Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відпустити людину

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Як відпустити колишнього

 • 167901 1.jpg 1 Дайте волю почуттям. Насамперед, сумувати - добре. Емоції - хороша річ. Плакати нормально і корисно. Злитися добре. Що б ви не відчували, ці емоції нормальні і їх треба випустити. Як тільки пройде період, коли ви вихлюпує свої почуття і емоції, почнеться процес одужання. Існує певний чіткий процес відпускання людини і процес випліскування почуттів, коли люди можуть творити дивні речі, як наприклад, пофарбувати волосся в незвичайні кольори, заїдати горе тоннами морозива і так далі. Нехай так і буде.
  • Перше, що ви швидше за все відчуєте - це заперечення, на зміну якому прийде гнів. Спочатку ви не будете відчувати те, що відбувається реальним, а коли розумієте, то слова, якими ви обмінювалися будуть викликати у вас гнів і біль. Щоб до переживань про вашому розриві не додалися переживання щодо того, як ви справляєтеся з цим розривом, просто знайте, як це відбувається. Емоції, які ви відчуваєте - частина вас. Ви не зійшли з розуму, і ви не поганий чоловік. Ви просто людина.
 • 167901 2.jpg 2 Не прикрашайте минуле. Можливо, що ви почнете прокручувати і заново проживати хороші моменти, які у вас були. У ліжку, вони будуть у вас крутитися в мозку як заїжджена платівка. Але якщо б людина до вас повернувся, через 10 хвилин ви б думали “Все вірно. Ось чому у нас нічого не вийшло". Просто коли ви відчуваєте такі сильні емоції, важко згадувати все погане, що у вас було. Пам'ятайте про те, що якщо ви починаєте думати весь час про хороших моментах, які були між вами, ви не бачите ситуацію такою, яка вона є насправді.
  • Якщо ви шукайте цьому наукові підтвердження, знайте, що було доведено, що емоції впливають на пам'ять. Тому, коли ви в розпачі намагаєтеся знайти щось хороше, що між вами було, ваш мозок може навіть вигадати якісь повороти, які будуть відповідати вашим нинішнім очікуванням.[1] Просто кажучи, ваша пам'ять одягає рожеві окуляри, щоб відповідати вашим теперішнім думкам.
 • 167901 3.jpg 3 Відсторонитеся від людини, наскільки це можливо. Відпустити - це по суті евфемізм, що означає забути. Коли вам на людину просто наплювати. Це може бути звучить трохи жорстко, тому було придумано інше, більш м'яке слово. Вообщем, дистанціюватися від людини - єдиний спосіб швидко його забути. Згадайте, як ви знайшли давно втрачене і сорочку забуту в шафі і сказали собі: “ О Боже! Я так любила цю сорочку! Як я могла забути, що вона взагалі у мене була?". Ага. З очей геть, із серця геть.
  • Звичайно, для багатьох людей це набагато легше сказати, ніж зробити. Але ви можете постаратися обмежити час, проведений поруч з цією людиною. Використовуйте це як виправдання для заняття новим хобі, для відкриття нового цікавого місця, де можна добре провести час або для того, щоб час від часу проводити час з новими компаніями. Не пристосуйте своє життя під людину, якого намагаєтеся забути, а думайте про своїх інтересах.
 • 167901 4.jpg 4 Не відсувайте себе на другий план. Після того, як ви будете злитися і сумувати і укладати угоду з дияволом, що ви більше з цим тупицею ніколи не будете разом, настануть кілька днів або тижнів, які будуть здаватися вам вічністю, коли ви будете дивуватися, як же так вийшло і вам буде здаватися, що ви йдете в тумані. Вам буде хотітися відсторонитися від усього, але ви не можете собі цього дозволити. Не можете. Заради себе самої., заради вашого кращого майбутнього, ви повинні рухатися вперед.
  • Це той самий момент, коли потрібно робити те, що вам хочеться. Ви стоїте на першому плані. Робіть все, що робить вас щасливою (якщо це, звичайно, не заподіює шкоди). Відірвіться. Якщо вам хочеться такої ж бутерброд з шинкою, як у вашої колеги на роботі, вперед. Це час для того, щоб жити для себе. Ваша мантра зараз повинна звучати як "я, я, я". Чому? Тому що ви крута.
