Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути популярною дівчинкою

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: Покажіть всім навколо, яка ви класна

 • Be a Popular Girl Step 1 Version 2.jpg 1 Для цього є речі, які роблять нас, дівчаток, особливими в нашому власному стилі, так що не намагайтеся бути кимось іншим, будьте собою. Це перший крок на шляху до того, щоб про вас дізналися і звернули на вас увагу. Може бути, у вас є свій власний стиль, про який ви ще не знаєте? Ви дотепні? Або більш обдаровані в спорті чи в чомусь іншому, ніж решта? З'ясуйте, що робить вас абсолютно приголомшливими, відмінними від усіх інших. Єдиний спосіб це з'ясувати – насолоджуватися тим, хто ви є. Удавана популярність нікому не цікава, і такі популярні люди не отримають ніякої уваги (якщо тільки ви вже з ними не знайомі).
 • Be a Popular Girl Step 2 Version 2.jpg 2 Залишився від вас перше враження має ясно дати зрозуміти, наскільки неймовірною ви можете бути. Пам'ятаєте, у вас є тільки один шанс справити перше враження, так що переконайтеся, що вас запам'ятають як когось по-справжньому класного. Запам'ятайте: вам не потрібно бути занадто наполегливій або надто скромною. Зберігайте баланс, і хоча багато популярні хлопці у своїй поведінці трохи перегинають палицю, ви все ж не намагайтеся вести себе по-справжньому класно, або ви не отримаєте того уваги, що вам потрібно. Коли ви познайомитеся з кимось, з ким хотіли б дружити, абсолютно нормально почати базікати з ним, запитати номер телефону і так далі. Ведіть себе впевнено, не забувайте про те, хто ви є, і пам'ятайте: все повинні дізнатися вас, дізнатися, наскільки ви ФАНТАСТИЧНА особистість. Завжди поводьтеся дружелюбно!
 • Be a Popular Girl Step 3 Version 2.jpg 3 Підтримуйте зоровий контакт. Не опускайте погляд у підлогу. Тримайте голову високо піднятою, і люди вирішать, що ви "потенційно популярний людина". Коли хтось говорить, дивіться йому прямо в очі і дійсно слухайте. Це покаже вас як прекрасну особистість, і люди не будуть боятися відкриватися перед вами.
  • Посміхайтеся! Якщо ваші зуби не досить білі, скористайтесь відбілюючими смужками або змініть зубну пасту. Якщо відбілюючі смужки не для вас, просто чистите зуби 2-3 рази на день, 3 рази в день користуйтеся зубною ниткою, це займає менше 10 хвилин. Якщо ваші зуби не досить рівні, обговоріть з вашим стоматологом можливість поставити дужки або інші засоби, що підходять для вас. Коли ви на людях, не забувайте посміхатися, навіть якщо у вас був не найкращий день. Всі дивляться на вас – постарайтеся справити гарне враження. Будьте собою, впевненою в собі і веселою.
 • Be a Popular Girl Step 4 Version 2.jpg 4 Переконайтеся, що у вас все в порядку з гігієною. Багато відвернуться від вас, якщо ви будете погано пахнути, так що на забувайте чистити зуби хоча б двічі на день, щоденно приймати душ, часто мити тіло і волосся, вмивати обличчя (є багато відмінних рідин проти прищів і масок для обличчя) і після всього цього використовувати дезодорант або парфуми, тільки не перестарайтеся з духами, інакше це теж відверне від вас людей.
 • Be a Popular Girl Step 5.jpg 5 Побрейтесь, якщо це необхідно. Посередині зими гоління ніг не так вже й необхідно, адже ви будете носити довгі штани, але якщо ви плануєте одягнути щось, що відкриє ваші ноги і пахви – побрейтесь.
 • Be a Popular Girl Step 6.jpg 6 Слухайте у всі вуха. Приділяйте увагу тому, що говорять інші. Не зосереджуйтеся на собі настільки, що навіть не запам'ятовуєте, як звуть людину. Говоріть з тією людиною, з яким ви зараз спілкуєтеся або вітаєтесь, зробіть йому комплімент. Не робіть компліментів популярним хлопцям для того, щоб сподобатися їм, і не хваліть чиюсь стрижку, якщо вона вам не подобається. Якщо ви помітили в іншій людині якості, які вам подобаються, не бійтеся заговорити і зробити комплімент!
 • Be a Popular Girl Step 7.jpg 7 Говорите з достатньою гучністю і розбірливо. Якщо ви бормочите, ви будете виглядати дуже невпевнено; популярні дівчата ніколи не бувають невпевненими в собі. Коли до вас дійде черга говорити, робіть це голосно і розбірливо, але не треба кричати. Нехай ваш голос буде м'яким і приємним.
  • Займайтеся чимось актуальним і корисним. Використовуйте свої таланти для того, щоб бути унікальними, приділяйте достатньо часу розвитку вашого улюбленого заняття, будь то лижі, баскетбол, творчість, французька або мови взагалі, люди потягнуться до вас, щоб перейняти ваш досвід, і тому що ви найкраща в своїй справі. Якщо ви гарні в усьому, люди також будуть залучатися вашої всебічної розвиненістю, але, на жаль, мало хто може похвалитися тим, що хороший у всьому. Не завжди потрібно спиратися на вашу єдину основну тему, це глухий кут. Наприклад, якщо ваш коник – музика, ви можете сказати: "Мені здається, наші відносини з Женею перейшли з ля мінор в до мажор – пішла та смуток, коли він постійно згадував Юлю, і тепер ми разом сміливо, яскраво і впевнено плануємо наступний тиждень!". Спираючись на ваша справа, ви можете говорити мовою простих метафор, і, якщо не будете їх занадто ускладнювати, люди будуть розуміти їх. Розумні підлітки обожнюють займатися пошуком якраз подібних зв'язків. У тому, щоб бути популярною, вам дуже допоможе майстерність в одному або декількох справах. Одним таким справою може бути вміння зробити тригонометричний дизайн в Microsoft Excel, приклади цього, ви також можете знайти в wikiHow. Ви могли б допомогти кому-небудь своїм навиком?
 • Метод 2 із 5: Будьте впевнені в собі

