Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як зменшити вміст кофеїну в зеленому чаї

Рекламний блок

Кроки

 • Minimize Green Tea Caffeine Step 1.jpg 1 Дізнайтеся все про своєму зеленому чаї.Чим молодше чайні листки, тим більше кофеїну буде містити чай. Найдорожча частина зеленого чаю - це нирка і два суміжних з нею листа, також називається складанням чаю. Вони є самими солодкими, а також містять найбільше кофеїну. • Колір - це поганий індикатор рівня кофеїну – Gyokuro, японський зелений чай вищого рівня містить більше кофеїну, ніж темний чай Lapsang Souchong. Чаї високої якості зроблені з нирок і суміжних листків (чайних потоків), де вміст кофеїну високо сконцентровано. Позитивна сторона полягає в тому, що вони найсолодша частина чаю? і також в них міститься катехін і теанін (про який описано пізніше).
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 2.jpg 2 Ознайомтеся зі своїм рівнем переносимості. Багато експертів рекомендують вживати не більше 300 мг кофеїну в день. Як стало відомо, в порівнянні з чорним чаєм, кавою та безалкогольними напоями, зелений чай забезпечує ніжний і стійке джерело стимуляції з деякими елементами від побічних ефектів кофеїну, такими як нервозність або головний біль. Кофеїн, що міститься в зеленому чаї, в тілі працює по-іншому, тому що, на відміну від кави, в зеленому чаї міститься L-Theanine. Теанін - це амінокислота, яка справляє заспокійливий ефект на мозок (Якогоши та ін. 1998)/ Японські дослідники виявили, що теанін, це антагоніст кофеїну, відшкодовувати "понад" ефект кофеїну (Кокуда та ін. 2000)/ З більш ніж 20 різних видів амінокислот, вміст теанін в чаї складає 60 %. Це унікально для зеленого і білого чаю, тому що процес випаровування не усуває його. Теанін також забезпечує витончений смак і насолоду в зеленому чаї. Щоб зрозуміти користь зеленого чаю в боротьбі з раковими захворюваннями, дослідники прийшли до згоди, що вживання 14-16 унцій (415-475 мл) в день - це розумно.[1]. Якщо в чашці зеленого чаю на 220 грам міститься 30 мг кофеїну, то рекомендують пити з розрахунку 60 мг кофеїну в день (набагато менше, ніж 300 мг), і навіть цей рівень кофеїну можна зменшити, дотримуючись рекомендацій у цій статті. Ось порівняння вмісту кофеїну в різних напоях. Кави (чашка на 5 унцій) 40-170 мг; кола (12 унцій), 30-60 мг; чорний чай (чашка на 8 унцій) 25-110 мг; чаю Улонг (8 унцій) 12-55 мг; зелений чай (8 унцій) 8-30 мг; білий чай (8 унцій) 6-25 мг; кава без кофеїну (8 унцій) 1-4 мг.
 • Make Chinese Green Tea Step 1.jpg 3 Пийте зелені чаї, в яких, як відомо, спочатку низький вміст кофеїну. Деякі зелені чаї обробляють таким способом, щоб природним шляхом зменшити вміст кофеїну. Ось три: 1) Японський зелений чай houjicha смажать на сковороді з невеликою кількістю жиру або в духовці. Чай смажиться при високій температурі, і смажений аромат переважає в цій суміші. Основні види Houjicha підсмажені у фритюрі. Більш просмажений лист має більш смажений аромат і смак. 2) Японський genmaicha - це суміш зеленого чаю bancha і Genmai (смажене рисове зерно). Пропорції чаю і рису дуже важливі, більш ароматних чаях Genmaicha рису міститься більше. 3) Японський Bancha більш грубий і важкий сорт зеленого чаю, являє урожай кінця сезону. Bancha - це клас сенча, зібраний у другій збірці між літом і восени, який містить менше кофеїну. Порівняльне утримання в порції становить: чорний чай 0,05 %; зелений чай Gyokuro 0,02 %; зелений чай Сенча 0,015 %; зелений чай Houjicha 0,008 %; зелений чай Genmaincha.
