Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з анорексією

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Отримання допомоги

 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 16.jpg 1 Усвідомте всю серйозність питання. Різні люди стикаються з анорексією в безлічі різних форм. Деякі строго обмежують споживання калорій, деякі вдаються до проносних, інші використовують обидва методи. Деякі роблять це тому, що вони відчувають себе поза певних стандартів, деякі роблять це, щоб мати хоч якийсь контроль над своїм життям, для інших актуальні причини зовсім іншого роду. Тим не менше, всі ці категорії людей повинні звернутися за допомогою. Анорексія - дуже серйозне захворювання, здатне забрати ваше життя.
  • Навіть якщо ви знаходите ідею схуднути надзвичайно привабливою, зверніться за допомогою саме зараз. Лікар, психолог, або навіть наставник зможуть ретельно обговорити з вами цю проблему. Анорексія не є здоровим проявом і зовсім небажана. Дійсно, з ким же ще ви можете поговорити про це?
  • Якщо ви в даний час страждаєте від анорексії, зверніться за госпіталізацією або терапією. Ви отримаєте професійну допомогу, щоб подолати хворобу раз і назавжди. Анорексію дійсно можна перемогти .
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 7.jpg 2 Поговоріть з тим, чия думка для вас важливо. Хоча бажання досягти анорексичних фігури зазвичай не афішується, дуже важливо сказати про нього надійного друга або члена сім'ї, переважно старшому. Знайдіть у своїх колах когось, вільного від критики власного тіла і строгих дієт. Іноді погляду з боку достатньо, щоб змінити стан речей.
  • Обговорення проблем стосовно вашої ваги і самооцінки з коханою людиною може допомогти вам на шляху до здорового тіла і ваги. Це робить ваше бій з хворобою менш ізольованим і мотивує на подолання анорексичных схильностей.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 3.jpg 3 Обговоріть проблеми з медичним працівником. Пройдіть медичний огляд або обговоріть свою вагу і зовнішній вигляд з лікарем або медсестрою. Повідомте йому або їй про своє бажання стати анорексічкой і спитайте поради або допомоги. Зрештою, це ж їх покликання. .
  • Виберіть терапевта, прагне допомогти вам уникнути або перемогти анорексію. Якщо перша спроба знайти хорошого лікаря не вдалася, шукайте когось, хто залишиться соучастным і допоможе розробити ваш індивідуальний план лікування. У деяких випадках дієтологи можуть надати безцінну підтримку і приділити більше часу на обговорення ваших успіхів у порівнянні з звичайними лікарями. Дотримуйтеся свого плану лікування, відстежуйте і обговорюйте будь-які відхилення від лікування з вашим лікуючим лікарем.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 5.jpg 4 Розпитайте про терапевтичні методи запобігання анорексичного поведінки. Якщо ви вже переключилися на вкрай мізерне харчування, вам можуть знадобитися вітаміни, мінеральні добавки або внутрішньовенне харчування. Обговоріть зі своїм лікарем питання консультування, наявності спеціалізованих груп підтримки, відповідних фізичних вправ і належного харчування. .
  • Психотерапевт також може надати істотну підтримку в боротьбі з анорексією. Він не тільки в стані обговорити з вами те, через що ви проходите в даний час, але і в першу чергу допомогти вам з першоджерел даного стану. Він також може призначити ряд ліків.
  • Обговоріть оптимальний ваговий діапазон для вашого віку, статі та зросту. Кожна людина унікальна, проте ваш лікар може дати пораду для досягнення здорового і реалістичного діапазону ваги зі схожими параметрами. Цей діапазон повинен стати цільовим вагою, що не підлягає вашому запереченню.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 9.jpg 5 Створіть структурований план, щоб уникнути анорексії і побудувати краще бачення власного тіла. Ваш лікар або психолог також може допомогти з цим. Подумайте про заняття мистецтвом, йогою, медитацією, фотографією, волонтерством, веденням щоденника або будь-який інший повсякденною діяльністю, здатною відвернути вас від проблем з харчуванням і схудненням. .
  • Присвятіть себе персональну мантрі щодо харчування або ваги, зміцнює здорове бачення тіла і реальну перспективу вашого розміру. Ця мантра повинна стати вашим медитаційним процесом або просто установкою, яку ви вимовляєте про себе щоранку.
  • Дотримуватися плану харчування. Пообіцяйте собі (і лікаря), що у вас буде три здорових прийому їжі в день. Якщо ви не зробите це, то ви огорчите як себе, так і лікаря. Балуйте себе, якщо ви успішно справляєтеся з поставленим завданням. [1]
  • Відстежуйте успіхи і отримуйте регулярну підтримку. Ведіть записи про досягнуті вами успіхи у вивченні і відкриття чогось нового, подолання негативного бачення власного тіла і просуванні до здорового способу життя.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 2.jpg 6 Зателефонуйте на гарячу лінію з питань психологічної підтримки. Якщо у вас немає доступу до працівника охорони здоров'я або ви хочете спочатку обговорити проблеми по телефону, зв'яжіться з гарячою лінією. [2]
 • Частина 2 з 3: Зміна мислення

