Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як привести випрямлене волосся в природний вигляд

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Стежте за здоров'ям своїх волосся

 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 1.jpg 1 Волосся потребують зволоженні. Найбільша трудність у перетворенні вашого волосся - це запобігання ламкості внаслідок ушкодження і сухості. Робіть все можливе для підтримки необхідного рівня вологості волосся, щодня використовуйте кондиціонер. Кожен вечір перед сном ретельно втирайте кокосове або оливкове масло у ваші волосся і дозвольте йому вбратися протягом від 30 хвилин до години. Це допоможе підкріпити волосся вологою і поживними речовинами, що також зміцнить і проділ (частина волосся, де відбувається перехід).
  • Коли ви миєте голову, додайте трохи кондиціонера на ваші пасма перед тим, як використовувати шампунь. Це не дасть останньому зробити волосся сухим і ламким. Після цього використовуйте кондиціонер як зазвичай.
  • Розгляньте можливість використання незмивного кондиціонера протягом дня. Нанесіть невелику його кількість на волосся, перед тим як робити зачіску, приділяючи особливо ретельне увагу лінії проділу.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 2.jpg 2 Систематично використовуйте глибокий кондиціонер або маску. Цей спосіб догляду за волоссям дозволить вивести їх додаткове зволоження на новий рівень. Хоч він і використовується, зазвичай, не частіше разу на місяць, проте перетворення волосся потребує додаткового кондиціювання, який слід виконувати частіше. Купіть глибокий кондиціонер для волосся в магазині косметики та використовуйте його раз на тиждень. В якості альтернативи можна запропонувати з цією ж метою регулярні візити в салони краси.
  • Дотримуйтесь інструкції на ємності з маскою.
  • Якщо ви налаштовані економно, іншим хорошим варіантом буде використання майонезу. Хоча це звучить (і пахне) трохи непривабливо, але це творить чудеса у справі додаткового зволоження волосся. Наносите на них майонез раз в тиждень і тримайте на голові від 30 хвилин до години.
  • Якщо ви вирішили отримати професійне глибоке кондиціювання волосся, спробуйте знайти того, хто спеціалізується на перехідному стані волосся. Вони зможуть забезпечити вас товарами і послугами, які будуть ідеально підходити індивідуально вам.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 3.jpg 3 Тримайтеся подалі від тепла. Загалом, якщо ви хочете захистити ваші волосся, то нагріваючих пристроїв слід уникати. Використання щипців для завивки, випрямлячів волосся або фена може викликати стрес і ламкість волосся, особливо по лінії проділу. На перехідному етапі робіть все можливе, щоб дозволити їм бути максимально природними. Уникайте нагрівальних приладів і, по можливості, обмежте їх використання до одного разу в тиждень.
  • Якщо від використання нагрівальних пристроїв нікуди не дітися, тримайте їх подалі від лінії проділу і уникайте їх використання у коренів, де відбувається природний ріст волосся.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 4.jpg 4 Рідше мийте голову. Це безпосередньо пов'язано з підвищенням вологості ваших волосся; часте миття позбавляє волосся натурального жиру, який запобігає їх ламкість. Мийте голову настільки рідко, наскільки це можливо, рясно використовуючи при цьому кондиціонер. Якщо можливо, мийте голову раз на 7-8 днів, щоб у природних олій було достатньо часу для обгортування кожної пасма волосся.[1]
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 5.jpg 5 Зробіть собі масаж з теплим маслом. Очікування відростання волосся – зазвичай сама важка частина процесу. Замість того щоб бездіяльно чекати, ви можете стимулювати зростання нового волосся частими масажами шкіри голови. Щоб зробити такий масаж, використовуйте невелику кількість злегка підігрітого олії (кокосова, оливкова, масла авокадо тощо). Це допоможе стимулювати волосяні фолікули, і пасма будуть рости трохи швидше. Масаж з теплим маслом можна застосовувати так часто, як побажаєте, але для найкращих результатів слід робити не рідше одного разу на тиждень.[2]
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 6.jpg 6 Стимулюйте зростання вашого волосся за допомогою допоміжних засобів. Підтримка вітамінами і мінералами важлива для здоров'я в цілому (а не тільки для волосся), але використання тих чи інших підтримуючих засобів може прискорити зростання волосся і зміцнити їх дуже швидко. Лікарі рекомендують приймати Біотин і Вивискал – засоби, спеціально призначені для росту волосся і нігтів. Крім того, непогано було б переконатися, що у вас немає нестачі у вітамінах D і A, які також допомагають волоссю.
  • Деякі дослідження показують, що використання в якості підтримуючого засобу з екстракту пальми сереноа (витягнутого з невеликих плодів дерева) може дати кращі результати, ніж прийом чого-небудь іншого.[3]
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 7.jpg 7 Уникайте використання хімічних засобів для волосся. Хоч це і може здаватися само собою зрозумілим, ви повинні уникати всіх випрямлячів і засобів хімічної завивки в процесі повернення своїх волосся до вихідного стану. Крім того, не користуйтеся фарбою для волосся і освітлювачем, так як вони завдають істотної шкоди вашому волоссю, викликаючи їх ламкість і закручування. Пошукайте природні замінники для всіх хімічних засобів, які ви зазвичай використовуєте, так як це набагато безпечніше для шкіри голови і волосся порівняно з грубими хімічними речовинами.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 8.jpg 8 Пробуйте нові засоби для догляду за волоссям. Практика показує, що не всі засоби для волосся однакові. Враховуючи великий вибір на ринку, буває важко знайти товар, який допоможе саме вашого волосся, не завдаючи істотної шкоди гаманцю. Враховуючи, що ви повертаєте волосся до вихідного стану, дуже важливо забезпечити цей процес належною підтримкою. Шукайте спеціальні шампуні без сульфатів, а також інші засоби для волосся, які пропонуються спеціально для використання при переході до їх природного стану. Хоч ці кошти і необов'язково підвищать швидкість росту волосся, вони дуже допоможуть запобігти майбутні негативні наслідки і виправити вже наявні пошкодження ваших волосся.
  • Якщо ви йдете в салон, який спеціалізується на поверненні волосся натуральне стан, запитаєте ради щодо товарів для волосся.
  • В крайньому випадку, знайдіть шампунь без сульфатів. Сульфати (які є в більшості дешевих шампунів) сильно сушать волосся і закупорюють пори шкіри голови, що заважає зростанню волосся.
 • Частина 2 з 2: Міняємо стиль

