Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як заспокоїти заплакану жінку

Рекламний блок

Кроки

 • Comfort a Crying Woman Step 1.png 1 Якщо жінка вирішила виплакатися на вашому плечі, дозвольте цьому статися. Якщо вона не ваша дівчина, вам варто розуміти, що у вас є шанси з нею, так як жінки схильні вибирати чоловіків, яким вони можуть виплакатися, як потенційних партнерів. Якщо жінка відчуває себе досить комфортно, щоб заритися особою в ваше плече або груди і вилити всі свої емоції, то їй буде комфортно торкатися до вас і за інших обставин. З часом.
  • Що б ви не робили, не намагайтеся зупинити її сльози. Вона просто припасе їх на майбутнє. Дозвольте їй плакати стільки, скільки вона хоче. Пам'ятайте, що коли жінка плаче на вашому плечі або грудей, час уповільнюється на 50 відсотків. Може здаватися, що вона плаче вже півгодини, але у багатьох жінок не вистачає сил, щоб так робити, тому що вони намагаються всіма способами уникнути сліз. Якщо ви подивіться на годинник, ви помітите, що дуже небагато жінок можуть плакати більше 20-30 хвилин.
 • 1114920 2.png 2 Якщо жінка, яка ридає на вас - не ваша дівчина, а ваша дівчина дивиться на це:
  • Ніяково поплескайте заплакану жінку по плечу, але ні за яких обставин не обіймайте її. Ви можете дозволити їй виплакатися, але не робіть вигляд, що вам це подобається, або що ви відчуваєте які-небудь інші емоції, окрім здивування і збентеження. Ведіть себе ніяково в цій несподіваній ситуації.
  • Якщо ваша дівчина дивиться на вас або на іншу дівчину, звузивши очі, наїжачившись або розмахуючи хвостом з боку в бік, рекомендується запобігти її (абсолютно законну) ревнощі. Зробіть паникующее вираз обличчя і покажіть їй, що ви не знаєте, звідки прийшла ця жінка або чому вона плаче на вас. Спробуйте відсунути від себе цю розсіяну даму. Якщо це не допоможе, відмовтеся від того, щоб на вас плакала незнайомка і підготуйте вашу захист для сварки, наприклад, сказавши, що ви джентльмен, і що неввічливо відштовхувати кого-то в біді. Скажіть їй, що підставити плече для чиїхось сліз – один з найбільш джентльменських вчинків.
  • Також скажіть вашій дівчині, що ви вступите з нею точно також, якщо вона коли-небудь захоче виплакатися, але тільки доповніть це масажем спини і шоколадом. Так ви зможете заспокоїти її.
 • Comfort a Crying Woman Step 3.png 3 Якщо жінка – ваша дівчина, постарайтеся згадати останні кілька хвилин і визначити, що ви зробили/сказали/подумали такого, що могло її засмутити. Якщо ви визначили, вибачитеся і обійміть її. Припиніть це негайно і ніколи не повторюйте. Якщо ж ні, подумайте про минулий день. Якщо ви все ще не можете знайти нічого, що б ви могли зробити, сказати чи подумати, аби засмутити її, то, насправді, проблема може бути і не у вас. Але ви можете допомогти їй вирішити її! Тут вам допоможе ця техніка.
 • Comfort a Crying Woman Step 4.png 4 Тримайте напоготові хустку, але не використовуйте його до тих пір, поки жінка не перестане плакати, якщо тільки вона не тоне у власних сльозах/псує макіяж. Просто стояти і дивитися, як розтікається її косметика і нічого не робити – це вже зовсім не по-джентельменськи. Чистий білий хустку – самий лицарський предмет, який чоловік може запропонувати жінці, щоб вона могла висякатися.
 • Comfort a Crying Woman Step 5.png 5 Якщо ви трохи знаєте цю жінку, зазвичай прийнято поплескати або потерти їй спину кілька разів під час нападу плачу. Завжди тріть між лопатками і ніколи не дозволяйте вашій руці блукати в межах бюстгальтера або іншого білизни, яке може бути надіто на ній. Якщо ви дуже добре обізнані, ви можете потерти нижню частину спини. Ніколи не опускайтеся нижче її талії. Якщо ви випадково схопіть її за попу, будьте готові до міцної ляпас і того, що з вами припинять спілкування всі її знайомі. Якщо ви доторкнулися до будь-якої з цих "заборонених зон", ви заслуговуєте покарання.
 • Comfort a Crying Woman Step 6.png 6 Обійміть. Якщо здається, що у жінки вже закінчилися сльози, допускається або ж ніжно обійняти її за плечі, якщо ви знайомі, або покласти її собі на груди, якщо ви близькі. Це допоможе видавити всі сльози, і ви можете спостерігати тимчасове посилення плачу. Це абсолютно нормально, не варто про це переживати. Якщо це відбувається, можна прошепотіти щось на кшталт “Тихо-тихо“ або “Шшш, все добре. “, або щось більш інтимне кшталт “Все добре, я поруч з тобою, люба. “ якщо ви пара.