 • 167901 5.jpg 5 Не звинувачуйте весь білий світ. Скоро вам стане легше і фаза "я, я, я" зміниться фазою "я, ти, я, ти" і вам не потрібно бути злий на всіх на світі. Те, що ви змучені і цинічні не означає, що ви набираєтеся досвіду. Це більше схоже на здачу позицій. Намагайтеся помічати в людях хороше. Воно так і є насправді, просто потрібно пильніше дивитися.
  • Не всі чоловіки сволоти і не всі жінки стерви. Може ви залучаєте сволот, але це зовсім інша проблема. Уважно придивіться до людей, які вас оточують і ви побачите, що всі вони різні.
 • 167901 6.jpg 6 Не давайте собі загрузнути в негативних думках. Принадність у тому, що мозок - це частина вас і ви можете контролювати свій розумовий процес. Якщо ви починаєте думати про погане, ви можете зупинити ці думки. Як тільки погані думки починаються, ви можете їх прибрати. Іноді це не так просто зробити, але це реально.
  • Уявіть, що ваші погані думки озвучує якийсь мультяшний герой. Наприклад, Дональд Дак. Спробуйте сказати голосом Дональда Дака "Ненавиджу себе, що я такий ідіот". Правда, важко це сприймати серйозно, а?
  • Свідомо тримайте голову високо. Це дасть вашому тілу сигнал, що ви горді собою. Коли ваша голова опущена, ваше тіло починає подавати сигнал мозку, що вам є, чого треба соромитися і ви будете почувати себе гірше. Просто підняти голову може допомогти багато чого змінити.
 • 167901 7.jpg 7 Зверніться за підтримкою до друзів. Ваша група підтримки для вас важлива в цій ситуації. Вони допоможуть вам відволіктися і подолати проблеми. Не бійтеся звернутися до них за допомогою, у них, напевно, теж були схожі ситуації!
  • Попросіть, щоб вони допомогли вам не зациклюватися на сформованій ситуації. Вам потрібно говорити про свої почуття, але має бути якась межа. Попросіть, щоб вони приділили вам 15 хвилин, але після цього не займайтеся докладним аналізом ситуації і своїх жалях. Вони можуть вам допомогти не загрузнути у ваших печалях.
 • 167901 8.jpg 8 Знайдіть себе і полюбіть себе. Реальність полягає в тому, що ви напевно класна, а що сталося - просто невелике непорозуміння. Можливо, що ви раніше були в подібній ситуації і подолали її, чому ж це не вийде зараз? Якщо ви одного разу змогли це преодлеть, другий раз у вас теж вийде. Ви сильна. Просто ви про це забули. Продовжуйте жити і ви все подолаєте.
  • Якщо ви перестанете жити повним життям, у вас не вийде вийти з цієї ситуації. Коли ви живете (шукаєте нові можливості, насолоджуєтеся життям, оточуєте себе речами і людьми, які вам подобаються), проблема зникне сама по собі і ви навіть не помітите, як це станеться. Подумайте про те, ким ви були до цього. Що вам подобалося? Що робило вас такий, яка ви є? Як гарні ви були?
 • Метод 2 з 4: Як відпустити нерозділене кохання

 • 167901 9.jpg 1 Зробіть переоцінку предмета зітхання. Ця людина ніколи не цінував вас і не заслуговує того, щоб ви витрачали на нього свій час. Мова не йде про те, що він можливо не заслуговує того, щоб ви на нього витрачали час, це навіть не обговорюється. Прийміть як даність, ніяких "а якщо", "але" і "все-таки". Не заслуговує і крапка. Ви заслуговуєте на те, щоб поруч був чоловік, який хоче вас бачити, який цінує вас і який хоче брати участь у вашому житті. Хто не хоче, може провалювати.
