Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути популярним на Facebook

Рекламний блок

Кроки

 • Be Cool on Facebook Step 1.jpg 1 Ведіть активне життя поза мережі. Facebook не повинен ставати спосіб життя — це лише засіб зв'язку з людьми, так що насолоджуйтесь повноцінної реальним життям. Число передплатників в мережі не є доказом того, що у вас багато друзів. З друзями потрібно контактувати в реальному світі, а не складати з них списки. Регулярне оновлення профілю і новинної стрічки — не найважливіша річ на світі. Не варто витрачати весь свій час на те, що має бути лише допоміжним інструментом.
 • Be Cool on Facebook Step 2.jpg 2 Уникайте банального матеріалу, вибирайте тільки найцікавіше. Спілкуючись з друзями в Facebook, уникайте дрібниць, про яких ви не стали б говорити у звичайній розмові. Нікого не цікавлять подробиці вашого побуту або причини вашої нудьги. Замість цього шукайте цікаві, незвичайні і гострі теми, які зацікавлять ваших друзів. Наприклад, якщо вам і вашому другові подобається одна музична група, можна почати розмову словами: "Ей, мені теж подобається ця група! У тебе є їх новий альбом?" А потім розкажіть, як ви випадково упустили шматок весільного торта на собаку вашого дядечка, коли слухали пісню, або про якомусь іншому смішному випадку. Де це доречно, вносите ноти гумору в свої повідомлення та коментарі. Намагайтеся бути чесним, але трохи фантазії у відповідних випадках зробить розмову веселіше.
  • Міняйте свій статус приблизно раз на два дні. Якщо в останні дні з вами не сталося нічого цікавого, просто залишіть його порожнім, але не пишіть чогось на кшталт "Катя з'їла бутерброд". Пишіть метафорично, щоб події вашого життя були оповиті таємницею й інтригували читачів.
 • Be Cool on Facebook Step 3.jpg 3 Публікуйте новини регулярно, але не занадто часто, інакше друзі подумають, що ви весь вільний час проводите в Facebook. Якщо ви перебуваєте у спільнотах, беріть участь в їх подіях і обговореннях. Однак, ваша популярність може постраждати, якщо ви занадто нав'язливі і розсилаєте надто багато повідомлень і коментарів. Надмірна активність буде дратувати інших користувачів і зашкодить вашій репутації.
  • Якщо вам на розум не приходить нічого цікавого, краще не публікувати новин. Регулярність не виправдовує банальності.
 • Be Cool on Facebook Step 4.jpg 4 Пишіть коротко і змістовно. Занадто довгі пости нудні, відвідувачі заходять в Facebook не за цим. Короткі, але пікантні запису зроблять вас популярнішим серед передплатників. Прагніть укластися в кілька пропозицій. Якщо ви хочете сказати більше, ось кілька порад:
  • Заведіть свій блог. Якщо ви бажаєте розкрити тему глибше на кількох сторінках, блог – підходяще для цього місце. Ви знайдете свою аудиторію, оскільки саме цього і чекають читачі блогу. На Facebook ніхто не шукає довгих міркувань.
  • Напишіть невелику повість або глибокодумну статтю.
  • Якщо ви хочете сказати щось одній людині, напишіть йому повідомлення в чаті. Не потрібно обговорювати особисті теми у відкритих коментарях в Facebook.
 • Be Cool on Facebook Step 5.jpg 5 Заохочуйте і хваліть людей. Щоб бути популярнішим, не фокусуйтеся тільки на своїй персоні. Намагайтеся частіше помічати вдалі новини і коментарі інших людей. Замість того, щоб розповідати про себе, розпитайте приятеля про його життя. Заохочуйте людей на розмови про них самих, і вони захочуть знову з вами поговорити. Так ви придбаєте репутацію доброго співрозмовника.
 • Be Cool on Facebook Step 6.jpg 6 Не будьте надто цікаві. Швидше за все, у реальному житті ви не будете так цікаві, як в Facebook, де соціальні обмеження виражені не настільки явно. Ведіть себе стриманіше, не треба настирливо допитуватися про все підряд — це може виглядати підозріло. Будьте тактовні — публікуйте про себе та інших людей тільки те, що можна читати всім. Якщо якусь інформацію недоречно представляти широкій аудиторії, не варто публікувати її в Facebook.
  • Не варто розпитувати людей про зміни в їх особистому статус або статус особистих стосунків, якщо тільки ви не близькі друзі. І навіть у цьому випадку пишіть коротко і не робіть поспішних припущень і висновків. Ваше розуміння може відрізнятися від того, що ваш друг хотів сказати. Якщо вам дуже важливо знати про події, розпитайте його про це тет-а-тет.
 • Be Cool on Facebook Step 7.jpg 7 Не поспішайте відповідати на все підряд. Facebook — це не пінг-понг. Не обов'язково "відстрілюватися" від кожного коментаря, зауваження і посту. Деякі речі зовсім не потребують відповідей та коментарів. В інших випадках можна обійтися коротким відповіддю "ок" або "звучить непогано", а іноді достатньо просто поставити "лайк", тільки і всього. Якщо ж ви відповідаєте, робіть це без поспіху. Наприклад, якщо хтось запрошує вас на якусь подію, не давайте згоди або відмови відразу ж. Відповідайте "можливо" і трохи подумайте над пропозицією. З точки зору особистої репутації, занадто швидка згода може бути розцінено як надмірна доступність або відчай. З практичної точки зору, не даючи поспішного відповіді, ви маєте можливість змінити рішення в разі необхідності.
