Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налякати свою сестру

Рекламний блок

Кроки

 • Scare Your Sister Step 1.jpg 1 Здійсните тихе напад. Виберіть момент, коли ваша сестра повністю поглинена своїм заняттям, будь то гра, малювання, розмова по телефону або виконання домашньої роботи. Потім, тихенько подкрадитесь до неї. Коли ви доберетеся настільки близько, наскільки це взагалі можливо, залишаючись непоміченим, крикніть "Бууу!" і подивіться, як вона завизжит від жаху. Якщо ви виконаєте все правильно, це може бути вашою найпростішою і вдалою витівкою. Ви заробите додаткові бали, якщо все це провернеться в той момент, коли сестра навіть не буде здогадуватися про те, що ви вдома.
 • Scare Your Sister Step 2.jpg 2 Вимкніть світло. Це спрацьовує краще, коли ваша сестра думає, що ви спите або залишилися ночувати в одного. Потім, почекайте час, коли вона вирішить, що залишилася в хаті кімнаті одна, обережно просуньте руку в її кімнату до вимикача і потушкуйте весь світ. При правильному виконанні нестямний крик жаху і нерозуміння, що ж відбувається, вам гарантований. Якщо ваша сестра в курсі, що ви вдома, схопіть книгу і прикиньтеся, що ви повністю їй поглинені – ось, що вона побачить, якщо забіжить до вас з підозрами.
  • Інший варіант: надіти страшний костюм і посвітити в очі сестрі ліхтариком з протилежної частини кімнати – це налякає вашу сестричку по-справжньому!
 • Scare Your Sister Step 3.jpg 3 Випригніте на неї, коли вона думає, що ви вже спите. Якщо сидите разом у довгій поїздці в автомобілі або просто дивитеся телевізор, вдаючи на кілька хвилин, що задрімали. Почекайте, поки не відчуєте, що сестра похилилася до вас або присунулася. Коли ви будете повністю впевнені, що вона повністю впевнена в тому, що ви спите, – відкрийте очі, викотите їх з орбіт і закричіть у всю силу своїх легенів. Якщо ви все зробите правильно, сестра дуже напугается, і це буде для неї більш ніж несподівано.
 • Scare Your Sister Step 4.jpg 4 Розкажіть страшну історію. Запросіть одного, щоб розповісти історію про привидів; коли ваша сестра захоче приєднатися до вас, відповідайте їй, що цього дійсно не варто робити, – історія надто страшна. Вона почне просити й благати; прикиньтеся, що, зрештою, здаєтеся. Потім, перш ніж почати історію, скажіть, що все ж сумніваєтеся, чи варто розповідати її, адже це відбулося насправді, і ви не хочете занадто сильно лякати сестру. Нарешті, "неохоче" розкажіть страшну історію, яка неодмінно повинна бути про щось з дому, що ви могли б використовувати, начебто старого ведмедика або фотографії. Закінчивши історію, розійдіться з одним по ліжкам; пізніше, підсуньте куди-небудь сестрі предмет з вашої історії (наприклад, посадіть ведмедика в її кімнату) і чекайте, як у відповідь на це сестра зайде вереском.
 • Scare Your Sister Step 5.jpg 5 Надіньте маску клоуна. Це спрацює лише в тому випадку, якщо ваша сестра відноситься до того типу дітей, які бояться клоунів. Це більш поширено, ніж ви думаєте, тому якщо ваша сестра все ж їх боїться, дістаньте маску клоуна і налякайте її. Виберіть час, коли вона абсолютно не буде цього чекати – наприклад, її прихід зі школи, і ви, що сидить в кріслі спиною до неї. Коли вона підійде до вас, видайте гучний звук і поверніться до неї, – це налякає її до сивого волосся!
 • Scare Your Sister Step 6.jpg 6 Налякайте її підробленими жуками. Відправляйтеся в магазин для розіграшів (або магазин іграшок) і купіть там трохи жуков, якими ви збираєтеся лякати сестричку. Майже всі діти бояться жуков, в тих або інших ситуаціях, а залишивши їх у несподіваному місці, ви можете дійсно налякати дівчинку. Ви можете підкинути жуков у рюкзак – це напевно налякає її, хоча ви можете і не почути її крику. Ви також можете покласти жуков їй на подушку, в раковину, на тарілку або в інші несподівані для неї місця.