  • Витратьте час на те, щоб зрозуміти себе краще. Подивіться на себе як можна більш об'єктивно. Ваші стосунки здавалися вам надійними, тому що вам це тільки здавалося, а насправді це було не так? Вас втішає гарантія, що вам ніколи не буде боляче за відсутності зобов'язань у відносинах? Якщо це хоч щось має спільного з правдою, це ваші заморочки, які ніяк не відносяться до іншої людини. Ця людина - просто ідол, якого ви наділили певними рисами і обожнили.
 • 167901 10.jpg 2 Подумайте про своє щастя. Неважливо, ви закохалися в одруженого чи це просто дуже сильне захоплення, подумайте про те, чи були ви з цією людиною так щасливі, як могли б бути? Швидше за все немає. Швидше за все ви просто жадали відносин, які намалювали собі в голові. Скільки було в цих відносинах реального і скільки вигаданого, нафантазированного, запланованого?
  • Абсолютно ясно, що ці відносини не виправдали ваші очікування і потреби, інакше ви б не хотіли, щоб вони закінчилися. Запам'ятайте це. Усвідомте це. Ці відносини не те, що вам потрібно, але на зміну їм прийдуть відносини, які будуть по-справжньому вашими. Тільки, щоб ці відносини настали, ви повинні порвати з цими. Ну, це саме те, для чого ви читаєте цю статтю. Що для цього потрібно зробити? Дивіться крок 1.
 • 167901 11.jpg 3 Не живіть очікуваннями. Життя надто коротке, щоб не жити справжнім моментом. Людина, у якого ви безнадійно закохані насолоджується життям, чому ж ви не можете викреслити його зі свого життя і робити те ж саме? Це буде справедливо. Це не означає, що вам потрібно швидше завести нові відносини. Це означає, що вам потрібно спілкуватися з людьми і робити все, що від вас залежить, щоб отримувати задоволення від життя.
  • Не чекайте, що щось зміниться. Ви будете чекати дуже і дуже довго. Строго кажучи, зрозуміти, як будуть розвиватися події в майбутньому можна, поглянувши на те, як вони розвивалися в минулому. Так як ваші відносини закінчилися розривом, чому ви думаєте, що це знову не повториться? Так воно і є, все повториться.
  • Швидше за все, в глибині душі ви розумієте, що так воно і є. Ви розумієте, що ваші відносини не були ідеальними і розумієте, що вам логічніше розлучитися (зрештою, саме тому ви читаєте цю статтю). Якщо такі думки у вас з'являються, не глушити їх і дайте їм покерувати хоча б кілька годин на день. Нехай вони захищають вас від болю. Вони підкажуть, що для вас краще: дівич-вечір, щоденні тривалі пробіжки або відпустку, про який ви так давно мрієте. Щоб це не було, запишіть собі це в свій щоденник.
 • 167901 12.jpg 4 Тримайте його на відстані. Тепер, коли ви вирішили зберігати розумову дистанцію, необхідно тримати і фізичну дистанцію теж. Єдиний спосіб припинити внутрішні терзання - тримати його від себе на відстані. Якщо це реально зробити (наприклад, якщо він не ваш колега по роботі), зробіть це. Процес відвикання від людини піде набагато швидше.
  • Це не дає вам виправдання для того, щоб сидіти вдома, замість того, щоб виходити з друзями, ходити в спортивний зал або на заняття. Але це дає вам право змінювати звичний розклад. Ви завжди ходите в одне і те ж кафе? Знайдіть нове. Певний спортзал? Приходьте туди в інший час. Чорт візьми, знайдіть собі абсолютно нове хобі!
 • 167901 13.jpg 5 Будьте прямолінійні. Якщо ви бачитеся з людиною, він буде задавати вам питання. Не варто вигадувати причини, чому ви уникаєте його, всі і так буде шито білими нитками. Краще всього говорити правду, але дуже дипломатично.
  • Ніхто не знає ситуацію краще, ніж ви і ніхто не може краще пояснити її. Ніхто не зможе заперечити проти "Мені потрібно якийсь час, щоб зрозуміти, що для мене краще". Якщо йому це не сподобається, тим більше потрібно швидше від нього йти (або тікати).
