Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути загадковою дівчиною

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Загадкове мислення

 • Be a Mysterious Girl Step 1 Version 2.jpg 1 Будьте собою. Ви коли-небудь зустрічали тих, хто абсолютно не схожий на вас? Настільки не схожих, що вони бачать світ зовсім інакше? Ці люди, за їх натурі, не обов'язково загадкові, вони просто відрізнити від вас. Знаєте, як бути відмінним від інших? Бути собою.
  • Серйозно. Подумайте про це. Коли хлопець і дівчина зустрічаються, елементом загадковості, в основному, виступає точка зору щодо того, як влаштоване життя. Чоловік спостерігає за жінкою в її повсякденності і не може бути таким же, як вона, і навпаки. У вас свій унікальний внутрішній світ, незалежно від статі, соціального статусу та взаємовідносин з іншими людьми.
 • Be a Mysterious Girl Step 2 Version 2.jpg 2 Будьте впевнені в собі. Щоб дійсно бути собою у сучасному світі, де мас-медіа змушує нас піддаватися швидкоплинних тенденцій, ви просто зобов'язані бути впевнені в собі. До речі, люди "люблять" самовпевнених, від них виходить неймовірна енергетика і такі люди притягують. Вони привабливі, шановні, з ними приємно спілкуватися і найчастіше ми не розуміємо, чому.
  • Немає нічого загадкового в тих, хто сам себе не цінує. В такому разі, ви завжди думаєте "А як мене сприймуть інші?". А) Це абсолютно не привабливо Б) Дуже легко бачити вас наскрізь і це не цікаво. Упевнена людина, той, якому комфортно бути собою, затверджується в суспільстві за рахунок того, що відстоює ідеї, в які вірить, притягує натовпи людей. Але і в цьому натовпі знайдеться той, хто подумає "А що в ньому такого?".
 • Be a Mysterious Girl Step 3 Version 2.jpg 3 Будьте спокійні. Відкриті, як книги люди не залишають простору для уяви. Є дуже емоційні люди, які сприймають все занадто близько до серця і всім стає все ясно. Люди читають вас. А якщо ж ви завжди врівноважені, ніхто не зрозуміє, що відбувається. І тоді люди потягнуться до вас, що б дізнатися, що відбувається у вас всередині.
  • Будьте тим, хто спокійно сприймає страшні ситуації. Якщо ви повинні будете показати емоції - не обов'язково, що б вони були до місця. Не будьте надто емоційні, постарайтеся сприймати речі такими, які вони є.
 • Be a Mysterious Girl Step 4 Version 2.jpg 4 Будьте ввічливі. Найчастіше, загадковість асоціюється з кимось відчуженим і темним. Тому важливо не перейти цю грань. Будьте ввічливі і привітні, уникайте грубість і байдужість.
  • Почніть з легкої посмішки. Мало того, що посмішка викликає розчулення і притягує людей, так ще й змушує деяких подумати "А що відбувається у неї в голові?". Якщо ви коли-небудь, йдучи по вулиці, бачили когось усміхненого просто так, ви розумієте про що цей абзац.
 • Be a Mysterious Girl Step 5 Version 2.jpg 5 Не бійтеся виглядати безглуздо. З часом, ми розуміємо, якої реакції на певні речі чекає від нас суспільство. Коли ви їсте крильце, ви хочете з'їсти його до кісточки, потім дістати кістку з рота і з задоволеним обличчям кинути її на підлогу. Але ви ж не робите цього. У суспільстві ми ведемо себе згідно з прийнятими правилами. Але це не забороняє нам іноді "скосячить" або занадто дивно пожартувати.
  • Дивна поведінка змусить людей думати "Якого біса відбувається у неї в голові?". Це весело, повірте!
 • Метод 2 з 3: Взаємодія з оточуючими

