Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як припинити накопичувати книги

Рекламний блок

Кроки

 • Start a Used Bookstore Step 7.jpg 1 Задумайтеся про те, скільки це «занадто багато». Пару сотень, напевно, добре, особливо якщо ви студент. Пару тисяч не може бути добре, якщо ви живете в невеликому будинку. Вони вторгаються в інші аспекти вашого будинку? Збирають пил або окупують частина вашого будинку? Якщо вони просто не відбудуться, то організуйте їх. Розберіться з кожної, яку ви ніколи не читали.
 • Buy a Washer and Dryer Step 7.jpg 2 Подивіться уважно на існуючу колекцію. Після прочитання зберігайте тільки особливо цінні книги. Пожертвуйте інше в місцеву бібліотеку або на благодійність, або продайте їх іншим книголюбам онлайн. Ви можете продати книги:
  • Подивіться ваші книги ISBN на BookScouter.com або RentScouter, які також класифікують компанії, що пропонують купити ваші книги. Це дасть вам уявлення про те, скільки коштує ваша книга, якщо ви вирішите продати її в Інтернеті. Вона також має зворотний зв'язок за рейтингами від більшості веб-сайтів покупки книг, щоб ви знали, які сайти є авторитетними і яких варто уникати.
  • Подивіться в жовтих сторінках в розділі "Книги - Б/В". Зателефонуйте перспективним на вигляд магазинах і з'ясуйте, чи купують вони книги, чи надають вони кредит, і чи потрібно призначати зустріч. Продаж місцевим букинистическому магазину - найшвидший спосіб позбутися від книг, отримавши за них, але магазин, як правило, візьме тільки ті, які, на його думку, він зможе продати. Книги, що залишилися, можуть бути пожертвувані благодійного магазину. Багато бібліотеки також приймають пожертви для своїх книжкових розпродажів.
  • Такі сайти, як Amazon.com, Half.com і eCampus.com дозволяють людям продавати книги. Оголошення безкоштовне, а невелика комісія береться, коли книга продається. Зокрема, добре продаються актуальні підручники. Тим не менш, ви повинні чекати, поки перераховані книги продадуться (якщо вони продадуться), а також повинні потурбуватися про їх упаковці та їх надсилання. Вирішіть, скільки коштує ваш час, і скільки ви хочете зробити на книзі. Книга, яку ви б продали за $5 не може коштувати зусиль щодо публікації оголошення, зберігання, пакування і надсилання поштою, але воно того варте для книги, яка може продатися за $25. Встановіть ліміт часу (скажімо, два місяці), і якщо та чи інша книга не продається в Інтернеті, то знижуйте ціну, знімайте оголошення, несіть в місцевий книжковий магазин або віддавайте її.
 • Stop Accumulating Books Step 3.jpg 3 Якщо в книзі є кілька цінних порад, але немає інших причин її тримати, зробіть позначки декількох цікавих уривків книги, збережіть ці уривки в файл для подальшого використання і натхнення, потім віддайте книгу. Це, ймовірно, зручний момент, щоб організувати свої книги. По-перше, розсортуйте книги і вирішите, які з них повинні залишитися, а які повинні піти.
 • Become a Teenaged Writer Step 2.jpg 4 Довідкові видання. Це такі книги, як енциклопедії, словники та інші джерела знань, до яких ви регулярно звертаєтеся для надійної інформації. Якщо ви не зверталися до конкретної книзі протягом року, ви повинні, ймовірно, з нею розлучитися. В наші дні ви можете знайти багато довідкової інформації онлайн, і завжди є можливість використовувати місцеву бібліотеку.
  • Книжки, які ви вже читали, але хочете зберегти. Будь то фантастика чи наукова література, подумайте про те, чому ви тримаєте їх. Чи Будете ви насправді читати це знову? Рідше, ніж раз на рік? Якщо ви можете отримати на руки копію в бібліотеці, навіщо тримати вдома? Це було б зайвим. Зберігання книги під рукою "на випадок, якщо ви захочете прочитати її ще раз - вірний спосіб, щоб дозволити колекції книг розростися і вторгнутися в вашу оселю.
  • Книги, які ви ще не читали. Вони можуть бути розбиті на дві інші категорії: книги, які ви не читали, тому що у вас не було часу, і книги, які ви не читали, тому що ви насправді не зацікавлені в них (як правило, подарунки). Якщо ви не хочете позбавитися від книг, в яких ви зацікавлені, подумайте про приміщенні на зберігання. Для інших книг, які ви не читали, виконайте кроки цієї статті.
  • Взагалі, якщо ви не торкнулися книги протягом останніх 2 років, ймовірно, саме час для того, щоб позбутися від неї!
 • Start a Used Bookstore Step 4.jpg 5 Заведіть правило, що ви прочитаєте X книг, які ви в даний час маєте, перш ніж купите ще одну. Встановіть співвідношення читання до купівлі". Це рішення працює добре, тому що воно дозволяє вам контролювати свої звички покупки книг без необхідності чекати кілька років, поки не прочитаєте всю наявну колекцію. Вона також стимулює вас дізнаватися більше, припускаючи, що ви можете досить скоро без почуття провини винагородити себе новою книгою. Вибір співвідношення, яке буде працювати у вашому випадку, означає пошук золотої середини між тим, скільки часу у вас є, щоб прочитати, як швидко ви читаєте, і скільки непрочитаних полиць у вас ще є.
 • Analyse Literature in an Essay Step 11.jpg 6 Зробіть "навчальний план" для читання. Подивіться на вашій книжковій полиці, та виберіть наступні 10-14 книг, які ви хочете прочитати. Чим довше ви збирали їх, тим краще. Потім запишіть загальну кількість сторінок у кожній книзі і складіть. Дайте собі розумне кількість часу, щоб закінчити всі книги, розбийте загальна кількість сторінок на щоденне завдання, і скажіть собі, що ви не можете купувати нову книгу, поки не закінчите половину книжок у "навчальному плані".
 • Be an Instagram Hipster Step 5.jpg 7 Зробіть список "купити". Іноді бажання отримати книгу може вичерпатися, коли ви запишіть її в список книг, які ви хотіли б прочитати або придбати "коли-небудь". Коригування списку може бути цікавим заняттям. Ваш список може бути простим, як аркуш паперу, вставлений у вашу книгу, або складним, як комп'ютерна база даних. Є навіть сайти, які дозволяють вам зберігати і каталогізувати віртуальну бібліотеку.
 • Start a Used Bookstore Step 6.jpg 8 Щоб уберегти колекцію книг від нарощування: якщо ви купуєте книгу, відразу ж позбавтеся від книги, яка у вас вже є. Пожертвуйте її або віддайте її одному, або використовувати онлайн для обміну книжок на такому сайті, як http://www.paperbackswap.com. Це може зробити вас більш обережним щодо купівлі книг, тому що ви будете повинні розлучитися з якоюсь, яка вже є на книжковій полиці!
 • Start a Used Bookstore Step 5.jpg 9 Використовуйте бібліотеку: більшість бібліотечних систем можуть надати вам книги з будь-якої точки системи. Бібліотеки також мають онлайн-ресурси, так що ви можете пошукати безкоштовні книги і зарезервувати їх.
 • Start a Website Business Step 4.jpg 10 Використовуйте бібліотеку для скачування електронних книг: багато бібліотек пропонують послуги електронних ресурсів, що дозволяє завантажувати електронні книги для комп'ютера безкоштовно. Багато видань можна записати на компакт-диск або передати на інший пристрій, наприклад, iPad.
 • Buy a Stackable Washer and Dryer Step 10.jpg 11 Купуйте і збирайте свої книги на сайтах електронної книги (як Kindle Wireless). Всі ваші книги є цифровими, і не існує проблеми купи книг!
 • Stop Accumulating Books Step 12.jpg 12 Якщо у вас є місце для них, і ви все ще думаєте: "Я збираюся прочитати (або перечитати) коли-небудь", збережіть їх. Кращі години після виходу на пенсію проводяться з книгами, які були обрані роки тому. Відсутність часу, щоб прочитати більше не проблема, не треба ні перед ким звітувати (у тому числі перед бібліотекою) про те, як довго ви будете читати книгу, та наявність п'яти книг в п'яти різних кімнатах здається цілком припустимим. Потім, коли ви дійсно закінчили їх (або ви думаєте, що ви, ймовірно, не проживете досить довго, щоб перечитати їх всі), вони можуть перейти до когось іншого або піти в макулатуру.

