Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з безробіттям

Рекламний блок

Кроки

 • Cope with Unemployment Step 1.jpg 1 Зверніться за допомогою з безробіття, якщо воно вам належить. У більшості випадків це так якщо тільки ви не (1) звільнилися за власним бажанням, (2) що вас звільнили «за статтею» (непокора, повільність, проблеми з відвідуваністю, кримінальні діяння, такі як крадіжка) або (3) живете в країні, в якій ви не є громадянином або резидентом. Зазвичай потрібно 7 днів на розгляд заявки, тому краще заповнити заявку у перший же зручний день, щоб почати отримувати допомогу як можна швидше. Не чекайте моменту, коли всі ваші кошти закінчаться, оскільки може пройти до півтора місяців, перед тим як ви отримаєте перший посібник. Багато людей вважають ганебним звертатися за отриманням страхових виплат по безробіттю або державної допомоги. Не варто цього соромитися. Ви сплачували страхові внески в систему соціального забезпечення протягом всього строку поки працювали, і ви знову будете їх платити, як тільки почнете працювати.
 • Cope with Unemployment Step 2.jpg 2 Шукайте роботу в інтернеті. Почніть це робити відразу після звільнення, скорочення або рішення піти з роботи з якоїсь причини. В наші дні пошук роботи в Мережі вважається найкращим способом пошуку роботи через його зручності. Існує безліч сайтів з пропозиціями роботи, таких як Monster (www.monster.com), Seek (www.seek.com.au) [якщо ви живете в Австралії] і їм подібних. На більшості майданчиків можливо створити своє резюме в режимі онлайн. Зробіть це якщо у вас ще немає готового резюме.
 • Cope with Unemployment Step 3.jpg 3 Головна причина, по якій людей не запрошують на співбесіду – це невідповідність резюме опису вакантної посади. Уважно виберіть ті роботи, які відповідають вашим навичкам. Я зробила кілька варіантів резюме, щоб відповідати більшому числу пропозицій у моїй професії.
 • Cope with Unemployment Step 4.jpg 4 При аналізі вакансій в інтернеті запишіть 3-5 областей в яких ви недостатньо сильні. Займіться самоосвітою або купіть книгу, щоб звузити ці області.
 • Cope with Unemployment Step 5.jpg 5 Якщо ваше резюме відповідає вакансії, вас запросять на співбесіду по телефону. Якщо ви пройдете співбесіду по телефону, то потрапите на особисту співбесіду.
 • Cope with Unemployment Step 6.jpg 6 Головна причина по якій люди не отримують роботу на співбесіді, це те що вони ще не «розігрілися». Пройде 3-5 інтерв'ю щоб це сталося. Після 3-5 співбесід ви почнете отримувати пропозиції. Це нормально впасти у відчай якщо після 3 співбесід ви не отримали роботи. Пройдіть через це, поставтеся як до хорошого життєвого уроку і ви отримаєте гідне вас пропозицію.
 • Cope with Unemployment Step 7.jpg 7 Негайно зменшити витрати. Як варіант ви можете відмовитися від кабельного телебачення, телефону, особливо якщо у вас є мобільний і фіксований.
 • Cope with Unemployment Step 8.jpg 8 По тих кредитах, які у вас є робіть хоча б мінімальні платежі як можна довше. Хороший кредитний рейтинг може вам знадобитися для отримання роботи. Поверніться до великих виплат як тільки зможете, таким чином ви уникнете кредитної пастки в якій ви можете залишатися боржником дуже довго.
 • Cope with Unemployment Step 9.jpg 9 Візьміть напарника за знімання житла. Інші люди також можуть опинитися без роботи, і якщо у вас є трохи місця в будинку, ви можете забезпечити кого-небудь житлом в обмін на допомогу з його боку. Можливо, це буде оплата частини оренди, або готування їжі, або допомога з вашою дитиною, поки ви шукайте роботу.
 • Cope with Unemployment Step 10.jpg 10 Зверніться за реструктуризацією боргу, якщо ви не можете робити мінімальні виплати за кредитними картками. Іноді можна отримати відстрочку у виплаті відсотків або знизити їх розмір. Іноді ви можете отримати відстрочку, що дозволить вам не проводити виплати протягом 30, 60 або навіть 90 днів і зазвичай відсотки на протязі цього терміну також не нараховуються. Зателефонуйте кредиторам і ввічливо поговоріть з ними – зазвичай вони допомагають і вам вдасться домовитися про механізм виплат на період неочікуваних фінансових труднощів. Дізнайтеся також, яка страховка прив'язана до ваших кредитних карт.
 • Cope with Unemployment Step 11.jpg 11 Відкрийте кредитну лінію під заставу житлової нерухомості та заощаджуйте готівку до тих пір, поки не повернете постійний дохід. Як тільки гроші почнуть надходити, як можна швидше погасите накопичені за час безробіття заборгованості.
