Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як подолати самотність в компанії людей

Рекламний блок

Кроки

 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 1 Version 2.jpg 1 Слід розуміти, що має значення не кількість, а якість. Не має значення, скільки людей ви знаєте. Важливо те, наскільки добре ви їх знаєте. І, що ще більш важливо, наскільки добре вони знають вас, а також знають вони вас взагалі.
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 2 Version 2.jpg 2 Розумійте свої потреби. У всіх нас набирається пристойну кількість душевних травм і ран, коли ми стаємо дорослими людьми. Коли нам виповнюється 40 років, ми втрачаємо відкритість, яку мали в 4-річному віці. Ми навчилися не допускати деякі речі до нашого серця. Це природно. Але зовсім інша справа, якщо ви закриваєтеся в собі до такої міри, що стаєте нездатні "здружитися з іншими людьми. В кінці кінців, ви закриваєтеся в собі.
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 3 Version 2.jpg 3 Потрібно з'ясувати, що спонукало вашу замкнутість в першу чергу. Може бути, вас використали чи зневажали люди, які повинні були піклуватися про вас. Може бути, ваші однокласники відкидали або насміхалися над вами. Може бути, ви здаєтеся собі не таким як всі з-за певних фізичних або психічних відхилень, статі, расової приналежності чи соціального статусу. Ці події і емоції мають серйозні наслідки, з якими вам доведеться справлятися. Хороша новина: вам не доведеться боротися самотужки.
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 4 Version 2.jpg 4 Шукайте допомогу. Знайдіть психотерапевта, щоб поговорити з ним про події минулого. Так, може здатися нечесним, що ви просите допомоги у професіонала, враховуючи той факт, що ця важка ноша зовсім не ваша провина. Ви намагалися допомогти багатьом, незважаючи на той факт, що ви не є професіоналом. Якщо ви почнете розповідати історію свого життя сторонній людині, все закінчиться тим, що ви будете плакати й скаржитися на долю. Ви знаєте з власного досвіду, що така поведінка відлякує людей.
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 5 Version 2.jpg 5 Не чекайте, коли оточуючі почнуть проявляти свої емоції. Якщо ви помітили, що відчуваєте самотність навіть у колі людей, швидше за все, у вас хороші соціальні навички, але при цьому вам не вистачає близьких, довірчих відносин. Ви замкнута людина і, крім того, ви чекаєте, поки ваш співбесідник не заведе розмову, який приведе до більш глибокого спілкування. Може бути, ваш знайомий зауважує, що ви впали духом і наполягає на розмові для з'ясування причини і можливості допомогти вам. Скажіть щось типу: "Привіт, зараз у мене нелегка життєва ситуація. Давай про це поговоримо? Я думаю, мені стане краще."
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 6 Version 2.jpg 6 Не будьте настільки чутливі. Те ж саме стосується і довірчих розмов. Якщо ви виявили, що схильні вловлювати нюанси настрою іншої людини, скажіть щось типу: "У тебе сьогодні нещасний вигляд. Щось трапилося?" Ви не повинні сприймати все близько до серця до такої міри, щоб забути про свої потреби. Будь-які відносини – це дорога з двостороннім рухом. Доросла людина повинна вміти висловити поганий настрій. Не буває так, щоб людина постійно відчував нюанси настрою свого знайомого.
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 7 Version 2.jpg 7 Навчитеся говорити Немає. Іноді ми відчуваємо самотність тому, що відчуваємо себе використаними і вичавленими. Може бути, ви хороший слухач, і люди постійно приходять поплакатися вам в жилетку. А після цього вони запросто йдуть розважатися з іншими людьми. Так, це зачіпає! Наступного разу, коли хтось захоче поплакатися вам в жилетку, прямо скажіть цій людині немає. Вам може здатися, що ви робите грубо, але насправді ви просто відстоюєте свої інтереси. Швидше за все, ви втратите друзів, але почнемо з того, що ці люди не були вашими друзями. Вони зверталися до вас, коли їм потрібно було поплакатися або поскаржитися. Варто знайти місце для людей у своєму житті, які піклуються про вас і перебувають з вами в близьких відносинах.
  • Якщо вищевказаний рада сильно розходиться з вашими принципами, почитайте, як впоратися з «синдромом жертви».
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 8 Version 2.jpg 8 Добре ставитеся до себе. Якщо ви щасливі, це буде видно зсередини. Щасливі люди привертають увагу оточуючих.
 • Overcome Loneliness When Surrounded by People Step 9 Version 2.jpg 9 Відкривайтеся. Іноді це може лякати. Якщо ви відкриваєтеся іншим людям, ви гарантовано отримаєте ще більше душевних переживань і ран. Але відкритість – це єдиний спосіб спілкування і поглиблення відносин. Почніть розмову. Розкажіть, що ви робили на минулих вихідних; які фільми дивилися; які книги читали... Коли ви будете почувати себе комфортно, починайте копати ще глибше.
 • Поради

  • Спілкування з оточуючими людьми не означає, що ви повинні забути про себе. Якщо ви поодинці прийшли на громадське захід і відчуваєте, що вам комфортніше сісти і спокійно випити, це теж добре.

  Попередження

  • Бути наодинці і перебувати на самоті – це дві абсолютно різні речі! Відвідування різних гуртків та заходів не вирішить проблему самотності. Подібний крок лише поглибить ваші страждання.
  • Якщо ви виявили, що в процесі відвертої розмови ви постійно говорите про негативні речі, прочитайте статтю про те, як бути оптимістом.
  • Добре ставитися до себе означає, що ви "кращий друг самому собі", але така думка призведе до того, що ви залишитеся єдиним другом самому собі. Саме цього ви й хочете уникнути. Факт залишається фактом: якщо ви погано ставитеся до самого себе, чому стороння людина повинна ставитися до вас добре?
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?