Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вправлятися в покорі

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Розвивайте світогляд смиренне

 • Practice Humility Step 1 Version 2.jpg 1 Не думайте, що ви дуже гарні для всього того, чим ви займаєтеся. Люди з великим его, як правило, вважають, що заслуговують працювати в більш гарному місці, зустрічатися з ким-то краще або навіть просто проводити час з більш цікавими і видатними людьми. Але ваше життя – це ваше життя, і якщо ви хочете досягти чогось більше, треба працювати в цьому напрямку, не маючи на увазі, що хтось до вас несправедливо ставиться. Ви можете практикувати смиренність, навчаючись приймати життя такою, як вона є, і прагнути до кращого, не скаржачись при цьому.
  • Якщо ви виробите в собі думку, що надто круті, для того щоб вчитися, люди почнуть відчувати до вас неприязнь. Краще працюйте над тим, щоб бути вдячними за все, що у вас є, і заробити ще більше, якщо це не те, чого ви хочете.
 • Practice Humility Step 2 Version 2.jpg 2 Будьте оптимістом. Смиренні люди оптимісти по своїй природі, оскільки вони не витрачають свій час на скарги з приводу того, що з ними трапилося в минулому, а також на страхи щодо свого майбутнього. Вони просто вдячні за все, що у них є, і очікують від свого майбутнього хорошого. Смиренні люди не чекають, що їм подадуть всі блага на блюдечку з блакитною облямівкою, але вони вірять в те, що якщо працювати, блага обов'язково прийдуть в твоє життя.
  • Працюйте над тим, щоб з передчуттям чекати всього того, що принесе вам майбутнє, замість того щоб постійно чекати, що ось-ось вибухне катастрофа.
  • Незважаючи на те, що вважається корисним готуватися до гіршого, слід навчитися шукати благо в будь-якій ситуації.
 • Practice Humility Step 3 Version 2.jpg 3 Прийміть той факт, що ви не можете бути кращими у всьому. Смиренне світогляд вимагає прийняти той факт, що ви не можете бути кращим у всьому – а можливо, і ні в чому. Неважливо, як чудово ви керуєте яхтою, співаєте або пишете книги, завжди буде хтось, хто знає більше від вас, і це нормально. Замість того, щоб вести себе так, як ніби останнє слово завжди за вами, будьте відкритими до того факту, що ви постійно розвиваєтесь і вдосконалюєтеся, і пам'ятайте, що в цьому вам можуть допомогти інші люди.
  • Якщо ви ведете себе так, немов ви найкращий в чому б то не було, вас будуть сприймати як гордої людини. Краще покажіть людям, що ви пишаєтеся своїм досягненням і в той же час завжди хочете досягти ще більшого.
 • Practice Humility Step 4 Version 2.jpg 4 Усвідомте, що смирення не має нічого спільного з помилковою скромністю. Одна справа бути смиренною людиною, інша справа проявляти помилкову скромність. Якщо ви пропрацювали всі вихідні над проектом, і ваш керівник в понеділок говорить, що ви проробили відмінну роботу, не кажіть: «Та мені це нічого не коштувало». Скажіть, що ви раді з того, що він задоволений, і що ви з задоволенням вклали в цей проект свою працю. Вам може здаватися, що якщо ви станете відмахуватися від визнання своїх досягнень, то будете виглядати скромними, проте, це, навпаки, справляє враження зарозумілості.[1]
  • Звичайно, похвала з боку людей може викликати почуття незручності. Однак якщо заслужена похвала, слід навчитися приймати її, а не робити вигляд, що нічого особливого не сталося.
 • Practice Humility Step 5 Version 2.jpg 5 Визнайте свої недоліки. Якщо ви хочете стати смиренним людиною, вам слід усвідомлювати той факт, що ви недосконалі. Якщо ви вважаєте себе бездоганним створенням, ви не навчитеся нічому новому і не зможете розвиватися як особистість. Навпаки, важливо усвідомлювати себе і розуміти, над чим необхідно працювати, щоб бути смиренним перед іншими. Істинно смиренна людина знає, що йому є над чим працювати, і докладає до цього свої зусилля.
  • Природно, потрібно смирення, щоб визнати те, що необхідно розвивати свої соціальні навички, або те, що ви не самий акуратний в світі людина. Але подібне визнання – перший крок на шляху до самовдосконалення.