 • Be a Mysterious Girl Step 6 Version 2.jpg 1 Не розповідайте все дуже детально. Коли нам задають питання, вже очікується якийсь певний відповідь, тому коли вас запитують: "У вас є хлопець?", насправді це означає "Якщо у вас є хлопець, то хто він?" Так що замість того, що б заглиблюватися в деталі і говорити "Так, є, його звуть Петя і він офігенний архітектор", просто скажіть "Так". Співрозмовнику самому захочеться дізнатися інше, дайте йому шанс задати вам питання.
  • Постарайтеся розповідати історії, не особливо заглиблюючись у деталі. Говорите лаконічно і по факту.
  • Уявімо, що вас запитують про вашому колишньому. Не треба говорити, як у вас все було, чому ви розлучилися і як тепер живете один без одного. Просто скажіть "Ми не зійшлися. Стосунки закінчилися і зараз я не думаю про це". Можливо, не зовсім чесну відповідь, але зате простий.
 • Be a Mysterious Girl Step 7 Version 2.jpg 2 Не будьте відкритою книгою. Пам'ятаєте, який Джеймс Бонд серйозний, коли жартує? Ось, вам потрібно так само. Він дуже загадковий. Тому постарайтеся зробити так, що б вас неможливо було "прочитати".
  • Слідкуйте за положенням свого тіла під час бесіди. Ви завжди повинні бути повернені до співрозмовника. Якщо ви в компанії - озирніться, подивіться, як інші реагують на вас. Пограйте з тоном і голосом. Шлях вони подумають, наскільки ви загадкові.
 • Be a Mysterious Girl Step 8 Version 2.jpg 3 Перейдіть на іншу людину. Це досить просто. Все, що потрібно, що б зав'язати розмову - це задати питання. І нехай кажуть. Потім вони будуть думати, яким же чудовим ви були співрозмовником і навіть не помітять, що про вас то вони нічого не дізналися. Так що користуйтеся перевагою!
  • Задавайте неоднозначні питання. Як тільки побачите, за що можна ще захватиться - запитуйте! І нехай вам розповідають. Ви будете виглядати мило, хорошим слухачем, а насправді ви не робите нічого особливого. Не складно ж, правда?
 • Be a Mysterious Girl Step 9 Version 2.jpg 4 Говорите фактами. Якщо все-таки бесіда загортається навколо вас, кажете факти, можна навіть про щось інше. Не висловлюйте своїх поглядів і переконань. Так ви зробите бесіду важливою і цікавою, оскільки співрозмовник так і не дізнається про вас нічого толкового. Це змусить його думати про вас, тому що ви - загадка.
  • Замість того, що б говорити "О Боже мій! Я вчора прочитала в Інтернеті, поки ми з Олею вбивали час, що якщо випивати літр води в день - худнеш! І ми вирішили спробувати!" скажіть просто "Деякі дослідження показали, що літр води в день веде до втрати ваги". Ви говорите про одне й те ж факт, але в другому випадку, ви не виставляєте себе напоказ.
 • Be a Mysterious Girl Step 10 Version 2.jpg 5 Будьте загадково усунені. Якщо вас запрошують на вечірки, зробіть так, що б люди цікавилися вами. Будьте привабливо загадкові. Щоб люди думали про вас, підіть рано, нічого не пояснивши.
  • Будьте обережні з цим. Якщо ви завжди спізнюєтеся або рано йдете з вечірок, це може дратувати. І в результаті вас перестануть запрошувати. Пам'ятайте про ввічливість.
 • Be a Mysterious Girl Step 11 Version 2.jpg 6 Ваше минуле - це ваш секрет. Якщо ви тільки що переїхали на нове місце і все цікавляться звідки, скажіть, наприклад: "Не важливо звідки я приїхала, важливо куди" або просто "Челябінськ". Не вдавайтеся в деталі.
  • Можна пожартувати про ваше минуле. Придумати різні історії, але пам'ятайте, люди повинні зрозуміти, що це жарт, інакше вас вважатимуть за лгунью.
 • Метод 3 з 3: Вдосконалення загадкового образу