 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 18.jpg 1 Усвідомте, що "жир" - це не почуття. Слова "самотність", "депресія" і "стрес" дійсно описують почуття і емоції, але не "жир". Ви коли-небудь замислювалися про це? Коли ви відчуваєте себе толстой", що відбувається насправді ? Насправді, ви відчуваєте щось ще. Саме на цих емоціях потрібно сфокусуватися. Схуднення ніяк не вирішує реальну проблему.
  • Наступного разу, при появі такого почуття без якої-небудь причини (тому що роздмухування проблем - дуже потужна річ), зробіть крок назад. Як ви насправді відчуваєте себе? Яка ситуація змусила вас так відчувати? З ким ви були на той момент? Заглянути всередину себе - це єдиний спосіб контролювати те, що відбувається в голові.
 • 2 Усвідомте, що ніяка дієта не може контролювати свої емоції. Анорексія - це не просто жорстка дієта. Це спроба подолати великі проблеми. Контролюючи споживання, ви нібито можете сказати собі: "Подивися на це, моє я! Я сама приймаю рішення! Я сама собі пан!" На жаль, все працює трохи інакше. Ваш мозок і ваш шлунок не одне і те ж. Ця екстремальна дієта не зробить вас щасливішим, не виконає ваші найпотаємніші бажання і не виправить все на краще. А ось ваша голова - так.
  • Замість того щоб думати дієта зможе вирішити всі ваші проблеми, спробуйте зосередитися на більш реалістичних, позитивних способи. Кожен раз, коли ви в черговий раз наділяєте цю дієту владою, кожен раз, коли ви приходите до думки " Якщо я стану анорексичних, то моє життя буде набагато краще!", просто зупиніться. Примусьте себе подумати про щось хороше. Яким вашим особистим якістю ви захоплюєтеся? Як ви могли б знайти йому хороше застосування?
 • 3 Працюйте над власною самооцінкою, а не вагою. Бажання стати болісно худий означає не просто досягнення визначених параметрів. Це прагнення набути контроль, подолати відчуття безпорадності, неповноцінності і нікчемності. Це те, на що в першу чергу необхідно звернути увагу. Так, перше питання: чому ви думаєте, що ви НЕ прекрасні? Адже ви правда прекрасні. Тут і зараз. Нічого не потрібно міняти.
  • Дійсно. Бути самою худою дівчиною на планеті не означає бути досконалою. Щастя, успіх і популярність не залежать від того, скільки кілограмів ви можете втратити. Краса починається зсередини. Якщо ви не задоволені собою, то цей негатив можна буде бачити зовні і псувати навіть саме симпатичне обличчя. Не дозволяйте цього баласту тягнути вас безодні поганого настрою.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 4.jpg 4 Киньте виклик своїм негативним думкам. Ці противні думки у вашій голові - на 100%. Якщо ви не хочете, щоб вони там перебували, вони просто не повинні там бути! Так, при кожному спливанні думки "Тьху, я така товста" просто женіть її до біса. Замініть її на думки про ваші таланти і вміння. Є що-що, що на цьому тижні змусило вас відчути гордість за себе?