 • 167901 14.jpg 6 Не звинувачуйте себе. Це не ваша поразка. Це життя. Це трапляється з усіма і знаєте що? Ви отримаєте з цього уроки. Ви пережили попереднє розставання і переживете і це. Ви нічого не зробили неправильно. Те, що ви робили здавалося вам раніше правильним. Це все, що ви можете зробити.
  • Марно мріяти про те, що було б, якби ви щось не так зробили, не так сказали. Ви така, яка ви є, і якщо у вас не склалося, значить так повинно було бути. Спроба переробити - виснажливий процес, який призведе тільки до втоми і обурення. Нерозумно звинувачувати себе за те, що ви така, яка є! А який ви ще можете бути?
 • 167901 15.jpg 7 Сконцентруйтеся на собі. Настав час для вас. Це важливо не тільки для вас, але і для ваших майбутніх взаємин. Ніхто не досягне успіху без усвідомлення того, хто він є насправді. Це не означає, що егоїстичні; це означає, що ви логічні.
  • Що вам подобається? Придумайте хоча б 5 речей і зробіть їх протягом наступних 2 тижнів. Зрештою настане час, коли ви відпустіть людину і навіть не помітите це. Ви будете дуже зайняті тим життям, яку будете проживати, щоб помітити. Коли ви зрозумієте, що минуло багато місяців, протягом яких ви не думаєте про цю людину, вам стане дуже, дуже добре.
 • Метод 3 з 4: Як відпустити померлої людини

 • 167901 16.jpg 1 Навчитеся не шкодувати про щось. Коли кохана людина вмирає, нас раптово переповнюють докори сумління про те, що ми повинні були зробити і не зробили, що повинні були сказати, але не сказали або сказали, але не повинні були говорити. Це вже не можна повернути чи переробити і ці докори лише ведуть до ще більшого страждання. Хіба ця людина не хотів би, щоб ви були щасливі?
  • Жалю часто пов'язані з процесом прощення самого себе. На жаль, немає інструкції, яка б пояснювала як себе пробачити і єдине, що ви можете зробити - це пам'ятати про те, що ви людина. Ви людина і ви любили так, як ви могли. Тепер настав час зосередитися на сьогоденні.
 • 167901 17.jpg 2 Дозвольте собі сумувати. П'ять стадій переживання горя від втрати близької людини включають в себе заперечення, гнів, торг, депресію і прийняття. Проте потрібно розуміти, що всі люди переживають горе по різному. І все ж вам необхідно цей процес пережити, може бути, обнявши свого улюбленого плюшевого ведмедика і залив його сльозами, забившись в кут або бігаючи до втрати свідомості. Зрештою, стане краще.
  • Те, як інші вважають правильним пережити горе - їх особиста справа. Як ви вважаєте потрібним і правильним це зробити - ось, що має для вас значення і нічого більше. Все, що небезпечно (алкоголь, наркотики тощо) є нормальним.
 • 167901 18.jpg 3 Не журіться в самоті. У даний момент ви та ваші близькі повинні об'єднатися. Іноді, коли ви переживаєте горе не один, а разом з близькими, горе відчувається менш гостро. Об'єднані зусилля допоможуть більш швидкому процесу одужання.
  • Якщо ви відчуваєте, що ви переживаєте горе від втрати цієї людини, просто компанія інших людей може допомогти. Навіть якщо вас просто хтось буде тримати за руку, ви відчуєте, що ви не одні. Що все налагодиться. Шукайте підтримки від людей навколо вас, хто б вони не були.
 • 167901 19.jpg 4 Відкрити себе заново. У якийсь момент у минулому, коли ви існували без цих взаємин, ви були іншою людиною. І ця людина досі існує. Вам просто потрібно його знову знайти. Ви зможете його відродити, якщо докласти до цього зусилля.
  • Налагодьте зв'язок з людьми і речами з минулого. Що наповнювало вас раніше? Що робило вас живим? Що є такого, чим вам хотілося займатися весь час? І останній, найголовніший питання: Хіба є кращий час, щоб цим зайнятися, ніж зараз?
