Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як плавати ще швидше

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Робота над поліпшенням техніки

 • Swim Faster Step 1.jpg 1 Зниження гальмування. Плавці часто фокусуються на тому, як пливти швидше, але не на тому, як рухатися крізь воду з найменшим гальмуванням, що і є одним з основних прийомів збільшення швидкості. Пам'ятайте, що гальмування знижується тільки з допомогою належної техніки, але ніяк не могутньої сили. Існує кілька способів зниження гальмування, таких як поліпшення рівноваги у воді або шляхом витягування тулуба у воді.
 • Swim Faster Step 2.jpg 2 Поліпшите свою рівновагу. Рівновага служить одним з наріжних каменів зниження злощасного гальмування. Рівновагу у воді полягає в досягненні самого горизонтального положення, яке ви тільки можете досягти. Адже не дарма всі торпеди рухаються крізь воду суто горизонтально, що дозволяє їм досягти максимальної швидкості. Вертикальний підйом тулуба призводить до більшого опору з боку води, змушуючи ваші м'язи працювати на знос.
  • Стилі плавання брасом і батерфляєм входять в розряд винятків, так як ваше тіло рухається хвилеподібно.
 • Swim Faster Step 3.jpg 3 Вытягивайтесь в довжину. Намагайтеся витягнути хребет як можна довше під час руху у воді. Чим більше ви витягніться, тим менше турбуленції ви залучаєте у своє плавання, тим самим знижуючи гальмування. Наприклад, коли ви пливете кролем, вам слід закидати гребковую руку далі вперед, витягаючи тим самим хребет уздовж руху тіла.
  • Подумайте, якщо ви проведете по воді голкою те, наскільки легко вам буде рухати своєю рукою, а потім візьміть в руки ганчірку і проробіть те ж саме. Зауважте, яку кількість опору води бере на себе ганчірка своєю незграбною формою.
 • Swim Faster Step 4.jpg 4 Відштовхуйтеся ефективно. Коли ви відштовхуєтеся ногами, то не слід висовувати їх з води або тримати їх глибоко внизу, так як і те і інше виведе вас з рівноваги.
 • Swim Faster Step 5.jpg 5 Поліпшите свій поступальний рух вперед. Даний рада зовсім не означає, що вам необхідно збільшити м'язову масу і стати сильніше. Вам просто слід відпрацьовувати правильну техніку кожного гребка. Пам'ятайте, що лише 10% швидкості видобувається ногами, в той час як руках доводиться виконувати левову частку всієї роботи, тому вам слід добре подбати про своїх гребках.
 • Swim Faster Step 6.jpg 6 Використовуйте свої сторони. Не бійтеся перекочуватися з одного боку на інший під час вчинення гребків руками. Даний метод допоможе вам задіяти ці масивні м'язи спини, а також отримати більше користі з плечової сили. У вас може зайняти деякий час на звикання до такого способу плавання, але повірте, це того варто, оскільки ви незабаром будете плисти набагато швидше.
 • Swim Faster Step 7.jpg 7 Не забудьте про м'язи кора. Кор включає м'язи спини, стегон і тулуба. Дані групи м'язів розташовують особливою важливістю, коли ви перекатываетесь з боку в бік у воді. Спочатку вам здасться дивним приділяти більшу увагу м'язів тулуба, ніж руках і ногах.
 • Swim Faster Step 8.jpg 8 Уявіть, що рука – це якір. Для збільшення своєї швидкості вам необхідно зберігати руки, лікті і передпліччя на одній лінії, звертаючи їх тому, що допоможе вам у плаванні на спині. Закидайте руки так, ніби вони є якорями, чіпляються за воду попереду вас і допомагають переміщувати ваше тіло у воді.
 • Swim Faster Step 9.jpg 9 Зберігайте голову в нейтральній позиції. Для того, щоб плисти як можна швидше, вам необхідно тримати голову в нейтральній позиції, звертаючи погляд вниз на воду і не піднімаючи голову вгору. Підняття голови вгору автоматично завантажить стегна глибше у воду і збільшить гальмування. Розслабте шию, дивіться вниз і не піднімайте голову. Пам'ятайте, що все тіло помилково бути горизонтальним, як голка або торпеда.
  • Якщо вам подобається грати з уявою, то дотримуйтесь раді плавця Гаррета Маккафери: “Уявіть, що ви кит і у вас є дихало в шиї, і вам постійно необхідно зберігати цю порожнину відкритою, щоб дихати, а інакше ви помрете. Якщо ви розташуєте шию під кутом, то ви перекриєте дихало і задохнетесь. Тримайте шию під прямим кутом".
 • Swim Faster Step 10.jpg 10 Злегка растопыривайте пальці, коли пливете. Злегка розтопирюючі пальці, замість стиснення їх щільно разом, ви створюєте невидиму павутину води, яка дозволяє відтворити 53% більше потужності. Ідеальне відстань між пальцями буде 20-40% діаметра ваших пальців.
 • Метод 2 з 3: Як плисти швидше на змаганнях