 • Be a Popular Girl Step 8 Version 3.jpg 1 Будьте впевнені в собі. Перестаньте вважати себе некрасивою або недостатньо класною. Примніть те, що ви маєте. Подумайте трохи про свої якості. Просто повірте в себе і дайте людям дізнатися вашу справжню особистість. Ведіть себе так, ніби ви нічим не гірше їх; але і не краще. Покажіть їм, яка ви впевнена в собі і класна! Не забувайте робити людям компліменти, підтримайте гарну поставу, як і гігієну – піклуйтеся про себе і будьте собою! Ось кілька ідей, як почувати і виглядати більш впевнено:
 • Be a Popular Girl Step 9.jpg 2 Намагайтеся виглядати стильно. Це допоможе вам набути репутацію сміливою і впевненою дівчини. Носіть одяг, що підходить вашому віку (не одягайтеся як "Даша-слідопит", якщо вам більше 10 років). Спробуйте робити легкий макіяж, експериментувати з модними віяннями або придумайте який-небудь характерний для вас аксесуар. Люди кажуть: "Не змінюйся! Будь собою!". І це правда, але переконайтеся, що ви показуєте кращу сторону себе. Насправді, в кінці кінців ви зрозумієте, що одяг або макіяж не завжди роблять людину менш або більш популярним. Робіть по одному кроку за раз, тому що бути впевненою в собі і сміливої – невід'ємна частина популярності.
  • У деяких школах популярні дівчата носять божевільну, модний або простий одяг. В інших закладах популярні дівчата носять стильні, милу одяг. Просто пам'ятайте, що в кожній школі свої типи популярних хлопців; в одних школах популярні дівчинки більше схожі на стереотипних черлидерш, в інших створився образ дівчинки-шибеника, сміливих, зухвалих, "дивних" і так далі.
 • Be a Popular Girl Step 10 Version 2.jpg 3 Іноді ведіть себе простодушно, це буває корисним. Варто визнати, ставши популярною, ви заведете багато нових друзів, але також і досить заздрісних поглядів. Якщо ваш так званий "друг" відпустив гидке коментар, посмійтеся над цим, претворитесь, що вас це абсолютно не зачепило, і розважатися далі. Інші побачать це і оцінять той факт, що ви можете сміятися над собою. Ведіть себе так, ніби вам сподобався коментар, і дійте так, ніби почули справжню жарт. Не пліткуйте і не намагайтеся ізолювати цієї людини з почуття помсти за його вчинок. Закінчите драму прямо зараз, інакше інші скажуть: "[Ваше ім'я] образилася!".
 • Be a Popular Girl Step 11.jpg 4 Якщо вам набридла ваша зачіска, спробуйте що-небудь новеньке. Як і з усім іншим, переконайтеся, що ваші волосся добре доглянуті і піклуйтеся про них так часто, як це можливо. Не бійтеся використовувати речі на зразок пір'я або накладних пасм, додавши їх з боків чубчика для того, щоб завершити ваш приголомшливий образ.
 • Be a Popular Girl Step 12.jpg 5 Робіть макіяж акуратно, якщо ви хочете його використовувати (для дітей старше 10 років). Використовуйте такий макіяж, який вам подобається. Носіть косметику з собою у вашій милій сумочці для того, щоб можна було його відновити. Просто знайте, що макіяж не дасть вам абсолютно нового вигляду, але допоможе підкреслити ваші кращі сторони. Будьте собою і змішуйте і підбирайте різні кольори!
  • Не перестарайтеся з макіяжем. Будьте обережні. Якщо макіяж не йде вам, не бійтеся показати свій природний вигляд. Не ховайте себе від навколишнього світу з допомогою макіяжу і фарби для волосся. Будьте природною. Чистіть зуби, умивайте обличчя і дуже, дуже ретельно стежите за собою. Хоча, не варто проводити купу часу в думках про те, як ви виглядаєте.
  • Знайте, що є багато способів змінитися, але не міняйте нічого по-справжньому важливого, начебто моральних принципів, щоб бути популярною.
 • Метод 3 із 5: Залишайтеся включеною