 • 167901 20.jpg 5 Дивіться в майбутнє. Єдина причина, чому воно вам здається похмурим - це тому, що ви наділи темні окуляри. В майбутньому таїться стільки надій, як і 6 тижнів, 6 місяців або 6 років тому. Все залежить від того, що ви зробите зі своїм майбутнім. Замість того, щоб зациклюватися на минулому, подумайте про майбутнє. Що він принесе?
  • Коли ви тримаєтеся за минуле, у вас не залишається всередині місця для майбутнього. Можливо, що ви втрачаєте ціле море можливостей. Ваш улюблений хотів би цього? Щоб знайти любов, ви повинні давати і отримувати її. Ви не зможете цього робити, якщо будете з головою занурені в те, що було в минулому.
 • 167901 21.jpg 6 Напишіть офіційного листа розставання. Напишіть в ньому все те, що ніколи не було сказано. Зробіть лист позитивним, сконцентрувавшись на всьому доброму, що було і тієї радості, яку він приніс у ваше життя.
  • Можете самі вирішити, що з ним робити. Можете зберігати його поруч із серцем, відправити в пляшці плисти через море або океан або спалити його і подивитися, як дим піде в небо.
 • 167901 22.jpg 7 Пам'ятайте про те, що настане момент, коли ви відпустіть людини. Настане. Не "може бути настане", не "можливо настане". Настане. Ви повинні знати і бути твердо впевненим, що так воно і буде. Для деяких це займе більше часу, але в підсумку це станеться. А поки...розслабтеся. Нехай час зробить свою справу. Час залікує всі рани.
  • Коли це почне відбуватися, ви може бути навіть і не помітите. У вас будуть відбуватися такі зміни, що ви навіть не згадаєте, якою ви були раніше. Може бути це вже зараз відбувається. Може ви просто стоїте занадто близько до картини, щоб розглянути деталі. Може так бути? Дурне питання. Так. Так, може.
 • Метод 4 з 4: Як відпустити руйнівні дружні стосунки

 • 167901 23.jpg 1 Ставитеся до цього якомога позитивніше. "Немає поганих і хороших речей, наші думки роблять їх такими". Дружні стосунки, від яких ви збираєтеся відмовитися, необов'язково погані. Ваш відмова просто говорить про вашу дорослості і серйозності. Це говорить про те, що ви знайшли свою дорогу в житті і це дорога не буде перетинатися з дорогою вашого друга. От і все. Це не означає, що ви зраджуєте одного або що ви не готові йти на компроміси. Ви робите те, що повинні зробити.
  • У кожного досвіду і кожних взаємин є своя цінність. Тим не менш, деякі люди повинні бути частиною нашого минулого, а не нашою долею. І це нормально! Будьте вдячні за той досвід, який у вас був, так як він допомагає вам рости. Він допоміг вам стати чудовою людиною, яким ви зараз є.
 • 167901 24.jpg 2 Оточіть себе іншими людьми. Ця дружба перетворювала вас у людини, яким ви не хочете бути (так, дружба володіє такою силою). Руйнівна дружба витягає з вас сили і впливає на інші аспекти вашого життя. Єдиним способом позбутися від цього - це повільно зануритися в інші дружні відносини. З іншою компанією, в якій ви будете себе добре почувати.
  • Якщо у вас немає запасного плану, потрібно їм обзавестися. Вам може бути страшно, але все варте завжди досягається непросто. Приєднайтесь до якогось клубу, запишіться на заняття, обзаведіться новим захопленням. Дозвольте собі стати частиною великого світу. Чим більше буде ваш світ, тим менше буде вплив людини на вас.
 • 167901 25.jpg 3 Будьте добрими. Коли ви дружите з поганим людиною, зазвичай ця людина не підозрює, що він такий. Ви не хочете розлучитися з ним в нападі люті, все-таки ви так довго були друзями неспроста. Частина вас турбується про цю людину. Коли він запитає вас про те, що відбувається, будьте м'які, але кажіть правду.
