Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як знайти Правильного Хлопця

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Шукайте в правильних місцях

 • Find Mr. Right Step 1.jpg 1 Шукайте його, – не потрібно сидіти вдома і чекати, поки він постукає у ваші двері. Найважливіша частина в пошуку Правильного Хлопця полягає саме в тому, що ви не повинні сидіти і чекати, поки він знайде вас. Ви повинні виходити з дому і йти на його пошуки. Послухайте, адже навіть Попелюшка сама прийшла на бал, вірно?
 • Find Mr. Right Step 2.jpg 2 Часто пийте каву і обідайте в правильних місцях. З'ясуйте, який тип хлопців вас цікавить (майбутні лікарі, успішні бізнесмени, шукачі пригод, химерні хіпстери і т. д.) і вирушайте в найближче місце, де вони присутні у високій концентрації, обідають або п'ють ранкову каву. Зрозуміло, це передбачає, що ви захочете розмовляти з незнайомим хлопцем!
 • Find Mr. Right Step 3.jpg 3 Вступите в місцевий клуб по інтересам або ходите на курси. Місцеві клуби можуть бути відмінною можливістю зустріти хлопців. Виберіть курси по предмету, що цікавить вас, але майте на увазі, що вам буде легше досягти мети, якщо виберете ті заняття, на яких концентрація чоловіків вище. Курси по бізнесу, інвестицій та іншим робітникам навичкам найчастіше залучають більше чоловіків. У пошуках клубу ви можете звернутися в місцевий університет, спортивний центр, пошукати клуби настільних або карткових ігор, подумати в цілому, які ще заняття можуть бути цікаві чоловікам.
 • Find Mr. Right Step 4.jpg 4 Використовуйте інтернет. Знайомства по інтернету вже не є виключно заняттям для дивакуватих одинаків: все більше і більше людей зустрічає своїх майбутніх подружжя онлайн. Існує багато безкоштовних сайтів знайомств і аналогічних спільнот в соціальних мережах, де ви можете знайти потрібну людину; або, якщо хочете, можете за невелику плату скористатися первосортными інтернет-ресурсами, яких також предостатньо.
 • Find Mr. Right Step 5.jpg 5 Ходіть на збори і конференції. Будь то презентація місцевого книжкового магазину або бізнес-конференція, ви скрізь зустрінете безліч вільних хлопців. Перш ніж вирушати на який-небудь захід, вивчіть відповідну інформацію, щоб вам було про що поговорити. [1]
  • Напевно, ви думаєте про те, що вам не потрібен хлопець-ботанік. Ви помиляєтеся! Розумники і зубрилы люблять міцно і вірно, вони схильні до постійності. Дайте їм шанс!
 • Find Mr. Right Step 6.jpg 6 Розпитайте друзів. Кращий спосіб знайти хорошого хлопця – попросити друзів все влаштувати. Не варто соромитися і відчувати себе невдахою: більшість пар познайомилися через друзів, а хороші друзі хочуть бачити своїх приятелів щасливими! Вони не будуть заперечувати; насправді, ймовірно, що їм сподобається – їм буде приємно знати, що вони допомагають людям знайти своє щастя. Просто скажіть своїм друзям, що втомилися зустрічатися з невдахами, і запитайте, чи немає у них на прикметі підходящого для вас хлопця. Цей метод може познайомити вас з чудовими хлопцями, яких в іншому випадку ви упустили б або не помітили.
  • Якщо друзі не познайомлять вас з хорошими хлопцями, значить, вам потрібні нові друзі. Хороші люди спілкуються з хорошими людьми, і якщо ваші друзі познайомили вас з повним невдахою, значить, у них самих є якісь недоліки, або ж вони просто не цінують вашу дружбу.
 • Find Mr. Right Step 7.jpg 7 Спробуйте використовувати свою роботу. Ви знали, що 20% одружених пар познайомилися один з одним на роботі? Якщо ви ще не шукали хлопця серед колег, саме час це зробити. Зустрічі з колегою допоможуть вам відповісти на деякі дуже важливі питання про потенційного партнера – людина, яка старанно трудиться і з добротою ставиться до своїх колег, буде відмінним варіантом для відносин.
 • Частина 2 з 4: Встановіть певні стандарти