 • Be a Popular Girl Step 13.jpg 1 Включайтеся. Популярні дівчата зазвичай різнобічне розвинені і беруть участь майже у всіх сферах шкільного життя. Вступите в спортивну команду або клуб. Це допоможе вам зустріти нових людей і утвердитися в шкільному колективі. Займіться чимось, що вам насправді подобається, інакше люди звинуватять вас у тому, що ви вдавайте. Ніхто не любить тих, хто вступає в клуби або займається спортом просто для того, щоб отримати популярність. Намагайтеся займатися цим щодня після занять.
 • Be a Popular Girl Step 14.jpg 2 Будьте пильні. Перед тим як стати популярною, вам потрібно показати всім свою відкритість і залучення в суспільне життя. Якщо ви будете соромитися, ви не знайдете нових друзів. Вам потрібно піти туди і почати говорити з людьми. Ви не можете дозволити собі боятися спілкування з людьми. Любіть людей і показуйте це! Будьте доброзичливі і зацікавлені в людях, і багато хто відповість вам тим же. Ви не завоюєте популярність, сидячи в кутку, чекаючи, поки вас помітять. Якщо ви скромні та сором'язливі, подружіться з по-справжньому товариськими і соціальними людьми. Вони надихнуть вас на спілкування з іншими людьми, і скоро вам буде простіше робити це.
  • Говорите про речі, які цікаві людям. Люди загоряються цікавістю, коли розмова йде про те, що їм цікаво. Навіть якщо ви просто переходите з одного класу в інший, знайдіть когось, у кого той же розклад, поговорити з ними по дорозі. Якщо є щось, чим би ви хотіли зайнятися, і ви відчуваєте, що це принесе плоди, запропонуйте одному зробити це разом. Після цього вам і, особливо, іншим буде краще. Зайва впевненість у собі ніколи не завадить!
 • Be a Popular Girl Step 15.jpg 3 Залишайтеся в хорошій фізичній формі і намагайтеся її покращувати. Через деякий час ви помітите, що ваше тіло в кращій формі, і це значно підвищить вашу впевненість. Спробуйте різні види спорту – це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми, особливо з хлопцями (більшість хлопців любить дівчат з цікавою особистістю і спортивною фігурою, але деякі популярні хлопці дивляться лише на те, щоб ви були популярною і красивою, так що стережіться спілкування з такими). Також спробуйте ходити в тренажерний зал з друзями. Багато популярні дівчата грають у спортивні ігри на зразок футболу, софтболу, лакросу, а також займаються черлидерством. Всупереч тому, у що вірить більшість хлопців, спорт не робить вас більш або менш популярною (але він допомагає вам завести нових друзів, а це не одне і те ж), якщо тільки причина, по якій люди говорять про спортивних хлопців, не лежить у тому, що вони і без того "класні".
 • Be a Popular Girl Step 16.jpg 4 Якщо ви не самий спортивний людина, підіть в клуби і спільноти. Подивіться, що нового на шкільній дошці. Волонтерство – також чудовий спосіб дізнатися нових людей.
 • Be a Popular Girl Step 17.jpg 5 Будьте в курсі соціального життя в школі. Не треба брехати, влаштовувати історії і обговорювати хто з ким зустрічається, ваше завдання – знати, що відбувається навколо. Соціальні мережі або просто спілкування з друзями – кілька можливих способів дізнатися, що зараз відбувається в школі. До того ж, ви повинні добре вчитися. Інакше ваша неуспішність може бути зрозуміла як те, що вам не подобається бути в школі.
 • Be a Popular Girl Step 18.jpg 6 Вступайте в соціальні мережі. Це допоможе вам стати більш помітним і бути в курсі того, які події відбуваються в школі. Використовуйте Facebook або VK, якщо вам дозволяють. Це прекрасний спосіб бути на зв'язку (і залишатися на зв'язку з людьми, яких ви знаєте. Пам'ятайте: не потрібно поширювати плітки або стає причиною неприємних історій. Постарайтеся, щоб люди побачили вашу сторінку, але не переслідуйте їх. Деякі інші сайти, які можуть бути вам цікаві:
  • Twitter
  • Bebo
  • Formspring
  • Friendproject
  • AIM
  • Facebook
  • Ask.fm
  • Instagram
  • Tumblr
  • Pinterest
 • Be a Popular Girl Step 19.jpg 7 Читайте журнали, якщо вам це подобається. Журнали для дівчаток пропонують багато порад з приводу краси і моди. З них ви також можете дізнаватися, що зараз "модно", а що ні. У будь-якому випадку, не приділяйте цьому занадто багато уваги. Ви як і раніше повинні одягатися відповідно до своєї особистості і бути собою, тому, щоб не трапилося, залишайтеся собою. Не намагайтеся бути тим, ким ви не є.
 • Метод 4 із 5: Стати частиною вашої популярної групи

