Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як швидко заробити

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: Продайте що-небудь

 • Make Money Fast Step 1 Version 2.jpg 1 Продайте речі, якими не користуєтеся. Наприклад, стару гітару, на якій ви так і не навчилися грати, диски, які більше не слухаєте, або вашу стару колекцію іграшок. Відвідайте ломбард, розмістіть оголошення в місцевих газетах та інтернеті, або влаштуйте розпродаж перед будинком або на вулиці в людному місці (зробіть велику вивіску, що вказує на сміхотворні ціни). Якщо ціни будуть в два рази нижче, ніж в магазинах, то ви зможете продати все, що виставили, за годину або два.
  • Якщо у вас немає CD і DVD дисків, від яких ви готові позбутисязробіть їх копію (або навіть скопіюйте в цифровому форматі на комп'ютер), і тоді можна буде спокійно розлучитися з оригіналами. Не продавайте копії!
  • Розгляньте можливість продавати товари онлайн на аукціонних сайтах, таких як eBay, або сайтах більш широкого профілю, як, наприклад, Amazon. Якщо ви користуєтеся такими онлайн-аукціонами, встановіть максимально короткий час закінчення торгів або встановіть опцію "купити зараз", щоб прискорити товарообіг. Тим не менше, якщо ви хочете швидко отримати гроші — продавайте товари на місцевих розпродажах.
 • Make Money Fast Step 2.jpg 2 Продайте продукцію, яку виготовили самі. Якщо ви можете швидко зробити щось, що люди готові купувати—зробіть це і продавайте або онлайн (наприклад, сайт Etsy відмінно підходить для продажу товарів ручної роботи), або на місцевих ярмарках ремесел або інших розпродажах.
  • Якщо у вас немає часу, щоб включити уяву і зробити щось своїми руками, розбийте скляні пляшки різних кольорів, обробіть осколки з допомогою апарату для полірування каменів і продайте їх у вигляді мішечків з пляжним склом. Таке бите матове скло можна, наприклад, помістити в прозору посудину і використовувати як вазу для сухих квітів. Ви також можете продавати те, що росте прямо у дворі. Пресовані польові квіти, сушені виноградні лози, гілки або фізаліс (китайські ліхтарики), або навіть довгі і великі шишки можуть принести вам кругленьку суму, якщо ви продасте велика кількість кожного виду окремо.
 • Make Money Fast Step 3.jpg 3 Продайте стокові фотографії. Зробити стокові фотографії порівняно легко, а після того, як ви відправите їх на свою сторінку на спеціальному ресурсі з такими фотографіями, ви зможете почати заробляти гроші, особливо не докладаючи зусиль.
 • Make Money Fast Step 4 Version 2.jpg 4 Продайте знайдені цінності. Якщо у вас є металошукач, відвідайте громадські місця (особливо парки, пляжі та інші місця, де найімовірніше можуть щось непомітно втратити) і пошукайте ювелірні вироби та інші цінні речі.
 • Make Money Fast Step 5.jpg 5 Продавайте товари на узбіччях доріг. Наприклад, відмінним підприємницьким рішенням буде продаж холодних напоїв в спекотні дні, або гарячих - взимку. Але це може бути небезпечно і незаконно, тому спочатку вивчіть правову сторону питання і вкрай уважно стежте за рухом на дорозі. З точки зору безпеки оптимальним варіантом буде торгівля з придорожнього кіоску, біля якого людям потрібно буде припаркуватися, підійти і подивитися ближче ваш товар.
 • Make Money Fast Step 6.jpg 6 Здайте кров або плазму. Плазма являє собою компонент крові, а процес її збору схожий на здачу крові. Фактично ви не можете продати свою плазму, але ви можете отримати компенсацію за час, проведений в донорському центрі, здаючи кров (по суті це є продаж вашої плазми). Ваша кров витягується в спеціальну систему, поділяється окремо на плазму і клітини крові, а червоні кров'яні тільця повертаються в організм. У США, наприклад, ви можете заробити близько 800-1200 рублів за одне відвідування і здавати плазму до двох разів на тиждень, але при цьому ви повинні відповідати наступним вимогам: вага від 50 кг, вік від 18 до 59 років, і, звичайно, хороший стан здоров'я.[1] Багато студенти складають плазму, щоб заробити додаткові гроші. Якщо ви давно не відвідували лікарів, то це може стати до того ж хорошим способом отримати безкоштовну медичну консультацію.[2]
 • Make Money Fast Step 7.jpg 7 Продайте волосся. Якщо у вас здорові, доглянуті волосся довжиною більше 25 сантиметрів, то ви можете продати їх за кілька тисяч рублів – або навіть за сотні тисяч, якщо у них ідеальний стан, довжина і колір.
 • Make Money Fast Step 8.jpg 8 Продайте перероблені речі. Флиппинг (швидкі продажі) являє собою купівлю одного товару і подальший продаж вже зміненого варіанту. Деякі люди продають таким чином, різні предмети, витрачаючи багато часу і зусиль на їх ремонт і перероблення, проте цілком можна спростити цю процедуру, підшукавши підходящі варіанти.
  • Торгуйте доменними іменами. Дослідіть ключові слова, теми або галузі, які на даний момент популярні, купіть відповідні їм доменні імена і спробуйте перепродати їх зацікавленим особам. Наприклад, якщо у вашому районі відкривається якесь підприємство, спробуйте продати їм доменне ім'я, що складається з комбінації назв міста і компанії (визначте розумну ціну або ви ризикуєте зірвати угоду і в кінцевому підсумку залишитися ні з чим). Насправді, така діяльність є шансом серйозно розбагатіти для людей, у яких це добре виходить, і якщо ви орієнтовані на великих покупців.
  • Шукайте цінності на ринках, розпродажі і барахолках. Навіть якщо ви не розбираєтеся в коштовностях або антикваріат, для вигідної покупки може бути достатньо всього лише першим знайти що-небудь цінне.
  • Оптові покупки. Якщо у вас є можливість укласти угоду на оптові поставки продукції (особливо якщо у вас є знайомий оптовик чи ви готові налагодити дружні і партнерські відносини з людиною, що займається оптовими продажами), ви можете отримати суттєвий дохід, продаючи товар у роздріб онлайн, навіть при незначному збільшенні ціни за одиницю продукції.
 • Make Money Fast Step 9.jpg 9 Відкрийте кіоск для продажу лимонаду. Продаж випічки або лимонаду в громадських місцях може принести хороші гроші протягом одного дня, особливо якщо продавець дитина або підліток. Якщо лимонад погано продається або не продається зовсім, ви можете урізноманітнити асортимент, продаючи печиво і тістечка. Головне тут — знайти гарне місце, наприклад, вхід в під'їзд багатоквартирного будинку, вхід в торговий центр, просто жвава вулиця місцевість, недалеко від робочого місця одного з батьків (якщо мова йде про дитину; в іншому випадку можуть бути неприємності).
 • Метод 2 із 5: Заробіток в Інтернеті або за допомогою смартфона

