Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути приголомшливою

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Одяг

 • Be Fabulous Step 01.jpg 1 Носіть паєтки. Паєтки незрівнянні. З ними ви сияете як іскорка і стаєте схожі на Мей Уест в сучасному милому варіанті. Ви носите паєтки? Ось і славно. Носіть більше. Одяг з паєтками – найкраща. Не слухайте нікого, хто скаже, що вони вийшли з моди – вони просто не розуміють, про що говорять.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 15Bullet02.jpg 2 Додайте кольорів. Хто хоче жити нудним життям у сірому та коричневому? НІХТО. Додайте барв у життя кожного, кого ви знаєте, носячи яскравий одяг. Будьте сміливої у виборі кольору і не бійтеся носити більше ніж один колір за раз.
 • Be Fabulous Step 03.jpg 3 Додайте драми. Не соціальної драми, куди вже більше? Коли ми говоримо драми, ми маємо на увазі щось на зразок пір'я або штучного хутра. Ви знаєте, ви можете носити його як Мерилін Монро, так що носите!
 • Be Fabulous Step 04.jpg 4 Додайте сантиметрів. До п'ят, само собою! Бог ти мій. Позбавтеся від цих нудних туфельки на низькому каблуці додайте драми. Ви станете приголомшливою на позначці в 9 сантиметрів!
 • Be Fabulous Step 05.jpg 5 Зробіть високу зачіску. Більше волосся, вище зачіску, більше обсягу: це приголомшливо. Зробіть нарощування або навіть купите веселий перуку. Можете додати більше артистичності, надавши кольору волосся. Просто слідкуйте за тим, щоб завжди виглядати ідеально, як супер-модель. Менше селюка, більше гламуру – ось що значить виглядати приголомшливо!
 • Be Fabulous Step 06.jpg 6 Не слухайте порад з приводу одягу. Чому ви нас слухаєте? Щоб повністю одягатися прекрасно, ви повинні слідувати тільки своїм власним ідеям. Ви від природи маєте приголомшливий смак! Найголовніша річ – одягатися так, щоб це робило вас щасливою і стверджувало вашу натуру. Якщо ви в твідовому пальто і з латками на ліктях – це теж приголомшливо, і не дозволяйте нікому говорити інакше.
 • Частина 2 з 4: Працюємо над тим, що є

 • Be Fabulous Step 07 Version 2.jpg 1 Працюйте над цим. Ніколи не соромтеся того, хто ви є, ніколи не соромитися свого тіла. Навіщо вам це потрібно? Ви чарівні самі по собі! Радійте тому, що дісталося від мами і полюбите того, ким ви є. Носіть одяг максимально відповідну вашій фігурі, одяг, яка краще всього підходить вашої індивідуальності.
 • Be Fabulous Step 08.jpg 2 Визначте свою індивідуальність. Не дозволяйте нікому говорити вам, хто ви така. Робіть речі, які вам подобаються, займайтеся тим, що робить вас щасливою. Навіщо вам витрачати час, намагаючись бути тим, ким ви не є, і робити купу всього, що вам не подобається? Це трата життя даремно. Ви повинні знайти те, ким ви насправді є, і робити тільки те, що робить вас щасливою – про все решта забудьте. Не хвилюйтеся. Ви знайдете собі місце.
  • Відмінний спосіб відкрити свою індивідуальність – волонтерство. Допомагайте тим, хто дійсно потрапив в непросту ситуацію – це допоможе вам визначити себе. Це буде довгий шлях через допомогу іншим до своєї сутності.Be Fabulous Step 08Bullet01.jpg
  • Інший спосіб пізнати себе – подорожувати. Вирушайте куди-небудь дійсно далеко, де люди дуже відрізняються від вас, і ви дізнаєтеся багато всього про те, хто ви є насправді. Це також додасть вам більше впевненості в собі.Be Fabulous Step 08Bullet02.jpg
 • Be Fabulous Step 09.jpg 3 Будьте енергійні. По-справжньому чудові люди не лінуються, не сидять на дивані і не дивляться ток-шоу цілими днями. Вони домагаються свого, і радіють з того, як проживають своє життя. Пара ковтків еспресо і ви готові до своєї вечірці довжиною в життя!
 • Be Fabulous Step 10.jpg 4 Висловлюйте свої почуття. По-справжньому чудові люди не бояться виказувати своїх почуттів. Діліться своїм досвідом з людьми навколо, насолоджуйтесь своїми падіннями і злетами, і ніколи не бійтеся відверто показати, що ви відчуваєте з приводу того, що відбувається в даний момент. Люди – емоційні істоти, і тримати все це в собі може бути по-справжньому шкідливо для здоров'я.
 • Be Fabulous Step 11.jpg 5 Одягайтеся так, щоб люди розуміли, що ви з себе представляєте. Ваш одяг завжди має бути по-тря-са-ма-щів! Одягайтеся голосно і гордо, вибираючи кольори і стиль, який робить вас щасливою і дозволяє виражати себе. Чим яскравіше колір, тим краще! Ви повинні використовувати одяг, щоб показати світові, що ви тут і готові до того, щоб вас обожнювали.
 • Be Fabulous Step 12 Version 2.jpg 6 Любите себе. Ніхто не буде вважати вас приголомшливою, якщо ви самі не будете вважати себе такою. Потрібно жити поза самокритики і невпевненості в собі. Ви – прекрасна людина, навіть якщо і не завжди відчуваєте себе таким. Подаруйте собі обійми, купіть собі милий подарунок, і вирушайте на побачення з самим собою в той суші-ресторан, тому що ви цього заслуговуєте!
  • Якщо є у вас щось, що ви насправді не любите в собі, і це справедливе зауваження (наприклад, іноді поводитеся як мерзотник), тоді виправте це!Be Fabulous Step 12Bullet01.jpg
 • Be Fabulous Step 13.jpg 7 Висипайтеся: сон робить вас красивіше. Ви не зможете підірвати світ своєю пишністю, якщо будете виглядати втомленою і виснаженою. Сон насправді зробить вас прекрасніше, так що спіть по 8 годин. В цей час займіться важливими справами в країні мрій.
 • Частина 3 з 4: Несіть усе це в маси