  • Якщо це допоможе, складіть список своїх хороших якостей. Увімкніть ваші таланти, навички, досягнення та ваші унікальні інтереси. Ваша улюблена частина власного тіла? Ваша улюблена риса характеру? Це допоможе вам зрозуміти, наскільки ви прекрасні, прямо зараз .
  • Сфокусуйтеся на тому, що вам подобається в своєму тілі. Це може здатися складним завданням, але хоч щось, безумовно подобалися вам в собі, у вас є! Уявіть собі, що ви були позбавлені цієї частини тіла. Подяка за що - лише питання перспективи.
 • 5 Якщо це можливо, змініть навколишнє вас середу. Легко думати, що ми є єдиними причинами того, як ми думаємо і діємо, але вона насправді наша поведінка має ще більше спільного з нашим оточенням. Член сім'ї змушує вас почувати себе товстою? Певна діяльність? Може бути, навіть кіно, тв-шоу або веб-сайт? Уникання цих речей може викорінити бажання стати анорексичних .
  • Іноді речі можуть бути менш очевидними. Все може йти чудово і навіть створюватися враження, що ніякої проблеми немає, а потім віддалення від усього може стати дивним ковтком свіжого повітря. Якщо ви не впевнені у витоку бажання схуднути, спробуйте змінити ваші звичні дії. Почитайте книгу замість перегляду телевізора в нічний час. Вийдіть на прогулянку з друзями або здійсніть одиночну. Освойте нове хобі. Інші здорові види діяльності будуть розглянуті далі, але на даний момент просто подумайте про це, як і про можливий вплив таких змін на ваше життя.
 • 6 Приведіть себе в жах. Справедливе зауваження: цей крок не буде носити розважальний характер. Якщо ви не хочете знати, що анорексія готує майбутнє для своїх носіїв, пропустіть цю частину, тому що це може виявитися жахливим. Ось яка не дуже гламурна сторона анорексії:[3]
  • Ваше тіло починає споживати серцевий м'яз як паливо. Ваше серце стає слабкішим і слабкіше, ваше кров'яний тиск стає нижче і нижче, і ви ризикуєте отримати серцевий напад. [4]
  • Ваш куприк буде видаватися з спини. Іншими словами, у вас з'явиться хвіст. Так, дуже привабливо.
  • Ваші волосся почнуть рясно випадати. Те, що залишається на вашій голові, буде тьмяним і безжиттєвим.
  • Ваш організм буде виробляти більш товсті волосся метою обігріву. Більш товсті волосся всюди.
  • Ваші кістки дійсно зможуть пошкодити шкіру. Зсередини.
  • Від 5% до 20% страждаючих анорексією вмирають. Це частіше, ніж один з п'яти .[4]
 • Частина 3 з 3: Покращення бачення власного тіла

