Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як виділятися з натовпу

Рекламний блок

Кроки

 • Stand Out from the Crowd Step 1.jpg 1 Визначтеся, що для вас означає виділятися з натовпу. Відрізнятися зовні від оточуючих, наскільки це можливо, або викластися на всі сто і довести, що ви та ще штучка в якійсь справі, талант чи особистість? Виділятися з натовпу означає намагатися жити найкращим чином і бути кращим. Або намагатися мати унікальний стиль або виглядати так, як ніби ви самі себе створили, не запозичивши чужих ідей. Головним чином, виділятися з натовпу - значить приймати свою індивідуальність і вірити, що ваш вибір єдино правильний. Особу, яку всі бачать, буде виділятися вдаліше, якщо ви повністю впевнені в собі.
  • Прочитайте статтю «Як бути впевненим у собі», щоб підвищити впевненість в собі.
 • Stand Out from the Crowd Step 2.jpg 2 Живіть своїм розумом. У вас не вийде виділитися в суспільстві, якщо ви думаєте як більшість. Будуть моменти, коли ваша думка збігається з думкою натовпу, а як щодо того часу, коли цього не станеться? Будьте готові відстояти свою відмінність, свої інтереси й уподобання. Кажуть, важливо справити враження впевненої в собі і добре поінформованої людини, тому переконайтеся, що ви вивчили заздалегідь і знаєте факти.
 • Stand Out from the Crowd Step 3.jpg 3 Не піддавайтеся впливу натовпу. Темп натовпу може бути безжальним, а легкість, з якою може змінюватися її думку, її слова і останні примхи, просто разюча. Навряд чи хтось з натовпу зупинитися на мить, щоб задуматися про те, чи є це поділюване всіма спонукання єдиним для всіх або відповідає потребам окремої людини. Якщо ви хочете виділитися з натовпу, вам доведеться зупинитися і відповісти на складне питання «чи Є в цьому сенс?» або «чи Потрібно мені те, що є у всіх? Чи поліпшить це моє життя?»
  • Навчіться відповідати наполегливим людям, які кажуть, що ви багато втратите, якщо не приєднаєтеся до них. Іноді їх план полягає в тому, щоб переконати вас, ніби ви, так само як вони, перебуваєте в боргу, поглинені або містично зачаровані чимось більшим, ніж це потрібно особисто вам.
  • Прочитайте статтю «Як уникнути минущих захоплень», щоб дізнатися більше деталей.
 • Stand Out from the Crowd Step 4.jpg 4 Скористайтеся нагодою або ризикніть і важко працюйте. Ризик і випадок, якщо вони спрацюють – це те, що може просунути вас вперед по життю. Багато людей не приймуть виклик, тому що бояться зазнати невдачі. Тим не менш, без провалу неможливо чогось досягти, і тільки ті, хто охоче ризикує і важко працює заради мрії, зрештою, здобудуть перемогу і доб'ються успіху. Твердо вірте в свою справу і не бійтеся ризикувати, якщо хочете виділитися з натовпу.
 • Stand Out from the Crowd Step 5.jpg 5 Робіть все по-іншому. Знайдіть нові способи привернути увагу і залишатися на увазі. Багато людей дізналися, як створити роботу та/або помітну позицію для себе, використовуючи інтернет дивним способом: блоги, хитромудрі пристосування, відео і т. д. Наприклад, Кайл Кларк створив інтернет компанію, звану «Hire Me» («Найміть мене»), в якій він закликав роботодавців запропонувати за нього ціну; все закінчилося великою кількістю пропозицій, він не знав, що з ними робити, коли пропаганда була закінчена.[1] А Алекс Тью, щоб зібрати гроші на навчання в університеті, придумав Сторінку на Мільйон Доларів - веб-сайт, з допомогою якого він продав мільйон пікселів, одержавши при цьому більше мільйона доларів і породивши багато наслідувачів.[2] Ну і звичайно ж існують такі сайти, як Facebook і Twitter, демонструють силу першовідкривачів, тих, хто робить щось по-іншому і виділяється з натовпу. Ці унікальні ініціативи повинні змусити вас виділятися з натовпу; все, що вам необхідно бути першим, що зробили щось інакше.
 • Stand Out from the Crowd Step 6.jpg 6 У вас повинні бути хороші манери. Ввічливість відчиняє двері і тримає їх відчиненими. Манери в наш час можуть здаватися старомодними для деяких людей, але вони викликають повагу, а коли людина відчуває, що її поважають, він запам'ятає добре виховану особистість назавжди. Люди дуже люблять розповідати один одному про рідкісному знайомстві з тим, хто добре вихований; переконайтеся, що ви і є той чоловік.
  • Говорите спасибі за будь-яку дрібницю, яку роблять інші, так само як і за значні вчинки. Надсилайте подячні листівки людям, які допомогли вам з завершенням проекту, притримали двері, коли ваші руки були зайняті, або запросили вас на прекрасний вечеря. У бізнесі також дуже важлива допомога людей, з якими ви співпрацюєте.
  • Пожимайте людям руку з силою і ентузіазмом. З самого початку показати їм, що у вас є серце і переконання.
  • Посміхайтеся. Для оточуючих посмішок ніколи не буває достатньо; будьте тим, хто посміхнеться незадоволеному людині не менше п'яти разів.
