Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вирощувати турецьку гвоздику

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Посадка турецької гвоздики

 • Grow Sweet William Plants Step 1.jpg 1 Дізнайтеся, коли ваша турецька гвоздика будуть цвісти. У зв'язку з численними сортами турецької гвоздики і різними методами її вирощування, ви можете почути суперечливу інформацію про те, коли ваші квіти будуть рости, і як довго це триватиме. Дворічні сорти цвітуть на другий рік, а потім помирають. Багаторічні сорти повинні повторно виростити квіти з року в рік, але багаторічні турецькі гвоздики зазвичай цвітуть два роки і часто помирають раніше, ніж зацвітуть вдруге.
  • Правильний догляд за багаторічними турецькими гвоздиками збільшує шанс пересіву, як описано в розділі по догляду за турецької гвоздикою.
 • Grow Sweet William Plants Step 2.jpg 2 Придбайте зростаюче рослина, якщо ви хочете побачити квіти протягом року. Якщо ви хочете, щоб ваша турецька гвоздика цвіла надійно протягом року, придбайте розсаду або дорослі рослини восени або навесні. Підтвердіть у попереднього власника, що рослина буде цвісти в цьому році, перш ніж взяти його додому, так як деякі саджанці можуть не цвісти до другого року.
  • Насіння, які стверджують, що однорічні (квітучі і вмирають протягом одного року) можуть або не можуть виправдати обіцянки, в залежності від сорту і як він реагує на місцевий клімат.
 • Grow Sweet William Plants Step 3.jpg 3 Вирішите, коли садити. Насіння турецької гвоздики досить сильні, щоб пережити більшість зим, і можуть бути посаджені восени або пізньою весною, щоб цвісти 12 - 18 місяців. Якщо рослини вже почали зростати, або якщо ви стурбовані суворою зимою, ви можете зберегти рослини в кімнатних горщиках, потім пересадити їх на відкрите повітря на початку весни. Після того, як розсаді буде від шести до восьми тижнів, її буде легко пересаджувати, з низьким ризиком заподіяння шкоди.
 • Grow Sweet William Plants Step 4.jpg 4 Знайдіть площу з гарним сонячним світлом, але прохолодною температурою. Турецькі гвоздики ростуть швидше на повному сонці, але краще всього підходять для холодних кліматичних умов. В ідеалі, вони повинні отримувати 4-5 годин прямого сонячного світла в день, але посадка їх в легкій тіні розумний вибір, якщо ви живете в жаркому кліматі.
 • Grow Sweet William Plants Step 5.jpg 5 Перевірте вашу грунт. Турецька гвоздика віддає перевагу рихлому, насичену грунт, з хорошим дренажем. Вода повинна швидко стікати в грунт, і ніколи не накопичуватися на поверхні щільної, твердого грунту. При бажанні, ви можете розвалити існуючу грунт і доповнити її грунтовою сумішшю, щоб забезпечити більше поживних речовин. Хоча вам не потрібно перевіряти рН вашої грунту, для успішного зростання турецьких гвоздик, ви можете відрегулювати рівень рН до злегка лужний (близько 6.75), якщо у вас вже є садовий набір для рН.
  • Садові набори для рН грунту доступні в садових магазинах або онлайн. Знову ж таки, це не обов'язковий засіб для вирощування турецької гвоздики, яка досить адаптивна, коли справа доходить до рН ґрунту.
 • Grow Sweet William Plants Step 6.jpg 6 Сійте свої насіння. Посадіть турецьку гвоздику навесні або влітку. Поставте їх на поверхню і злегка покрийте 0.6 сантиметровим шаром грунту, або вирийте траншею на цю глибину і знову заповніть після посадки насіння. Посадіть насіння на відстані 15 см один від одного в ідеальних умовах, щоб зменшити шанс гнилі і передачі хвороби. Якщо у вас немає місця, щоб дати їм стільки простору, ви можете групувати їх ближче один до одного, але зверніть особливу увагу, у цьому разі не заливайте водою.
  • Якщо ви пересідає розсаду, просто перекладіть грунт навколо коренів в яму в два рази ширше кулі грунту, потім заповніть. Будьте обережні, не засинайте частину стебла розсади; рослина треба засипати на тому ж рівні, який був раніше.
 • Grow Sweet William Plants Step 7.jpg 7 Поливайте після посадки. Насіння турецької гвоздики і саджанці отримують користь від негайного поливу після пересадки, але намагайтеся не замочити їх великою кількістю води, ніж може витекти з грунту. Пересаджену розсаду слід тримати у вологому, але не сирої грунті протягом декількох днів. Як тільки вона вкорениться і оговтається від в'янення, яке може виникнути, доглядайте за ними, як описано в розділі догляд.
 • Частина 2 з 3: Догляд за турецької гвоздикою

