Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як отримати 7 по IELTS

Рекламний блок

Кроки

 • Get 7 in IELTS Step 1.jpg 1 Поставте реалістичні і досяжні цілі. Щоб отримати задовільний загальний бал, треба бути реалістами. Якщо мета полягає в досягненні певного рівня володіння англійською мовою, успіх може бути досягнутий тільки з великою кількістю практики. Перш ніж поставити собі мету, важливо знати, що оцінка IELTS в будь-якому з субтестів представляє з себе.
 • Get 7 in IELTS Step 2.jpg 2 Дотримуйтеся регулярного навчального плану. Відведіть максимально можливу кількість годин для практики всіх чотирьох субтестів. Не концентруйтеся тільки на своїх слабких місцях. Будьте регулярні у своїй практиці, і дозволяйте собі відпочивати між завданнями. Виділіть хоча б один день на тиждень, щоб відпочити і повністю забути про тесті. Секрет успіху полягає у слідуванні до своєї мети повільно, неухильно і регулярно. Завжди і скрізь використовуйте будь-які можливості слухати англійську мову. Дивіться телевізійні програми та фільми, слухайте радіопрограми, навчальні аудіо та навіть пісні англійською. Спілкуйтеся з носіями англійської мови так часто, як тільки можливо і також часто практикуйте англійська зі своїми друзями, які володіють англійською як другою мовою. Намагайтеся читати тексти англійською мовою, принаймні, один раз в день. Ви завжди повинні бути в процесі читання книг англійською - одна-дві сторінки кожну ніч перед сном є відмінним планом. Читайте газети, журнали та романи, які підходять для вашого рівня володіння англійською мовою (доступних в хороших мовних книжкових магазинах). Кандидати академічного іспиту повинні придбати академічні статті, якщо це можливо. Завжди майте при собі англійські тексти, так щоб ви могли читати, коли у вас є вільний час, який міг би бути витрачений даремно. Не хвилюйтеся, якщо не розумієте кожне слово. Деякі статті читайте докладно, деякі для швидкості.
 • Get 7 in IELTS Step 3.jpg 3 Підвищуйте свою швидкість. У тесті IELTS, час – ваш ворог. Кандидати, які пройшли тест і результат виявився не так гарний, як вони сподівалися, часто скаржаться, що були не в змозі дати відповіді на всі питання в секції Listening, тому що швидкість аудіо-записи була занадто високою, і що їм не вистачило часу на тест Reading. Почнемо з того, що не треба хвилюватися, якщо не закінчите всі завдання. Пам'ятайте, що в тесті використовується 9-бальна шкала для оцінки навичок володіння англійською мовою, при цьому 0 вказує, що спроба пройти тест не була зроблена. Кандидати з майже ідеальним англійською можуть очікувати 9, але навіть ті, для кого англійська є рідною, навряд чи ідеально дадуть відповідь на кожне питання в Listening або закінчать задовго до закінчення відведеного часу питання в секції Reading. Пам'ятайте, що тест призначений бути складним. Тест IELTS вимірює багато аспектів ваших здібностей в англійській, в тому числі швидкість, з якою ви слухаєте, читаєте, пишете, говорите і думаєте англійською. Ваша особиста швидкість – це не те, що можна сильно змінити за один день, але те, що істотно зміниться протягом більш тривалого періоду часу, в результаті практики в роботі над англійською мовою. Ваша особиста швидкість і вміння в 5 областях, згаданих раніше, досить фіксована в будь-який момент часу. Офіційні загальні результати IELTS, які ви отримує, надзвичайно точні, так як кожен тест широко випробуваний в цілях досягнення стандартизованих результатів для кандидатів всіх рівнів англійської. Тим не менш, є, звичайно, багато речей, які ви можете зробити, до і в день тесту, те, що допоможе максимально ефективно використовувати свій час і дасть вам кращу можливість на успіх. Розглянемо наступну ситуацію: незважаючи на те, що гоночний автомобіль не може рухатися швидше своєї закладеної максимальної швидкості, гонку все ще можна виграти і його максимальна швидкість може підтримуватися протягом більшої кількості часу, якщо досвідчений водій перебуває за кермом. Завдання Listening, Reading і Writing наведені в зазначеному порядку і зазвичай проходять в один день. Загальна кількість часу, що витрачається на проходження тесту – 2 години 30 хвилин. (Speaking проводиться окремо призначений час у другій половині дня). На протязі всього іспиту дається тільки один короткий перерву між Reading і Listening, тому ви повинні бути в своїй кращій формі протягом тривалого періоду часу, і саме тому ви повинні добре спати і харчуватися до початку випробування. Підказки та керівні принципи в цій статті повинні допомогти вам досягти вашої «максимальної швидкості». Чим більше ви докладете зусиль, тим швидше ви досягнете своєї найвищої швидкості.
