Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути поп-зіркою

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Необхідні якості

 • 2357819 1.jpg 1 Будьте чистими. Чистота - це те, що об'єднує багатьох поп-артистів (як мінімум, на початку їх творчого шляху). Подивіться на Джастіна Бібера, Майлі Сайрус на початку її кар'єри, на перші знімки N*SYNC або на Брітні Спірс на обкладинці альбому ...Baby One More Time і на інших виконавців. Їм властива чистота, непорочність, і їм вдається створити враження, що вони не здатні ні на що погане. Хоча з часом ви зрозумієте, що цей образ повинен поєднуватися ще й з сексуальністю, в першу чергу вам потрібно зосередитися на невинності.[1]
  • Людям подобаються поп-виконавці, які схожі на них, а не хлопчики і дівчатка, які виглядають дуже стильно або намагаються здаватися "плохишами", у яких немає нічого спільного з реальними слухачами. Нагадуйте своїм шанувальникам, що ви нічим не відрізняєтеся від ваших однолітків.
  • Пам'ятайте, що поп-зірки найчастіше залучають підлітків і навіть дітей. Ви ж хочете, щоб батьки спокійно відпускали своїх дітей на ваші концерти, чи не правда?
 • 2357819 2.jpg 2 Будьте сексуально привабливі. Щоб досягти успіху, вам потрібно навчитися нашаровувати сексуальність на невинність. Якщо ви хочете стати справжньою зіркою, вам слід бути трохи сексуальним чи хоча б натякнути на сексуальну привабливість. Знайти баланс між цими двома якостями складно, тому ви повинні зрозуміти, як можна демонструвати трохи більше себе, ніж ви могли б, не втрачаючи своєї гідності. Згадайте Брітні Спірс часів її першого альбому: вона була одягнена в костюм школярки, але при цьому її живіт був оголений. Відшукайте спосіб виглядати пустотливо, але не надто по-дорослому.
  • Оголіть трохи більше тіла, щоб продемонструвати шанувальникам свою сексуальність. За пам'ятайте: важливо одягатися так, щоб вам було комфортно в наряді. Ви не зобов'язані вдягати речі, в яких ви будете виглядати занадто відверто, лише для того, щоб сподобатися людям.
  • Сексуальність - це не тільки голий живіт або завлекающая посмішка на камеру. Вам необхідно подавати себе так, щоб люди розуміли, що ви впевнені в собі і що вам є що показати світові. Тримайте спину прямо, дивіться вперед, а не в підлогу, не схрещуйте руки на грудях і не демонструйте невдоволення своєю зовнішністю.
  • Флірт - це частина сексуальної привабливості. Спілкуючись з людьми, чи то журналісти, чи колеги по музичному цеху, будьте завзятим співрозмовником. Не варто повністю розкріпачуватися, але і боятися флірту не потрібно.
 • 2357819 3.jpg 3 Займайтеся вокалом, щоб розвинути сильний голос. Не всі поп-зірки можуть похвалитися сильним голосом. Тим не менше, якщо ви хочете прославитися, вам слід почати з занять вокалом і розвинути як діапазон, так і силу голосу. Беріть уроки вокалу і працюйте з тим, що у вас є від природи, тому що якщо нічого не робити, результату ніякого не буде. Звичайно, скрізь є артисти, сумно відомі своєю нездатністю співати, виконанням матеріалу під фонограму і підтягнутими комп'ютером голосами, але ви гідні кращого. Згадайте Мерайю Кері та Вітні Х'юстон - ніхто не може дорікнути їх у відсутності голосу.
  • Вам потрібно буде бути чесним з собою. Також слід попросити кого-небудь оцінити вас - наприклад, друзів або викладачів. Звичайно, якщо ви впевнені у своїх силах, вам краще не дозволяти іншим людям засмучувати вас або давати вам визначення. Але якщо всі говорять вам про те, що ви не потрапляєте в ноти або що у вас слабкий голос, цілком можливо, що вам потрібно переглянути свої плани.
  • Якщо ви переживаєте перехідний вік або цей процес вам тільки належить, пам'ятайте, що ваш голос може змінитися. У хлопчиків з ніжними високими голосами після ломки голос стає більш глибоким і низьким. Це не означає, що голос стане гірше, - вам просто потрібно бути готовим до змін.
