Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити стадію ваших відносин

Рекламний блок

Кроки

 • Assess Your Relationship Stage Step 1.jpg 1 Визначте, чи знаходитеся ви на романтичній стадії, залежно від того, як довго ви зустрічаєте, і вашого загального ставлення до іншої людини. Початкова стадія романтичних відносин. Початкова романтична стадія зазвичай протікає протягом перших кількох місяців відносин, але може тривати і до двох років. Вона характеризується тим, що ви ніби приклеєні один до одного, завжди тримайтеся за руки, сидите стегно до стегна і дивіться один одному в очі.
  • Ви можете відчувати слабкість в колінах, коли друга людина знаходиться поруч з вами, або ж відчувати, що з світом все в порядку. Це липка, м'яка любов.
  • Нерідко ви відчуваєте сильну фізичну реакцію, коли ваш улюблений людина входить в кімнату – ваше серцебиття може прискоритися, особа почервоніє, і ви побачите його або її в м'якому, легкому фокусі.
  • Ви обидва ведете себе найкращим чином. На цій початковій стадії ви можете все ще бігти додому, щоб прийняти ванну, або переконатися, що у вас ідеальна укладання перед тим, як ви побачитеся, або ж намагаєтеся переконатися, що ви не видаєте незручних звуків і запахів.
  • Не все так гладко. Якщо ви забули про своїх друзів, вони можуть триматися на відстані від вас, і це може бути назавжди, якщо вони відчувають себе покинутими. Ви також ризикуєте так сильно зростись з іншою людиною і втратити свою власну індивідуальність, з причини, що ви хочете створити "нас" або ж ви схильні взаємозалежності, або ж ви відчуваєте себе вразливим. Може виникнути нудьга, якщо стане ясно, що за першою іскрою немає ніяких спільних інтересів, окрім бажання.
  • Вердикт на тривалий термін: Немає нічого поганого в тому, щоб намагатися справити враження або залучити іншої людини, тим не менш, ви її не дійшли до тієї стадії, коли він або вона побачила справжнього вас. У свою чергу, ви все ще вивчаєте другого людини і, найімовірніше, ще не повністю дізналися його або її. Зараз не час з головою іти в серйозні стосунки. Вам подобається те, що ви бачите, але нехай пройде час перед тим, як ви оголосіть, що знайшли ту “єдину/єдиного“. І подбайте про те, щоб зростатися з цією людиною настільки, що ви не можете зрозуміти, де ви починаєте, а де закінчуєте; будьте вірні собі.
 • 2 Потрібна незалежність від другої людини? Якщо так, то ви вийшли з романтичної стадії і вступили у фазу боротьби за владу, в якій ви обидва намагаєтеся позначити вашу особистість. Якщо ви досягли цієї стадії, то ви проявляєте здорове поведінку, а не намагаєтеся наполягти на тому, що другий людина – це єдина причина вашого існування.
  • Ідіосинкразії або примхи можуть почати дратувати. Можливо, та мила невелика примха, яка залучила вас в нього або неї, почала вас дратувати. Ви більше не вважаєте цієї людини ідеальним, але ваші стосунки стали більш реальними. Те, як ви справляєтеся з дратівливими примхами чи звичками, може вплинути на те, чи можете ви просунутися далі у ваших стосунках.
  • Ви можете переживати збільшення кількість розбіжностей чи сварок. Коли ви почнете стверджувати вашу незалежність, у вас може бути трохи більше сварок. Ви вже не зчеплені разом, як це було на романтичній стадії, але замість цього вам хотілося б зустрічатися з вашими друзями раз або два в тиждень. Сварки можуть відбуватися з-за проблем зі спілкуванням або ж таких тривіальних, але важливих, питань, як прибирання у ванній. Те, як ви ведете себе в сварці і розумієте, що ви просто дізнаєтеся іншої людини, важливо для об'єднання. Якщо ви тільки й робите, що сваритеся, то все не так вже добре.
  • Може стати очевидним, що один з вас або ви обоє занадто любите драму і занадто захоплюєтесь їй. Це ознака того, що суть ваших стосунків у боротьбі за владу, а не у взаємних зобов'язаннях. Коли сварки стають нормою, а не винятком, ви перетворюєтеся в драматичну пару, яка отримує задоволення від сварок і примирень. Це не здраво, викликає стрес і приречене на сумний кінець.
  • Може виникнути нерозуміння. Нерозуміння може стати найсерйознішою причиною збільшення кількості сварок. Ви все ще вивчаєте те, як друга людина взаємодіє і спілкується, що може викликати плутанину у ваших стосунках. Наприклад, якщо ви любите давати вихід емоціям, коли ви відчуваєте стрес на роботі, щоб краще себе почувати, ви можете не розуміти, чому ваш хлопець/дівчина стала такою тихою і віддаленою. Це може викликати плутанину і, можливо, роздратування, коли він або вона воліє не говорити про стрес на роботі, що може призвести до раздражительному поведінки. Більш того, в деяких випадках, це може викликати у вашого партнера відчуття, що він зробив щось не так. Спілкування з чітким вираженням сенсу – це абсолютна рішення під час цієї фази.