 • Get 7 in IELTS Step 4.jpg 4 Працюйте над швидкістю читання. Чим швидше і точніше ви читаєте, тим на більшу кількість запитань ви зможете відповісти. Самі тести, інструкції, приклади і питання повинні бути швидко прочитані і добре вивчені для того, щоб мати більше часу на пошук відповідей. Це зробить благотворний вплив на загальну швидкість читання.
 • Get 7 in IELTS Step 5.jpg 5 Розвивайте пам'ять. У тесті Reading, важливо запам'ятовувати, якомога більше з того, що ви тільки що прочитали, але хоча б слова можна прочитати ще раз. Тим не менш, в Listening ви не можете зробити кілька спроб або відкласти завдання на пізніше, так як аудіозапис відтворюється тільки один раз. Якщо відповідь стоїть перед ключовими словами/фразами, ваша здатність запам'ятовувати те, що ви тільки що почули, має ще навіть більш важливе значення. Тим не менш, відповідь, як правило, слідує за ключовими словами/фразами, які ви чуєте і по часу близький до головних ключових слів/фраз, які ви чуєте.
 • Get 7 in IELTS Step 6.jpg 6 Управління часом з розумом: Listening. Аудіозапис прокручується тільки один раз, і відповідати на питання доведеться по ходу того, як ви слухаєте. Час, таким чином, управляється за вас, але у вас є короткий період часу після кожного прослуханого розділу, щоб перевірити свою роботу. Не витрачайте часу на перенесення відповідей на аркуш відповідей, тому що у вас буде 10 хвилин в кінці тесту, протягом яких ви зможете це зробити. Reading. Відведений час зазвичай дається на завершення кожного з трьох розділів тесту. Слідкуйте за часом у міру проходження тесту Reading і після завершення кожної групи питань. Після закінчення відведеного часу перестаньте відповідати на запитання. Переходьте до наступної групи питань, навіть якщо ви ще не закінчили попередні. Якщо ви цього не зробите, ви, ймовірно, не встигнете відповісти на всі питання, на які могли б. Пам'ятайте, що тільки ви відповідальні за правильний розподіл часу в субтесте Reading.
 • Get 7 in IELTS Step 7.jpg 7 Золоте правило IELTS: Золотим правилом є «Завжди давайте мавпі те, що вона просить». Якщо мавпа просить банан, ви повинні дати їй банан, а не яблуко. Іншими словами, ваш відповідь на питання повинен містити саме те, що від вас вимагається. Ви повинні бути впевнені в інформації, яку від вас вимагають у вигляді відповіді, і що ви повинні робити з цією інформацією, щоб дати точну відповідь. Ви можете подумати, що ця порада дуже проста, щоб бути вартим для запам'ятовування. Може здатися очевидним, що ви повинні робити те, що від вас просять і давати відповіді, які вас просять дати. Тим не менш, нездатність згадати і застосувати золоте правило є однією з головних причин, чому кандидати не набирають достатню кількість балів, яку вони, на їхню думку, повинні були б набрати. Уважно читайте питання. Визначте тип інформації, яка від вас вимагається: є відповіддю метод транспортування? ... людина? ... місце? ... число? Знання дає вам більше шансів дати правильну відповідь. Знайте, що ви повинні робити з інформацією: чи Потрібно, щоб ви завершили пропозицію або заповнили пропущені слова в реченні? Якщо це так, ваші відповіді мають, отже, бути граматично правильним в рамках даної пропозиції. Повинні дати відповідь, що має обмеження в кількості слів? Якщо так, то ваша відповідь не повинен містити більше дозволеної максимальної кількості слів. Потрібно від вас назвати два пункти, які ви почули в аудіозапису або знайшли у тексті статті? Якщо це так, то ваша відповідь повинен містити тільки ці два пункти; три пункти було б невірно. Завжди точно знайте, який тип інформації ви повинні дати і що вам треба з цим робити.
 • Get 7 in IELTS Step 8.jpg 8 Уважно читайте інструкції: Кандидати, які не уважно читають або слухають інструкції, думають, що тим самим вони економлять свій час, але інструкції містять важливу інформацію, яку потрібно зрозуміти, щоб правильно відповісти. Інструкції можуть містити інформацію про темі розділу, за якою ви можете передбачити, що вам доведеться почути або прочитати. Інструкції підкажуть вам, що робити, яку відповідь дати, і, в разі інструкцій до тесту Listening, вони скажуть вам, коли потрібно відповідати. Важливо швидко і точно прочитати інструкцію. Вам, можливо, не вистачить часу, щоб закінчити завдання, якщо ви будете читати роз'яснювальну інформація надто повільно.
 • Get 7 in IELTS Step 9.jpg 9 Завжди дивіться приклади: Приклад дається вам неспроста. Дуже важливо читати і/або слухати приклади ретельно. Деякі кандидати вважають, що можуть заощадити час, пропускаючи приклади. Це помилка. Якщо ви не будете знати, як дати відповідь, ви, швидше за все, дасте неправильну відповідь або правильну відповідь у неправильній формі. Приклади розкажуть про три важливі речі про завдання: 1.Як правильно відповідати на питання, 2.Яку інформацію слід очікувати в Listening або Reading, 3. Коли потрібно починати слухати або з чого потрібно починати читати, щоб знайти відповіді.