 • 2357819 4.jpg 4 Вмійте танцювати. Щоб стати зіркою, не потрібно танцювати, як Майкл Джексон, проте вам слід навчитися хоча б основам ритму і знати, як рухатися під музику. Якщо ви зовсім не вмієте танцювати, це не означає, що вам не бути новій Селеною Гомез. Важливо хотіти вчитися, і все інше додасться. Будьте готові почати з базових вправ і продовжувати займатися з хореографом в майбутньому. Пам'ятайте, що вам також потрібно буде навчитися координації, щоб вміти співати і танцювати одночасно.
  • Найважливіша річ - це впевненість у собі. Якщо ваш хореограф або танцювальна група будуть бачити, що щось вам дається складно, вони спробують навчити вас простим рухам, з яких ви змогли б почати. Нескладних рухів буде достатньо. Набагато важливіше важі бажання працювати над цим і готовність вийти за межі зони свого комфорту, щоб домогтися успіху.
 • 2357819 5.jpg 5 Будьте наполегливі. Це якість дуже важливо для поп-зірки. Як і в інших сферах мистецтва, удача і рішучий настрій - це лише півсправи. Якщо ваша перша спроба просунути свою музику або підписати контракт з агентом не призведе до суттєвих результатів, це не буде означати, що вам слід відступити і спробувати себе на іншому поприщі. Нерідко людина проходить через багато відмов, перш ніж здобуває успіх, і навіть такі відомі виконавці, як Мадонна, починали з роботи офіціантом. Якщо ви дійсно хочете слідувати своїй мрії, будьте готові до відмов.
  • З цієї причини вам слід обзавестися товстою шкірою. Вам важливо знати, хто ви, що ви хочете запропонувати світу, інакше світ зламає вас до того, як ви встигнете домогтися успіху. Якщо ви чутливі, ранимі і не впевнені в собі, вам потрібно попрацювати над самооцінкою, перш ніж робити кроки вперед.
 • 2357819 6.jpg 6 Вірте в себе. Бути поп-зіркою означає читати про себе критику в жовтій пресі (наприклад, з-за набраного кілограма ваги) або звинувачення в зраді партнеру. Вам доведеться стикатися з неправдивою інформацією про себе, наклепом і сприймати це як частина професії. Якщо ви станете сумніватися в собі кожен раз, коли хтось буде коментувати ваш вибір одягу або поточні відносини, вам буде складно пробитися. Потрібно навчитися приймати похвалу, робити висновки з конструктивної критики і відкидати в сторону все непотрібне і неважливе. Вам варто любити себе і вірити в те, що вам вдасться прийти до своєї мрії.
  • Зірки дійсно іноді не справляються зі славою. Багато хто не може витримати постійну критику, тому вам потрібно зрозуміти, що ви з себе уявляєте і що робить вас особливим, щоб не дозволити таблоїдам з'їсти вас живцем.
  • Навіть найбільш упевнені в собі поп-зірки час від часу сумніваються у своїх можливостях. Однак не варто починати будувати кар'єру, не вірячи в свої сили. Якщо ви знаєте, що вам потрібно попрацювати над самооцінкою, намагайтеся зробити це до того, як досягнете слави.
 • 2357819 7.jpg 7 Будьте готові багато працювати. Деякі люди думають, що все, що потрібно робити після того, як до них прийде успіх, - це посміхатися, носити красиві речі і проводити вечори в клубах. Однак справжній талант вимагає постійної роботи, і якщо ви хочете стати зіркою, яка буде довго радувати своїх шанувальників, вам доведеться приділяти багато часу щодня. Це все одно, що мати звичайну роботу, тільки складніше. У вас може йти до восьми і більше годин щодня на запис пісень, репетиції танців, виступи, участь у промо-акціях, активність в соціальних мережах і просто на роботу над собою.
  • Якщо вам подобається довго спати, халтурити і проводити більшу частину часу на дивані перед телевізором або спілкуючись з друзями, цілком можливо, що ця кар'єра - не для вас.
  • Якщо ви хочете рости як музикант, ви повинні прагнути тільки до кращого. Вам слід не тільки відточувати руху і тексти до пісень, але і працювати над тим, щоб піднятися на наступний рівень. Ваші слухачі відвернуться від вас, якщо ви будете записувати одне і те ж знову і знову. Вони будуть чекати від вас росту і чогось нового, а це вимагає зусиль.