 • Make Money Fast Step 10 Version 2.jpg 1 Знайдіть платні додатки для смартфонів. Деякі програми, наприклад WeReward і GigWalk, дозволяють заробляти шляхом участі в маркетингових дослідженнях (наприклад, сканування продуктів в продуктовому магазині) або допоможуть знайти людину, який зацікавлений в більш великому проекті.
 • Make Money Fast Step 11.jpg 2 Заповнюйте онлайн-опитування. Зазвичай це приносить не більше 20 рублів за одну заповнену анкету, але при цьому вона не велика і не займає багато часу. Прочитайте "Як заробити гроші за допомогою безкоштовних онлайн-сервісів, щоб отримати додаткову інформацію.
 • Make Money Fast Step 12.jpg 3 беріть участь у розіграшах і лотереях. Хороший тоталізатор збільшить шанси на джекпот (або принаймні дозволить безкоштовно отримати кілька корисних консультацій). В Інтернеті можна знайти цілі бази даних, доступ до яких може бути як платним, так і безкоштовним, де публікуються сотні і тисячі варіантів самих різних розіграшів. Частіше беріть участь в невеликих розіграшах, щоб збільшити шанси на перемогу. Однак, не варто брати участь у розіграшах, де можна виграти приз, який ви не зможете легко продати за хороші гроші. Беріть участь у розіграшах стільки разів, скільки це можливо. Чим більше ви граєте, тим більше шансів на перемогу. Це дуже просте правило. Перед тим, як подати мільйон заявок на участь у розіграші уточніть, скільки разів, згідно з правилами, ви можете це зробити.
 • Метод 3 із 5: Переробка