 • Get 7 in IELTS Step 10.jpg 10 Використовуйте ключові слова, щоб знайти відповідь: ключові слова або ключові фрази в питаннях можуть допомогти вам в пошуках відповідей. Це вірно як для Прослуховування, так і для Reading. По-перше, ви повинні визначити, яке слово або фразу ви повинні почути в аудіозапису або шукати в текстовому розділі. В питанні можуть бути більше одного ключового слова або ключової фрази, і вони можуть бути розміщені до або після відповіді.
 • Get 7 in IELTS Step 11.jpg 11 Зробіть перевірку до закінчення тесту.
 • Get 7 in IELTS Step 12.jpg 12 Не забувайте робити логічні припущення: якщо в Reading у вас виникнуть труднощі у питаннях певного розділу, ви повинні залишити хвилину або близько того в кінці кожного відведеного періоду часу для цього розділу (зазвичай 20 хвилин), щоб вгадати ті питання, які можуть бути вгадані. У Listening, у вас буде хвилинна пауза в кінці кожного розділу. Кандидати, які забувають робити логічне припущення в питаннях, на які вони не можуть відповісти інакше, зовсім не дають собі шансу заробити бали!
 • Get 7 in IELTS Step 13.jpg 13 Є ваші відповіді граматично правильними? Незважаючи на те, що не всі слова і фрази, наведені в якості відповідей на питання в Listening або Reading повинні бути граматично правильними, часто можна виробити правильну відповідь з допомогою вашого знання граматики. У виборі відповіді завжди враховуйте прийнятність його граматичної складової, перш ніж приймати остаточне рішення. Це особливо вірно у відношенні таких типів завдань: завдання, що вимагають короткої відповіді • всі завдання по заповненню таблиць/діаграм/схема/приміток • завдання щодо завершення пропозицій • завдання на заповнення пропусків. Форми дієслів, форми множини та інші граматичні форми можуть мати важливе значення, коли ви відповідаєте на завдання в Reading або Listening. Візьміть за правило завжди намагатися давати відповіді у правильній граматичній формі.
 • Get 7 in IELTS Step 14.jpg 14 Давайте тільки одна відповідь: Давайте тільки одна відповідь на питання, крім випадків, коли від вас вимагається більше однієї відповіді. Навіть якщо один з декількох наведених відповідей виявиться правильним, ви можете не заробити жодного балу, якщо занадто багато інших відповідей будуть невірними. Дивно, що кандидати іноді дають більше відповідей, ніж потрібно! Якщо від вас потрібно назвати тільки три речі, які ви чуєте або бачите в тексті, не має ніякого сенсу, вказувати чотири предмета в якості відповіді. Вам зарахують це як неправильну відповідь, навіть якщо всі чотири пункти вірні. Пам'ятайте золоте правило. Майте на увазі, що у випадку з короткими відповідями на питання, особливо в тесті Listening, іноді є різні комбінації слів або фраз, які можуть дати правильну відповідь. Тим не менш, ви витратите дорогоцінний час, якщо дасте більше однієї правильної відповіді на питання, що потребують коротких відповідей. Альтернативні відповіді даються на різні питання в тестових ключів для Listening та Reading, що містяться в цій книзі.
 • Get 7 in IELTS Step 15.jpg 15 Перевірте правопис: В Reading і Listening правильність написання не завжди важлива. Вона важлива тільки в деяких завданнях Listening, коли слово диктується для вас по буквах. В інших випадках відповідь може бути зарахований, навіть якщо його написання не вірно, але вони повинні бути досить добре прописані і точно вказувати правильну відповідь. Акуратно копіюйте відповіді з статей в Reading. У Listening, якщо ви не впевнені в правильності написання, пишіть, як чуєте.
 • Get 7 in IELTS Step 16.jpg 16 Переконайтеся, що ваші відповіді легко читати: Ви не можете очікувати гарної оцінки, якщо ваші відповіді не можуть бути прочитані. Кандидати можуть не знати, що їхні відповіді можуть бути понятими не екзаменаторами, які перевіряють тести. Будьте обережні! Слова: Якщо у вас є проблеми з чітким написання англійських букв, в Listening та Reading можна писати друкованими ЛІТЕРАМИ. Ваші букви повинні розташовуватися на відстані один від одного. Зверніть особливу увагу на: E і FI, J і LM, N і WU і VI і T (Часто буває важко розрізнити ці букви, коли кандидати пишуть їх поспіхом). Числа: з числами справи можуть йти ще гірше: багато кандидати не розуміють, що вказане ними число може бути не розпізнано екзаменаторами. Практикуйтеся, щоб ваші цифри виходили на папері так само ясно, як зазначено вище у випадку з літерами.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?