  • Визнаючи свої недоліки, вкрай важливо одночасно визнати все те, що ви не можете змінити в собі.
 • Practice Humility Step 6.jpg 6 Уникайте хвастощів. Якщо ви хочете стати по-справжньому смиренною людиною, максимально уникайте хвастощів або виставлення себе напоказ. Звичайно, розповідати про свої досягнення не забороняється, але слід стежити за тим, щоб ваша розповідь не справляв враження того, що ви хочете похизуватися. Якщо ви багато працювали над чим-небудь, про це варто говорити, але уникайте розмов про те, як ви багаті, привабливі або успішні, інакше у людей виникне невірне про вас уявлення. Навпаки, вам слід переконатися в тому, що якщо ви справді вмієте справити враження своєю роботою, інші це відчують і без зайвих слів.
  • Люди, практикуючі прагнення до смирення, більше зосереджені на тому, щоб хвалити інших, ніж на власних досягненнях.
  • Наступного разу, коли зловите себе на розповіді про власні досягнення, задайте собі питання, не хвастощі це, і чи можете ви розповісти про них як про що-те, чим ви по-справжньому пишаєтеся.
 • Practice Humility Step 7 Version 2.jpg 7 Будьте вдячні за все, що маєте – і все, чого не маєте теж. Якщо ви дійсно хочете прийти до смирення, вам слід вчитися подяки за все, чим наділив вас цей світ, від здоров'я до домашнього вихованця. Не сприймайте нічого як належне і пам'ятайте, що навіть читання цієї статті у мережі інтернет – свого роду привілей. Крім того, потрібно вчитися подяки за всі труднощі і виклики долі, оскільки саме вони зробили з вас ту людину, якою ви є сьогодні. [2]
  • Звичайно, коли мова йде про удачу, то можна сказати, що деяким людям щастить більше, ніж іншим. Просто ви повинні бути впевнені в тому, що набагато важливіше те, що ви робите зі своєю удачею, і що ви повинні бути вдячні за все, що вам дано, а не скаржитися на те, чого у вас немає.
  • Подяку має ключове значення для істинного смирення. Складіть список того, за що ви відчуваєте вдячність, і поповнюйте його, як тільки вам на розум прийде щось ще.
 • Частина 2 з 3: Робіть дії

 • Practice Humility Step 8 Version 2.jpg 1 Перестаньте говорити. Один із способів практикувати смиренність – проводити більше часу, слухаючи, ніж розмовляючи. Якщо ви розповідаєте про себе або діліться власними ідеями, у вас буде менше шансів навчитися в інших або оцінити те, чим вони можуть поділитися. Якщо ви будете слухати оточуючих, тим самим, ви допоможете їм відчути турботу і важливість для інших. Дарувати іншим свою увагу і частинку свого часу – дуже смиряющий досвід.
  • Смирення також сприяє усвідомлення того, що погляди інших людей мають таку ж цінність, як і ваші власні, і що у всіх навколо є свої тривоги, сумніви і надії.
  • Станьте спеціалістом по слуханню людей. Не перебивайте їх і не давайте порад до тих пір, поки вас про це не попросять.
 • Practice Humility Step 9.jpg 2 Хваліть інших людей і визнайте їх заслуги. Якщо ви хочете прийти до смирення, краще всього навчитися визнавати заслуги інших людей. Якщо вас хвалять за добре виконану роботу, не забудьте згадати про те, що вона не була б виконана без допомоги ваших колег. Якщо вас хвалять за забитий м'яч, згадайте про те, що не змогли б зробити цього без своєї команди. Ми дуже рідко є єдиними, від кого залежить наш успіх, тому важливо приділяти час того, щоб визнати внесок всіх людей, які зробили цей успіх можливим.
  • Насправді, ви самі відчуєте себе набагато краще, визнаючи працю і внесок інших людей. Якщо ви незаслужено приписуєте собі всі заслуги, тим самим, ви виховуєте в собі егоїзм і невдячність.
