Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як одягатися, щоб справити враження на дівчат

Рекламний блок

Кроки

 • Dress to Impress Girls Step 2.jpg 1 Пам'ятаєте про основі чоловічого стилю. Вразити жінку можна тільки в тому випадку, якщо ваша одяг органічна за кольором і кроєм, чиста і доречна в певному контексті. Зверніть увагу на те, що в цьому списку немає ціни одягу. Як не дивно, є дуже багато позбавлених смаку і негарних речей, які продаються за дуже високою ціною. Вартість не дорівнює смаку. А тепер перейдемо до кольору.
 • Dress to Impress Girls Step 3.jpg 2 Різні кольори по-різному сприймаються жінками, і кожен колір несе свою інформацію. Якщо у приміщення заходить жінка в сукні неонового оранжевого кольору (тобто кольору спеціальних світловідбивних жилетів), ви, швидше за все, зробите припущення, що вона досить розкута, і будете праві. У світі чоловічої моди все працює точно так само, і для того, щоб щось сказати своїм вбранням, вам зовсім не обов'язково носити помаранчеву одяг.
 • Dress to Impress Girls Step 4.jpg 3 Два основні кольори - червоний і синій. Червоний має сексуальний підтекст, і при правильному поєднанні червоний приверне до вас жіночу увагу. Синій - це колір стабільності і довіри. Саме тому політики так люблять носити сині костюми і сорочки. Обидва кольори самодостатні, але є їх поєднати разом, вони зведуть вплив один одного на немає. Якщо ви стримані, віддані і не любите виділятися (і цілком можливо, що саме тому ви часто опиняєтеся у френдзоне), надягніть темно-червону або бордову сорочку (ніяких кричущих тонів). Якщо ви зовсім не знаєте дівчину, на яку хочете справити враження, обирайте синій або блакитний колір. Все вірно - стабільність важлива жінкам більше, ніж сексуальність. За результатами опитувань, жінки схильні знайомитися, погоджуватися на побачення і вступати у серйозні стосунки з чоловіками, які носять синій. У сучасному світі дуже багато ненадійних чоловіків і жінок, постраждалих від дій цих чоловіків, тому стабільність і сумлінність зараз в ціні. Це не означає, що колір визначає характер - швидше ми хочемо сказати, що перше враження про людину найчастіше складається з візуального образу.
 • Dress to Impress Girls Step 5.jpg 4 Є ще два важливих кольори - рожевий та зелений. Рожевий зазвичай асоціюється з веселощами, добродушністю, почуттям гумору, впевненістю і романтичними відносинами, тому не відмовляйтеся від цього кольору тільки тому, що колись почули, що це дівчачий колір. Насправді, якщо ви хочете підібрати одяг червоних відтінків, щоб розташувати до себе дівчину і створити враження людини, яка любить повеселитися, надягайте рожевий. Зелений - це мужній колір, але в ньому немає ненадійності червоного чи натяку на те, що чоловік може бути лише хорошим другом, пов'язаного з синім кольором. Це не самий привабливий колір, але й не самий відштовхуючий.
 • Dress to Impress Girls Step 6.jpg 5 Фасон важливіше кольору. Фасон одягу визначається ситуацією. Крім того, важливо, як на вас сидить одяг і йде вона вам. Почнемо з предмета одягу, з яким так часто роблять помилки, - з штанів.
 • Dress to Impress Girls Step 7.jpg 6 Уявіть, що ви намагаєтеся познайомитися з красивою дівчиною, але їй це не цікаво. Все в порядку - можливо, справа зовсім не в вас. Подивіться на свої штани. Вони сповзли і бовтаються десь між ніг? Ось ви і знайшли джерело проблеми. Ваші брюки сидять занадто низько, і з-під них стирчить п'ять сантиметрів трусів? Або вони занадто високо задерті підтяжками або погано застебнутим ременем? Цілком можливо, що ваші штани добре сидять на стегнах, але якщо вони щільно облягають ваші ноги, виглядати це буде негарно. Талія джинсів повинна знаходитися трохи вище стегнових кісток, нижньої білизни не повинно бути видно. Джинси повинні сидіти так само щільно, як жіночі брюки. Чоловікам більше йдуть прямі брюки, а не завужені. Розкльошені брюки можна надягати тільки на костюмовану вечірку. Костюмні брюки сидять трохи вище, ніж джинси, а їх штанини трохи ширше (при цьому вони все одно прямі).
 • Dress to Impress Girls Step 8.jpg 7 Костюмні сорочки не повинні щільно прилягати до тіла, не рахуючи комірця, плечей і манжетів. Гарна сорочка не тисне в плечах, але при цьому скроєна досить вільно.
 • Dress to Impress Girls Step 9.jpg 8 Майки повинні закривати джинси на 7-8 сантиметрів, але не більше. Майки без рукавів (наприклад, алкоголічки) справити погане враження. Якщо ви хочете продемонструвати свої м'язи, надіньте майка з коротким рукавом - цього буде достатньо.
 • Dress to Impress Girls Step 10.jpg 9 Комірець сорочки повинен закривати волосся на грудях, а у костюмної комір сорочки повинен бути добре отглажен.
 • Dress to Impress Girls Step 11.jpg 10 Важливо завжди пам'ятати про доречність одягу. Немає нічого гірше, ніж вбрання, не відповідний заходу: наприклад, гавайська сорочка, напнута до вечері (нехай навіть вона коштує 15 тисяч рублів; малюнок такої сорочки добре виглядає тільки на пляжі), або костюм з запонками і гладко укладене волосся на заняттях в університеті. У першому випадку вас або попросять піти, або не будуть запрошувати в майбутньому. У другому випадку вас пограбують або висміють. Як би там не було, обидва наряду не відповідають обставинам. Формат "black tie" передбачає офіційний стиль одягу, а "casual" - повсякденний. Якщо вас запросили кудись, де передбачений дрес-код, а ви не знаєте, що це означає, попросіть того, хто устравивает захід, допомогти вам з цим.
 • Dress to Impress Girls Step 12.jpg 11 До неофіційних заходів належать: відпочинок на пляжі, пікнік, барбекю, дитячі дні народження, побачення в кіно, побачення в кав'ярні, побачення в боулінг-клубі, відвідування спортивної гри. Існує ще багато неофіційних заходів - цей список повинен допомогти вам зрозуміти, в яких випадках доречна повсякденний одяг: джинси, шорти, майки, кепки і веселі малюнки.
 • Dress to Impress Girls Step 13.jpg 12 Є також полуповседневные заходи. До них належать: відвідування церкви, похід в клуб, день народження друга, перший день в університеті, робота в офісі, співбесіда. Можна надягати штани кольору хакі, сорочки поло, лофери і темні джинси (не рахуючи офісу).
 • Dress to Impress Girls Step 14.jpg 13 Існують і напівофіційні заходи. Це, наприклад, похорон, весілля (якщо ви не свідок або свідок), танці, коктейльна вечірка, вечірка на роботі. Тут передбачаються краватки, чорні костюмні черевики, костюм або класичні брюки і піджак. Краще всього надіти білу сорочку.
 • Dress to Impress Girls Step 15.jpg 14 До офіційних заходів належать: ваша власна весілля, ваші власні похорони :), відвідування опери чи балету, будь-які урочисті заходи, весілля (якщо ви свідок або свідок або батько нареченого або нареченої). Вам знадобиться костюмна сорочка, галтук або метелик, запонки і смокінг. Не забудьте про відповідні черевиках. Якщо ви не можете дозволити собі хороший смокінг, візьміть його напрокат, тому що дешеві смокінги виглядають дуже погано.
 • Dress to Impress Girls Step 16.jpg 15 Тепер перейдемо до чистоти. Чистота - це питання не тільки першого враження, але й елементарної гігієни. Багато чоловіків десь чули, що жінок приваблює запах поту, але це міф. Свіжий піт іноді сприймається жінками позитивно на підсвідомому рівні, але висохлий піт і піт, якому більше двадцяти хвилин, відштовхне будь-якої людини. Сорочки і майки потрібно прати після одного дня шкарпетки, а майку, в якій ви спите, слід міняти через день. Джинси потрібно прати після того, як ви наділи їх два-три рази, але якщо ви забруднили їх або сильно в них спітніли, виперіть їх як можна швидше.
 • Dress to Impress Girls Step 17.jpg 16 Ви не зможете справити враження на жінку тим, що на вас одягнуте, якщо вам некомфортно в цій одязі, якщо вона погано сидить і може порватися. Найважливіше відчувати себе впевненим у собі, і це стосується як чоловіків, так і жінок.
 • Поради