 • Make Money Fast Step 13.jpg 1 Здайте пляшки і банки. Організуйте вечірку, на яку всі запрошені повинні принести напої з собою, а після свята зберіть всі пляшки і банки, і перетворіть їх у готівку; якщо у вас передбачена певна система та умови для зберігання, а також правильної утилізації пляшок, ви цілком можете заробити близько 200-400 рублів за контейнер. Також можна пошукати пляшки в сміттєвих баках, зокрема уздовж доріг з інтенсивним рухом.
 • Make Money Fast Step 14 Version 2.jpg 2 Здайте металобрухт. Всім відомо, що здаючи жерстяні банки та пляшки на переробку можна отримати добрі гроші, але ось сталевий брухт (вартістю приблизно 1-2 рубля за кілограм) або брухт з міді і алюмінію (який коштує значно більше) можуть принести досить непоганий заробіток.[3] Якщо у вас є велика купа металобрухту у дворі, старенький і непотрібний будиночок на колесах або інший транспортний засіб, або ви, наприклад, знаєте, де знаходиться незаконне сміттєзвалище — ви без праці зможете скористатися всім цим, здати на брухт і заробити гроші.
 • Make Money Fast Step 15.jpg 3 Старі і непотрібні комп'ютери. Такі комп'ютери повні цінних металів (наприклад, вертикальні корпусу системного блоку зазвичай зроблені із сталі або алюмінію, а процесори, оперативна пам'ять, материнські плати і така деталь, як шина введення/виводу для підключення периферійних пристроїв до материнської плати комп'ютера містять золото). Якщо є можливість, можна зібрати відразу кілька таких деталей і складових комп'ютера (наприклад, домовтеся зі школою, де планується оновлення техніки найближчим часом, або пошукайте непотрібні даремні комп'ютери в оголошеннях) та продати їх оптом, що принесе хороші гроші. Але не віддавайте на брухт робочі комп'ютери; цілком можливо, що ви заробите більше, перепродавши складові деталі комп'ютера в робочому стані, ніж просто складете їх як брухт.[4]
 • Make Money Fast Step 16.jpg 4 Займіться пошуком монет випуску 1982 року і раніше. Вони містять значну кількість міді (більше нові монети сплавлені з цинком метою зменшення витрат) і, відповідно, мають більш високу ціну за одиницю. Купіть в банку монети, сортуйте їх, щоб знайти більш старі монети, а потім поверніть в банк ті, що вам не підходять.
 • Make Money Fast Step 17.jpg 5 Займіться пошуком срібних монет випуску 1964 року і раніше. Вони на 90% складаються з срібла і коштують більше, ніж 20 рублів за монету. Як і в попередньому випадку, купите в банку такі монети і збережіть тільки найбільш цінні екземпляри.
 • Метод 4 із 5: Стати живою рекламою

 • Make Money Fast Step 18.jpg 1 Використовуйте особистий автомобіль для розміщення реклами. Є компанії, які готові платити за розміщення рекламного стікера на бампері.
 • Make Money Fast Step 19.jpg 2 Носіть футболки, одяг, костюми, рекламують якийсь бізнес. На додаток до безкоштовної футболці ви отримаєте оплату за кожен день, який ви носите цю одягу в громадських місцях.
 • Make Money Fast Step 20 Version 2.jpg 3 Зробіть напис на лобі, животі або в інших частинах тіла. Частини тіла, в якості місця для реклами, продаються на аукціонах за пристойні гроші.[5][6]
 • Метод 5 із 5: Підробітку