 • Comfort a Crying Woman Step 7.png 7 Коли плач припиниться, запропонуйте будь-пристосування для витирання сліз, чи то носовичок, серветка або навіть туалетний папір, якщо тільки вона досить м'яка для її носа. Щоб перевірити це, трохи потріть її між пальцями; якщо вона не двошарова або ж ви настільки тонка, що ви можете дивитися через неї або шарудить, якщо її пом'яти, то не пропонуйте її. У жінок дуже розвинений дотик, а те, що здається вам нормальним, може здатися їй наждачним папером.
  • Якщо жінка все ще настільки обезоружена своїм емоційним виливом, що вона не може або не хоче витерти своє обличчя, у багатьох випадках припустимо м'яко промокнути її очі. Це повинно пробудити її настільки, що вона продовжить самостійно. Якщо вона тягнеться за носовою хусткою, відразу ж віддайте його. З неї вистачить вашої допомоги.
 • Comfort a Crying Woman Step 8.png 8 Як тільки у неї був час, щоб витерти очі і ніс, запитайте її про те, що ж сталося, м'яким голосом і не чекайте зв'язкового відповіді. Вона може розплакатися знову, і вам потрібно буде повторити всі попередні кроки цієї процедури, щоб дізнатися, що вона плаче дуже важливого приводу або ж тому, що зараз "час місяця", і вона знову розплачеться, як тільки запаси її сліз відновляться. Жіночі слізні залози працюють на потужності в 300% під час менструації. Пам'ятайте про це.
  • Якщо ви не розумієте що з того, що вона говорить – не відмахуйтеся. Скажіть їй, що ви не розумієте або не зовсім її розумієте.
  • Якщо причина проблеми очевидна – наприклад, похорони– просто будьте сильним і привабливим слухачем. Тримайте під рукою більше носових хусток. Насправді, варто запастися ними, якщо ви збираєтеся відвідати подію, де багато будуть плакати.
 • Comfort a Crying Woman Step 9.png 9 Якщо жінка сказала вам, що сталося, спочатку визначте, чи можете ви допомогти їй впоратися з цією проблемою. Покажіть їй, що ви джентльмен або, принаймні, гідний хлопець. Якщо ви можете допомогти їй впоратися з проблемою, скажіть їй про це і запитайте її, чи вона хоче, щоб ви допомогли їй. Це особливо ефективно з дівчатами. Потім насправді допоможіть їй. Тим не менш, будьте дуже обережні, якщо даєте раду, не спитавши дозволу – між пропозицією допомогти і порадою, який може викликати ще більше сліз, часто сліз розчарування, - колосальна різниця.
  • Якщо ви не бачите способу допомогти їй впоратися з проблемою, то вибачтеся і скажіть їй, що ви не можете допомогти їй. Якщо ви знаєте когось, хто, на вашу думку, може вирішити її проблему, порадьте їй поговорити з ним і попросити про допомогу. Скажіть їй, що ви сподіваєтеся, що її проблема незабаром вирішиться, і якщо вам здається, що вона не занадто занурена в цю ситуацію (або налякана), скажіть їй, що вона може знову звернутися до вас, якщо їй потрібно буде плече.
  • Існує така думка: якщо чоловік приходить до чоловіка з проблемою, йому потрібно рішення. Якщо жінка приходить до чоловіка з проблемою, то їй хочеться відчути підтримку і безпеку. Якщо ви будете вважати, що жінці потрібно допомогти з проблемою, то це може призвести до проблем з "нерозумінням" або критикою "все не так просто". Загалом, безпечніше тихо і спокійно сказати: "Я можу тобі чимось допомогти?"; відповідь "ні" часто вважають ознакою того, що зараз не час вирішувати проблему, відповідь "я так не думаю" або схожий неточна відповідь може означати те, що допомога потрібна. Так що дійте по ситуації.
 • Comfort a Crying Woman Step 10.png 10 Завжди майте під рукою носові хустки і запасну сорочку або піджак на випадок атаки заплаканої жінки. Ви ніколи не знаєте, коли заплачуть жінки, але якщо ви зробите все правильно і надасте їм підтримку і розраду, вас будуть вважати справжнім джентльменом. Пам'ятайте, що іноді жінки будуть плакати на вашому плечі просто тому, що їм потрібно поплакати. Жінка, яка плаче з цієї причини, розповість вам про це відразу ж після того, як позбавиться від зайвих сліз. Скажіть цій жінці, що ви дуже раді допомогти їй і ви сподіваєтеся, що їй сподобалося плакати на вашому плечі. Потім знайдіть нову сорочку або вийдіть на сонце, щоб висушити ту, що на вас.
 • Поради