 • Practice Humility Step 10.jpg 3 Визнавайте свою неправоту. Одна з характеристик по-справжньому смиренної людини – це здатність визнавати свою неправоту. Якщо ви зробили помилку, актом смирення буде визнати перед іншими той факт, що ви зробили неправильні кроки і шкодуєте про це. Не поспішайте заперечувати помилки або замітати їх під килим. Якщо ви хочете бути смиренною людиною, вам слід визнати свою недосконалість і навчитися визнавати свої помилки і вибачатися за них.[3]
  • Приносимо свої вибачення, дивіться людям в очі, намагайтеся звучати щиро і всіма можливими способами показати, що надалі не допустіть подібної поведінки. Дайте їм зрозуміти, що приділили час, щоб дійсно попросити прощення, і робите це не просто з почуття необхідності.
  • Звичайно, вчинки говорять голосніше слів. Для того щоб заслужити повне прощення, необхідно попрацювати, щоб не допустити знову тієї ж помилки.
 • Practice Humility Step 11.jpg 4 Йдіть останнім. Замовляєте ви сімейна вечеря, стоїте в черзі в кіно або чекаєте автобус на зупинці, час від часу намагайтеся пропускати поперед себе всіх людей і заходьте останнім. Шукають смирення люди не вважають себе найважливішими у світі і пропускають інших попереду себе, тому що знають, що їх час не важливіше часу інших. Звичайно, не треба грати роль слабака, але в пошуках смирення слід шукати можливості пропускати людей вперед себе.[4]
  • Є певне смиренність у тому, щоб сказати: «Тільки після вас». Працюйте над тим, щоб цінувати не тільки свій час, але і час оточуючих і давати людям шанс зробити що-небудь раніше вас.
  • Само собою зрозуміло, що проходити без черги означає демонструвати повну відсутність смирення.
 • Practice Humility Step 12.jpg 5 Просіть ради. Досить смиряющий досвід – зізнаватися в тому, що у вас немає відповідей на всі питання і звертатися за порадою до інших людей. Коли вас щось турбує або ви відчуваєте труднощі, зверніться за допомогою до одного або попросіть колегу поділитися своїм досвідом. Сприймайте спокійно той факт, що інші люди можуть бути вам корисні, демонструйте свою відкритість до нової інформації і до розвитку своєї особистості. Істинно смиренні люди визнають, що знання нескінченні, і завжди просять оточуючих ділитися тим, що вони знають.
  • Не бійтеся зізнаватися в тому, що ви чогось не знаєте. Насправді, більшості людей подобається ділитися своїми знаннями і з задоволенням допоможуть вам.
  • Коли просиш ради, можна ще й зробити комплімент. Скажіть що-небудь на зразок: « Послухай, я знаю, що ти знавець математики, допоможи мені розібратися з цим завданням», і, якщо ви не перетворите комплімент жартома, людині буде дуже приємно почути це.
 • Practice Humility Step 13.jpg 6 Хваліть людей. Один із чудових способів прийти до смирення – помічати і визнавати досягнення інших. Хваліть інших як можна частіше, починаючи з визнання того, скільки сил і часу ваші колеги витратили на підготовку презентації, і закінчуючи похвалою сестрі за те, що вона не опускає рук в складній ситуації. Публічна похвала, якщо тільки не переслідує мети поставити людину в незручну ситуацію, - відмінний спосіб показати, що ви цінуєте працю інших, і упокорити себе через визнання сильних сторін інших людей.
  • Заведіть звичку завжди говорити людям, про те, що у них добре виходить. Вам обом буде від цього приємно.
  • Природно, похвала повинна бути заслуженою. Інакше людина вирішить, що ви чогось від нього хочете.
 • Practice Humility Step 14.jpg 7 Даруйте компліменти. Якщо хочете здобути смиренність, будьте завжди відкриті до того, щоб подарувати оточуючим компліменти, починаючи з того, як чудово вони виглядають, і закінчуючи підкресленням особливостей їх особистості. За умови, що ваші щирі компліменти, ви і людям приємне зробите, і розвинете в собі смирення. Істинно смиренні люди визнають безліч заслуговують похвали сторін в інших людях.
  • Навіть що-небудь найпростіше, наприклад: «Мені подобаються твої сережки, вони підкреслюють твої очі» - може підняти настрій людині на весь день, при тому, що не вимагає ніяких особливих зусиль.