 • Be More Efficient at Work Step 14.jpg 1 Дозвольте людям насолодитися цим. Якщо ви насправді хочете бути приголомшливою, ви повинні любити людей. І ви повинні проводити з ними час. Ви повинні дати їм можливість насолоджуватися всім, що є у вас в житті, так що виходьте і живіть соціально активним життям. Ходите на вечірки, влаштовувати вечірки, проводите час з друзями, ходите в клуби, і знайдіть інші способи відмінно провести час з людьми і завести нових друзів.
 • Be Fabulous Step 15.jpg 2 Не забувайте про своїх близьких. Як від легендарної діви, ваші друзі і сім'я буду чекати турботи. Допомагайте людям, захищайте їх від критиків, і дозвольте їм відкрити своїх власних внутрішніх легендарних див. Підтримуйте кращих з них, тому що це найважливіше завдання Приголомшливих і Легендарних.
 • Be Fabulous Step 16.jpg 3 Керуйте увагою. Ви не хочете, щоб хтось пропустив жодного моменту подання, яким є ваше життя. Це було б нещастям для них. Направляйте увагою, де б ви не були, щоб бути впевненою, що ви контролюєте і направляєте шоу. Це не означає влаштовувати сцену або влаштовувати істерику. Ні, ви повинні управляти увагою з допомогою голосу (але неголосно), підтримуючи зоровий контакт з людьми, і виділяючи впевненість у собі всіх своїх пір.
 • Talk With a Person Who Stutters Step 04.jpg 4 Не приймайте образ. Ви занадто незрівнянні, щоб витрачати час на людей з дурними ідеями і ненавистническими промовами, або ниттям. Якщо хтось поруч веде себе вороже і близький до того, щоб влаштувати сцену, не перекладайте на нього свій час. Життя надто коротке, щоб витрачати її на це. Вам є чим зайнятися!
 • Be Cool and Popular in Sixth Grade Step 16Bullet02.jpg 5 Ідіть своїм шляхом. Ваш шлях – вірний шлях, так що слідуйте йому. Як правило, щоб йти своїм шляхом, достатньо просто бути впертим і стояти міцно на своїх принципах та ідеях. Тим не менш, це не повинно заважати вам чути інші точки зору, особливо якщо вони добре аргументовані й переконливі. Ведіть себе впевнено і так, ніби ви знаєте, про що говорите – це також допоможе вам слідувати своєму шляху.
 • Be Fabulous Step 19.jpg 6 Часто ходите на побачення. Не будьте легкодоступною дівчиною (ми говоримо «ходіть на побачення», а не спите зі всіма підряд), але відчувайте себе вільно зустрічатися з ким завгодно, до тих пір, поки ви не в стосунках. Чому? Тому що соромно ховати всю цю изумительность і чарівність! Виходьте в світ і покажіть всім, що у вас є що запропонувати.
 • Be Fabulous Step 20.jpg 7 Смішіть всіх навколо. Інша важлива обов'язок Легендарних і Приголомшливих – підтримувати всіх щасливими і розслабленими, приносячи людям сміх. Допомагайте людям знаходити смішне в скрутній ситуації. Тренуйте блискавичні відповіді і розумні доводи, так що ви будете готові, коли настане потрібний момент.
 • Частина 4 з 4: Приголомшлива життя