 • Cope with Unemployment Step 12.jpg 12 Зареєструйтесь пропонують у тимчасове працевлаштування агентств, таких як Adecco, Manpower, або Julia Ross. В якості заявки вам треба буде залишити своє резюме, заповнити заявку за формою і пройти тести, щоб підтвердити вашу кваліфікацію. Рекомендації дуже важливі, так що не забудьте підготувати їх. Агентства по тимчасовому працевлаштуванню це відмінний спосіб заробити гроші в проміжку між основними роботами, а також вони вам дають зрозуміти, на що можна розраховувати у вашій професії. Іноді тимчасове працевлаштування перетворюється в постійну.
 • Cope with Unemployment Step 13.jpg 13 Будьте дисципліновані. Дотримуйтесь розпорядок дня схожий на той, що був у вас, коли ви працювали. Для тих хто ніколи не працював це означає що треба рано вставати (5.30 – 7.30 ранку), швидко приймати душ і снідати в правильний час. Відсутність необхідності рано вставати і йти на роботу вранці - одне з переваг безробітного існування, але якщо ви не організовані, це стане перешкодою в пошуках роботи.
 • Cope with Unemployment Step 14.jpg 14 Будьте дуже ощадливі з вашими грошима. НЕ ВИТРАЧАЙТЕ гроші на непотрібні покупки, такі як комп'ютерні ігри, відеодиски, дорогу їжу, алкоголь і що-небудь непотрібне. Попросіть родичів допомогти вам економити.
 • Cope with Unemployment Step 15.jpg 15 Уникайте депресії. Пошук нової роботи або очікування звільнення може бути дуже важким і неприємним. Ви краще впораєтеся з пошуком нової роботи, якщо уникнете нудьги та відчаю. Кроки нижче наведено деякі можливості. Це нормально пройти співбесіду 3-5 разів і не отримати роботу, якщо у вас немає досвіду поведінки на співбесіді. Змиріться і підіть ще на кілька співбесід.
 • Cope with Unemployment Step 16.jpg 16 Знайдіть розвага, інакше вас повністю поглине нудьга. Вдома можна дивитися телевізор або грати у відеоігри, але тільки після того, як «норма» з пошуку роботи на цей день виконана. Поза домом використовуйте доступні дешеві або безкоштовні розваги. Кіно або бібліотеки, прогулянки по парку, вигулювання собаки (якщо вона у вас є).
 • Cope with Unemployment Step 17.jpg 17 Займіться фізкультурою. Присідання, віджимання, нахили, розтяжки і біг підтюпцем підвищать вашу мотивацію і приведуть вас в гарну форму.
 • Cope with Unemployment Step 18.jpg 18 Підтримуйте стосунки з друзями та родичами. Коло спілкування важливий для пошуку роботи і вам треба випробувати всі можливості. Вам необхідна підтримка люблячих вас людей, щоб пережити важкі часи.
 • Cope with Unemployment Step 19.jpg 19 Подумайте про вступ в профспілку. І знову – коло спілкування важливий для вас і приклад інших людей може вас надихнути, мотивувати й у цілому підняти позитивний настрій.
 • Cope with Unemployment Step 20.jpg 20 Поверніться в школу. Втрата роботи може стати чудовою можливістю поліпшити ваші навички або повністю змінити професію. Дізнайтеся про державну програму перекваліфікації у вигляді грантів або безпроцентних кредитів. Також дізнайтеся про професійної перекваліфікації. Існує безліч програм фінансової допомоги, щоб вам допомогти.
 • Cope with Unemployment Step 21.jpg 21 Волонтерство. Хоч безробіття і важко визнати приємною річчю, вона вивільняє достатньо часу, щоб витрачати його на ті речі, на які ви не могли поки були працевлаштовані. Волонтерство може додати вам знань, досвіду, поліпшити слабке резюме і розширити безцінний коло спілкування. Але не тільки це – вам стане важко сидіти і жаліти себе, коли ви будете працювати з людьми, яким, можливо, набагато важче, ніж вам. Дар вільного часу та енергії подвоїться – його вистачить на вас і на тих з ким ви ділите його.
 • Cope with Unemployment Step 22.jpg 22 Продайте речі, які вам не потрібні. Влаштуйте гаражну розпродаж або продайте все на Craigslist або Ebay або Amazon. Це принесе грошей і допоможе залишатися зайнятим з користю, коли пошуки роботи не будуть проходити активно.
 • Cope with Unemployment Step 23.jpg 23 Будьте енергійні. Млявість і апатія небезпечні. Легко виявити себе проводять довгі дні нудьгуючим від неробства. Примусьте себе виконувати щоденний план дій. Активність допоможе зберегти ясність думок. Чесно – при виборі між живої і енергійної особистістю і похмурим пораженцем – яким буде вибір роботодавця? Будьте цієї енергійної, впевненою у собі особистістю.

 • Поради

  • Не здавайтеся! Обов'язково є щось для вас і що це-то ви скоро знайдете!
  • Не шкодуйте себе весь час. Цим ви змусите людей навколо думати, що ви беззахисні і маєте низьку самооцінку.
  • Будьте самі собою і тримайте голову високо. Навколо багато безробітних, які потрапили в схожу з вашої ситуацію.
  • Якщо ваші діти вчаться в приватній школі або коледжі, зв'яжіться з відділенням управління соціального забезпечення, щоб перерахувати суму матеріальної допомоги. Будьте готові надати документи, що підтверджують ваше положення.

  Попередження

  • Не слід вживати алкоголь або наркотики. Якщо ваш потенційний роботодавець проведе тест на наркотики, ви провалите і втратите роботу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?