Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як втішити дівчину

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Оцініть ситуацію

 • Cheer up a Woman Step 1 Version 2.jpg 1 Спочатку спробуйте з'ясувати, що не так. Якщо вийде, спробуйте з'ясувати, чому вона засмучена до того, як що-небудь говорити. Швидко оцініть ситуацію. Що сталося недавно, що могло її засмутити? Уявіть себе на її місці: якщо є щось, що може засмутити вас, дуже ймовірно, що це засмутило б її. Якщо ви зрозумієте причину її прикростей, вам буде легше знайти слова і зрозуміти, що краще говорити, а що ні, щоб вона відчула себе краще.
 • Cheer up a Woman Step 2 Version 2.jpg 2 Запитайте у неї, що сталося. Навіть якщо ви знаєте точно, все одно краще запитати. Це допоможе уникнути проблем у разі, якщо ви неправильно зрозуміли ситуацію, і допоможе їй висловитися.
  • Будьте готові до того, що вона скаже, що нічого не сталося чи спише все на втому або якусь незначну проблему. Якщо так і сталося, скажіть, що немає нічого страшного в тому, що іноді люди бувають в такому стані, і що ви завжди поруч, якщо вона захоче поговорити.
 • Cheer up a Woman Step 3.jpg 3 Запитайте, що ви можете зробити, щоб допомогти. Якщо вона сказала, що не так, або ви самі зрозуміли, запитайте, чим ви можете допомогти. Дуже важливо, щоб ви насправді були готові допомогти. Їй не сподобаються порожні обіцянки.
 • Метод 2 з 3: Розвеселіть її

 • Cheer up a Woman Step 4.jpg 1 Дозвольте їй виговоритися. Це, можливо, найкращий спосіб зробити так, щоб їй стало краще. Як і всі жінки іноді засмучуються, тому що відчувають, що ніхто їх не слухає. Їм здається, що на них не звертають увагу, не цінують, не дають права голосу. Просто вислухайте її — цього може бути достатньо, щоб їй стало легше.
 • Cheer up a Woman Step 5.jpg 2 Обійміть її. Як це зробити — залежить від ситуації і від того, які у вас стосунки. Якщо ви не так вже близькі або вона не дуже засмучена, дружніх обіймів за плечі буде достатньо, щоб висловити підтримку. Якщо ви дуже близькі або їй дуже важко, міцно обійміть її так, щоб вона могла поплакати в плече, їй це може бути просто необхідно).
 • Cheer up a Woman Step 6.jpg 3 Скажіть їй, як ви турбуєтесь. Якщо ви скажете, як ви тривожитеся про неї, скільки вона для вас значить і як важко бачити її такою засмученою, це вже може підбадьорити її. Адже дуже легко відчути себе самотнім, коли у нас проблеми. Тому, якщо ви покажете їй, що вона не одна, і що є ті, хто піклується про неї, вона заспокоїться.
 • Cheer up a Woman Step 7.jpg 4 Розсмішіть її. Як кажуть, сміх — найкращі ліки. Сміючись, ми забуваємо про наші проблеми і можемо відчути себе щасливими знову (хоча б на мить). Розсмішіть її, щоб заспокоїти, але не переборщіть — намагайтеся уникати жартів, які можуть її образити, адже це може тільки погіршити ситуацію.
  • Заспівайте їй пісеньку. Постарайтеся виглядати нерозумно. Заспівати пісеньку — це те, що потрібно. Не турбуйтеся, що ви погано співаєте і вам ведмідь на вухо наступив, адже суть в тому, щоб розсмішити її і саме такий спів допоможе досягти потрібного результату! Почніть співати "В лесу родилась елочка" настільки драматично, наскільки це можливо або покажіть сценку з серіалу "Друзі".Cheer up a Woman Step 7Bullet1.jpg
  • Розкажіть смішну історію. Розкажіть їй саму смущающую вас історію з універу. Ви зрозуміли, що мається на увазі: історію, з якою вам хотілося провалитися крізь землю, а всі інші сміялися до сліз. Або розкажіть їй про свого друга, якого ви знайшли заснулим в смішний позі.Cheer up a Woman Step 7Bullet2.jpg
  • Зберіть колекцію найсмішніших відео на Youtube. Будь то кошенята, катаються на черепахах або діти, розповідають батькам, як себе потрібно вести — будь-які смішні відео допоможуть їй відволіктися від проблем і розвеселять її.
 • Cheer up a Woman Step 8.jpg 5 Зробіть так, щоб вона посміхнулася. Адже вам захочеться зробити те, що не просто змусить її сміятися, а що дійсно поліпшить її стан. Зробіть для неї щось приємне, те, що свідчить про вашу турботу і змусить посміхнутися. Постарайтеся бути в міру милим і смішним.
  • Залиште всюди маленькі записочки. Скажіть, яка вона мила. Згадайте якісь веселі історії. Кидайте смішні фрази з приводу випадкових об'єктів. Залиште будь послання.Cheer up a Woman Step 8Bullet1.jpg
  • Намалюйте смішну картинку. Чим гірше ви малюєте, тим краще. Підпишіть малюнок, якщо незрозуміло, що зображено на картинці. Можна намалювати романтичну картинку з вами обома або зобразити кота в циліндрі, який прийшов пити чай до собаки.Cheer up a Woman Step 8Bullet2.jpg
  • Запишіть диск. Ви можете записати пісні, які нагадують вам про неї, пісні, які роблять вас щасливими, коли ви в сумі, або просто пісні, які, на вашу думку, повинні їй сподобатися.
 • 6 Відверніть її від проблем. Ви можете знайти купу способів відвернути її від її проблем. Просто витягніть її з дому і зробіть щось приємне — це найкращий спосіб долати труднощі і стресові ситуації в житті.
  • Підіть кудись. Можна повести її в кафе або влаштувати пікнічок. Відвести її з її звичайного оточення — ось ключ до того, щоб відволікти її розум від проблем. Чим більше концентрації передбачає ваше заняття, тим краще.Cheer up a Woman Step 9Bullet1.jpg
  • Поговоріть про веселі моменти з вашого життя. Можна згадати, як ви тягли свого друга "поза кондиції" через все місто після вдалої вечірки в універі, або як вона вам допомагала в школі замітати сліди вашого якогось неподобства, або як прорвало трубу в гуртожитку і вода полетіла фонтаном на вас. Такі спогади відвернуть її думки від проблем.
  • Пограйте в гру або подивіться фільм. Настільні та карткові ігри дійсно допомагають. А фільми — взагалі заслужені борці з поганими емоціями (кому не ставало краще після перегляду улюбленого фільму?)Cheer up a Woman Step 9Bullet3.jpg
 • Метод 3 з 3: Уникайте деяких методів