  • Вердикт на тривалий термін: Було б непогано, якби ви навчилися вирішувати суперечки мирним шляхом і йти на компроміси, які працюють. Якщо ви чітко розумієте, хто ви на цій стадії, то перспектива на майбутнє просто відмінна. З іншого боку, якщо ви ставите особистий час в пріоритет над часом з партнером, час з вашими колегами і друзями для вас важливіше часу з коханою, і ви відчуваєте, що ви більше друзів, ніж коханці, то, ймовірно, що без додаткових зусиль такі відносини не будуть тривати довго.
 • 3 Якщо ви відчуваєте себе більш спокійно в стосунках і з вашим партнером? Коли ви вступаєте в стадію стабільності у ваших стосунках після того, як ви опрацювали питання ролей і незалежності, ви починаєте відчувати спокій і ритм у відносинах. Це час, коли все відбувається до місця, коли все абсолютно нормально, і ви не можете уявити собі життя без цієї людини, але не в мелодраматичному сенсі, як на першій стадії, а в спокійному, обдуманому і стриманому сенсі. Тим не менш, вам також може стати надто комфортно один з одним, і ви почнете просто припускати, а не обговорювати, проблеми або ж почнете проявляти неповагу один до одного.
  • На цій стадії ви обидва розумієте і вільно приймаєте відмінності одне одного і, навіть якщо ви не згодні з чимось, ви визнаєте необхідність в цьому. Тепер ви знаєте, що спів вашого хлопця в душі діє вам на нерви, ви можете засміятися і піти в іншу кімнату замість того, щоб думати про те, як сильно ви хочете вдарити його, поки він намагається взяти чергову високу ноту. На цій стадії ви можете передбачити, що відрізняє іншої людини або навіть робить його трохи дратівливим або ж роздратованим вашими власними вчинками, та можете коригувати свою поведінку в залежності від ситуації. Як ви знаходите місце для ваших примх; дійсно, ви можете навіть захищати ці примхи від зовнішнього втручання, якщо в цьому є необхідність, навіть якщо вони зводять вас з розуму наодинці.
  • Існує ризик посилення нудьги у відносинах. У вас вже могла скластися модель поведінки, яка не викликає у вас хвилювання. Хоча ви знаєте все, що тільки можна, про другу людину і можете подолати всі ті риси, які дратували вас у минулому, ви можете стати жертвою помилки, яку допускають багато інші пари, – нудна рутина. Монотонність вечора фільмів по п'ятницях і вечеря у вашому улюбленому ресторані щосуботи може створити сприятливе середовище для того, щоб ви перестали стежити за відносинами. Хоча ця стадія може бути мирною, вона також може бути нудною і підступної для багатьох пар, – і ця нудьга може призвести до невірності або апатії по відношенню до другого людині.
  • Ризик традиційного розподілу ролей. Це стадія, коли традиція може почати правити балом навіть після диких залицянь. В цьому випадку існує ризик того, що один партнер виявиться слабкою силовий динаміці, а це призведе до того, що він буде відчувати себе пригніченим і знедоленим. Уникайте цього, ніколи не припускайте нічого тільки через статевої приналежності партнера або його особистих якостей. Ви обоє заслуговуєте бути рівними.
  • Вердикт на тривалий термін: Ця стадія – зона ризику для відносин, особливо якщо все стає занадто спокійним або м'яким, що один партнер відчуває, що можна просто встати і піти. Якщо ви почали приймати один одного як належне або ж просто думаєте, що другий людина завжди буде поруч, то ви дуже спокійні і ризикуєте спіткнутися про це, коли один з вас відчує себе покинутим або ж більше схожим на меблі. Якщо ви віддаляєтеся одна від одної, то це ознака проблеми. А там, де є місце нудьги і апатії, якщо ви не встряхнетесь і не почнете працювати над вашими відносинами, ви можете опинитися в самоті. З іншого боку, цей період зони комфорту – лакмусовий папірець вашої майбутньої сумісності в нудні або цікаві часи; якщо вам все ще комфортно, ви щасливі, і вам приємно знаходитися в компанії цієї людини навіть в самі нудні моменти, у вас є взаємна повага до зростання та змін одне в одному, то ця людина може стати тим самим.
 • Assess Your Relationship Stage Step 4.jpg 4 Визначте, чи той це тип відносин, який може тривати всю вашу життя. Ви все це вже бачили і все ще разом – це стадія зобов'язань. Пари, які дійшли до цієї стадії, що може тривати від одного до 10 років, найімовірніше, пройшли через хороші і погані часи. Вони бачили другої людини в його кращі і гірші моменти, але все ще продовжували любити, поважати і хотіти бути поруч з цією людиною. На цій стадії пари можуть задуматися над тим, щоб зробити ці відносини постійними з допомогою шлюбу або інших формальних зобов'язань.
  • Ви пов'язані в минулому, сьогоденні і майбутньому? Чи Можете ви передбачити, як ваш минулий і нинішній статус відносин міг би розвиватися в майбутньому? Ви створили цілу історію з іншою людиною і хочете побачити, куди життя заведе вас?
