Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як відшити хлопця, який хоче взяти ваш номер телефону

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Будьте щирою

 • Reject a Guy Who Wants Your Number Step 1 Version 2.jpg 1 Використовуйте цей метод, якщо ви впевнені, що хочете йому відмовити. Крім того, переконайтеся, що ви дійсно не хочете з ним спілкуватися ні за яких обставин. Зазвичай цей метод діє відмінно. Якщо ви відчуваєте страх, невизначеність або стурбовані, то варто подивитися інші методи.
  • Якщо ви не проти дружби з цим хлопцем або просто хочете мати його ім'я у списку контактів, то просто дайте йому зрозуміти, що ви даєте йому свій номер телефону тільки з цієї причини. Не дайте йому відчути, що у нього є надія на щось інше.
 • Reject a Guy Who Wants Your Number Step 2 Version 2.jpg 2 Будьте ввічливій, але суворою. Скажіть, що вам приємно його увагу. Тим не менш, дайте йому зрозуміти, що ви не перебуваєте в пошуку відносин на даний момент, отже, ви не хочете давати йому свій номер.
  • Ви можете висловити це наступним чином: «Вибач, але я не хочу давати свій номер телефону». Якщо вам так зручніше, можете сконцентруватися на своїх відчуттях, не показуючи те, що хлопець вам не подобається.
  • Також ви можете сказати йому, що «вашому хлопцеві не сподобається, якщо він побачить, що вам дзвонить хтось інший». Не має значення, є у вас хлопець чи ні. Це просто відмінний спосіб дати відсіч.
 • Reject a Guy Who Wants Your Number Step 3.jpg 3 Зосередьтеся на своїх почуттях, а не на його. Відмовивши в тому, щоб дати йому свій номер телефону, ви можете образити хлопця, але вам необхідно знати, як правильно вчинити. Він у відповіді за свої почуття, а також він прекрасно розуміє, що є ймовірність того, що ви можете йому відмовити. Шанси на згоду і відмову абсолютно рівні. Ви повинні усвідомити те, що ви тягнете на собі культурний багаж, який несе в собі як здатність догоджати, так і здатність давати відсіч. Ви не несете відповідальність за його зрілість і нездатність впоратися з відмовою. Ви несете відповідальність за свою власну чесність, впевненість у собі і стан благополуччя. І що ви думаєте? Іноді вам будуть відмовляти. Таким чином, кожен відчуває це в той або інший момент. Зрозумійте, що такі люди не будуть прагнути до того, щоб образити ваші почуття!
 • Метод 2 з 4: Альтернативна контактна інформація

 • Reject a Guy Who Wants Your Number Step 4.jpg 1 Скажіть хлопцеві, що ви не повідомляєте свій номер телефону в особистих цілях. Вам не потрібно нічого пояснювати, адже те, чому ви робите саме такий вибір, його зовсім не стосується. Тим не менш, ви можете розглянути питання про надання альтернативної форми контактної інформації, і сказати йому, що ви готові дати адресу своєї електронної пошти. Чи можна сказати, що ви ніколи не буваєте вдома, але зате перевіряєте свою поштову скриньку кілька разів в день. Електронні листи легко видалити і блокувати.
 • Метод 3 з 4: Використання гарячої лінії, яка спеціалізується на тому, як відшити хлопця

 • Reject a Guy Who Wants Your Number Step 5.jpg 1 Коли хлопець, який вам не подобається, просить ваш номер телефону, і продовжує чіплятися до вас, то дайте йому номер гарячої лінії.[1] ІЭто позбавить вас від проблем і може виявитися досить корисним, якщо хлопець стає занадто приставучим, не приймаючи ваш початковий відмову.
  • Зателефонуйте туди самі, перш ніж дати хлопцеві цей номер. Вирішіть, чи хочете ви використовувати його чи ні. Це смішно, тому переконайтеся, чи хочете ви відмовити хлопцю таким чином чи ні.
  • Якщо це хороший хлопець, то не варто давати йому цей номер. Замість цього ввічливо відмовте йому. Цей номер коштує давати тільки настирливим хлопцям.
 • Метод 4 з 4: Дайте підроблений номер телефону

 • Reject a Guy Who Wants Your Number Step 6.jpg 1 Якщо ви відчуваєте страх або стурбовані тим, що хлопець може погано відреагувати, якщо ви не дасте йому свій номер телефону, або ж ви хочете дати йому свій номер тільки щоб не засмучувати його в даний момент, то просто дайте йому підроблений номер телефону. Записуючи номер на листок паперу, ви можете змінити декілька цифр, і коли він буде дзвонити, то вас не знайде.
  • Якщо ви випадково зустрінете його знову, і він запитає вас про це, то просто попросіть поглянути на номер і скажіть: «Упс, ось це я дурненька. Безумовно, Я помилилася з якоюсь цифрою». Коли він попросить вас дати номер телефону знову, то ви можете вчинити так само. Будемо сподіватися, що ви більше не зустрінете його. Однак ви повинні бути готові до того, що він очікує, що ви дасте йому справжній номер телефону. В цей незграбний момент вам може здатися, що ввічлива відмова була б кращим рішенням.
  • Надання підробленого номера може виглядати трохи боязко, в залежності від вашої мотивації. Вас можуть сприйняти як незрілого людини, яка не рахується з почуттями інших людей. Бути прямим і чесним значить вміти бути поважним, навіть відмовляючи в чому-небудь. Однак якщо ви налякані, а він продовжує наполягати і набридати вам, то можете дати йому номер поліцейської дільниці. Такий натяк буде зрозумілою.