 • Stand Out from the Crowd Step 7.jpg 7 Робіть те, що обіцяли. Якщо ви дали комусь обіцянку, робіть все можливе, щоб його стримати. Люди, які виділяються з натовпу – це ті, хто тримає слово і слід обіцянкам допомогти, бути десь, зробити щось для когось. Ви будете виділятися тому, що багато людей не роблять те, що говорять. Надійність зробить вас незабутнім і підніме на щабель вище всіх тих, хто порушує обіцянку.
 • Stand Out from the Crowd Step 8.jpg 8 Проявіть ініціативу. Виділятися з натовпу часто означає, що ви починаєте діяти, поки інші стоять осторонь, розмірковуючи, що робити далі. Якщо ви навчитеся швидко оцінювати ситуацію і реагувати відповідно до того, що повинно бути зроблено, ви придбаєте собі авторитет людини, який відрізняється від мовчазної більшості, чекаючи подальших вказівок.
  • Робіть зміни на роботі, вдома, у вашій групі добровольців. Будьте першим, хто вкаже, що працює, а що ні, і як отримати більшу вигоду від того, що чудово, і поліпшити те, що таким не є. Керівна роль вимагає чіпкості і впевненості у своїй меті; керівна роль гарантовано виділить вас з натовпу.
  • Якщо у кого-то неприємності, не вдавайте, що їм вже допомагають. Зупиніться і запитайте, чи потрібна їм допомога, щоб поміняти фартух або зібрати розкидані папери. Викличте поліцію, якщо бачите, що хтось потрапив у жахливу біду, а втручатися занадто небезпечно; не робіть вигляд, що хтось вже це зробив!
 • Stand Out from the Crowd Step 9.jpg 9 Одягайтеся стильно і носіть те, що вам йде. Одяг говорить сама за себе, а добре зшита річ, яка сидить на вас ідеально, змусить людей помітити вас. Підберіть собі гарний одяг і купіть декілька найкращих речей замість безлічі дешевих. Надійна, добре сидить на вас одяг дасть вам свободу, дозволяючи не турбуватися про зовнішньому вигляді, тому що ви просто знаєте, що виглядаєте добре, і не важливо, з якими зовнішніми даними ви народилися.
  • Слідкуйте за собою. Завжди укладайте волосся фантастично, добре слідкуйте за чистотою шкіри та нігтів.
  • Якщо ви збираєтеся одягнути щось незрівнянне, переконайтеся, що вибрали річ хорошої якості, добре виконану, цікаву, що вам комфортно носити те, що відрізняється від загальноприйнятих норм.
 • Stand Out from the Crowd Step 10.jpg 10 Тримайте поставу. Людина, який виділяється з натовпу, буде здаватися високим, незважаючи на зростання. Сутулість – це захисна стратегія, яка не робить нічого, щоб привернути до вас увагу в натовпі, не кажучи вже про шкоду для постави. Якщо вам важко стояти з прямою спиною, зверніться до фізіотерапевта, який допоможе вам поліпшити поставу за допомогою зарядки і розтяжки. Хоча зазвичай достатньо просто нагадати самому собі, що треба стояти прямо, тримати підборіддя вгору, і налагодити зоровий контакт з рештою.
 • Stand Out from the Crowd Step 11.jpg 11 Будьте уважні. Ви зробите велику честь іншій людині, якщо продемонструєте, що дійсно слухаєте і вам важливо те, що вони говорять. Так як більшість людей занадто зайняті обмірковуванням того, що сказати далі і як пояснити їх власні думки, почуття та ідеї, хороший слухач буде відрізнятися від інших. Охоче давайте людям можливість розповісти про себе і покажіть, що ви дійсно поважаєте їх думки. Це не тільки підлестить їм і переконає, що вони важливі, але вони також дуже швидко зрозуміють, що вас треба високо цінувати і піде за вами, як за лідером.
  • Відкладіть в сторону мобільний телефон в ресторані, на зустрічі і під час розмови. У вас романтична зустріч? Вимкніть телефон. Базікаєте з друзями? Залиште його в сумці, навіть якщо вам телефонують.
  • Не озирайтеся навколо, коли ви з ким-то. Повністю зосередьтеся на них і щиро ними цікавтеся; це покаже їм, що у ваших очах вони єдині, хто виділяється з натовпу. У свою чергу, ви для них будете самим дивним людиною.
 • Stand Out from the Crowd Step 12.jpg 12 Нагадуйте людям, наскільки вони прекрасні. Регулярно виділяйте у вашому житті людей скрізь, на роботі й будинку, щоб нагадати їм, як вони дивні. Мало хто з нас турбується про те, щоб краще пізнати людей, яких ми сприймаємо як належне, тому коли хтось дійсно нас оцінить, це здається приємним сюрпризом і настільки виходить за рамки звичайного, що стає незабутнім. Це також шлях до того, щоб встановити порозуміння між людьми і підтримувати доброзичливі відносини.
 • Поради

  • Не бійтеся. Насправді люди захоплюються тими, хто виділяється з натовпу.
  • Якщо те, що ви відрізняєтесь від інших, робить вас щасливим, ніколи не міняйтеся.
  • Ніколи не дозволяйте людям говорити, що ви невдаха через те, що ви інший.
  • Будьте собою і не слідуйте сліпо за натовпом! Якщо людям це не подобається, вони, можливо, просто заздрять.


  Джерела і посилання

 • ^ Nick Wyke, Stand out from the crowd and blog a job, http://www.graduatecareer.com/graduate-features/222508/Stand-out-from-the-crowd-and-blog-a-job
 • ^ Wikipedia, The Million Dollar Homepage, http://en.wikipedia.org/wiki/The_Million_Dollar_Homepage
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?