 • Be a Popular Girl Step 20.jpg 1 Через якийсь час популярні дівчата, швидше за все, помітять вас. Щоб почати цей останній крок, будьте доброзичливі з тією, яка буде до вас доброю всіх. Спробуйте спілкуватися з ними час від часу. Не забувайте вести себе з ними ввічливо, запросіть до себе додому, за покупками і так далі. Розберіться, що актуально, що відбувається в цій компанії, і переймите їх сленг. Адже ви не хочете стати нарешті частиною компанії, а потім не розібрати ні слова, коли найпопулярніша з них буде щось розповідати. Поводьтеся з ними так само, як спілкуєтеся з усіма іншими своїми друзями.
 • Be a Popular Girl Step 21.jpg 2 Правдиво говорите про те, хто є ваші справжні друзі. Не міняйтеся занадто сильно, інакше вони подумають, що вам від них щось потрібно. Поступово намагайтеся бути серед них більш і більш популярною. Проводьте більше часу з вашими друзями, якщо помічаєте, що стали спілкуватися з популярною компанією більше. Якщо ви скривдите ваших друзів, віддаючи перевагу популярним хлопцям, вибачтесь перед ними і поясніть їм, щоб вони зрозуміли вас і не дулись.
 • Be a Popular Girl Step 22.jpg 3 Познайомтеся з хлопцями. Спілкуйтеся, починайте дружити і трохи фліртувати з популярними/доброзичливими/милими хлопцями і не бійтеся. Це може стати приводом для веселої бесіди. Абсолютно нормально мати хлопця, як і не мати його взагалі. В крайньому випадку, постарайтеся завести стільки ж популярних/милих друзів серед хлопців, скільки у вас їх є серед популярних/милих дівчат. Пам'ятайте, щоб по-справжньому бути частиною популярних хлопців, вам потрібно бачитися з усіма іншими популярними дівчатками; хлопці полюблять вас, і в якій-небудь школі про вас скажуть, що ви "гаряча" (маючи на увазі під цим, очевидно, щось своє). Це дійсно буде важко, якщо у вас не буде зовсім ніяких друзів серед хлопців.
 • Метод 5 із 5: Приділяйте увагу дрібницям

 • Be a Popular Girl Step 23.jpg 1 Більше слухайте, що говорите. Пам'ятайте про те, що у вас два вуха і один рот, якщо потрібна причина. Людям подобається бути поряд з тими, з ким вони почувають себе краще, а не з людиною, яка постійно планує, яку фразу сказати наступної. Так що не будьте базікою; з відкритим ротом ви нічого не почуєте. Задавайте питання, але так, щоб це не виглядало допитом. Людям подобаються ті, хто цікавиться ними.
 • Be a Popular Girl Step 24.jpg 2 Співпереживайте. Популярні дівчатка знають, коли хтось потребує усмішливому одного, комплименте або обіймах. Не страшно, якщо ви трохи соромитеся, але якщо ви хочете стати популярною, ви повинні посміхатися, заводити розмови і встановлювати з людьми зв'язок на власному рівні. Це означає - говорити про те, що цікаво іншій людині. Не застрявати на думки про те, що ви соромитеся і ніяковієте. Усвідомте той факт, що ви постійно змінюєтеся, і що ви повинні розвинути ваші соціальні навички до тієї міри, коли зможете спокійно встановлювати відносини з людьми. У вас є право на зміни і зростання.
 • Be a Popular Girl Step 25.jpg 3 Розумійте, що говорить людям вашу мову тіла. Наприклад, коли ви схрещуєте руки на грудях, ваша мова тіла створює враження: "Не чіпайте мене". Інший приклад – сутулість, яка як би говорить: "Я не відчуваю, що важливий". Позитивний мова тіла – це те, як ви себе почуваєте, і як змушуєте відчувати інших. Найпопулярніші люди на вечірці або в школі завжди знають, як зробити так, щоб усім було комфортно і добре, використовуючи безліч позитивних жестів, як кивки, зоровий контакт і, найголовніше – сяюча, тепла посмішка.
 • Поради