 • Swim Faster Step 11.jpg 1 Уникайте здійснення неправильних розворотів. Навіть якщо ви плаваєте не на змаганнях, а на тренуванні, то вам все одно слід уникати вчинення невірних розворотів, інакше ви ризикуєте придбати шкідливу звичку, від якої потім буде важко позбутися навіть на змаганнях. Адже ви точно не хочете бути дискваліфікованим за невиконання торкання бортика двома руками через недбале до цього відношення на тренуваннях.
 • Swim Faster Step 12.jpg 2 Наближайтеся до стіни швидко і стрімко. Багато плавці належать до стіни, як до місця для відпочинку, хоч він і триває частку секунди. Однак, якщо ви хочете досягти успіху, то вам не слід піддаватися такому способу мислення. Наближайтесь до стіни швидко, зберігаючи голову внизу протягом декількох гребків, крім брасса, що допоможе вам вирватися вперед і продемонструвати найкращий результат.
 • Swim Faster Step 13.jpg 3 Добре відштовхуйтеся від стіни. Відштовхніться потужно від стіни, щоб не втратити набрану швидкість. При плаванні брасом навіть виконання одного такого поштовху може подарувати вам кілька секунд часу. Продовжуйте витягатися вздовж руху тіла у воді і ви будете плисти так швидко, як ніколи.
 • Swim Faster Step 14.jpg 4 Пливіть дельфіном під водою. Після здійснення потужного поштовху виконуйте хвилеподібні рухи в стилі дельфіна під водою, що допоможе вам плисти ще швидше.
 • Метод 3 з 3: Будьте наполегливим

