Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налякати людину

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Виявіть потаємний страх жертви переляку

 • Scare People Step 6.jpg 1 Скористайтесь острахом зубного лікаря. Зустрічається багато людей, у яких кров згортається при одній тільки думці про стоматологе. А це значить, прийшов час скористатися послугами самого нещадного служителя охорони здоров'я. Якщо вам відомо, що об'єкт щиро боїться зубного лікаря, то час надіти медичний халат, марлеву пов'язку навколо рота таким чином, щоб видно було тільки ваші люті очі. Якщо на те вже пішло, не соромтеся роздобути якісь стоматологічні інструменти, щоб це виглядало ще правдоподібніше.
  • Обставте вашу кімнату як стоматологічний кабінет. Повісьте на стіну плакат про огидно разъедающем зуби і ясна карієсі і поставте якусь подобу стоматологічного крісла, нехай це хоч крісло-качалка, увімкніть найбільш сліпучий світло, а також поставте грати музику з фільму жахів.
  • Запросіть об'єкт страху зайти до вас додому на чайок якось пізно ввечері. Скажіть йому, що ви очікуєте важливий телефонний дзвінок, і тому залишите вхідні двері відчиненими.
  • Вимкніть світло скрізь, крім вашого кабінету зубного. Стійте біля дверей і поджидайте свою жертву. Коли об'єкт увійде в кабінет, голосно захлопните двері і підкрадайтеся до жертви зі стоматологічними інструментами в руках. Крикніть що-небудь мерзенним голосом, наприклад: «Хто не чистить зуби?!» та почекайте до тих пір, поки об'єкт не почне верещати від страху. Для більшого ефекту можете порснути воду з шприца на вашого «пацієнта» і додати: «Як щодо укольчика!».
 • Scare People Step 7.jpg 2 Використовувати страх змій. Деякі люди несамовито бояться змій, а також вірять, що змії всюдисущі і завжди нападають неждано навіть там, де змій просто бути не може. Так чому б нам не підтвердити ці побоювання? Знайдіть пару найбільш правдоподібних бутафорного змій і призначте зустріч з об'єктом переляку, бажано там, де неможливо натрапити на змій, наприклад, всередині якого-небудь кафе. До речі, ви можете обмазати ваших змій вазеліном і занурити їх у крижану воду, щоб надати більшого реалізму, а відповідно, і «сивого волосся на голові несчастливца. Обережно розташуйте цих змій біля ніг вашої жертви або під його тарілкою.
  • Коли цей чоловік закричить від страху, прикиньтеся, що ви не бачите ніяких змій.
  • Якщо ви хочете провернути зміїну операцію удвох, то один з вас може скинути змій з балкона прямо на голову бідоласі, в той час як ви супроводжуєте його до потрібного місця. Намагайтеся закинути змій у волосся для створення найбільшої паніки.
 • Scare People Step 8.jpg 3 Страх темряви до ваших послуг. Багато хто не по-дитячому бояться темряви. Ну що ж, чому б нам не загнати їх у ще більший жах? Найкращий спосіб, звичайно ж, це вимкнути скрізь світло, коли об'єкт найменше цього очікує. Або ви на багатолюдній вечірці, або ви просто вдома валяете дурня або граєте у відеоігри, несподівано вимкніть світло. Як тільки світло погашений, щезніть з поля зору жертви, залишивши її в повному омані і неясності про те, де ви знаходитеся в даний момент. Через трохи часу запаліть свічку і піднесіть її близько до області рота, і стійте десь в кутку, поки на вас не впаде погляд жертви темряви, а тепер заткніть свої вуха, щоб вас не пронизав дзвінкий крик піддослідного.
 • Scare People Step 9.jpg 4 Собака – страх людини. Така уловка найкраще спрацює при роботі з партнером. Просто добудьте аудіо запис голосно гавкающей собаки і попросіть свого партнера одягтися в костюм величезної, безжальної і зловісної собаки. Дочекайтеся темного часу доби і рушайте на прогулянку з вашим об'єктом переляку. Підстройте так, щоб спочатку заграла аудіо доріжка з лающей собакою, а потім з'явився ваш партнер в костюмі собаки і невблаганно мчав на вашу жертву до тих пір, поки вона не закричить від страху.