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 4.jpg 4 Купіть зелений чай без кофеїну. Є два типи нейтралізації кофеїну, що використовуються для чаю. Обов'язково купіть зелений чай, в якому використовується набагато більш здоровий природний процес нейтралізації кофеїну, названий "шипінням". В цьому процесі не використовуються хімікати, замість цього покладаються на природний процес, використовуючи воду і вуглекислий газ (СО 2), який зберігає 95 відсотків поліфенолів. В іншому процесі, іноді дещо цинічно званому "природному нейтралізацією", використовують хімічний розчиняється ацетат етилу, що містить лише 30 відсотків здорових поліфенолів. І кавові зерна, і заварка нейтралізуються хімічно за допомогою ацетату етилу, як розчинника/розчинника, з-за його низької вартості, низькій токсичності і приємного аромату. Однак його інше застосування полягає в тому, щоб очищати друковані плати в засобах для зняття лаку або і у фарбах, як активатор [2]. Зверніть увагу на те, що будь-який процес нейтралізації змінить смак до деякої міри. Завжди перевіряйте те, що написано на етикетці, щоб перевірити, який процес використовується, шипіння або З 2.
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 5.jpg 5 Уникайте зеленого чаю в пакетиках. Зелений чай в пакетиках містить набагато більше кофеїну, і ви понесете деяку втрату якості, оскільки аромат чаю в пакетиках набагато бідніший, ніж просто листя зеленого чаю. Ви можете використовувати високоякісні листя ще три рази, перед тим як викинути їх, тому після того, як ви викинете перший настій (як описано нижче), ви зможете насолоджуватися зеленим чаєм ще два рази.
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 6.jpg 6 Викиньте перший настій. Кофеїн розчиняється набагато швидше, ніж інші складові чаю. Доктор Ендрю Вейл, цитований доктор і дієтолог, заявляє, що ви можете отримати кофеїн самостійно, наполягаючи чай протягом 45 секунд в гарячій воді, а потім виливаючи рідина. Він заявляє, що до 80 відсотків кофеїну випускається при першому заварюванні, тому залишиться тільки невелика його кількість при повторному заварюванні. Цей метод усуває дуже мало присмаку і аромату [3]. Тривалість першого заварювання може вплинути на інтенсивність другого, – чим довше перше, тим м'якше таке, і з меншим вмістом кофеїну. Спробуйте перший раз заварювати як можна довше, що збереже достатній аромат зеленого чаю для вашого задоволення.
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 7.jpg 7 Починайте помалу. Одна чашка зеленого чаю може містити від 15 до 75 міліграмів кофеїну. Найкраще, що ви можете зробити, це спробувати чай у малих дозах і контролювати свої відчуття. Почніть з половини чашки в день і поступово збільшуйте кількість, спостерігаючи при цьому свою реакцію на збільшення і відповідне звикання. Якщо ви відчуваєте стабільне стимулювання і задоволення, то знайте, що зелений чай вам підходить.
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 8.jpg 8 Заварюйте собі не міцний зелений чай. Це може бути корисним рішенням, якщо ви страждаєте від непереносимості кофеїну. Купуючи розсипний чай, ви можете пристосуватися до того, яку кількість листя заварити для свого чаю. Більшість людей заварює приблизно одну-дві чайні ложки розсипного зеленого чаю на чашку;[4] ви можете спробувати скоротити ця кількість в половину. Якщо отримана заварка занадто слабка, то збільшуйте кількість листя поступово.
 • Minimize Green Tea Caffeine Step 9.jpg 9 Пийте його гарячим. Зелений чай містить катехіни (місце розташування антиоксидантів) і тіанін (забезпечує солодкість і свіжість), які зменшують діяльність кофеїну. Заварювання зеленого чаю дозволяє цим молекулам змішуватися з кофеїном в гарячій воді, роблячи дію кофеїну більш щадним. Якщо ви дозволите йому дуже охолонути, то дія катехінів послабиться і кофеїн посилить свою дію.
 • Поради