 • Be a Mysterious Girl Step 12 Version 2.jpg 1 Розробіть свій унікальний стиль. Мода в наші дні говорить про багато що. Тому не дотримуються одного стилю одягу, інакше вас відразу ж вважатимуть хіпстером, развратницей або бомжем. Намагайтеся підбирати одяг, яка не викликала б асоціацій.
  • Ви можете змішувати різні стилі і виглядати весь час по-різному. Сьогодні ви в шкіряній куртці і дірявих колготках, а завтра - у милому сукні і туфлях. Ви вирішуєте, як вам виглядати.
 • Be a Mysterious Girl Step 13 Version 2.jpg 2 Вибирайте хобі з різних сфер життєдіяльності. Наприклад, якщо ви займаєтеся спортом, всі думають "Ну вона грає у футбол, бігає вранці, її хлопець репер, вона часто ходить в спорт магазини", якщо ви граєте в групі, всі думають "Вона, швидше за все, інтроверт. У неї парочка друзів. Часто свариться з батьками. Слухає важку музику". Не повинно бути так! Майте різні захоплення. Якщо ви займаєтеся спортом, ви можете взяти уроки віолончелі. І тоді всі будуть просто в шоці, коли дізнаються, яка ви насправді.
  • Робіть те, що ви б не зробили. Так, так. Це додає загадковості вашої персони. Люди не можуть зрозуміти, як у такій людині уживаються різні натури.
 • Be a Mysterious Girl Step 14 Version 2.jpg 3 Емоції на мінімумі! Коли люди знають, що вас "чіпляє" або дратує, їм легко буде виводити вас на емоції. Коли люди не знають, що ви відчуваєте, вони ніколи не дізнаються правди. Уникайте зайвої емоційності. Будьте спокійні.
  • Говоріть тихо. Ви помічали, що люди, які говорять голосно, не загадкові? Зробіть так, що б люди слухали вас, що б вони хотіли почути. Ви можете навіть шепотітися зі своїм співрозмовником. Інші подумають, що ви обговорюєте їх. Ох вже ці загадкові ігри!
 • Be a Mysterious Girl Step 15 Version 2.jpg 4 Будьте оффлайн. В основному. Ви знаєте людей, які оновлюють інформацію на своїх сторінках у соціальних мережах кожні 5 секунд. "Тов, я щойно поїла" - не будьте такою людиною. Не треба завантажувати фото всього підряд. Не міняйте аватар кілька місяців, інтригуйте. І не треба показувати всім фото себе з ванної. Не варто писати статуси і писати коментарі. Будьте лаконічні в мережі. Пишіть тільки вартісні речі.
  • Чим менше знаєш, тим краще спиш. Серйозно. Не обов'язково всім знати, що ви робите прямо зараз. Якщо ви хочете бути загадковою, робіть так, щоб люди думали про вас: про те, з ким ви, де ви, як у вас проходить вечір і т. д. Так що намагайтеся не чекінитися щоранку в кав'ярні і не ставте хаштэг після кожного слова, яке пишіть. Потрібно користуватися соціальними мережами з обережністю.
 • Be a Mysterious Girl Step 16 Version 2.jpg 5 Дійте. У вас є купа способів, які допоможуть вам бути загадковою. Пробуйте все, міняйтеся, говорите цитатами з класиків, носити чорні окуляри в приміщенні, будьте дивними. Як далеко ви зайдете в цієї "загадкової гри" - залежить від вас.
  • Хочете розважитися? У новій компанії представтеся не своїм іменем, придумайте неймовірну історію про себе і подивіться, як люди будуть реагувати. Це дійсно весело! Але, звичайно, брехати погано.

 • Поради

  • Використовуйте такі слова, значення яких людям доведеться шукати в тлумачному словнику.
  • Вас будуть дізнаватися, як неповторну особистість. Інтригуйте!
  • Постарайтеся не бути "стереотипно загадкової", тому що загадковий сприймається, як дивний, нетовариський. Намагайтеся уникнути стереотип.
  • Не кажіть нікому, що ви граєте в "загадкову" гру. Як тільки хтось про це дізнається - ви більше не загадка.
  • Розумійте чому ви хочете бути загадковою. І для чого. K
  • Коли пишете повідомлення, не використовуйте скорочення, типу "лол", напишіть "забавно".

  Попередження

  • Загадковість може викликати багато підозр, особливо у ваших батьків. Вони можуть подумати, що з вами щось не так. Не перестарайтеся.
  • Якщо ви загадкові, це не означає, що у вас не повинно бути друзів. У вас може бути сто друзів, але ви все одно можете бути загадковою.
  • Деякі можуть подумати, що більше вам не цікаві, що ви від них відвернулися і вам більше не потрібні. Якщо ви не хочете втратити друзів - знайдіть баланс. Іноді потрібно вести себе по-різному з різними людьми.
  • Ви можете бути тим, у кого все залежить від настрою.
  • Деякі можуть вважати вас дивною. Не ображайтеся, це комплімент.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?