 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 9.jpg 1 Розгляньте можливість різкої зміни». Нерідко люди, які повертають свої волосся в початковий стан, роблять крок уперед і здійснюють різку зміну зрізують всі випрямлене волосся, залишаючи рости лише невелику їх частину біля голови. Це однозначно кращий варіант для здорового росту волосся, але не кожен погодиться, щоб їх довжина була меншою декількох сантиметрів. Якщо вам вистачить сміливості спробувати для себе новий імідж, то різка зміна – це відмінний вибір, щоб негайно позбутися від випрямлених волосся і здійснити повний перехід до природних.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 10.jpg 2 Регулярно підстригайте волосся. Дія випрямлячів довгостроково, тому частини волосся, які з ними контактували, вже не будуть виглядати природно. Отже, в якийсь момент ваше волосся повинні бути обрізані до певної лінії. Якщо ви не горите бажанням йти на різку зміну, то наступним кроком має стати регулярне підстригання волосся. Почніть зі зрізання декількох сантиметрів, а потім раз в місяць підрізайте по половині або одному сантиметру. Поступово ви досягнете видалення всіх пошкоджених і випрямлених волосся до розмежувальної лінії, що дозволить вашим натуральним волоссю рости більш інтенсивно.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 11.jpg 3 Прикривайте ваші нові волосся. Перші сантиметри нових натуральних волосся можуть здатися дивними поруч з вашими випрямленими волоссям. Щоб уникнути їх подальшого пошкодження тугими зачісками, використовуйте аксесуари, які сховають кучеряве коріння. Головні пов'язки і косинки – це популярні варіанти для того, щоб заховати коріння і дозволити здатися іншим волоссю.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 12.jpg 4 Спробуйте коси або твисты. Хоча використання тугих кісок може викликати ламкість, однак використання ослаблених кос, косичок і твистов - це хороший спосіб зробити волосся більш цікавими, не пошкоджуючи їх. Освоєння кожного з варіантів може мати свої підводні камені, тому витратьте трохи часу в пошуках того, що краще всього підійде вашим волоссю і особистим стилістичними уподобаннями. Головне тут – залишати будь-яку зачіску вільної, щоб уникати навантаження на пасма волосся.
  • Ваші волосся особливо чутливі на розмежувальної лінії, тому будьте особливо обережні, коли робите укладання в цій зоні.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 13.jpg 5 Знайдіть найкращі засоби для укладання. Багато жінок підтвердять важливість покупки гарного гелю для волосся, мусу або спрею; якісні продукти допоможуть вам замаскувати навіть самі непривабливі зачіски. Розберіться в засобах для укладання і спробуйте використати їх (краще, ніж тугі зачіски з шпильками і гумками для волосся) для створення вашого стилю. Так результати вам сподобаються більше, а вплив на ваші вразливі волосся буде більш безпечним і м'яким.
 • Go from Relaxed Hair to Natural Step 14.jpg 6 Уникайте занадто частих впливів на свої волосся. Від цього складно втриматися, але чим більше ви торкаєтеся до волосся і робите зачіски, тим більше шанс того, що вони почнуть ламатися і ставати закрученими. Спробуйте не зачісувати волосся занадто часто і уникати зачісок, які розтягують шкіру голови. Якщо ви розчісуєте волосся, почніть знизу і просувайтеся нагору, використовуючи гребінь (не гребінець).[4]
 • Поради

  • Рушники для волосся з мікрофібри ідеально підходять, так як не витягують волосся під час сушіння.

  Попередження

  • Якщо у вас є питання щодо оптимальних шляхів догляду за волоссям, поспілкуватися зі стилістом буде краще, ніж гадати. Ви можете пошкодити ваші волосся, якщо спробуєте щось, у чому не впевнені.

  Джерела і посилання

 • ^ http://napturallycurly.com/transitioning-from-relaxed-to-natural-hair/natural-hair-transition-guide/
 • ^ http://www.africurl.com/transitioningfromrelaxer.htm
 • ^ http://www.naturallycurly.com/curlreading/wavy-hair-type-2/mirale-grow-5-supplements-for-hair-growth#nc-gallery-header
 • ^ http://www.oprah.com/style/Going-Natural-Hair-How-to-Stop-Relaxing
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?