  • Або нехай "собака" спочатку нападе на вас, а ви зобразите пекучий біль і страждання.
  • Якщо ви хочете провернути це в поодинці, то просто одягніть костюм собаки і простежте за вашою жертвою якось вночі на прогулянці.
 • Метод 2 з 4: Швидкоплинний переляк

 • Scare People Step 1.jpg 1 Визначитеся з об'єктом переляку. Вирішіть, хто дійсно заслуговує пережити пронзающее почуття страху. Об'єктом даного переляку може стати або близький друг, родич або лютий ворог. Не варто лякати співробітників по роботі, начальство, якщо, звичайно, ви не хочете напоротися на неприємності. Якщо ви новачок в області залякування, то почніть з кого-небудь, хто легко лякається. Але пам'ятайте, що справжня краса цього полягає в тому, щоб змусити плакати, як дитина того, хто будує з себе крутого мачо.
  • Звичайно ж, не будьте жорстокими. Не намагайтеся вразити скороминущим переляком літніх людей, когось з серцевими захворюваннями або маленьких дітей, тому що це може призвести до сумних наслідків як для вас, так і потерпілих.
 • Scare People Step 2.jpg 2 Виберіть свій наряд. Ви можете просто одягнутися в усе чорне, покрити особа фальшивої кров'ю, убратися зловісним клоуном або зіграти втікача злочинця. Хоча ефекту швидкоплинного переляку можна досягти і без всяких перевдягань, для створення найбільш страхітливого враження краще вдатися до використання страшних костюмів.
  • Якщо ви добре знаєте свою жертву, то ви з легкістю можете довідатися її найпотаємніше страх і пустити в хід будь-які прояви цього страху, чи то стоматолог, гігантський павук, привид, Філіп Кіркоров або Гоша Куценко.
 • Scare People Step 3.jpg 3 Виберіть місце звершення переляку. Як тільки вам відома ваша мета, вам необхідно ознайомитися з її вечірнім розкладом. Саме так, вам доведеться переслідувати вашу жертву по п'ятах і досконально вивчити її вечірній розпорядок.
  • Лякати найкраще ввечері, адже це створить прекрасну атмосферу, а також досить темних куточків, де можна причаїтися.
  • Краще всього вибрати таке місце, де навколо стоять машини або сміттєві баки, з-під яких можна вискочити і налякати людину.
 • Scare People Step 4.jpg 4 Всьому свій час. Тепер, коли жертва і місце визначено, залишилося вибрати підходящий момент для переляку. Чоловік повинен бути один і не мати ніяких відволікаючих чинників, наприклад, буде набагато смішніше налякати людину, що прагне сісти в свій автомобіль або хлопця, поспішав нарешті забігти в безпечний під'їзд.
  • Обережно сховайтеся за вибраний предмет, заздалегідь зайнявши вихідну позицію.
  • Ви також можете підготувати грунт для переляку шляхом штурхання консервних банок або шурхоту листям, або шматком паперу, що розбурхає підсвідомість вашої жертви і підготує її до ще більшого переляку. Але не будемо забувати, що абсолютно несподіваний переляк несе в собі свої переваги.
 • Scare People Step 5.jpg 5 А ось і я! Настав час засяяти - выпрыгивайте, кричіть, рычите, хапайте людини за руки і зловісно смійтеся, насолоджуючись трепетом вашої жертви. Потім, приховайте в темряві, видаючи гучний сміх. Ви можете сховатися на відстані і поспостерігати за реакцією вашої жертви, - як вона приходить до тями і розуміє, що її жорстоко розіграли. Але не варто спочивати на лаврах, адже бідоласі може прийти в голову вам помститися, так що будьте напоготові.
 • Метод 3 з 4: Організуйте будинок жахів

 • Scare People Step 10.jpg 1 Знайдіть «прокляте» місце. Незважаючи на велику затрату сил і часу, створення жахливою обстановки, такий як вдома жахів, вселить незбагненний страх в серця і голови ваших гостей, адже ніщо так не весело, як споглядати невинні особи гостей, обережно крокуючих по вашому лабіринту «зла». Оскільки наш світ складається з красивих і мальовничих куточків, так і з роздирають душу пейзажів, у створенні успішного будинку жахів краще вдатися до послуг останніх, так як це дасть необхідний вам наріжний камінь страху.