  • Якщо жінка, яка плаче, складається з вами в романтичних стосунках, можна ніжно поцілував її в лоб і промурчать їй на вушко тихі слова розради. Ви також можете обійняти її трохи міцніше, коли плач трохи вщухне. У дівчат зазвичай більше сліз, ніж у незнайомок, а якщо ви допоможете їй позбавитися від них, то це може принести користь вашим відносинам. Обійми також покажуть, що ви дбаєте про неї і хочете, щоб вона була поруч з вами.
  • Коли ви говоріть жінці, що збираєтеся щось зробити (помити посуд, замінити вентиль, розчавити павука розміром з блюдце, який намагався прокрастися на її подушці), зробіть це як можна швидше. Жінки воліють, щоб обіцянки виконували рано, а не пізно. Сльози, викликані тим, що ви не зробили свою роботу по дому викличе розлад, і ви ризикуєте потрапити під гарячу руку, якщо запитаєте, що сталося. Ви знаєте, що ви зробили не зробили. Виправте це, і тоді її життя стане трохи легше.
  • Якщо вона скаже, що їй потрібні жіночі засоби гігієни, не тікайте ні за яких обставин. Слідуйте її інструкціям про те, де їх знайти, і дійте швидко. Це випробування вашої сміливості і здатності слідувати інструкціям під тиском. Якщо ви обережно виконайте місію, то вважайте, що ви домоглися її розташування.
  • Після того, як сльози закінчилися, запропонуйте їй щось. Якщо вона ваша колега, це може бути просто чашка кави і пончик. Якщо вона ваша дівчина, це може бути масаж плечей, пінна ванна з її улюбленими ароматичними маслами або просто тихі обійми. Якщо вона ваша колега, з якою ви хотіли б зустрічатися, будьте обережні.
  • Якщо нічого не допомогло, запропонуйте жінці шоколад. Шоколад (особливо темний) містить хімічні речовини, які відомі тим, що підвищують жіноче настрій і покращують самопочуття. Спробуйте з'ясувати, чи подобається їм чорний чи молочний шоколад, але якщо у вас є тільки один вид цукерок, вони не будуть ненавидіти вас за спробу.
  • Покажіть їй щось миле або зробіть щось, щоб підняти їй настрій.
  • Завжди поважайте жінок, незалежно від того, наскільки вони ірраціональні за вашим стандартам; пам'ятайте, що вони теж вважають вас ірраціональним з багатьох вагомих причин.
  • Якщо вона просить вас піти, залишіться з нею. Вона перевіряє вашу вірність, і якщо ви підете, їй буде ще болючіше, і вона знайде іншого чоловіка, якому вона може поплакатися. Якщо ж ви залишитеся ви покажете їй, що ви дбаєте про неї і її емоціях. Тим не менш, з віком жінки стають більш впевненими в собі, так що «піди», насправді може означати ПІДИ, так що визначте тон і зверніть на нього увагу. Ви зрозумієте це, якщо вона скаже щось між рядків: "Мені стане краще, якщо я поплачу; мені потрібно побути одній, я подзвоню тобі, коли все пройде. А тепер залиш мене, будь ласка" або більш просте: "Піди. Зараз".
  • Шовковий носовичок – сама джентльменська річ, яку ви можете запропонувати дамі, щоб вона могла висякатися. Це слід пам'ятати. У вас повинен бути великий запас хусток, якщо жінки схильні плакати на вашому плечі.
  • Вибачтеся, навіть якщо ви не знаєте, яке відношення ви маєте до причину її сліз. Це покаже, що ви співчуваєте її ситуації.