 • 2357819 8.jpg 8 Намагайтеся виглядати привабливо. Для того, щоб стати зіркою, не потрібно володіти ідеальним тілом і пострясающей зовнішністю, проте ви повинні виділятися на фоні інших. Згадайте Нікі Мінаж, Леді Гагу і Пітбуля: дуже часто набагато важливіше мати щось особливе, ніж просто бути привабливим в традиційному сенсі слова. Якщо ви вважаєте, що не володієте класичною красою, пошукайте свою родзинку. Вона може полягати в цікавому пірсингу, модних нарядах, туфлях на високих підборах або оригінальну зачіску. Не намагайтеся нав'язати собі образ, в якому вам некомфортно, але прагнете знайти щось, що виділить вас з натовпу.
  • Поп-зірки часто оновлюють свій імідж. Ви можете знайти спосіб, який допоможе вам виділитися, а потім попрацювати над деталями. Наприклад, Леді Гагу завжди можна дізнатися, незважаючи на те, що для підтримання привабливості свого іміджу вона часто змінює зачіску, стиль і образ в цілому.
 • Частина 2 з 3: Прагнення до мрії

 • 2357819 9.jpg 1 Оточуйте себе зв'язками. Якщо у вас є дані для того, щоб прославитися, важливо показати їх іншим. Талант, приємна зовнішність і рішучість важливі, але їх недостатньо для успіху. Якщо ви хочете домогтися популярності, ви повинні бути готові налагоджувати зв'язки. Це може здатися неправильним, але саме так все і відбувається. Використовуйте всі можливості для зустрічей з продюсерами, іншими виконавцями, танцюристами, авторами пісень та іншими людьми з цієї індустрії.
  • Приймайте запрошення на вечірки, привертайте до себе увагу, намагайтеся справити на людей враження, але не нав'язуйте.
  • Ч тоби зав'язати нові знайомства і просунути свою музику, задушите свою гордість і поспілкуйтеся з людьми, з якими не стали б спілкуватися при звичайних умовах. Так вам вдасться донести до людей інформацію про себе.
  • Вам може бути незатишно розповідати людям про себе і свою творчість, але ви не повинні думати, що ви вище цього. На жаль, найчастіше одного таланту мало, тому вам будуть потрібні додаткові зусилля, якщо ви хочете, щоб вас помітили.
  • Присутність в соціальних мережах є важливою складовою піару. Заведіть Твіттер і регулярно робіть там записи, створіть сторінку у Фейсбуці, викладайте знімки в Instagram і користуйтеся власним сайтом. На жаль, якщо ви не будете регулярно нагадувати про себе в інтернеті, люди можуть забути про вас.
 • 2357819 10.jpg 2 беріть участь в конкурсах талантів. Це відмінний спосіб заявити себе і звернути на себе увагу. Шукайте конкурси у своєму регіоні - вони зроблять ваше ім'я впізнаваним і подарують вам досвід змагання з іншими. Це буде особливо корисно, якщо ви живете в невеликому місті, але прагніть до великої слави. Однак якщо ви серйозно налаштовані прославитися, вам слід переїхати у велике місто (краще всього - в столиці) і спробувати пройти відбір у відомі конкурси (наприклад, "Голос"). Чим старанніше ви будете працювати, тим вище ваші шанси досягти успіху.
  • Звичайно, з першого разу у вас може нічого не вийти, але це не так важливо. Набагато важливіше те, що ви будете вчитися змагатися з іншими людьми і заявляти про себе.
 • 2357819 11.jpg 3 Запишіть свою музику. Якщо ви хочете стати зіркою, вам необхідно буде записати пісні. Недостатньо просто справити враження на журі. Якщо ви самі пишете пісні, вам слід зробити запис, щоб у вас було що показати продюсерам. Хоча це може обійтися в круглу суму, краще всього зібрати необхідні гроші і все ж оплатити якісну звукозапис. Можна записати один сингл або цілий альбом, якщо у вас вистачить на це матеріалу. Це важливий крок на шляху до успіху.
  • Якщо ви плануєте записати музику в професійній студії, проведіть репетицію, щоб бути готовим до запису. Візит до студії звукозапису буде коштувати дорого, і ви навряд чи захочете витратити гроші даремно.