 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 15.jpg 1 Шукайте позитивні зразки для наслідування у вашому житті і культурі. Якщо ви фанатеете від дівчат з нульовим розміром і припускаєте, що їх життя прекрасне і щаслива (тому що ви не бачите зворотний бік медалі), нічого доброго не вийде. Навпаки, подивіться на своїх друзів і сім'ю. Скільки гарних людей, вільних від проблеми анорексії, ви знаєте? Напевно, нескінченні множини.
  • Що стосується культури, віддайте перевагу реаліті-шоу. У них ви можете бачити реальних людей (ніякої Топ-моделі по-американськи), справжніх, щасливих, і реальне життя. Все інше - тонни гриму і дотримання заздалегідь написаним сценарієм, щоб здаватися втіленням ідеалів. Все це - підробка.
  • Хоча це має бути очевидним, не відвідуйте веб-сайти, які просувають анорексію в маси. Хоча Інтернет пропонує величезну кількість груп підтримки, стратегій відновлення і можливостей поспілкуватися з носіями анорексії, він також може посилити небажану картину людського тіла і нереалістичні очікування.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 12.jpg 2 Позбавтеся від тиску стати володарем анорексичного тіла. Багато людей, які прагнуть стати болісно худими, оточені нездоровими зображеннями тіла, спотвореними харчовими звичками і ситуаціями, які сприяють розвитку анорексії. Вивчення таких обставина має важливе значення для усвідомлення того, яких ситуацій потрібно уникати. Перетворення всього того, що ви бачите і робите на регулярній основі, може знизити спокуса стати володарем анорексичного тіла і допоможе зосередитися на досягненні збалансованого способу життя.
  • У вас є група друзів, постійно зацикливающихся на кількості спожитих калорій? Якщо це так, розірвіть з ними відносини. Вони категорично шкідливі.
  • Член сім'ї постійно відпускає коментарі? Поговоріть з нею про це. Скажіть, як це змушує вас почувати. Дозвольте іншому члену сім'ї знати, що відбувається, щоб у вас була підтримка.
  • Ви постійно читаєте модні журнали або дивіться шоу, популяризують худобу? Припиніть! Все це - чудеса фотошопу, ці дівчата не виглядають тим же самим чином в реальному житті. Замість цього, вийдіть на прогулянку! Візьміть гітару, до якої не торкалися довгі місяці. Почитайте книгу, яку ви мріяли закінчити. Зробіть що-небудь цінне.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 14.jpg 3 Шукайте друзів, цінують здорове сприйняття тіла і живлення. У багатьох випадках відношення до їжі і дієт, що виражається однолітками, може суттєво вплинути на ваше власне сприйняття фігури і харчування. Знайдіть декілька осіб з позитивною самооцінкою і здорового підходу до їжі і вазі і спробуйте слідувати їм.
  • Визнайте, що сторонні люди, а не ви, можуть більш адекватно судити про вашу вагу. Ваші близькі піклуються про вас, і якщо вони висловлюють стурбованість вашої худобою або нездоровим виглядом, ви повинні їм вірити.
 • Cope if You Want to Become Anorexic Step 17.jpg 4 Уникайте ситуацій, що породжують бажання схуднути. Сьогоднішній світ так і кричить: slim, slim, slim. В цілях боротьби з цим прагненням подібні ситуації повинні залишатися осторонь. Просто уникнути їх недостатньо - ви спочатку не повинні втягуватися в них. Їм справді немає місця у вашому житті.
  • Подумайте про призупинення занять гімнастикою, модельної кар'єри або будь-якої іншої діяльності, що ставить на чолі кута ваш розмір одягу.
  • Уникайте частого зважування або смотрений в дзеркало. Занадто часті візити до ваг і постійна увага до зовнішності можуть посилити негативні прояви, загальні для більшості осіб з анорексією.
  • Уникайте компанії друзів, постійно говорять про те, скільки вони важать і порівнюють себе з іншими людьми. Вони явно невпевнені в собі.
  • Остерігайтеся сайтів, телепередач, постійно демонструють нереальні типи тіла.
 • 5 Розслабтеся. Дослідження показують, що особи зі схильністю до анорексії часто мають більш високі рівні кортизолу, що означає, що вони більш схильні до стресу.[5] А так як анорексія являє собою не просто дієту (насправді, вона базується на прагненні досягти досконалості, володіти контролем, або на відчуття незахищеності), це дійсно має сенс. Так приділіть ж протягом дня собі хоча б трохи часу. Ви це заслужили! Ось кілька ідей:
  • Побалуйте себе. Зробіть манікюр і педикюр, сходіть на масаж або проведіть спа-ніч вдома.
  • Носіть одяг, яка вам подобається. Ту, яка вам підходить і змушує вас виглядати і відчувати себе першокласно.
  • Спробуйте зайнятися йогою або медитацією. Обидва ці методи ефективні в зниженні напруги.
 • Поради

  • Дотримуватися реалістичних розмірів тіла і знати, як побудувати здорову, збалансовану систему харчування - важливі фактори для запобігання анорексії і освоєння здорового способу життя.

  Попередження

  • Нервова анорексія може бути смертельно небезпечною. Якщо ви часто обмежуєте споживання калорій або проводите дуже багато часу в тренажерному залі, якщо у вас є нереалістичні очікування з приводу ваших параметрів, можливо, для подолання цієї хвороби вам знадобиться професійна допомога.
  • Якщо ви вважаєте, що ваш друг чи кохана людина має симптоми анорексії або іншого подібного розладу, смотивируйте його або її на як можна більш швидкий візит до медичних фахівців.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?