 • Be Fabulous Step 21.jpg 1 Проживайте і випробовуйте життя. Ви хочете, щоб ваше життя була такою ж приголомшливою, як і ви, тому виходьте в світ і робіть щось. Якщо ви не хочете працювати 9 годин на день, 5 днів в тиждень в офісі, знайдіть роботу, яка буде найкраще підходити вам. Вивчіть те, що вам подобається і зробіть кар'єру, яку ви не зненавидить через 20 років. Подорожуйте! Подивіться світ і дізнайтеся від кращих, що значить бути приголомшливим.
  • Ви знайдете чудову нічне життя в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лас-Вегасі, Парижі, Мілані, Берліні, Лондоні, Бангкоку, Буенос-Айресі, і Сан-Паулу (Бразилія).
 • Be Fabulous Step 22.jpg 2 Ризикуйте. Якщо ви насправді хочете жити приголомшливою життям, ви повинні жити без страху і зі здоровою тягою до ризику. Не можна просто сидіти і робити тільки те, до чого звикли. Найцінніші речі в житті ви отримуєте тоді, коли виходите трохи за межі зони комфорту і робите те, що може і не вийти. Відмовтеся від стабільності на користь нового досвіду.
 • Be Fabulous Step 23.jpg 3 Встановлюйте тенденції. Замість того щоб слідувати чужим, ви повинні намагатися ставити свої власні. Це означає бути оригінальною і безстрашною. Використовуйте той унікальний досвід, який у вас є, коли будете ризикувати, щоб донести новий досвід до інших. Будьте унікальними, але також, чарівні і дійте зі смаком у всьому, що ви робите, і ви зможете задати тенденції.
 • Look Like a Scene Teen Step 08.jpg 4 Переступайте межу. Бути приголомшливою – значить ні в кого не просити пробачення, так що не бійтеся трохи перегнути палицю або зайти за межу, за яку люди зазвичай не заходять. Це покаже людям, хто ви є насправді, і дасть вам можливість насолоджуватися життям ще більше. Життя коротке, так що не відкладайте її!
 • Be Fabulous Step 25.jpg 5 Живіть під музику. Створіть плейлист, який стане саундтреком вашого життя. Слухайте музику, коли ви щасливі, коли сумуйте, або злитесь, знайдіть пісню, під яку ви будете виходити, коли захочете відчути себе ще прекраснішим, ніж ви вже є.
  • Приголомшливі пісні для вашого життя: Natasha Bedingfield "Strip Me", Miley Cyrus' "We can't Stop", Janelle Monae's "Q. U. E. E. N.", Beyonce's "Single Ladies".Be Fabulous Step 25Bullet01.jpg
 • Be Fabulous Step 26.jpg 6 Зробіть свій будинок оплотом Легендарності і Изумительности. Купіть собі м'яку подушку, на якій буде спати ваша фантастична особистість. Вам потрібно місце, однаково підходить як для візиту друзів, так і для зустрічей з улюбленими, вірно? Воно не повинно бути великим, але має бути яскравим і бездоганним. Не шкодуйте грошей на дизайнерські меблі, або зімітуйте обстановку дешевими вінтажними знахідками – виберіть будь-що, що підійде вам!
 • Be Fabulous Step 27.jpg 7 Добро повинно бути з кулаками. Не потрібно вести себе погано з людьми, але називайте речі своїми іменами. Не будьте надто грубими з людьми, але зупиняйте людей тоді, коли вони ведуть себе як мерзотники і чинять погано. Ввічливість ніяк не допоможе впоратися з тим, хто робить добрі вчинки.

 • Поради

  • Отримуйте досить хороші оцінки, щоб побудувати кар'єру, яку ви оберете.
  • Майте гарну поставу.

  *Майте хороший словниковий запас.

  • Будьте впевненим у собі, але реально дивіться на речі.
  • Будьте дотепними у своїх зауваженнях

  Попередження

  • Не перестарайтеся! Набагато простіше бути «приголомшливим», якщо ви ведете себе природно. Будьте собою!
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?