 • Поради

  • Відмова гарячої лінії локалізується в різних областях. Знайдіть свою область на сайті.

  Попередження

  • Залишайтесь у безпеці. Вам не слід терпіти або дозволяти наступна поведінка:
   • Незнайомі місця: Якщо він хоче, щоб ви зустрілися з ним там, де ви ніколи не були раніше, просить вас поїхати з ним удвох кудись на машині, або хоче зустрітися там, де ніхто не зможе вас побачити, то необхідно вжити заходи безпеки. Нехай хтось ще знає, де ви знаходитесь. Наведіть когось на побачення без його відома, змініть місце зустрічі або просто відмовтеся зустрітися з ним наодинці.
   • Будь-якого роду погрози: фізична, словесне, сексуальне, інтелектуальне (воно дійсно існує) або інші види залякування, такі як розмахування яким-небудь зброєю. Це відомо як напад: воно не призводить до негайного акту насильства або контакту, але дає людині зрозуміти, що насильство або небажаний контакт неминучий. Слідкуйте за ознаками нападу, які є показниками того, що ви повинні бігти або негайно звернутися за допомогою. Якщо це напад при обтяжуючих обставинах (де загрози носять особливо емоційний або страхітливий характер), то слід піти якомога швидше і звернутися за допомогою.
   • Спроби перешкоджати вашої здатності піти: Будьте дуже обережні, коли ви одна, і завжди шукайте вихід або намагайтеся дізнатися, яким чином залишити приміщення. Його спроби перекрити вам вихід з певного місця, будівлі або транспортного засобу можуть виглядати як спроба стати перед дверима, або перешкоджати вашій спробі піти від розмови, перегороджуючи шлях, або спроба утримати вас силою. Не кажіть йому, що ви хочете піти, якщо відчуваєте, що це відбувається, тому що це погіршить ситуацію і він зробить більш серйозні заходи, щоб не дати вам піти. Як тільки ви зрозуміли, що це відбувається, прикладіть всі зусилля, щоб покинути це місце, незалежно від того, наскільки тонко або терпляче вам доведеться себе вести. Якщо ви відчуваєте, що він йде за вами чи переслідує вас після виходу, то слід зателефонувати за номером 911 або звернутися за допомогою.
   • Побої: юридичне визначення - будь-яке навмисне і незаконне застосування сили (у тому числі ненасильницької сили) або насильство над іншою людиною. Це включає в себе, але не виключає:
    • Небажані дотики (несексуального характеру). (Хапання за руку, дотики до місць, до яких ви не хочете, щоб він торкався і т. д.) Якщо ви попросите його зупинитися, а він відмовляється, то, можливо, це можна віднести до побоїв.
    • Фізичне насильство. Удар, удар ногою або інше фізичне насильство, навіть якщо це було зроблено не по відношенню до вас.
    • Інші приклади: кидання предметів з наміром нанесення шкоди, нанесення шкоди медичного характеру, наприклад, примус вас ковтати або приймати препарати/ліки проти вашої волі (це може включати в себе примусову ін'єкцію, пичканье вашого напою таблетками або порошками, примус вдихати наркотики), або спроба зарядити/вистрілити/кинути в вас будь-яку зброю , незалежно від того, чи потрапив він чи ні.
   • Небажані сексуальні домагання: Якщо ви не зацікавлені в сексуальних відносинах, то скажіть йому тверде «Ні», «Стоп» або «Залиште мене в спокої». Не продовжуйте говорити це... якщо він наполягає, а негайно їдьте. Якщо він починає переслідувати вас, швидко біжіть і кличте на допомогу.
  • Якщо є навіть найменша можливість побачити цю людину знову, не давайте йому номер гарячої лінії для відмови. Ви ж не хочете розлютити його. Замість цього, дайте йому свій номер, але замініть одну цифру на іншу. Наприклад, 973-334-8912 стає 973-334-8812.
  • Запам'ятайте номер вашого місцевого відділення міліції. Якщо хлопець веде себе лякаюче по відношенню до вас, то дайте йому цей номер.
  • Ви також можете дати йому підроблений номер з допомогою 555. ### - 555 - #### у більшості випадків, цей номер є недійсним. (http://en.wikipedia.org/wiki/555_[telephone_number])

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.rejectionhotline.com
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?