 • Grow Sweet William Plants Step 8.jpg 1 Поливайте злегка. Тримайте грунт навколо розсади трохи вологою, трохи сухий. Як тільки рослина стане зрілим і більше не зростає, більшість сортів не вимагають полив за винятком під час спекотної погоди. Як і будь-яка рослина, поливайте частіше, якщо грунт засохне або з'являться тріщини.
  • Турецькі гвоздики можуть гнити, якщо піддаються занадто великій кількості вологи, тому будьте обережні, не заливайте їх. Грунт ніколи не повинні відчуватися сирої або містити стоячу воду.
 • Grow Sweet William Plants Step 9.jpg 2 Підживлювати рослини (за бажанням). Якщо ви хочете заохочувати більш швидкий ріст і цвітіння, вносите в грунт універсальне добриво кожні 2-4 тижні протягом вегетаційного періоду (навесні і влітку, коли зростання або цвітіння помітні). Дотримуйтесь інструкцій на конкретному добриві, щоб уникнути спалювання або нанесення шкоди рослинам.
 • Grow Sweet William Plants Step 10.jpg 3 Обробляйте молоді рослини інсектицидами. Бризкайте універсальним інсектицидним спреєм на молоді рослини, щоб перешкоджати хвороби. Турецька гвоздика схильна до нематод. Якщо ви бачите присутність нематод, які виглядають як крихітні, круглі черви, використовуйте на рослинах фунгіцид у відповідності з інструкціями виробника.
  • Примітка: якщо ви плануєте з'їсти квіти турецької гвоздики або годувати ними домашніх тварин, не обробляйте їх ніякими пестицидами.
 • Grow Sweet William Plants Step 11.jpg 4 Обірвіть зів'ялий цвіт. Турецькі гвоздики зазвичай цвітуть у кінці весни або на початку літа, а потім втрачають свої квіти до літньої спеки. Коли квіти турецької гвоздики засохнуть, обережно потягніть їх і відкиньте. Це буде стимулювати зростання новий квітів, і запобіжить рослину від падіння насіння, якщо ви хочете більш тісно контролювати свій сад.
 • Частина 3 з 3: Розмноження турецьких гвоздик

 • Grow Sweet William Plants Step 12.jpg 1 Дайте процвітаючим рослинам повторно насеяться самостійно. Якщо за турецькими гвоздиками правильно доглядають, і сорт підходить клімату, є хороший шанс, що вони засіють сад новим поколінням, перш ніж померти. Якщо ви хочете, щоб турецька гвоздика насіялися по саду, хай зрілі квіти вмирають, і насіння падають самостійно.
  • Знайте, що деякі квіткові сорти - гібриди декількох рослин, і можуть виробляти насіння, які виростають у рослини з різним зовнішнім виглядом або характеристиками, не такими як у материнської рослини.
 • Grow Sweet William Plants Step 13.jpg 2 Зберіть нові насіння рослин. В середині-наприкінці літа, після того, як квіти вмирають, вони утворюють сухі, коричневі стручки насіння. Видаліть їх, як стручки відкриваються на кінці, висипте насіння. Вытрусите ці стручки в ємність, щоб вийшли чорні, дископодібні насіння для посадки восени або навесні.
 • Grow Sweet William Plants Step 14.jpg 3 Зріжте сухі стебла після того як насіння впадуть. Як тільки насіння впали, або після того як ви зібрали їх самі, зріжте насіннєві коробочки зі стебла. Зазвичай турецькі гвоздики расходывают занадто багато енергії виробляючи насіння, щоб продовжувати рости ще рік, але видалення стручків збільшить ймовірність іншого кольору.
 • Grow Sweet William Plants Step 15.jpg 4 Візьміть живці від дорослих рослин. Якщо ви досить щасливі, щоб мати турецьку гвоздику, яка виживає більше, ніж рік або два, вона може стати досить великий. Восени або ранньою весною, перед початком росту, зріжте один з найбільших стебел біля основи, використовуючи чистий ніж або ножиці. Ці живці можна висаджувати, щоб сформувати нові рослини, хоча вам, можливо, буде потрібно зміцнити їх колом, щоб тримати їх у вертикальному положенні.
  • Нещодавно посадженим живцями потрібен час, щоб сформувати коріння. Тримайте їх у теплому, вологому місці, далеко від прямих сонячних променів, щоб запобігти їх висихання, коли це станеться. Кілька днів під прозорим пластиковим пакетом або ємністю може допомогти створити вологі умови, необхідні.
 • Поради

  • Квіти турецької гвоздики їстівні, хоча інші частини рослини можуть бути небезпечними для їжі. Не їжте квіти, які були вирощені з пестицидами, біля доріг або в громадських місцях.
  • Компост або мульча зазвичай не вимагається для турецької гвоздики, і може затримувати занадто багато вологи в грунті, якщо ви заливаєте.

  Попередження

  • Листя турецьких гвоздик можуть бути токсичними, особливо для дітей і домашніх тварин. Негайно зв'яжіться з токсикологічним центром або ветеринаром, якщо ви підозрюєте, що член вашої родини з'їв листя турецької гвоздики.
  • Турецька гвоздика схильна до загнивання коренів. Краще недополивать її, ніж заливати, якщо ви не помітили, в'янення і коричневі плями.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?