 • Scare Your Sister Step 7.jpg 7 Надіньте маску, коли вона думає, що ви спите. Якщо ви встаєте пізно, а ваша сестра відповідальна за те, щоб розбудити вас, це може бути відмінним розіграшем. Надіньте страшну маску, наприклад, маску Тонкого людини (Слендермена), Джейсона, клоуна або кого завгодно, хто в змозі налякати вашу сестричку. Потім поверніться до стінки і сховайтеся так, щоб нічого не було видно. Коли сестра покличе вас пару раз, щоб розбудити, не відповідайте, почекайте, поки підійде ближче, нехай вирішить, що ви міцно спите, а потім раптово і швидко наблизьте до неї маску. Вона, безсумнівно, злякається і закричить – хіба можна було такого від вас чекати?
 • Scare Your Sister Step 8.jpg 8 Постукайте їй у вікно. Якщо ви готові пуститися у всі тяжкі, ви можете постукати до сестри у вікно посеред ночі. Хоча карабканье по даху зазвичай погана ідея (ніколи не пробуйте нічого подібного в принципі, якщо ви живете не в приватному будинку, а в багатоповерхівці), якщо ви упевнені, що можете провернути це з безпекою в 100%, то спробуйте постукати до сестрички в віконце посеред ночі, – її жах перейде всі межі. Ви також можете кидати в віконце дрібні камінці або постукати гілочкою. Потім, швидко повертайтеся в свою кімнату і прикиньтеся, що спите або робите домашнє завдання, – так, ви будете поза підозрою.
 • Scare Your Sister Step 9.jpg 9 Використовуйте підроблену кров. Підроблена кров – відмінний інструмент для лякання сестер у всі часи, неважливо, як ви будете її використовувати. Ви можете зробити так, щоб вона знайшла вас в ліжку з підробленою кров'ю на обличчі. Ви можете полити себе підробленої кров'ю і втупитися особою в кухонний стіл. Ви можете прикинутися, що ваша рука застрягла в измельчителе сміття і витягнути її покритої підробленої кров'ю, кричачи на межі своїх легенів. Просто будьте обережні зі своїми розіграшами – вони можуть по-справжньому налякати вашу бідну сестричку!
 • Scare Your Sister Step 10.jpg 10 Сховайтеся в коробці перед вхідними дверима. Ця жахлива витівка безперечно варто зусиль. По-перше, вам знадобиться коробка, в якій ви з комфортом могли б повністю сховатися. Потім, вам потрібно поставити цю коробку на вулиці перед вхідними дверима, коли в будинку буде тільки сестра. Потім вам потрібно швидко зателефонувати у дверний дзвінок і заскочити в коробку. Коли сестра відкриє двері і на мить уставится на коробку, випригніте назовні, лякаючи її до ультразвуку.
 • Scare Your Sister Step 11.jpg 11 Підготуйте безшумну атаку з комори. Цей трюк непростий, але варто того, якщо ви зможете правильно його провернути. Перше, що вам потрібно зробити – сховатися в коморі. Потім, зателефонуйте сестрі, ніби ви не вдома. Скажіть їй, що вам дуже потрібна її допомога, і що їй потрібно взяти дещо для вас в коморі. Коли вона відкриє комору, випригніте на неї. Вона і напугается, і розгубиться одночасно! Зрозуміло, це спрацює лише в тому випадку, якщо сестра погодиться надати вам послугу.
 • Scare Your Sister Step 12.jpg 12 Додайте червоного харчового барвника в її зубну щітку або мило. Просто додайте трохи червоного харчового барвника в зубну щітку сестри або на нижню сторону її мила – вона вирішить, що її рот або руки кровоточать! Хоча абсолютно нешкідливий харчовий барвник, він до остраху налякає вашу сестру, поки вона не зрозуміє, що саме сталося. Але для початку переконайтеся, що ваші мама або тато не користуються цим же милом, інакше станеться досить незручна помилка.
 • Scare Your Sister Step 13.jpg 13 Змініть картинку її робочого столу на щось страшне. Якщо ваша сестра достатньо доросла, і у неї вже є свій комп'ютер, дочекайтеся, поки вона піде у ванну. Потім, змінити фон робочого столу на щось лякаюче – вона не на жарт здивується, коли побачить, що її чекає. Ви також можете провернути цей трюк з її телефоном, якщо вам вдасться до нього дістатися, поки вона не бачить.