 • 2357819 12.jpg 4 Відправте запис продюсерам. Після того, як ви запишіть музику, важливо зробити так, щоб вона потрапила в руки продюсерів, які зможуть розкрутити її. Якщо вам вдасться знайти агента, це дуже допоможе, тому що якщо ви вирішите робити все самі, вам потрібно буде складніше зробити все правильно. Порасспрашивайте потрібних людей і дізнайтеся, які продюсери шукають нові таланти, а також працюють з виконавцями, схожими на вас, але не зовсім такими ж, як ви. Опишіть себе як можна цікавіше і майте напоготові професійну запис.
  • Не відступайте. Одне лише те, що хтось із продюсерів відкинув ваші пісні, не означає, що вам варто припинити розсилати запису. Якраз навпаки: це говорить про те, що вам слід розсилати їх з подвоєним завзяттям.
  • При цьому, якщо кілька продюсерів вам говорять одне і те ж про вашу музику, вам варто задуматися, чи є у їх словах правда. Якщо ви зрозумієте, що ви можете змінити звук, зробивши його більш цікавим для можливої аудиторії і продюсерів, вам варто зайнятися цим, тимчасово припинивши розсилати запису.
 • 2357819 13.jpg 5 Присутніми в інтернеті. Якщо ви по-справжньому хочете зробити мрію реальністю, вам потрібно нагадувати про себе в інтернеті. Завести всі облікові записи можна до того, як ви станете відомим, щоб люди бачили, що у вас вже є шанувальники і що багатьох людей цікавить ваша музика. Можна створювати цікавий контент, розміщувати записи як мінімум раз в день і прагнути завоювати сотні і навіть тисячі передплатників. Можна давати посилання на свої записи на YouTube, вести блог, публікувати свої фотографії і робити все, що вважаєте за потрібне і що дозволить вам розкрутити себе.
  • Якщо вами зацікавиться агент або продюсер, ця людина, швидше за все, стане відразу ж шукати про вас інформацію в інтернеті. Покажіть йому, що ви професіонал, який вже піклується про своє просування, і що ви вже вклали багато зусиль у опрацювання свого образу.
 • 2357819 14.jpg 6 Не кидайте навчання. Хоча виконання мрії - це дуже важливо, відмовлятися від навчання не варто. Слід думати про досягнення великих цілей, але при цьому бути реалістом, щоб у випадку, якщо щось піде не так, у вас був запасний план дій. Можна продовжувати ходити в школу або університет, або займатися з приватними викладачами. Що б ви не вибрали, вам варто закінчити освіту, незважаючи на те, що у вас інші плани на майбутнє.
  • Ви навряд чи захочете бути без шкільного диплома, коли ваші однолітки вже будуть закінчувати університет. Використовуйте цей час для навчання, тому що потім вам буде складно все нагнати.
  • Це не означає, що ви готові до поразки. Це всього лише означає, що ви приймаєте мудрі рішення і думаєте про майбутнє.
 • Частина 3 з 3: Спосіб життя

 • 2357819 15.jpg 1 Розберіться, кого ви вважаєте своїми справжніми друзями. Якщо вам вдасться стати поп-зіркою, вам потрібно буде навчитися розуміти, кому ви можете довіряти. Вас буде оточувати безліч людей, яких ви ні за що б не зустріли в реальному житті. Деякі з них будуть хорошими друзями і щирими людьми (такими ж, як ви), але будуть і "прилипали", які захочуть проводити час з вами лише за особистої вигоди. Важливо бути обережним, не поспішати наближати до себе людей і не вибовкувати секрети, якщо ви ще не дуже добре когось знаєте. Це дозволить вам знайти людей, які хочуть бути поруч з вами, тому що їм подобаєтеся ви, а не ваша слава.
  • Можливо, вам буде здаватися, що відгороджуватися від нових людей - не зовсім правильно, але це вам необхідно, оскільки це допоможе захистити себе. Запитайте себе, чи дійсно ваші нові знайомі знають, який або яка ви насправді, або вони просто хочуть весело проводити час з вами в клубах і їздити з вами в цікаві поїздки.
  • Це стосується і романтичних партнерів. Переконайтеся, що людина, з якою ви зустрічаєтеся, дійсно цінує вас, а не просто хоче потрапити на сторінки газет і журналів поруч з вами або використовувати вас для реклами своєї лінії одягу.