 • Swim Faster Step 15.jpg 1 Розробіть чіткий комплекс тренувань. Якщо ви член команди, то ваш тренер допоможе вам у цьому плані. Але також непогано мати свій власний комплекс, щоб мати можливість тренуватися самостійно. Просте плавання в басейні кілька годин поспіль не додасть вам ніякої швидкості, а от наявність комплексу вправ, що включає елементи аеробіки, що означає плисти довше, а також помірною тренування на витривалість, яка зосереджується на плаванні на середні дистанції, може допомогти вам плисти швидше. Ваша тренування може містити різні компоненти, але основний наголос повинен падати на тренування загальної витривалості, швидкості і м'язової витривалості. А ось і приклад можливої організації вашої тренування:
  • 10-15% йде на легку розминку (4 x 100 простого плавання при 20-ти секундному перерві між запливами);
  • 10-20% йде на відпрацювання техніки і поштовхи (8 x 50 почергової муштри різних стилі плавання з відпрацюванням відштовхування від стіни (1 раз), відпочиньте 15 секунд)
  • 40-70% піде на основний комплекс (6 x 200 з 30 секундами відпочинку або 12 x 100 з 15 секундами відпочинку);
  • 5-10% піде на відновлення (прості 100-метрівки).
 • Swim Faster Step 16.jpg 2 Запишіться в команду з плавання. Пошукайте плавальні гуртки у себе в місті. Дізнайтеся про ціни і часу занять і необхідному обладнанні. Якщо ви не є членом жодної команди, то вам рекомендується все ж піти і записатися в якусь з них, тому що тренування в колективі будуть служити для вас більш сильним мотиватором і приносити найкращі результати. А також, тренер підкаже вам, що потрібно виправити щодо техніки плавання.
  • Якщо ви вступите в плавальний колектив, то вам слід не пропускати тренування і дотримуватися щоденного розпорядку занять.
  • Завжди прагніть досягати нових висот. Робіть запливи з 5-ти секундним перервою.
 • Swim Faster Step 17.jpg 3 Приймайте участь у тренувальних змаганнях. Якщо ви є членом команди, то вам частенько доведеться брати участь у такого роду змаганнях. Практика показує, що плавці досягають значних результатів на такого роду змаганнях, ніж на звичайних тренуваннях, тому що їх мотивує бажання перемоги, а ще більше – уникнути ганебної поразки перед лицем своїх товаришів.
 • Swim Faster Step 18.jpg 4 Ходіть на семінари з плавання. Семінари зазвичай проводяться за участю відомих плавців теперішнього і минулого, які поділяться деякими секретами своєї майстерності. Хоч такого роду семінари і можуть обійтися вам у круглу суму, ви ніколи не пошкодуєте про витрачені кошти і час на уроці у знаменитого плавця або тренера.
  • Ви також можете записати на відеокамеру, як ви пливете, а потім разом з тренером обговорити можливості покращення вашого стилю. Повірте, навчитися добре плавати без сторонньої допомоги – ой, яка непросте завдання.
 • Swim Faster Step 19.jpg 5 Вивчайте мистецтво плавання за допомогою різних ресурсів. Читайте книги, журнали, дивіться фільми про те, як плисти краще і швидше. Постарайтеся знайти книги про відомих пловцах світу, таких як Майкл Фелпс, Райан Лохте і Міссі Франклін, успіх яких може надихнути вас на нові подвиги.
 • Swim Faster Step 20.jpg 6 Ходите в тренажерний зал. Хоч і плавальна тренування дуже важлива, вам також слід розбавляти різноманітність фізичних вправ з допомогою різних тренажерів. Намагайтеся більше бігати, накачувати м'язи кора, іноді піднімати ваги, робити присідання і виконувати стрибки, що допоможе вам побудувати необхідні м'язи для успішного плавання.
 • Swim Faster Step 21.jpg 7 Нехай оточуючі вас люди служать джерелом мотивації. Якщо ваш друг плаває швидше вас, то постарайтеся почати плисти швидше за нього. Плавання в оточенні більш швидких плавців штовхає вас на досягнення кращих результатів.
 • Swim Faster Step 22.jpg 8 Не забувайте про моральної підготовки. Всі ваші фізичні зусилля і гроша коштувати не будуть, якщо ви не володієте достатньою силою духу і психологічної мотивацією. Насолоджуйтеся процесом важких тренувань, прагнете перемоги, оволодійте "поглядом тигра". Нічого не бійтеся, розглядайте більш сильних плавців як можливість стати ще сильніше.
 • Поради

  • Не здавайтеся! Коли ви тільки почнете тренуватися, ви будете просто изнеможены, тому що ваше тіло не буде ще готовим до такого роду інтенсивних тренувань. Не опускайте руки і продовжуйте працювати, і через деякий час ви почнете помічати прогрес, на що може піти 6 місяців і навіть більше того.
  • Носіння шапочки для плавання теж здатне знизити гальмування, що викликається волоссям, і подарувати вам кілька секунд при запливі.

  Що вам знадобиться

  • Плавальний костюм
  • Плавальні окуляри
  • Шапочка для плавання
  • Дошка для плавання
  • Колобашка
  • Ласти
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?