  Попередження

  • Ні за яких обставин не торкайтесь до жінки будь-яким способом, який можна розцінити навіть віддалено сексуальний. Це дуже неввічливо, а також це найгірший варіант, коли ви можете скористатися слабкістю жінки. Ви заслуговуєте будь-якого покарання.
  • Ніколи не залишайте заплакану жінку одну. Це смертний гріх в жіночих очах, а також це говорить про те, що ви безсердечний, самозакохана людина, який нікого не поважає. Ви спізнюєтеся на літак? Дуже погано. Для жінки, особливо для тієї, яку ви добре знаєте, їх емоції більш важливі, ніж літак (природно, за винятком прощальних сліз перед польотом).
  • НЕ кажіть нічого на кшталт "Не плач як дитина" або "Про, будь ласка, не плач знову, я ненавиджу, коли люди плачуть". Якщо це ваша дівчина, не залишайте її наодинці! Заспокойте її! Вона хоче, щоб ви її заспокоїли і показали, що її люблять, що ви завжди будете поруч, коли вона засмучена і потребує вас.
  • Ніколи не показуйте роздратування плаче жінці. Вона буде ненавидіти вас за те, що вас не цікавлять її емоції, і за те, що ви ведете себе як мерзотник. Якщо ви не можете бачити/чути, як вона плаче, прикусіть язика і просто сядьте поруч з нею, відволікаючись на думки про роботу.
  • Якщо ви коли-небудь навмисно виявите неповагу до жінки, будьте готові до того, що ви будете навіки вигнані з її кола спілкування. Жінки – надзвичайно складні соціальні істоти, а їх відомий талант до пліток означає те, що вас більше ніхто і ніколи не покличе на побачення.
  • Якщо б ви не використовували це, щоб витерти свій власний ніс, не пропонуйте це як замінник серветки. Найгірший вибір – промислові паперові рушники. На думку багатьох жінок, вони схожі на наждачний папір. Якщо вам доведеться користуватися ними, краще запропонуйте свій рукав. Ця жертва того варто.
  • Якщо ваша дівчина бачить вас з заплаканою жінкою, вона має право розсердитися, тому що ви – її територія, а інша жінка – непроханий гість. Будьте готові відсунутися і м'яко заспокоїти/розборонити двох жінок, якщо ваша дівчина атакувала незнайомку.
  • Також підготуйте кілька виправдань, коли ваша дівчина розсердиться на вас, тому що ви дозволили іншій жінці торкатися до вас. Не забудьте про той факт, що ви джентльмен, а також те, що лицарі повинні пропонувати своє плече тим, хто потрапив у біду. Скажіть, що ви б зробили те ж саме і навіть більше для неї, і продовжуйте.
  • Якщо жінка, яка плаче на вашому плечі, - ваша колега, звертайтеся до неї по імені і намагайтеся не рухатися, поки вона плаче. Будь поплескування або фізичний контакт повинен припадати на рівень вище плечей, а також спробуйте виглядати збентеженим.

  Що вам знадобиться

  • Носовичок (шовковий, якщо це можливо), серветка, рукав сорочки
  • Шоколад (за бажанням)
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?