 • Scare Your Sister Step 14.jpg 14 Використовуйте підробленого павука. Підроблений павук на довгій прозорою струні або рибальської волосіні – відмінна інвестиція. Просто перекиньте павука через гілку дерева і відійдіть подалі. Коли ваша сестра буде проходити повз, відкрийте волосінь так, щоб павук впав прямо перед сестрою або навіть на неї. Сестричка закричить як недоумкувата – бідолаха зовсім не очікувала такого.
 • Scare Your Sister Step 15.jpg 15 Випригніте з кущів. Хто сказав, що витівки повинні бути вигадливими? Є дещо і в простих прийомах. Елементарно: сховайтеся на вулиці за кущем, коли знаєте, що зараз буде проходити повз сестра, випригніте і закричіть на неї. Навіть не сумнівайтеся, сестра закричить, нечасто таке відбувається, коли проходиш повз кущів. Вистрибуючи, ви навіть можете зробити кілька знімків, щоб відобразити її реакцію. Якщо ви готові йти ва-банк, можете надіти страшну маску або костюм.
 • Scare Your Sister Step 16.jpg 16 Полоскочіть її спину або шию пір'їнкою. Це ще один простий, але ефективний трюк. Знайдіть легка пір'їнка і прокрадитесь сестрі за спину. Коли сестра буде зосереджена на чомусь іншому, полоскочіть її шию пером. Робіть це досить твердо, щоб сестра щось відчула, але не дуже стрімко, щоб вони не зрозуміла, що це ви. Це змусить її взвизгнуть і обернутися. Якщо ви теж можете ухилитися, пірніть вниз або сховайтеся, щоб сестра не змогла пояснити своє загадкове відчуття.
 • Scare Your Sister Step 17.jpg 17 Підкиньте підроблену змію в її ліжко. Підроблені змії лякають сестер різного віку. Переконайтеся, що ліжко застелене або хоча б накрита ковдрою. Потім, покладіть велику підроблену змію на подушку або під ковдру. Переконайтеся, що змію не видно з боку. Пізніше, коли сестра буде готова лягти спати і відсуне покривало, ви почуєте такий крик, який долетить до кожного куточка вашого будинку.
 • Scare Your Sister Step 18.jpg 18 Будьте монстром під ліжком. Якщо ваша сестра постійно боїться монстрів, які живуть в неї під ліжком, ви можете зробити це реальністю. Проберитесь до неї під ліжко, коли вона відпочиває і скоро прокинеться. Потім, коли сестричка спустить ноги на підлогу, позіхне і буде готова почати свій день, витягніть руку, схопіть її за щиколотку і будьте готові почути крик божевільного. Корисний бонус: зробіть так, щоб ваша рука була холодна і липка.
 • Scare Your Sister Step 19.jpg 19 Встаньте за нею, коли вона дивиться у дзеркало. Якщо ваша сестра обожнює годинами стирчати біля дзеркала, наводячи красу, це відмінна можливість налякати її. Все, що вам потрібно зробити, – надіти страшну маску, покрити обличчя кров'ю або зробити щось інше лякаюче і підійти до неї за спину, коли вона вас не бачить. Сестричці знадобиться трохи часу, щоб помітити моторошне відображення в дзеркалі і закричати!
 • Scare Your Sister Step 20.jpg 20 Налякайте сестричку, коли вона спить. Коли ваша сестра засне мирним сном, знайдіть великий лякаючий об'єкт, щоб покласти його їй у ліжко. Це може бути підроблена закривавлена голова, гігантська змія або ящірка, великий павук або що завгодно, що могло б сестричку налякати. Потім, покладіть цей об'єкт так, щоб він був першим, що вона побачить, коли прокинеться. Це буде для неї виразно несподівано і страшно!
 • Поради

  • Лякання молодших сестричок вдається найкраще, коли у вас є багато братів і сестер. Тоді для багатьох речей у неї буде більше підозрюваних.
  • Переконайтеся, що ви самі не з лякливих.

  Попередження

  • Швидше за все, сестричка на вас наябедничает – всі молодші сестри так роблять.
  • У вашої сестри є безліч способів помститися вам, наприклад, збентежити або поставити в незручне/соромне становище!
  • Вона завжди буде намагатися помститися. ЗАВЖДИ

  Що вам знадобиться

  • Молодша сестра
  • Вміння лякати
  • Уява і хороша фантазія
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?