  • Будьте дуже веселою людиною, людям буде хотітися спілкуватися з вами більше і більше. Але не надто веселим, щоб не виглядати шкільним клоуном.
  • Не ведіть себе так, ніби ви в розпачі, тому що так людям поруч з вами буде некомфортно. А ще ви почнете потіти. Це не дуже привабливо.
  • Якщо хтось соромиться, не треба брехати про те, який він невдаха. Будьте дружелюбно налаштовані. Підійдіть до цієї людини і почніть розмову. Дізнайтеся що-небудь про нього. Те, що він сором'язливий, ще не означає, що він нудний. Бути може, у вас з'явиться новий друг.
  • Одягайтеся мило, так люди будуть звертати на вас увагу.
  • Визнайте те, що є багато різних типів популярних людей. Не всі популярні люди – стереотипні паскудне дівча; серед них є дуже товариські і приємні хлопці. Якщо ви зустрілися з якимось конкретним гидким людиною, просто покажіть всім навколо, що вам немає до цього справи.
  • Не говорите неправду. Якщо обдурили, то зробіть так, щоб вони не дізналися. Завоюйте повністю їх довіру, щоб відчувати себе впевнено.
  • Врахуйте, що вам буде потрібно час для того, щоб стати популярною. Це може зайняти місяць або більше. Це не трапиться на наступний день. Дивіться на це, як на соціальний проект, над яким ви можете працювати.
  • Якщо ви комусь не подобаєтеся, перешагните через це не кожен повинен вас любити. І все одно звертайтеся з них доброзичливо, тому що він може передумати і зрозуміти, який ви весела людина насправді.
  • Спілкуйтеся з ними для початку разів на тиждень, краще всього за обідом в школі. Не тисніть, не потрібно постійно запитувати: "А коли ми побачимося наступного разу?". Потім збільште частоту зустрічей до двох разів на тиждень. Постарайтеся зробити так, щоб вони кликали вас частіше, ніж їх ви кличете. Створюйте враження зайнятої людини; підвищуючи цінність свого часу, ви стаєте більш бажаним.
  • Не будьте надто цікаві, тому що це людей дратує, один раз запитаєте "Що?", і якщо почуєте "Це особисте" або "Нічого", тоді просто залиште людину в спокої.

  Попередження

  • Не кажіть, що вмієте щось, чого насправді не вмієте – вони можуть попросити вас показати їм.
  • Не повторюйте інших дівчаток, а то будете виглядати як наслідувач.
  • Не потрібно виглядати, як ніби ваше обличчя спекли в духовці. Нанесіть трохи тонального крему на проблемні місця, якщо потрібно, але не носіть тональний крем як маску, ви будете виглядати неприродно.
  • Будьте собою, не намагайтеся бути кимось іншим.
  • Золоте правило: не ведіть себе грубо або як сноб. У кіно показують, що популярні дівчата поводяться грубо, зверхньо і хизуються своїм багатством. В реальності ніхто не захоче спілкуватися з грубим снобом, і у вас є 100% можливість стати популярною і без багатства або персонального модельєра одягу. Популярні дівчинки – милі дівчатка, які подобаються людям, у яких багато друзів.
  • Не забувайте про сім'ю, проводите час з нею теж.
  • Якщо популярні дівчинки грубі і зарозумілі, не спілкуйтеся з ними! Для вас це не має ніякого інтересу. Якщо ви почнете з ними спілкуватися, можете виявити, що самі вже поширюєте плітки, або гірше того, ви потрапите в неприємну ситуацію, коли будете переказувати комусь чутки!
  • Не звертайте уваги на жорстку критику, особливо якщо це неправда. І не пускайте сумніви і невпевненість у себе.
  • Якщо ви подружилися з іншими популярними людьми, не відмовляйтеся від своїх старих друзів! Познайомте своїх старих друзів з новими, і будете спілкуватися всією компанією!
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?