доведеться трохи почекати, поки він досягне віку 8 або 9 тижнів і буде готовий прийти в будинок. Вас повинно насторожити, якщо вам пропонують собаку дуже маленького віку. Найкраще забирати цуценя, якому 10 або 12 тижнів, після того, як він отримає першу порцію щеплень. Добросовісний заводчик привчить тварину до життя в колективі серед нових людей, незнайомих собак, і ваш вихованець добре сприйме новий будинок.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 6.jpg 6 Виберіть правильне харчування! Почніть з того, до чого собака привчена, і вносите зміни поступово. Ви можете запитати ветеринара або професіонала про види їжі та необхідній кількості. Рекомендований корм для собак, який позначений як такий, що відповідає стандартам Американської асоціації державних інспекторів з якості кормів для цуценят, або "для всіх стадій життя". Ваш вихованець повинен їсти 3-4 рази на день і спорожнятися після кожного прийому їжі, після прогулянки, і кожні 2-3 години до сну. Коли щеня досягне 2-х років, годувати його буде потрібно 1-2 рази на день, а вигулювати кожні 4-6 годин.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 7.jpg 7 Переконайтеся, що цвергшнауцер досить тренується, для того щоб залишатися здоровим. Будьте обережні з перегодовуванням, так як представники цієї породи відомі любов'ю до їжі і легко набирають вагу!
 • Raise Miniature Schnauzers Step 8.jpg 8 Не намагайтеся, а ДРЕССИРУЙТЕ свою собаку. Цвергшнауцери дуже розумні і схоплюють все на льоту. Можна починати навчання основним командам у віці 10 тижнів. Коли цуценятам шість місяців, вони вже підлітки – ви ж не збираєтеся чекати, поки ваші діти підуть в школу, перш ніж навчити їх, як потрібно себе вести. Добре дресирована собака завдає набагато менше клопоту господареві і суспільству. Цвергшнауцер адаптується до режиму, але за умови, що ви йдете назустріч його біологічним потребам – часто є, спорожнятися після кожного прийому їжі і отримувати достатню фізичне навантаження кожен день.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 9.jpg 9 У собак немає поняття «вихідний» - всі дні для них однакові. Підтримку одного і того ж режиму 7 днів в тиждень допоможе навчання йти гладко. Для кращого поведінки гуляйте із собакою 2 рази в день. Відрегулюйте прогулянки так, щоб вони закінчувалися, перш ніж собака втомиться. Прийшовши додому після ранкової прогулянки, пограйте з собакою, навчаючи її реагувати на жести рук, а не голосові команди – це простіше. Використовуйте маленькі, але часті порції ласощі як приманку і нагороду, щоб заохотити і переконати собаку, що це весело - робити те, що ви вимагаєте. ПОТІМ заведіть цуценя в будинок і погодуйте. Після купання він втомиться і захоче відпочити. Дайте йому поспати.
 • Raise Miniature Schnauzers Step 10.jpg 10 Водите Цвергшнауцера до ветеринара для регулярних ін'єкцій та профілактичних оглядів. Це допоможе заощадити багато часу і грошей на ветеринарних рахунках, буде прикро, якщо ваша собака отримає інфекцію, яку можна було запобігти!
 • Raise Miniature Schnauzers Step 11.jpg 11 Насолоджуйтеся тим, що у ваше життя увійшов представник цієї чудової, відданою породи! Ви не встигнете озирнутися, як у вас з'явиться ідеальний товариш.