  • Будинок або приміщення з підозрілими елементами, наприклад, вузькі коридори, скрипучі сходи або темні підвали.
  • Намалюйте собі карту. Переконайтеся в тому, що люди можуть переходити з кімнати в кімнату без всяких зусиль.
 • Scare People Step 11.jpg 2 Виберіть тему. Певна тема допоможе вам визначитися з тим, які декорації застосувати і які ефекти здійснити. Чи буде це покинутий божевільню? Лігво вампіра? Притулок від зомбі? Для правдоподібності необхідно придумати історію чому, приміром, цей проклятий будинок, і в ньому водяться привиди. Може, тому що тут живе дух старої жінки, чий чоловік провалився під землю, і тепер вона шукає свого чоловіка і вб'є кожного, хто не є її чоловіком або не скаже, де він може перебувати, або тут живуть привиди сім'ї, яку жорстоко вбили в підвалі. Зробіть так, щоб це звучало хоч як-то правдоподібно.
  • Розкажіть гостям страшну історію і підніміть градус напруги перед тим, як ви впустите гостей в будинок жахів.
 • Scare People Step 12.jpg 3 Знайдіть собі помічників, адже створення будинку жахів поодинці є досить непростим завданням. А так, ваші друзі можуть прикинутися кривавими мешканцями будинку і допомогти вам все обставити і налякати гостей при вході. Вони також можуть пильно дивитися на людей, ховатися у шафах або вистрибувати з бутафорного трун.
  • Ваші друзі можуть прикинутися мерцями біля входу в будинок, таким чином, гостям доведеться пережити атаку «мерців» ще до входу в будинок, що додасть вашої затії ще більшого страху і непередбачуваності. Використовуйте костюми зомбі, вампірів і мумій. Вибирайте персонажів згідно вашої тематики. Також можна скористатися послугами відомих героїв фільмів жахів, таких як Фредді Крюгер, Гоуст Фейс з фільму "Крик" або Саманта, страшна дівчинка з фільму "Дзвінок".
 • Scare People Step 13.jpg 4 Зустрічаємо по одягу, проводжаємо по декораціям. Створюйте приміщення, які навіюють як можна більше жаху і напруги, що дуже важливо для досягнення максимальної кількості мурашок на шкірі гостей. Затиснуті і напружені люди легше впадають в страх. Кожна кімната повинна бути наділена особливо страхітливою темою, яка не буде давати гостям ні хвилини спокою і ні секунди жалості.
  • Розмістіть як мінімум одного свого партнера в кожній кімнаті, щоб вони могли допомагати гостям орієнтуватися, а також підтримувати страшну атмосферу.
  • Кожна кімната може мати кілька страшних предметів, на подобі тарілки холодних макаронів, що нагадувало б огидних черв'яків, або поставте чашку з виноградними ягодами без шкірки, нагадують людські очні яблука. Розставте банки із зразками мерзенних створінь, так, наприклад, ви можете опустити частини зламаних іграшок у скляні банки з каламутною водою.
 • Scare People Step 14.jpg 5 «Пекельний» композитор. Звукові ефекти володіють дуже сильним фактором при навіюванні страху в кого-небудь. Є кілька простих звукових прийомів, які можуть налякати людину "до смерті":
  • Попросіть своїх помічників одягнути важкі чоботи і стрибати з одного кута порожньої кімнати в інший.
  • Покладіть кілька монет в порожню консервну банку, повісьте її на мотузку і призначити когось ходити і трясти цю банку, що створить страхітливе деренчання.
  • Програвайте звукозапис страшних звуків в кожній кімнаті. Не соромтеся включати звук кричущої жінки, сильного вітру або ріжучої барабанні перетинки бензопили.
  • Дотримуйтеся тиші. Часом, вимикайте будь-які джерела шуму, щоб створити ефект зловісної тиші, що зробить наступний звук більш несподіваним і страшним.