  • Перш ніж відповідати на чиюсь запис, почекайте 4-5 хвилин, особливо якщо ви чимось зайняті (або бажаєте щоб так думали інші користувачі). Однак, не ігноруйте співрозмовника, якщо він точно знає, що ви в мережі. У цьому випадку ігнорування повідомлення протягом 20 хвилин буде грубістю і покаже брак поваги з вашого боку. Уявіть себе на місці співрозмовника і робіть відповідним чином.
 • Be Cool on Facebook Step 8.jpg 8 Публікуйте тактовні і осмислені новинні запису. Гарненько подумайте над постом, перш ніж публікувати його, і перед відправкою повідомлення або коментаря зачекайте пару хвилин. Пишіть грамотно (безграмотна мова не додасть вам популярності), за винятком випадків використання зрозумілого співрозмовникам сленгу або скорочень, таких як ЛОЛ або ІМХО. Невимушена мова прийнятна і доречна, але допускаючи помилки в словах лише тому, що вам ліньки перевірити написане, ви не додасте собі авторитету. Якщо ви хочете заслужити репутацію розумного і грамотного людини, пишіть без помилок.
  • Використовуйте смайли. Смайли урізноманітнюють повідомлення, якщо тільки ви не вставляйте їх через кожне слово або у невідповідних випадках.
 • Be Cool on Facebook Step 9.jpg 9 Висловлюйтеся чітко і ретельно вибирайте слова. Сенс наших промов багато в чому залежить від вибраних для вираження мили слів.
  • Використовуйте абзаци, прогалини, коми і точки, щоб люди краще вас розуміли. Не пишіть весь текст в верхньому регістрі, так як за правилами інтернет-етикету це прийнято розцінювати як крик і злість.
  • Говорите про перевірені факти, не поширюйте чутки. Непідтверджені повідомлення про те, що ви незрозуміли або десь підслухали, можуть дати поштовх поширенню пліток. Не допускайте цього, завжди перевіряйте достовірність повідомляються вами дані.
  • Не пишіть непристойностей. У більшості користувачів аудиторія передплатників досить численна і різноманітна, тому важливо враховувати інтереси широкої публіки. Якщо ви хочете трохи грубості і вульгарності, поговоріть в особистому чаті з одним, яким подобаються такі теми. На публіці поводьтеся стримано та тактовно.
 • Be Cool on Facebook Step 10.jpg 10 Пам'ятайте про те, що ваші інтереси не дають вам права обтяжувати ними інших людей. На жаль, деякі користувачі Facebook ведуть себе дуже нав'язливо, поширюючи інформацію про якихось мережевих події або популярних іграх і заспамливая сторінки своїх друзів рекламою або посиланнями. Це не додає популярності нікому, а навпаки, дратує і дратує. Вперто нав'язуючи друзям свої інтереси, ви будете втрачати передплатників. Ось декілька порад про те, як не зіпсувати собі репутацію:
  • Якщо вам подобаються кілька додатків в Facebook, це прекрасно. Але не варто запрошувати всіх своїх друзів взяти участь у сотнях вікторин і засмічувати свою новинну стрічку десятками опитувань і тестів. Це дуже швидко набридає і створює враження, що ви проводите у Facebook весь вільний час.
  • Нікого не цікавить дизайн вашого віртуального будинку, скільки врожаю зібрали на віртуальній фермі і скільки заробили віртуальних грошей. Намагайтеся рідше повідомляти про свої досягнення в іграх, або ви ризикуєте набриднути своїм друзям.
 • Be Cool on Facebook Step 11.jpg 11 Не потрібно постійно нити і скаржитися. Це швидко набридає. Чи подобається вам читати про чиїсь проблеми і нещастя в своїй стрічці новин? Facebook — це не слізливий форум. Для вирішення особистих проблем існують інші, більш корисні ресурси.
  • Потрібно пам'ятати про те, що люди в Facebook не завжди будуть з вами згодні. Якщо ви вперті, Facebook невідповідне місце для висловлення ваших "незаперечних" думок. Для цього заведіть собі блог.
 • Be Cool on Facebook Step 12.jpg 12 Не варто будувати домислів щодо висловлювань інших людей. Ставтеся до всього легко і невимушено, і якщо ви не впевнені у сенсі сказаного співрозмовником, не соромтеся перепитати його особисто про те, що він має на увазі. Очікуйте від кожного тільки хорошого, а якщо хто-то з вами трохи грубий онлайн, не підливайте масла у вогонь. Не варто опускатися до його рівня.
  • Не варто думати, що люди, яких ви зустрічаєте в Facebook — ваші справжні друзі. Іноді вони можуть бути фейками, що зображують із себе інших людей.
 • Be Cool on Facebook Step 13.jpg 13 Будьте самим собою, тримайтеся природно і дружелюбно. Якщо ви не відчуваєте в собі цієї гармонії, відключитися від мережі до тих пір, поки ваш особистий шарм не прийде в норму. Іноді буває краще зовсім вийти з мережі і відправитися спати. Ваш кураж швидко розсіється, якщо ви дратівливі, схвильовані або занадто занурені в себе.
 • Поради