 • Make Money Fast Step 21.jpg 1 Займіться пошуком інформації про місцевих соціологічних дослідженнях (фокус-групах). Пошукайте оголошення або відвідайте такі сайти, як, наприклад, FindFocusGroups.com, щоб знайти відповідні соціологічні дослідження, в яких ви могли б взяти участь. Перевіряйте частіше наявність таких оголошень; незважаючи на те, що оплата за участь в подібних дослідженнях зазвичай досить висока, шанс взяти участь у них досить нижча порівняно з іншими можливостями заробітку.
 • Make Money Fast Step 22.jpg 2 Дивіться за вихованцями. Наприклад, знайдіть одного або одного вашого друга, який їде у відрядження і просить вас подбати про своїх вихованців під час своєї відсутності. Спеціалізовані розплідники для тварин, як правило, дуже дорогі (не кажучи вже про байдужому і відверто лякаючому ставлення до тварин), тому ваш затишний будинок або квартира може виявитися відмінною альтернативою. Під час свят розплідники дуже швидко заповнюються тваринами, тому ви цілком можете збільшити ціну за свої послуги.
 • Make Money Fast Step 23.jpg 3 Розгляньте можливість роботи на день. Є такі агентства з працевлаштування, які спеціалізуються на підборі роботи на один день, і оплату ви можете отримати вже в кінці робочого дня. Це може бути абсолютно різна робота, але, як правило, це допомога при будівництві, робота на заводах, в офісах або фабриках. Альтернативою пошуку роботи на день може стати пошук місця, де зазвичай збираються інші претенденти подібної роботи (зазвичай це кутові вулиці і автостоянки) в очікуванні пропозицій від роботодавців (будівельних підрядників, озеленювачів, домовласників і представників малого бізнесу).
  • Почитайте місцеві газети або оголошення в інтернеті, щоб підшукати таку швидку підробіток, як фарбування стін та інша фізична робота. Досить надійним ресурсом для пошуку роботи є Amazon Mechanical Turk, однак оплачується така робота, як правило, невисока.
  • Подумайте, чи варто шукати роботу за допомогою агентства. Перевагою роботи не через агентство є те, що ви отримаєте гроші готівкою і відразу. Але майте на увазі, що неофіційні домовленості можуть призвести до того, що вам не заплатять за роботу або, що ще гірше, ви ризикуєте отримати травму без будь-якої компенсації.
  • 'Не соромтеся випадкових заробітків. Садівник, няня, стрижка живоплоту, вигул собак, доглядальниця, і прибирання — все це може стати швидким способом отримання готівки.
 • Make Money Fast Step 24 Version 2.jpg 4 Стати вуличним артистом. Якщо ви вмієте танцювати, грати на музичних інструментах, зображати пантоміми, співати або розповідати анекдоти, то на цьому можна добре заробити, даючи вистави на публіці. Але краще не беріться за цю справу, якщо добре їм не володієте. Поєднайте гарний виступ і відповідне для нього місце. Подаруйте людям дозу живих розваг і отримаєте натомість грошову винагороду.
  • Знайдіть однодумців і створіть свій вуличний театр.
  • Іноді ви можете показувати щось безкоштовно, але із застереженням про те, що добровільні пожертвування вітаються. Наприклад, безкоштовні обійми, але з нагадуванням про те, що ви будете вдячні за будь-яку грошову винагороду у відповідь. Але не надто акцентуйте на цьому увагу!
  • Завжди перевіряйте, чи не суперечать ваші публічні виступи правилами порядку в громадському місці.
 • Make Money Fast Step 25.jpg 5 Попрошайничайте. Жебрак - це людина, яка залежить від спонтанної благодійності незнайомців. Якщо вам дійсно потрібні гроші, можна забути про гордість і попросити про допомогу. Зробіть напис, знайдіть відповідне місце і ввічливо попросіть гроші у перехожих, не забудьте говорити «спасибі». Дотепний напис чи табличка з текстом, здатним зацікавити, приверне більше уваги перехожих і, відповідно, ви заробите більше, ніж просячи допомоги лише з упором на жалість.
  • Віртуальне жебрацтво стає все більш популярним, зустрічаються навіть дивовижні історії успіху в цій справі, але це швидше виняток, ніж правило. Деякі сайти дозволяють вивішувати лише короткі оголошення з проханням про допомогу, тому більш реальним способом зібрати значну суму буде створення власного сайту, проте вам потрібно буде витратити на це час і гроші на розкрутку. З іншого боку, жебрацтво в Інтернеті викликає негативну реакцію серед користувачів, і ви ризикуєте одержати багато критики, в тому числі із залученням засобів масової інформації.
  • Переконайтеся, що ви не порушуєте закон, де б ви не жебракували.
 • Поради