 • Поради

  • Деякі люди вважають, що їх колекція книг - відображення їх особистості, і якби хтось подивився на ваші книги, то зміг би отримати точне уявлення про вас (або про те, ким ви хочете бути).[1] Якщо це ваш випадок, намагайтеся тримати найбільш представницькі книги, і віддати все інше.
  • Пам'ятайте, мета вибракування вашої колекції книг - зробити вас щасливішими. Якщо ви стаєте нещасним, позбавляючись від книг, визнайте, що збереження накопичених вами книг - кращий вибір для вас.
  • Якщо ви людина, яка любить робити нотатки безпосередньо в книзі, вам буде важко знайти людей, які куплять чи візьмуть книгу, яка була списана. Три речі, які можна зробити в цьому випадку: навчитися робити замітки в іншому місці, так щоб ви могли посилатися на них без книги, накидати думки на міні постерах і наклеювати їх на сторінках, або просто обмежувати книги, на яких ви пишете, і зберігати їх. Також ви можете відсканувати сторінку і зробити запис, щоб тримати її у файлі. Так, є закони проти цього, але тільки якщо ви копіюєте всю книгу. Копіювання сторінки тут і там - не проблема, особливо для особистого використання. Взагалі, немає нічого поганого в записах в книзі, якщо ви розумієте, що інші не захочуть її потім.
  • Романіст Джонатан Францен обмежив кількість непрочитаних книг на своїх полках, їх повинно бути менше половини колекції.[1]
  • Один з найкращих подарунків - обмін знаннями. Після читання гарної книги відразу ж передайте її кому-то ще, кому вона може сподобатися, і попросіть його зробити те ж саме.


  Попередження

  • Якщо ви збираєтеся зберігати електронні книги, переконайтеся, що ваші улюблені книги доступні в підтримуваному форматі.
  • Коли ви, врешті-решт, вирішите перейти на інший пристрій, перетворення цифрової книги в новий формат, якщо він має DRM, може бути незаконним.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?