 • Scare People Step 15.jpg 6 Нехай буде світло. Освітлення відіграє далеко не останню роль в напрямку серця в область п'ят. Ви можете спорудити приміщення повної темряви, включити пульсуючий світловий ефект, що приводить людей в оману, або напустити штучний дим, щоб затуманити свідомість ваших відвідувачів. Далі, ми розповімо вам декілька секретів страхітливого освітлення:
  • Коридор сліпоти. Підготуйте такий коридор, в якому гостям доведеться надіти пов'язки на очі, але спочатку переконайтеся в тому, що це нікого не ображає.
  • Не так страшний чорт, як його тінь. Натягніть павутину з моторошним комах на прожекторную лампу, щоб створити страхітливу тінь на стіні.
  • Накрийте меблі чорними пластиковими пакетами, щоб посилити і так моторошну атмосферу.
 • Scare People Step 16.jpg 7 Підтримуйте атмосферу. Завжди залишайтеся в своєї ролі під час проведення туру по будинку жахів, не втрачайте ілюзію. Не залишайте свій образ і не переривається привітатися з друзями. Зберігайте атмосферу моторошної і правдоподібною.
  • Після того, як все закінчиться, ваші друзі будуть ділитися своїми враженнями про будинок жахів, прикиньтеся, що ви не розумієте про що йде мова.
 • Метод 4 з 4: Розкажіть "Страшилку"

 • Scare People Step 17.jpg 1 Состряпайте вихідні умови. Придумуєте чи ви сценарій до фільму жахів, пишіть страшний роман або просто розповідаєте страшилку, зерно історії є ключем. Неважливо, павук це або темрява, страх живе у свідомості. Фільми жахів, пригодницькі романи або нічні страшилки з дитячого табору є хорошими способами налякати людей. Подивіться страшний фільм або прочитайте страшилку для натхнення.
  • Не потрібно придумувати історію на ходу. Хоча ви, звичайно, можете імпровізувати, краще мати заздалегідь підготовлену історію для уникнення сумнівів під час розповіді, щоб не відволікати слухачів від головного.
 • Scare People Step 18.jpg 2 У кожному жаху є частка правди. Навіть, якщо ваша історія далека від правди, скажіть, що вона реальна, і, що це сталося багато років тому в вашому місті, що це сталося з вашої двоюрідної сестрою чи, що ви були очевидцем цього. Реальність історії додасть їй більше правдоподібності.
  • Ви можете сказати, що ця історія настільки таємнича, що її неможливо знайти в інтернеті. Скажіть, що ви прочитали її в архівах старої бібліотеки. Запропонуйте кому-небудь сходити і прочитати це своїми власними очима. Навряд чи, звичайно, хтось піде перевіряти, але це додасть більшої ймовірності вашої історії.
  • Перш ніж ви приступите до розповіді історії, запитаєте: "Ви точно хочете це почути?" Ведіть себе так, ніби історія настільки страшна, що ви не знаєте слід продовжувати.
 • Scare People Step 19.jpg 3 Нагнітайте напруження. Від довгого походу вгору по сходинках горища до повільного відкривання дверей, - хороший переляк вимагає підготовки і повинен бути предвкушаемым. Не потрібно просто розкривати всі події, інакше аудиторія втратить всякий інтерес. Створіть передчуття, розповідаючи це як звичайну повсякденну історію, і нехай жахливі подробиці поступово заповзають в події. Підтримуйте градус інтересу такими фразами, як: "це ніщо, порівняно з тим, що сталося далі" або "Вона думала, що це найжахливіше, що коли-небудь траплялося в її житті, але це був тільки початок".
 • 4 Говоріть повільно і обережно. Не поспішайте розкривати найстрашніші моменти. Використовуйте кожне слово на користь.
  • Візуально демонструйте наслідки. Покажіть людям свій шрам від видаленого апендициту і скажіть, що це той шрам, який залишив вбивця своїм ножем. Принесіть старі, пошарпані фотографії своїх дідусів і бабусь і скажіть, що це фотографії його ранніх жертв. Якщо у вас з собою є, що показати, то ненав'язливо пустіть речовий доказ по колу, як ніби, ви завжди носите це з собою в кишені. Scare People Step 20.jpg
  • Одяг з плямами штучної крові є сильним прийомом.
  • Ви можете використовувати щось простеньке, як журнал з наклейками маленького хлопчика, який пропав безвісти.