  • Якщо ви не знаєте, що таке запонки, ми пояснимо: це маленькі прикраси, які посмикуються в спеціальні отвори на манжетах сорочки замість гудзиків. Носять запонки тільки чоловіки. Запонки можуть бути самими різними, від найдешевших до дуже дорогих.
  • Запонки можна носити тільки з певними сорочками. В магазині попросіть показати вам підходящу сорочку, якщо ви не можете вибрати самі.
  • Рожевий і блідо-блакитний кольори добре поєднуються.
  • Чоловікові не слід носити остромодную одяг. Добре одягнений чоловік - це чоловік, який носить класику.
  • Важливо бути впевненим у собі, без цього ніяка одяг не буде фарбувати чоловіка.
  • Піджак можна застібати на всі гудзики. Застебніть кілька ґудзиків або залиште піджак розстебнутим.
  • Смугасті краватки виглядають добре, але будьте обережні з колірними поєднаннями.
  • Не намагайтеся за допомогою одягу видати себе за того, ким ви не є. Якщо ви не любите носити костюми, не змушуйте себе, але це не виправдовує недбалість у зовнішньому вигляді.
  • Краватки бувають різної довжини і ширини. Мода змінюється, але ми не радимо слідувати всім останнім пискам моди. Краватка повинна доходити до пупка і бути не ширше чотирьох пальців.
  • В образі чоловіка не повинно бути багато модних речей. Обмежтеся одним модним аксесуаром (наприклад, сонцезахисними окулярами).

  Попередження

  • Якщо ви будете весь час носити рожевий, люди можуть зробити хибні висновки. Якщо вас це не засмутить - відмінно! В іншому випадку почніть чергувати кольору.
  • Бордовий колір асоціюється з емо-культурою і культурою готовий.
  • Жовтий пов'язують з розумом, але, як не дивно, ще й з неприємностями. Це візуально агресивний колір.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?