Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з залякуванням і образою в мережі (для дітей і підлітків)

Рекламний блок

Кроки

 • Deal With Cyber Bullying As a Child or Teen Step 1.jpg 1 Зберігайте кожне повідомлення. Можливо, вам захочеться скоріше позбутися від образливого листа або коментаря, але ви повинні бути розумнішими. Коли-небудь настане час, і ви зможете поскаржитися на кривдника потрібній людині. Вам знадобляться речові докази – зберігайте кожну загрозу або принизливу річ, яка була адресована вам. Додайте в закладки сторінки, на яких вас могли образити. Одного разу все це може стати вам у пригоді.
 • Deal With Cyber Bullying As a Child or Teen Step 2.jpg 2 Не вступайте у взаємну суперечку. Якщо ви отримали образливе повідомлення, ніколи не вовлекайтесь в спілкування більше, ніж це необхідно. Ваша відповідь може тільки погіршити ситуацію – іноді сказане в інтернеті залишається там без можливості видалення, а ви ще пошкодуєте про те, що написали в пориві гніву або образи. Тримайте себе в руках. Засмучуватися з приводу спрямованої на вас агресії – нормально, але не відповідайте кривдникам на їх же мові, інакше тільки подольете масла у вогонь.
 • Deal With Facebook Stalkers Step 6.jpg 3 Ідентифікуйте кривдника. Фотографії та сторінки з соціальних можуть бути підробленими і приховувати особу кривдника. Тим не менш, є кілька способів дізнатися його справжнє обличчя. Насамперед, запишіть нік або элетронный адресу, з якого отримуєте загрози. Перевірте свою скриньку – можливо, ви вже колись отримували листи від цієї людини? Якщо немає, постарайтеся з'ясувати його ім'я через поштового провайдера. Якщо аккаунт людини не заблокований, на сайті провайдера можна знайти ім'я, закріплене за ним. Якщо нічого не виходить, попросіть про допомогу інших людей. Розкажіть про ситуації батькам або шкільного вчителя – з їх допомогою часто вдається дізнатися IP-адресу і точне місце розташування кривдника.
 • Deal With Cyber Bullying As a Child or Teen Step 4.jpg 4 Зустріньтеся лицем до лиця. Зазвичай інтернет-тролі виявляються не такими сміливими в реальному житті – прямолінійний розмова може допомогти вирішити ситуацію раз і назавжди. Якщо ця людина здається незворушним або навіть агресивним, зверніться за допомогою до дорослих.
 • Deal With Facebook Stalkers Step 11.jpg 5 Коли становище стає серйозним, застосовуйте заходи. Погрози і переслідування такого роду незаконні, тому ви можете зупинити їх. Розповівши про ситуацію батькам, попросіть їх зв'язатися з родиною кривдника (якщо співробітники школи ще не зробили цього). Якщо ви серйозно постраждали через його дій, він може бути оштрафований, виключений зі школи або навіть заарештований.
 • Поради

  • Щоб уникнути неприємних ситуацій в інтернеті, ніколи не давайте свої паролі (від блогу, пошти, соціальних мереж) нікому, навіть якщо це ваш кращий друг. Такі заходи служать вашому спокою і безпеки.
  • Коли ситуація виходить за рамки, дайте дізнатися про це впливовим особам. Буде краще, якщо хто-небудь заступиться і швидко покладе кінець ваших неприємностей.
  • Якщо співрозмовник перейшов межі дозволеного, вам не слід відповідати йому тим же. У багатьох випадках ігнорувати людину – найкращий варіант з можливих.
  • Повідомляйте свої контакти тільки тим людям, яким ви довіряєте і знаєте особисто в обличчя.

  Попередження

  • Запам'ятайте, що ви не повинні самотужки шукати вихід із складної ситуації. Якщо хтось веде себе агресивно і виходить за межі допустимого – це не ваша вина. Зверніться до дорослих – це допоможе не тільки вам, але й іншим потенційним жертвам кібер-агресорів.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?