 • Scare People Step 21.jpg 5 Внесіть страхітливе звукові ефекти. Ефекти можуть бути простими. Якщо ви повествуете про стукіт у двері, то стукайте по підлозі. Попросіть свого друга допомогти вам зі звуками, наприклад, відкривати рипучу двері, імітувати краплі дощу, що падають зі стелі або бушує вітер, що ламає гілки дерев.
  • Ви також можете лопнути пластиковий пакет, що створить хороший вибуховий ефект.
 • Scare People Step 22.jpg 6 Ударьтесь в подробиці. Також, як і моторошна атмосфера будинку жахів, подробиці страшної історії допоможуть детально описати те, що відбувається. Опишіть звуки, які виходять з покинутого сараю або покажіть гнилі зуби клоуна-вбивці. Чим більш детальною ваша страшилка, тим краще.
  • Наприклад, людина з порізаної рукою звучить вже страшно, але якщо ми приукрасим і скажемо, що психопат ходить з порізаної рукою, з якої стирчать роздерті вени і кровоточать, всюди залишаючи сліди гнилої крові, то ми будемо звучати ще страшніше.
  • Прив'яжіть свою історію до реальним історичним подіям. Це сталося до початку Великої Вітчизняної при Сталіні. Або вставити якусь особливість цього історичного періоду, щоб помножити правдоподібність.
 • Scare People Step 23.jpg 7 Підтримуйте гостроту. Не слід вживати стандартні прийоми страшилок, які будуть дуже передбачуваними і нецікавими. Кожен чув подібну історію про примару, який вночі полює на людей. Але якщо додати, що цей привид змушує при цьому з'їсти свої очні яблука, або скажіть, що на свободу вирвався привид, який вселяється в тіло ручного кролика маленької дівчинки, яка стоїть прямо за тобою!
 • 8 А ось і кінець, а може це тільки початок. Коли історія сягає своєї кульмінації, сповільніть свій темп або навіть зробіть паузу, ніби ви не можете винести такої важкої ноші, як закінчити цю історію. Затамуйте подих і почекайте, поки самий наляканий слухач не почне питати, що ж сталося далі. В результаті, абсолютно спокійним голосом, немов розкриваючи страшну неминучість, розкажіть кінцівку.
  • Найстрашніші кінцівки не мають дозволу конфлікту. Не розкривайте містичну таємницю. Залиште слухачів гадати, вижив той привид чи чудовисько - може воно десь бродить неподалік?
  • Після того, як ви закінчите свою історію, зберігайте мовчання, ніби ви настільки вражені цим жартом, що просто не можете і рота відкрити.
 • Поради

  • Час - це все; коли час підібрано вірно, все вийде просто відмінно.
  • Працюйте над створенням страхітливого образу, що володіє жахливим сміхом або зловісним поглядом.
  • Переконайтеся в тому, що людина, яку ви хочете налякати, не має жодних серцевих або дихальних патологій. Несподівані і лякаючі події можуть спровокувати прояв будь-якої недуги. Знайте міру.
  • Тренуйтеся говорити зловісним голосом і видавати страшні звуки.
  • Збирайте страшні костюми і атрибутику. Хто знає, коли може знадобитися іграшковий кривавий сокиру чи диявольська маска.
  • Читайте твори геніїв жахів і пригод. Читайте романи Стівена Кінга, дивіться фільми Хічкока або вивчайте поеми Едгара Алана По.
  • Постарайтеся нікого не образити, адже вашою метою є посміятися самому і дати можливість посміятися наляканому людині з його ж власної реакції.

  Попередження

  • Деякі люди страждають серйозними серцевими захворюваннями, за яких вони можуть загинути, якщо їх сильно і несподівано налякати. Це, звичайно, може статися ненавмисно, але за законом, це є вбивством.
  • Ви ризикуєте зачепити чиїсь почуття, так що краще проробляти з добре знайомими людьми, в іншому випадку, поясніть і посмійтеся разом над реакцією цієї людини.
  • Впевніться у безпечності конструкції вашого будинку жахів. Безпека - перш за все.
  • Не намагайтеся лякати незнайомців за межами вашого будинку жахів, адже ці люди можуть відреагувати так, що мало не здасться.
  • Ніколи, просто ніколи не намагайтеся нікого лякати цим вогнепальною зброєю. Це незаконно і загрожує кримінальною відповідальністю.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?