  • Якщо ви не знаєте, що сказати, просто скажіть те, що ви говорили собі. “У нас різна дорога і це нормально. Я все одно ціную тебе як людину, але наша дружба заснована на те, яким я був раніше, а не на те, яким я став зараз. Твоя поведінка перетворює мене у мене минулого і я більше цього не хочу". У вашого друга напевно будуть питання і швидше за все він розлютиться, але в підсумку вам буде краще і вас не повинна хвилювати його реакція.
 • 167901 26.jpg 4 Відсторонитеся від нього. Іноді, коли у людей забирають, вони починають це хотіти ще більше. Ваш друг може почати телефонувати ще частіше, ніж раніше. Навіть якщо він почне говорити, що усвідомив свої помилки, не вірте. Вам потрібно відсторонитися від ситуації, проаналізувати ситуацію і зрозуміти, що насправді відбувається.
  • Те ж саме стосується і вашого друга. Якщо він хоче про це поговорити, так йому і скажіть. Вам обом треба якийсь час не бачитися, щоб зрозуміти, як ви відчуваєте себе один без одного. Щоб зрозуміти, що являє з себе картина, від неї треба трохи відійти. Якщо пройде кілька тижнів, і ви відчуєте, що ви хочете його побачити і ваш друг відчуваєте те ж саме, не поспішайте. Іноді люди беруть уроки з помилок.
 • 167901 27.jpg 5 Знайте, що ви хочете знайти в майбутніх дружніх відносинах. Жахливо позбутися одного друга, щоб знайти його точну копію. Так що, коли ви заведете собі нового друга чи компанію, якими ви хочете їх бачити? Що ви цінуєте в інших?
  • Можливо, що для цього вам доведеться зайнятися трохи самоаналізом. Що вам подобалося в вашому другові, що вас тримало разом? Що вам треба такого, що ви не отримували в цій дружбі? Якими трьома якостями повинен володіти ваш друг?
 • 167901 28.jpg 6 Зосередьтеся на тому, що потрібно змінити. Ваш друг-людина зі своїми якостями і звичками. Як би ви не намагалися, ви його не зміните. І це нормально. Він той, хто він є, а ви той, хто ви є. В цьому немає ніякого злочину. Але так як це не можна змінити, не варто витрачати на це свою енергію. Зосередьтеся на тому, що має змінитися, щоб ви стали більш щасливою людиною.
  • Оточуючі вас люди можуть помінятися. Ваше світогляд може змінитися. Ваші потреби можуть стати іншими. У міру свого зростання, зосередьтеся на цих речах. Ваше життя стане набагато зрозумілішим, якщо ви будете у злагоді з самим собою.
 • Поради

  • Повертатися думками до минулого завжди боляче, але настає час, коли потрібно почистити свою пам'ять, прибрати звідти все непотрібне і тим самим відкрити нові двері.
  • Дайте собі час погорювати після втрати коханої людини, але потім почніть нове життя, відкрийте для себе шлях, який буде тільки вашим. Заведіть нових друзів і займайтеся цікавими для вас речами. Починати нове життя поодинці буде спочатку нелегко, але цей новий шлях може принести вам радість і наповнення.
  • Пам'ятайте, що немає певного часу, відведеного на переживання від втрати коханої людини. Не відчувайте вину, якщо ви захочете сходити з ким-то в ресторан через 4 або 6 місяців після смерті дружини чи чоловіка. У кожного свій шлях і свій час для відновлення і відчуття, що можна почати нове життя. Ви зобов'язані продовжувати жити заради померлого улюбленого вами людини, а коли і як ви це зробите вирішувати тільки вам.
  • Відпустити не завжди означає дозволити, щоб вас відпустили. Відпустити іноді означає продовжувати бути з людиною, піклуватися про нього, але не дозволяти йому спустошувати вас, ображати вас або не давати вам можливість жити своїм життям.
  • Ви також повинні любити себе і вірити в себе, незважаючи ні на що. Знайте, що все відбувається не випадково і люди з'являються в нашому житті і йдуть з неї весь час, тому не варто страждати все життя. Ви також повинні знати, що за поворотом вас чекає нова людина, ваш чоловік.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?