 • Частина 3 з 3: Наповніть своє життя смиренням

 • Practice Humility Step 15.jpg 1 Працюйте в якості добровольця. Якщо ви зробите добровольчий працю частиною свого повсякденного життя, у ваше життя прийде багато смирення. Чи Будете ви допомагати дітям і дорослим вчитися читати в місцевій бібліотеці або станете підробляти в їдальні для безхатченків у своєму районі, подібна робота допоможе вам яскравіше відчути свою вдячність та допомогти тим, хто потребує по-справжньому. Дивно смиряющий досвід – проводити час з людьми, які відчувають вдячність за вашу допомогу. Він може зробити вас більш щедрим і куди менш егоцентричним людиною.[5]
  • Працюйте добровольцем заради самої цієї роботи, а не заради можливості похвалитися. Не варто розповідати п'ятдесяти найближчим зі своїх друзів про те, що виконуєте добровільну роботу. Звичайно, якщо ви щиро пишаєтесь цим і хочете поділитися, це інша розмова.
  • Віддаючи свій час на те, щоб допомагати іншим, ви зможете усвідомити, що не завжди потрібно ставити себе на перше місце. А це дозволить вам жити життям, повним смиренням.
 • Practice Humility Step 16.jpg 2 Не порівнюйте себе з іншими. Для того, щоб кожен день жити з вдячним серцем, слід уникати порівняння себе з іншими. Не заздріть ні сусідам, ні кращим друзям, ні голлівудським зіркам. Краще сконцентруйтеся на вдячності за все, що у вас є, і насолоджуйтеся життям на її умовах, не маючи думки, що для щастя вам потрібно те, що є у кращого друга або колеги по роботі. Якщо ви будете проводити життя, порівнюючи себе з іншими, вам ніколи не буде достатньо того, що ви маєте, і вам ніколи не пережити смиренного стану задоволеності тим, що вам дано.
  • Ви можете захоплюватися іншими людьми і надихатися їх прикладом, щоб ставати кращими. Але якщо ви відчуваєте заздрість до того, що у них є, дуже ймовірно, що ви проникніться почуттям гіркоти, який не дозволить вам насолоджуватися життям.
  • Не брешіть про інших і не принижують їх з-за своєї таємної заздрості. Смиренні люди говорять про інших за їх спинами тільки хороше.
 • Practice Humility Step 17.jpg 3 Будьте відкритими до навчання. Люди, які прагнуть до смирення, раніше за інших готові визнати, що не знають багатьох речей. Якщо вам щось рекомендують ваші колеги або друзі, важливо бути відкритим до нових можливостей і нових знань. Люди повинні бачити, що ви вважаєте, що багато чого можете у них взяти. Уникайте впертого і самовпевненого поведінки. Навіть якщо ви вважаєте себе експертом в якій-небудь темі, пам'ятайте, що завжди можна навчитися більше; визнання того, що ви вічний учень, мучимо.[6]
  • Не йдіть на захист, коли хтось намагається вас чому-небудь навчити. Якщо у людини чисті наміри, вам варто до нього прислухатися.
  • Навряд чи варто справляти враження людини, у якого на будь-яке запитання є відповідь, що оточують неохоче діляться своїм досвідом з такими людьми.
 • Practice Humility Step 18.jpg 4 Робіть добро, залишаючись непоміченим. Якщо ви хочете проявляти смирення, нехай деякі з ваших добрих справ залишаться непоміченими. Передайте кошти благодійної організації, не розповівши про це ні єдиної душі, або віддайте свої речі нужденним і ніколи не згадуйте про це. Якщо ви помітили, що на сусідній машині парковці майже не залишається місця, посуньтеся. Допоможіть зібрати кошти на стоїть проект. Опублікуйте анонімний позитивний коментар в чиємусь блозі. Приділіть час, щоб зробити щось приємне, не чекаючи нічого взамін, і ви опинитеся на шляху щоденного прояви істинного смирення.
  • Якщо ви єдина людина в світі, хто знає про зроблене вами добрій справі, в цьому є щось дуже смиряющее.
  • Якщо вам захочеться з кимось поділитися цим опишіть свій досвід в щоденнику.