 • Find Mr. Right Step 8.jpg 1 Зверніть увагу на його пріоритети. У вашого Правильного Хлопця повинні бути правильно розставлені пріоритети. Він повинен ставити ваше щастя вище думки своїх друзів, колег і сім'ї. Якщо він турбується із-за того, що ви псуєте його імідж мужнього і класного хлопця, – це не Правильний Хлопець. Він також повинен ставити ваші цінності (робота, фінанси, постійне навчання і саморозвиток) вище своїх і т. д.
  • Життєві пріоритети у кожної людини свої, тому нам важко сказати, які повинні бути в ідеального хлопця, а яких бути не повинно. Але важливо наступне: він повинен розділяти ті цінності, які поділяєте ви.
  • Але не забудьте: ви не повинні вимагати від нього більше, ніж вимагаєте від самих себе.
 • Find Mr. Right Step 9.jpg 2 Зверніть увагу на те, як він говорить з вами і про вас. Коли він представляє вас людям, він уникає називати вас своєю дівчиною? Він завзято пручається пропозицією познайомити вас зі своїми батьками, незважаючи навіть на те, що ви зустрічаєтеся вже досить довго? Це поганий знак. Вам також варто звернути увагу на те, як він спілкується з вами. Він ображає вас чи псує настрій? Ваш Правильний Хлопець не повинен говорити вам образливих речей.
  • Іноді хлопець може вказати на ваші недоліки. Це може бути і погано, і добре, – все залежить від того, як він це робить. Якщо хлопець дійсно переживає за вас і хоче допомогти вам стати краще, він ніколи не буде на вас тиснути і ставити ультиматуми. Навпаки, він буде думати про ваші почуття в першу чергу, і допоможе вам знайти вірний спосіб, якщо ви захочете змінюватися.
 • Find Mr. Right Step 10.jpg 3 Переконайтеся, що його рівень зрілості та сталості збігається з вашим. Безліч речей (наприклад, вже згадані життєві пріоритети) є дуже особистою, специфічною характеристикою, – рівень зрілості сюди також відноситься. Просто зрозумійте, що вам потрібно, і стійте на своєму. Якщо вам потрібен веселий і безтурботний партнер – це відмінно. Але якщо ви хочете бути поруч з хлопцем, який буде рости разом з вами, то ви заслуговуєте цього. Не списуйте все на "хлопчаки завжди залишаються хлопчаками". Якщо ви відчуваєте, що вам доводиться опікати його, такі відносини не підходять для довгострокової перспективи.
 • Find Mr. Right Step 11.jpg 4 Постарайтеся розслабитися, коли ви поруч з ним. Коли ви поряд з Правильним Хлопцем, вам повинно бути комфортно. Ви повинні відчувати себе готовою до нового досвіду і не боятися досліджувати світ навколо вас, який, як вам буде здаватися, сповнений можливостей. Хлопець повинен надихати і заохочувати вас, а не тягнути до дна. Якщо поруч з ним вам незатишно, страшно, він говорить вам, що робити і чого не робити – це не ваш Правильний Хлопець.
 • Find Mr. Right Step 12.jpg 5 Хлопець повинен бути чесний, особливо з вами. Довіра – одна з найбільш важливих речей у відносинах, незалежно від того, що ви за людина. Відповідно, він завжди повинен бути чесним з вами й іншими людьми в його житті. Хлопець повинен жити по совісті і завжди поступати чесно, щоб у вас не було ні краплі сумнівів щодо вашого спільного життя.
 • Find Mr. Right Step 13.jpg 6 Наполягайте на тому, щоб знайти хлопця, який буде вірним. Змінивши хоча б раз, людина назавжди втрачає довіру. Завжди буде небезпека, що він змінить знову. При таких умовах справжні стосунки практично неможливі. Зрада хлопця – знак того, що вам слід залишити відносини і пошукати чесного хлопця, якого ви і заслуговуєте.
  • Якщо він дійсно любить і поважає вас, то спробує поговорити з вами, подаючи все так, ніби у відносинах у вас був важкий період. Не приймайте вибачення кшталт "У нас були проблеми, але тепер я хочу все виправити".
 • Частина 3 з 4: Вмійте правильно себе подати