  • Будь-яка схема, яка пропонує швидкий заробіток, повинна піддаватися ретельному вивченню на предмет підступу, перш ніж прийняти в ній участь. Не варто вкладати гроші в подібні схеми, щоб отримати заробіток; до того ж, якщо грошей у вас отже небагато, то краще залиште їх в якості фінансового підмоги, так як в іншому випадку ви можете їх більше не побачити.
  • Вивчіть кожен кут вашого будинку, де найімовірніше можуть бути приховані гроші — в скарбничках, кишенях пальто і джинсів, сумках, валізах, а також за диваном, під меблями, у банках, захованих далеко в буфеті, і так далі. Добре подумайте! Можливо ви знайдете стільки дрібних грошей, що вам може вистачити на купівлю продуктів або навіть на вихід у світ.
  • Подумайте про те, щоб надавати послуги по вигулу собак. Часто власникам цих тварин не вистачає часу на прогулянку з вихованцями, тому така послуга буде гідно оцінена. Підійдіть до питання професійно — зробіть листівки з необхідною інформацією і розносить їх по домівках, або вкиньте в поштову скриньку. В якості контакту вказуйте номер мобільного телефону, тоді ви не пропустите дзвінка навіть під час того, як заробляєте гроші якимсь іншим способом!
  • Часткова зайнятість не гарантує негайного отримання грошей. Можливо, першою оплати праці доведеться деякий час почекати.
  • У вас є необхідні навички для роботи репетитором? У період підготовки до шкільних іспитів або перед сесіями в інститутах ви можете допомогти учням підготуватися і заробити на цьому. Розмістіть рекламу в інтернеті, на дошках оголошень у газетах. Не забудьте про дошках оголошень в самих навчальних закладах. Зробіть вашу пропозицію більш привабливим, наприклад, пропонуючи безкоштовно чашку кави на кожному занятті!
  • Якщо у вас є вдале місце для паркування, якими ви не користуєтеся, можете здати його в оренду тому, кому це буде потрібно. Це спосіб заробити непогані гроші.
  • Заздалегідь купили квитки на якийсь великомасштабна подія? Розгляньте можливість їх вигідного продажу. Однак не спекулюйте на ціні; ви можете продати їх за собівартістю, або за тією ціною, яка сформувалася на ринку на даний момент. Ще один варіант отримати гроші — це повернути в магазини речі, які ви купили недавно, але ще не скористалися. Так можна назбирати необхідну суму!
  • Не забудьте перевірити наявність привілеїв на кредитних картах. Можливо, ви навіть зможете оплатити необхідний товар, скориставшись бонусами.
  • Здайте в оренду кімнату у вашому будинку. У вас є вільна кімната або квартира пустує, яка дісталася у спадок? Попит на доступне житло є завжди, і тому ви можете швидко заробити. Подумайте про довгостроковій або короткостроковій оренді в залежності від сезону і ваших потреб.
  • Не виходить заробити? Тоді попросіть допомоги у благодійних організацій. Спробуйте взяти кредит, але тільки за умови, що відсоток по ньому буде прийнятним, а термін погашення досить тривалим; не оформляйте кредит, якщо найближчим часом не очікується поліпшення вашої фінансової ситуації. Більш підходящим варіантом буде аванс, виданий роботодавцем.
  • За договорами страхування, якщо вони у вас є, ви можете отримати певні виплати в разі настання страхового випадку. Обговоріть це питання з консультантом.

  Попередження

  • Якщо ви збираєтеся щось продати — встановлюйте прийнятні ціни. Не встановлюйте занадто високі ціни, інакше ніхто не купить те, що ви пропонуєте; але і не занижуйте ціну, інакше не зможете добре заробити (тільки якщо у вас справді безвихідне становище).
  • Переконайтеся, що все, що ви робите, не порушує жодних норм закону.
  • Робота на сайтах, які пропонують заробити на текстах в інтернеті — не кращий спосіб отримати прибуток. На цих сайтах погано перевіряється інформація (що не підвищить ваш рівень та досвід роботи), крім того, такі сайти зволікають з оплатою (зазвичай гроші перераховуються в кінці місяця). Дуже часто для отримання хоч якоїсь оплати необхідно певну кількість переглядів тексту. Крім того, рівень оплати, як правило, дуже низький.
  • Пам'ятайте, що азартні ігри — це не тільки шанс виграти, але і великий ризик програти. Якщо ситуація така, що грошей не завжди вистачає навіть на обід або проїзд у автобусі, то навіть не розглядайте цей варіант заробітку. Але навіть якщо ви вирішили нею скористатися, спочатку відкладіть в сторону суму, якої вистачить, щоб покрити рахунки за квартиру, оренду і витрати на харчування, а потім грайте, але роблячи дуже низькі ставки.
  • Якщо ви збираєтеся знайти підробіток на день серед інших таких кандидатів, майте на увазі, що відносно цієї діяльності існує певне упередження, а саме такі люди сприймаються як нелегальні іммігранти (якщо ви перебуваєте за межами юрисдикції США).

  Джерела і посилання

 • ^ IowaStateDaily.com on selling plasma
 • ^ SpectatorNews.com on plasma donating
 • ^ Boston.com on scrap metal
 • ^ ScrapMetalJunkie.com on scapping computers
 • ^ BBC.co.uk: Man Auctions Ad Space on Forehead
 • ^ Collegian.psu.edu: Advertising Trends Promote Human Billboards
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?