 • Cheer up a Woman Step 10.jpg 1 Не перетворюйте все в суперечку. Це ніколи не допомагає відчути себе краще і нікому не потрібно.
 • Cheer up a Woman Step 11.jpg 2 Не міняйте тему занадто швидко. Дайте їй час привести в порядок свої почуття. Якщо ви не готові провести з нею стільки часу, скільки їй буде потрібно, щоб відчути себе краще, не утруждайтесь тоді починати.
 • Cheer up a Woman Step 12.jpg 3 Не ігноруйте її. Адже ви не хочете, щоб вона відчула, що ви не звертаєте увагу або преуменьшаете її проблеми. Якщо вона справді не хоче про це говорити, це одне, але не вдавайте, ніби все добре.
 • Cheer up a Woman Step 13.jpg 4 Не приставайте до неї. Це невідповідний спосіб залізти їй під спідницю. Якщо ви хочете їй сподобатися, просто підтримайте її і будьте хорошим другом. Вона неодмінно це запам'ятає.
 • Cheer up a Woman Step 14.jpg 5 Не просіть її посміхнутися. Це може тільки розсердити її, так як нагадає нерозумно усміхнених типів, які витріщаються на неї в метро..

 • Поради

  • Міцно обійміть її, щоб вона заспокоїлася. Іноді, це все, що потрібно.
  • Будьте обережні. Не скажіть і не зробіть якийсь дурниці, щоб вона знову засмутилася! Увімкніть здоровий глузд.
  • Важливо знати, яка вона. Як вона думає, що злить її, а що робить щасливою. Подумайте, як з нею краще розмовляти, не згадуючи про непотрібних темах. Важливо зрозуміти, що вона довіряє вам, і пам'ятати про це, коли вона не хоче нічого говорити, але це означає, що якщо ви її трохи підштовхнете, вона вам відкриється.
  • Будьте терплячі. Весь цей процес може тривати годинами. Але ви повинні дійти до кінця! Якщо ви зірветеся, це тільки посилить все. Будьте спокійні і постарайтеся зрозуміти її. Не підвищуйте голос! Якщо ви разозлитесь на неї, це ніяк не заспокоїть її.
  • Покажіть, що вам небайдуже. Доведіть, що ви хочете стати для неї найкращим партнером. Забудьте про себе і повністю присвятити себе їй. Результати вашої доброти будуть приголомшливими — вона не тільки відчує себе краще, буде вдячна вам і почне поважати вас, але ваша зв'язок стане сильніше, це зміцнить ваші стосунки і доведе їй, що ви самий крутий хлопець у світі — а від цього у виграші будете ви обидва. Так що, дерзайте! Заспокойте свою даму і будете винагороджені!
  • Будьте безкорисливі. Не думайте про себе і свої потреби! Це буде необхідно, якщо ви хочете побудувати сильні і тривалі стосунки, а особливо це необхідно в такій ситуації! Вона в даний момент важливіше вас самих. Саме так ви повинні бути налаштовані, щоб допомогти. Потурайте її прохання, що б вона не попросила, поки це робить її щасливішою. Це може також означати дати їй свободу, якщо вона цього захоче — адже спочатку вона може відкидати допомогу, і тільки пізніше відкритися вам. Якщо ви впевнені в силі ваших відносин і в рівні взаємної поваги, вона не попросить вас зробити щось небезпечне або нелегальне. Так що ставте її на перше місце. З вами нічого не станеться, а їй стане краще.

  Додаткові статті

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?