 • Find Mr. Right Step 14.jpg 1 Поважайте його і всіх інших. Коли ви хочете підкорити Правильного Хлопця, ви повинні показати йому, що гідні його. Кращий спосіб зробити це – показати, що ви хороша людина. Виявляйте йому повагу, але ще важливіше – поважайте всіх інших навколо. Ми багато що можемо сказати про людину по тому, як він ставиться до оточуючих, і якщо він веде себе люб'язно з тими, з ким цього робити не зобов'язаний – це хороший знак.
 • Find Mr. Right Step 15.jpg 2 Поважайте себе. Правильний хлопець хоче бути поруч з дівчиною, яка вважає себе гідною любові і поваги. Покажіть йому, що ви вважаєте себе гідною цього, поважаючи себе саму. Не говоріть про себе погано, не підвищуйте голос при спілкуванні з оточуючими, уникайте одягу, яка псує вас (занадто велика/маленька/відкрита і т. д.), дотримуйтесь гігієну, практикуйте здорове харчування і розумні фізичні тренування.
 • Find Mr. Right Step 16.jpg 3 Будьте самою собою. Правильний Хлопець не є ним, якщо не любить вас такий, яка ви є. Що б не відбувалося, бути самою собою – найважливіша річ. Якщо хлопцеві не подобається те, яка ви є, він не варто вашого часу. Дозвольте проявитися вашим істинним пристрастям, радійте своїм позитивним якостям. Визнайте свої недоліки. Ніколи не намагайтеся бути кимось іншим, – це шкідливо для вас і відносин.
 • Find Mr. Right Step 17.jpg 4 Живіть своїми інтересами і захопленнями. Пристрасна, захоплена особистість приваблива для оточуючих. Робіть те, що вам подобається, і пробуйте щось нове, що завжди хотіли спробувати. Правильний Хлопець вважає, що пристрасність і захопленість – це сексуально.
 • Find Mr. Right Step 18.jpg 5 Сприяйте прозорому і частого спілкування між вами. Хлопці вважають, що прозора і відкрита комунікація є одним з головних моментів у відносинах, тому покажіть йому, що в цьому плані ви – надійний вибір. Це важливо, тому що так ви встигаєте вирішити проблеми до того, як вони стануть нерозв'язне великими; до того ж, це робить відносини більш стабільними і приємними для вас обох.
 • Find Mr. Right Step 19.jpg 6 Перестаньте грати в ігри. Ви знаєте, про яких іграх йде мова: дражнити його, зацікавити його, а потім раптово поводитися холодно, або робити вигляд, що ви про нього забули. Чи уважно прораховувати, коли йому дзвонити, і скільки часу з ним проводити, щоб змусити його хотіти вас сильніше. Все це дуже маніпулятивне поведінка, за допомогою якого вам не отримати хлопця, якого ви хочете. Будьте відверті з ним і покажіть, що вам не все одно. Якщо він – гарний хлопець, то надійде також.
 • Find Mr. Right Step 20.jpg 7 Проявляйте ініціативу. Не бійтеся проявляти ініціативу в пошуку Правильного Хлопця і під час побачень з ним. Запросіть його куди-небудь. Час від часу вибирайте, де пройде ваше побачення. Не бійтеся висловити свою думку, розповісти про те, що відчуваєте. Він побачить, що ви вважаєте ваші відносини важливіші, ніж сором, яке ви відчуваєте, виносячи все це на обговорення.
 • Частина 4 з 4: Додаткова допомога

 • Find Mr. Right Step 21.jpg 1 Знайдіть когось, хто розповість йому, як висловлювати вам свою любов. Коли у вас почнуться відносини, адже ви захочете відчувати впевненість у тому, що він вас любить, вірно? Це не так важко, як здається.
 • Find Mr. Right Step 22.jpg 2 Навчитеся залучати хороших чоловіків. Іноді вам може здаватися, що всякі придурки злітаються до вас, немов мухи на варення, в той час, як хороші хлопці ніби не помічають зовсім. Це може бути пов'язано з тим, як ви себе ведете! Спробуйте зробити деякі зміни в собі – оком моргнути не встигнете, як опинитеся на побаченні з гарним хлопцем.
 • Find Mr. Right Step 23.jpg 3 Зробіть так, щоб правильний хлопець помітив вас. Іноді привернути його увагу буває дуже непросто. Ви зможете вийти з тіні і піднятися на п'єдестал, якщо застосувати кілька простих прийомів і попрацюєте над цим.
 • Find Mr. Right Step 24.jpg 4 Дізнайтеся, як завоювати його серце. Якщо ви хочете назавжди заволодіти його серцем, вам доведеться попітніти. Хоча, це зовсім не неможливо. Іноді достатньо лише показати, як сильно ви його любите, і бути прекрасною у цій любові до нього, щоб він зрозумів, що ви – Та Сама, Єдина.

 • Поради

  • Не сходите з розуму, якщо потрібний вам хлопець не відчуває того ж до вас. Можливо, ви просто не створені один для одного.
  • Якщо ви йому не подобаєтеся, не треба тиснути на нього, напирати і настояти; цим ви лише погіршите ситуацію, витрачаючи дорогоцінний час, який міг би піти на пошуки дійсно правильного хлопця, або на те, щоб він знайшов вас.

  Попередження

  • Не прикидайтеся і не намагайтеся вести себе як хтось інший. Якщо ви знайшли Правильного Хлопця, а пізніше він зрозуміє, що ви зовсім не та, за кого себе видавали, нічого хорошого з цього не вийде.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.lhj.com/relationships/divorce/meeting-a-man/10-great-places-to-meet-a-man/?page=2
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?