 • Поради

  • Ви повинні виконувати цю роль протягом усього життя собаки. Врешті-решт, вона буде знати, чого ви очікуєте, що можна робити, а що ви не зазнаєте. До тих пір, як ви будете продовжувати виконувати роль лідера, ваш вихованець буде постійним послідовником, і з плином часу хорошим компаньйоном, вибачливим ваші помилки.
  • Цвергшнауцери відмінні собаки, якщо ви тверді у ролі вождя. Вони будуть випробовувати ваше лідерство упродовж усього життя, але якщо ви будете послідовним, доброзичливим годувальником і компаньйоном, вони будуть робити все, що в їх силах, щоб порадувати вас. (Якщо з вашого боку не буде віддачі, вони все одно будуть намагатися, але тоді з вас не вийдуть щасливі товариші.)
  • Вагітні цвергшнауцери потребують великої турботи, ваша собачка повинна їсти корм для цуценят, як тільки ви дізнаєтеся, що вона завагітніла, щенячий корм містить поживні речовини, яких немає в звичайному. Після прийому їжі вагітної собачці потрібно відпочити, це корисно для неї і для цуценят.
  • Як і з будь-якою іншою собакою, при навчанні та дресирування завжди дивіться прямо на неї, але з розслабленим виразом обличчя. Цвергшнауцер теж буде дивитися прямо на вас, ніби відчуваючи, більше, ніж пес будь-який інший породи. Не відвертайтеся, але і не дивіться пильно. Просто потрібно виглядати впевнено і очікувати, що собака приділить особливу увагу. Зберігайте пильний і твердий погляд тільки для того, щоб дати зрозуміти їй, що вона робить щось неприйнятне. У більшості ситуацій, дійте практично байдуже, якби пес не був так важливий, щоб перервати те, що ви робите, поки не вважаєте за потрібне визнати його і те, чого він хоче. Якщо будете діяти так, як якщо б ви могли робити все, що хочете, коли вважаєте за потрібне, а йому не дасте такої можливості, ви станете лідером. Не зловживайте цим привілеєм. Не потрібно насильно забирати те, що давали собаці раніше, і дайте йому те, що потрібно для відчуття безпеки, надійності і щастя – і ви його великодушний вождь.
  • Цвергшнауцери енергійні. Як дуже маленькі діти, вони потребують постійного спостереження. І ті, і інші навчаються за допомогою досліджень і експериментів. Не карайте цуценя або малюка - ні той, ні інший недостатньо зрілі для того, щоб "знати", за що їх карають. Коли вони потрапляють в стадію "прорізування зубів", дайте їм відповідні іграшки для жування. Використовуйте прийоми (ящик, огородження та/або кордони кімнати) і гіркі яблучні спреї, щоб тримати їх подалі від речей, які не можна гризти. Коли їм "дають волю", за ними потрібно уважно стежити, чи не бути толерантним, як ніби ви кращі друзі навіки. Ваша дитина і собака мають бути вашими найважливішими "найкращими друзями".
  • Цвергшнауцери дуже гарні для людей, які страждають алергією, але вимагають регулярного купання і більшого догляду, ніж собаки, які линяють.
  • Лідерство не титул, який ви заробили одного разу і назавжди. Це спосіб дії - роль, яка повинна бути освоєна і виконуватися щоденно.


  Попередження

  • Цвергшнауцери дуже схильні до набору ваги! Ласощі повинні відніматися з денного раціону, не повинно бути додаткових десертів.
  • Під час того (не після) він робить те, що ви повинні зупинити негайно, наприклад, випорожнюється в недозволеному місці, хлопніть в долоні, скажіть йому «ні» низьким і несхвальним тоном, винесіть на вулицю, щоб закінчив. Попросіть його зробити щось підходяще, наприклад, «сидіти», і якщо він не виконає, дайте йому тайм-аут. Щеня швидко навчиться, що найкращий спосіб вести себе – це робити те, що вам подобається, а не навпаки.
  • Вони розумні і спритні, і будуть робити те, що, на вашу думку, вони не повинні або не можуть, для того, щоб отримати те, чого вони хочуть, або в чомусь дуже сильно потребують. Тому дайте собаці все, що потрібно – щось, що добре жується, кілька власних іграшок, місце, щоб вона могла спокійно усамітнитися, тренуватися для спалювання енергії, щоденні пустощі та ігри для підтримання режиму навчання і роботи. Якщо ви все робите і послідовні у спілкуванні, поведінку вашого улюбленця стане краще, особливо після того, як він досягне зрілого віку.
  • Цвергшнауцери люблять брати участь у вашому житті, сідаючи на стілець за обіднім столом, гавкоту на того, з ким ви розмовляєте. У них є багато думок з того чи іншого приводу. Вони потребують міцних, постійних люблячих нагадувань про те, що можна, а що ні, вони не розуміють «іноді», тому вирішите, де і що ви хочете, щоб собака робила, і буде кожен член вашої семи займатися з нею.
  • Коли (не якщо) він робить те, що вам подобається, підкріплюйте така поведінка похвалою, спеціальними словами і жестами, суміщеними з приємним тоном, і щеня швидко навчиться асоціювати прохання з тим, що ви хочете, щоб він зробив. Нагороджуйте і хваліть його, коли він робить гарні речі самостійно без вашого прохання, і він запам'ятає те, що вам подобається.
  • Якщо ви не навчитеся виражати бажання приємним, простим способом, у вас буде розгублена, нещаслива собака, яка, напевно, ніколи не доживе до ваших очікувань.
  • Собаки живі істоти, про них треба дбати. Не заводьте її, якщо у вас немає часу або грошей, щоб піклуватися про неї протягом наступних 15-20 років.
  • Коли (не) щеня намагається робити те, що вам не подобається, наприклад, стрибає на вас, поверніться до нього спиною і не звертайте на нього уваги. Коли він йде не туди куди треба, використовуйте ваше тіло як пересувну стіну щоб повернути його на місце, де він 5 хвилин відпочине.
  • Собака ніколи не вивчить українську мову і не навчиться читати думки, але володіє хорошим слухом. Якщо ви будете голосно і пронизливо кричати або бити її, то залишитеся для неї божевільним господарем, який не може з нею спілкуватися і сам не знає, чого хоче.


  Джерела і посилання

 • ^ http://www.schnauzers-rule.com/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?