 • Practice Humility Step 19.jpg 5 Не скаржтеся. Смиренні люди рідко скаржаться, тому що усвідомлюють цінність життя і того, як багато у них все, за що можна бути вдячним. Звичайно, у всіх бувають важкі дні, і немає нічого страшного в тому, щоб іноді поскаржитися на складності, але якщо ви прагнете до смирення, не варто розвивати в собі звичку скаржитися. Пам'ятайте про те, що багато людей перебувають у значно гіршій ситуації, ніж ви, і якщо замість того, щоб сконцентруватися на подяки, ви почнете скаржитися по кожному приводу, вам буде складно виявляти смирення.
  • Людей приваблюють позитивні, здатні цінувати життя особистості. Якщо ви постійно скаржитеся або формуєте відносини на підставі вічного невдоволення, смирення не буде місця у вашому житті.
  • Всякий раз, коли ви ловите себе на тому, що стали скаржитися, постарайтеся перекрити негативний коментар двома позитивними.
 • Practice Humility Step 20.jpg 6 Проводите більше часу на природі. Перебуваючи на природі, чи то тривалий похід у гори або денний відпочинок на пляжі, ми часто відчуваємо те саме смирення. Природа нагадує нам про те, що в житті є щось більше, ніж ми самі і наші проблеми, і що нам слід відчувати страх перед цим світом, замість того щоб зациклюватися на дрібних проблемах і негараздах. Чим частіше ви будете вибиратися на природу, тим більше будете відчувати подібного роду смирення.
  • Біля підніжжя гори проблеми здаються вже не такими вже страшними. Як би банально це не звучало, природа допомагає побачити, що ми всього лише піщинки на пляжі під назвою Всесвіт і що слід було б бути вдячним за все, що маєш, а не нити з приводу того, чого тобі ще хочеться.
 • Practice Humility Step 21.jpg 7 Проводите більше часу з дітьми. Дітям властиво вірити в чудеса, і вони не втомлюються дивуватися цьому всесвіті. Якщо ви хочете частіше проявляти смирення, проводите більше часу з дітьми, зробіть це своєю звичкою. Вони допоможуть вам побачити світ крізь нову, дитячу призму, і вам, можливо, вдасться заново відкрити для себе ту магію життя, яку ви втратили через щоденних турбот і клопотів. Звичка проводити час з дітьми, зі своїми або з дітьми друзів або людей, кому ви допомагаєте, дозволить регулярно вправлятися у смиренні.
  • Можливо, ви думаєте, що можете навчити дітей багато чому, але разом з тим, ви знайдете досвід смирення, усвідомивши, як багато чому ви можете навчитися у них. Прислухайтеся до того, як вони сприймають світ, і подумайте, як це може допомогти вам стати більш покірною і вдячною людиною.
  • Спілкування з дітьми допоможе вам оновити своє сприйняття дива. Ви зможете глибше оцінити навколишній вас світ, і це дозволить вам уникнути того, щоб сприймати все як належне.
 • Practice Humility Step 22.jpg 8 Займайтеся йогою. Йога – це практика, спрямована на подяку за своє тіло і час перебування на цій землі. Незважаючи на те, що деякі вправи можуть бути досить нудними, найважливіше в йозі – це можливість відновити цілісність тіла і розуму і звільнитися від сприйняття чого-небудь у цьому світі, як належного. Якщо ви хочете більше вправлятися у смиренні, зробіть йогу частиною свого життя.[7]
  • 2-3 заняття в тиждень можуть повністю перетворити ваш світогляд. Якщо вам складно виділити час для відвідування занять з йоги, можна робити ці вправи вдома.
 • Поради

  • Коли вам дають конструктивну критику, не поспішайте захищатися.

  Попередження

  • Смирення не означає, що ви повинні дозволяти принижувати оточуючих вас або що потрібно брати на себе більше, ніж ви здатні витримати.
  • Не забувайте час від часу говорити «ні», щоб у вас залишався час для самих себе.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.artofmanliness.com/2008/05/25/the-virtuous-life-humility/
 • ^ http://beinspiredeveryday.com/2009/08/21/how-to-practice-humility/
 • ^ http://www.lawrencewilson.com/how-to-be-humble/
 • ^ http://www.lawrencewilson.com/how-to-be-humble/
 • ^ http://www.artofmanliness.com/2008/05/25/the-virtuous-life-humility/
 • ^ http://www.psychologytoday.com/blog/enlightened-living/200808/the-mindful-practice-humility
 • ^ http://www.dummies.com/how-to/content/ten-secrets-for-mastering-power-yoga.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?