 • 2357819 16.jpg 2 Будьте готові працювати багато годин поспіль. Поп-зірки не тільки їздять у різні країни відпочивати і публікують фотографії себе в купальнику. Ця професія передбачає тяжка праця, багато години роботи і безліч зусиль. Якщо вам вдасться досягти успіху, вам доведеться працювати поп-зіркою 24 години на добу, 7 днів в тиждень, і у вас ніколи не буде справжнього відпустки. Вам доведеться працювати не тільки над своєю музикою та хореографією, але і над підтриманням позитивного образу і нагадувати людям про себе. Якщо ви відчуваєте, що цей спосіб життя вам підходить, будьте готові до постійної роботи.
  • Навіть якщо ви будете відпочивати в клубі, відвідувати заходи, присвячені нагороджень, або інші вечірки, вам завжди потрібно буде контролювати себе, оскільки це теж робота - робота над своїм образом. Не варто випивати зайвого або вплутуватися в бійку, тому що все це негативно позначиться на вашій кар'єрі. Вам доведеться весь час стежити за своєю поведінкою, включаючи вихідні та відпустку.
 • 2357819 17.jpg 3 Прагнете постійно оновлювати себе і свою музику. Дуже важливо створити особливий образ і нагадувати людям, що ви щось хочете сказати, але робити одне і те ж день у день не можна, особливо якщо ви стаєте дуже популярні. Образ невинної дівчини або простого хлопця - це відмінний спосіб дати старт своїй кар'єрі, але по мірі того, як ви будете рости і розвиватися як виконавець, ви захочете розкрити нові сторони свого таланту, і це необхідно відобразити у всьому, що ви робите.
  • Згадайте Джастіна Тімберлейка: він починав як скромний хлопчик з осветленными пасмами волосся, а зараз він дуже популярний як R&B-виконавець. Якщо ви втомилися від старих пісень, вам потрібно знайти новий спосіб розкрити себе. Головне - захотіти.
  • Звичайно, не варто відмовлятися від усього, що ваші шанувальники люблять вас. Якщо ви різко поміняєте напрямок (наприклад, змініть фолк на реп), ви розгубите фанатів. Знайдіть спосіб залишатися з собою, вносячи в свою музику щось нове.
 • 2357819 18.jpg 4 Не звертайте увагу на те, що пишуть про вас в газетах. Якщо ви дійсно хочете стати зіркою, ви повинні бути готові до негативу, наклеп і пліток. Про вас будуть говорити неправду і гидоти в розрахунку на те, що вас це зачепить, тому вам потрібно навчитися ігнорувати все це, навіть якщо якийсь журнал написав, що ви вагітні або потрапили в реабілітаційну клініку, хоча це не так. Деякі знаменитості зовсім не читають пресу, інші борються з наклепом допомогою соцмереж. Що б ви не вирішили робити, найважливіше-не дозволяти людям засмучувати вас і заважати вам йти до своєї мрії.
  • На частку всіх знаменитостей, навіть самих щирих і справжніх, припадають плітки і наклепи. Сприймайте це як перевірку на міцність. На жаль, немає дієвих способів припинити потік брехливої інформації, але ви можете тримати під контролем свою реакцію на цю інформацію.
 • 2357819 19.jpg 5 Будьте вірні собі. Складніше всього не втратити себе, тому що всередині вас будуть звучать мільйони голосів, які будуть вказувати вам, ким краще бути і що робити. Не забувайте про своєї первісної мрії і не відмовляйтеся від своєї сутності. Зрештою, ви повинні бути задоволені виконаною роботою і позитивним впливом, яке ви справляєте на шанувальників. Пам'ятайте, ким ви були до того, як стали відомі, і ви залишитеся вірними собі. [2]
  • Хоча робота поп-зірки тісно пов'язана з новими знайомствами і зв'язками, не забувайте про своїх старих друзів і родину. Вони дозволять вам не втратити свої корені і будуть нагадувати про те, звідки ви прийшли.
  • Виділити час для себе буде складніше, однак вам варто регулярно бути наодинці з собою. Ведіть щоденник, щоб стежити за тим, досягаєте ви поставлених цілей. Якщо вас постійно оточують люди і ви переїжджаєте з місця на місця на гастролях, цілком можливо, вам не вдасться зупинитися, відпочити і згадати, навіщо ви взагалі стали артистом.
 • Поради

  • Якщо ви хочете бути поп-зіркою, вам потрібно відчувати впевненість у своїх силах.
 • ^ http://blogs.houstonpress.com/rocks/2010/07/how_to_become_a_pop_star_in_se.php
 • ^ http://www.onlinerock.com/howto/muse_1_popstar.shtml
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?