  • Якщо заварювати чай в більш холодній воді (158 градусів за Фаренгейтом), то відносно більше кофеїну поліфенолів і антиоксидантів буде вилучено при повторному заварюванні. Якщо ви використовуєте більш гарячу воду (185 градусів за Фаренгейтом і вище), більше кофеїну і поліфенолів буде вилучено при першому заварюванні (дивіться джерело від Яна та інше нижче).
  • Якщо розпивання зеленого чаю все ще має для вас негативні наслідки, то розгляньте альтернативу. Квіткові і трав'яні напої, не камелія Китайська і не містить кофеїн. Ройбуш і Хонибуш, обидва з Південної Африки, не містять кофеїн, але дійсно містять високий рівень антиоксидантів, тому ви все ще отримуєте користь для здоров'я, мінус кофеїн. Або спробуйте суміш двох видів (ройбуш і зелений чай), і, як наслідок, половина вміст кофеїну.
  • Знайте, що поліфеноли зеленого чаю, такі як галат епігалокатехін, є первинними антиоксидантами, які були знайдені в зеленому чаї. Ці антиоксиданти, як показує наслідок, захищають функцію печінки, завдяки своїм антиокислювальним і протизапальним властивостям. Поліфеноли також можуть захищати від певних видів раку, хвороб серця, діабету і нейродегенеративних захворювань. Також припускають, що поліфеноли можуть захистити від шкідливого впливу кофеїну. Стало відомо після того, як кофеїн став вживатися в помірних дозах, особливо, як натуральна частина багатого на поліфеноли напою, такого, як зелений чай, що він, фактично, приносить користь для здоров'я. (Див. джерела від Джен і ін., Чен і ін., Ванг та ін. і Паганіні-Хілл і ін. нижче).
  • Теанін заспокоює і, як показує досвід, частково перешкоджає підвищенню кров'яного тиску, яке може статися при вживанні кофеїну. (Див. джерело від Роджерса та ін нижче).

  Попередження

  • Уникайте будь-яких енергетичних напоїв із зеленим чаєм. Багато, але не все, версії безалкогольних напоїв з зеленим чаєм містять високу концентрацію кофеїну. Кока-кола Инвига, наприклад, містить 100 міліграмів кофеїну в одній порції. Вони також містять велику кількість цукру, який не принесе користі для здоров'я (хоча, деякі бренди Инвига не містять цукру).
  • Не перестарайтеся. Кофеїн в зеленому чаї не єдина річ, яка може завдати шкоди, якщо вживати її у великих кількостях. Якщо надмірно вживати поліфеноли, знайдені в зеленому чаї, це може викликати пошкодження печінки і нирок. Не випивайте більше 10 чашок в день і будьте обережні з добавками зеленого чаю, які можуть містити в 50 разів більше поліфенолів, ніж міститься в одній чашці зеленого чаю.[5]
  • Якщо ви вагітні або маєте захворювання, і вам радили зменшити вживання кофеїну, проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед тим, як вживати зелений чай на регулярній основі. Тим часом як дослідження передбачають, що зелений чай - це здоровий вигідний напій, за певних обставин, таких як специфічний стан здоров'я або взаємодія з ліками, вживати його не рекомендується [6].
 • ^ Tea Benefit, eMaxHealth.com
 • ^ Wikipedia: Ethyl Acetate Uses
 • ^ Greentealovers - What nutrients does a green tea leaf contain?
 • ^ Green Tea, American Cancer Society
 • ^ Green tea can be harmful in large quantities, New Scientist.com
 • ^ Green Tea Precautions: Health Condition & Drug Interaction List
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?