  • Фотографуючись для Facebook, посміхайтеся. Посмішка прикрашає людину.
  • Пам'ятайте про те, що ваші публікації доступні всім вашим передплатникам.
  • Не соромтеся запрошувати друзів у чат. Facebook призначений для спілкування з друзями, так що користуйтеся цією можливістю.
  • Будьте чесні у своїх публікаціях. Божевільні фантастичні історії про ваше життя можуть принести вам чимало клопоту, і вам доведеться довго пожинати плоди своєї брехні.
  • Якщо ви познайомилися з кимось в реальному житті, і ця людина надіслав вам заявку в друзі в Facebook, не варто відразу її приймати. Почекайте пару днів, щоб не виглядати надто доступним і податливим. Однак не варто ігнорувати її занадто довго.
  • Використовуйте списки друзів, щоб розділяти сфери вашого життя онлайн. Це допоможе вам підтримувати потрібну репутацію. Інформація, призначена для ваших колег, не потрапить до ваших товаришів по групам. Вивчіть принцип роботи налаштувань приватності, щоб відокремлювати роботу від дозвілля.
  • Якщо хтось залишив запис на сторінці одного, не поспішайте коментувати її першим. Нехай спершу власник стіни помітить запис. Інакше така нав'язливість буде дратувати ваших друзів.
  • Ніколи не передавайте пліток. Всім стане відомо про те, звідки вони пішли, і ви втратите репутацію швидше, ніж встигнете і моргнути оком.
  • Не варто приймати всі заявки в друзі поспіль. Додаючи в друзі людей, яких ви ніколи не зустрічали і не знали, ви можете пустити в своє коло шахраїв або фейків.
  • Записуйте круті цитати і смішні фрази, що зустрічаються вам у повсякденному житті. Пізніше ви зможете публікувати їх на своїй стіні. Набагато крутіше публікувати записи від свого імені, ніж репостить новини з інших сторінок.
  • Ваші фотографії в компанії друзів можуть збити з пантелику відвідувачів вашої сторінки, особливо тих, хто не знає вас в обличчя — вас можуть сплутати з кимось іншим на фото. Ваші передплатники, незнайомі з вами особисто, не будуть знати, що це за люди і чому вони потрапили на знімок. Це може ввести в оману і вашого старого друга, який намагається вас розшукати.

  Попередження

  • Не варто будувати відносини з людиною лише на основі сказаного чи опублікованого в Facebook. Життя онлайн позбавлена елементів живого спілкування — жестів, інтонацій і феромонів. Спілкуючись в мережі, ви можете помилково розцінити чиїсь наміри і почуття. Якщо ж ви хочете зустрітися з кимось із своїх онлайн-друзів, постарайтеся спочатку дізнатися про нього якомога більше.
  • Не додавайте у друзі "знаменитостей" або "суперзірок" — швидше за все це фейки. Знаменитості не так часто заводять акаунти в Facebook. Неважливо, скільки у цієї "зірки" передплатників або "доказів" автентичності запису — швидше за все це позери, які просто хочуть посміятися над вами. Якщо ви бажаєте слідкувати за життям знаменитостей у соціальних мережах, підписуйтесь на їх стрічки в Твіттері.
  • Facebook — це не сервіс для онлайн побачень. Приємне спілкування в чаті не гарантує нормальних стосунків у реальному житті. Будьте обережними, погоджуючись на зустріч з інтернет-друзями. Якщо ж ви хочете побачитися, призначайте зустріч в багатолюдних місцях і тільки з тими, кому ви довіряєте.
  • Не розчаровуйтесь, якщо ваш пост не отримав відповідей протягом 10 хвилин або навіть декількох днів. У ваших друзів є реальна життя і особисті справи поза мережі.
  • Не варто заздрити чиїм-то крутим постам. Люди цілком можуть просто брехати про свою захоплюючою життя або прикрашати події.
  • Не потрібно надавати розголосу подробиці вашого особистого життя. Стороннім людям не потрібно знати про те, де ви живете або працюєте. І не варто публікувати компрометуючих фотографій. Щоб підтримувати гідну репутацію, будьте обережні у своїх публікаціях.
  • Видаляйте з вашої особистої стрічки запису від додатків. Це можна зробити, натиснувши на значок Х в правому куті запису і вибравши пункт "приховати новину".
  • Залежність від Facebook – досить поширене явище. Воно проявляється потребою часто перевіряти оновлення і завжди залишатися онлайн. Якщо ви не можете прожити без Facebook і п'ятнадцяти хвилин, можливо, вам варто порадитися з психологом.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?