  • Чи Можете ви уявити своє життя без цієї людини? Спробуйте буквально побачити ваше життя без нього або неї і уявити, якою б вона була. Робить другий чоловік ваше життя краще, і якщо так, то як?
  • Чи бачите ви в цій людині свого справжнього партнера? Від фінансів до романтики, чи бачите ви в ньому все, що шукали? Він поділяє ваші цінності і погляд на такі важливі аспекти, як сім'я, фінанси і спосіб життя? Ви обоє перебуваєте на одному щаблі в питаннях дітей і можете стати справжніми партнерами, якщо у вашій сім'ї з'явиться дитина?
  • Вердикт на тривалий термін: Якщо ви досягли цієї стадії, то це хороший показник того, що ви зможете довго бути разом. На відміну від романтичної стадії, коли зобов'язання може бути простим випадком на кшталт "виходь за мене" і "так!", у цьому випадку ви вже пройшли стадію боротьби за владу, нудьги і недоліків та всіх одкровень, і ви знаєте, що це той чоловік, з яким ви можете зв'язати себе зобов'язаннями. Це здорова стадія, так як ви обидва вже знаєте хороші і погані сторони один одного. Проблеми можуть виникнути, якщо один з вас готовий до зобов'язань, а другий – ні; в цьому випадку, ви можете повернутися до стадії боротьби за владу або ж жити разом і продовжувати перебувати в стадії стабільності. Ці відносини, швидше за все, будуть тривалими, якщо ви вирішите працювати в команді.
 • 5 Ви вийшли за межі відносин і хочете завести сім'ю? Якщо так, ви знаходитесь на стадії створення, що означає, що ви перебуваєте в моногамних відносинах і хочете розширити вашу любов з допомогою дитини.
  • Ви вже звили гніздечко і осіли у своєму постійному житлі. Хоча ви все ще можете насолоджуватися компанією один одного, “дикі, повні пригод“ дні могли вже закінчитися. Ви шукаєте гострі відчуття і інтерес до народження дитини і хочете розділити вашу любов з дитиною.
  • Ви вийшли за рамки відносин. Відносини стали більше, ніж ви обидва. Ви поділяєте точку зору і філософію у вихованні дітей і взяли на себе зобов'язання створити люблячий дім.
  • Вердикт на тривалий термін: позитивний Вердикт, якщо ви будете виконувати свої зобов'язання один перед одним і не будете забувати розвивати ваші стосунки в першу чергу, ставлячи їх в пріоритет зовнішнім інтересам і дітям. Може бути складно дотримуватися цей баланс. Виховання дітей – це важка робота (емоційно, фізично і морально), і іноді може впливати на вже ослаблені відносини, особливо якщо динаміка влади змушує одного партнера відчувати надмірну відповідальність за дітей. Хороша Перспектива, якщо ви обидва визнаєте складності і працюєте над ними разом, і щире приймаєте те, що ця фаза вашого життя буде тривати близько 20 років, після чого, ви можете знову вступити в романтичну стадію, коли ваші діти покинуть гніздо.
 • 6 Пам'ятайте, що стадії відносин можуть змінюватися або бути циклічними. Ви не завжди дотримуєтесь по прямой прогресу через всі стадії, і в будь-який момент відносини можуть повернутися в попередню стадію стресу, змін, нових членів родини, перехідних періодів, великих подій і т. д. Наприклад, як вказано в попередніх кроках, самотні батьки можуть знову закохатися один в одного, коли діти роз'їдуться, а чоловік, який готовий до зобов'язань, може повернутися на стадії боротьби за владу. Важливо визначити, на якій стадії відносин ви перебуваєте, так як це може допомогти вам знайти навички, щоб приймати виклики і знаходите рішення, які повернуть вам здорове спілкування.
 • Поради

  • Під час пізніших стадій відносин, коли ви зосереджені на інших аспектах, не забувайте розвиватися і спілкуватися з вашим партнером.
  • У загальному вигляді п'ять стадій відносин виглядають так:
   • Романтика
   • Боротьба за владу
   • Стабільність
   • Зобов'язання
   • Створення

  Попередження

  • Будьте відкриті під час романтичної стадії відносин – ви можете бачити вашого партнера через рожеві окуляри, а деякі попереджувальні знаки або проблеми, які очевидні іншим, можуть бути невидимі для вас.
  • На стадії боротьби за владу зверніться за допомогою і захистом, якщо ваші сварки чи суперечки стануть більш агресивними, жорстокими або фізичними. Ні в яких відносинах не повинно бути жорстокості з будь-якого боку. У цьому випадку їх ледве можна назвати стосунками – це просто жорстокість.
  • Не розповідайте все, що ви зустрічаєтеся, якщо ви ще не впевнені в статусі ваших відносин.
  • На стадії виховання дітей можна легко забути один про одного, так як ви втомилися, зайняті і зосереджені на купі інших проблем. Знаходьте час, щоб побути наодинці, інакше ви можете прокинутися поруч з незнайомцем, коли діти покинуть дім.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?