Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як показати дівчині, що ви її любите

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: З допомогою романтичних жестів

 • Show a Girl You Love Her Step 01.jpg 1 Даруйте квіти. Це може здатися побитим кліше, але ніщо не може сказати «я люблю тебе» так, як це зробить прекрасний букет квітів. Тим не менш, тут вам доведеться трохи постаратися – не купуйте найдешевший букет на ринку біля вашого будинку. Дізнайтеся у друзів або сім'ї її улюблений вид квітів, і нехай їх доставлять їй додому.
  • Для того, щоб додати ще романтики, прикріпіть романтичну записку до квітів. Це може бути щось коротке і миле, начебто «прекрасні квіти для прекрасної дівчини», або що-то довші, наприклад, романтична цитата з вірша або пісні.
  • Якщо ви зараз без грошей, не хвилюйтеся. Вам не потрібно купувати найдорожчі і рідкісні квіти. Насправді, одна червона троянда або свіжозібраний букет польових квітів може бути нескінченно романтичніше типового, зібраного кимось іншим, букета.
 • Be a Better Husband Step 10.jpg 2 Приготуйте романтичну вечерю для своєї дівчини. Ви можете показати дівчині свою любов, витративши трохи часу і приклавши трохи зусиль, щоб зробити її щасливою, наприклад, приготувавши її улюблене блюдо. Якщо ви вже давно з нею зустрічаєтеся, ви напевно добре знаєте, що їй подобається. Не намагайтеся приготувати щось дуже складне, якщо ви ніколи раніше цим не займалися. Додайте ще більше романтики – красиво накрийте стіл, запаліть свічки і включіть фонову музику для настрою.
  • Ви можете дати їй знати про своїх планах і запропонувати вбратися до вечері, або ж зробити їй сюрприз – тільки переконайтеся, що вона буде вдома вчасно і точно прийде одна!
  • Не переживайте, якщо ви не шеф-кухар, важливо старання. Тим не менше, якщо ви переживаєте, їстівна чи взагалі ваша їжа, можна спочатку попрактикуватися на сім'ї або друзів.
 • Show a Girl You Love Her Step 03.jpg 3 Напишіть їй любовний лист. Лист – справді романтичний спосіб показати їй, що ви її любите і те, що вона буде згадувати ще дуже довго. Особливо добре це для тих, кому складно висловити свої почуття словами – вам тільки потрібно взяти ручку і нехай серце говорить за вас. Ви можете віддати лист їй особисто чи надіслати поштою, щоб зробити ще більший сюрприз.
  • Вибраний словами великих авторів, таких як Шекспір, Байрон або Емілі Дікінсон, якщо вам складно почати лист, або знайдіть знамениті романтичні цитати, які ви можете використовувати у своєму листі.
  • Ви можете написати їй миле електронний лист або повідомлення, але немає нічого краще старої доброї романтики.
  • Як варіант, якщо ви хочете знайти більш творчий підхід, можна висловити свої почуття у пісні або вірші. Ви можете заспівати пісню особисто або записати і надіслати їй, якщо ви трохи соромитеся.
 • Have Fun with Your Boyfriend at the Movies Step 06.jpg 4 Сплануйте ідеальне побачення. Візьміть ініціативу в свої руки і сплануйте романтичний вечір тільки для вас двох. Ви можете використовувати класичний сценарій з вечерею і кіно, відтворити ваше перше побачення або ж повести її туди, де ви вперше зустрілися. Час і зусилля, витрачені на те, щоб підготувати це особливе побачення, окупляться її реакцією, і вона побачить, як сильно ви дбаєте про неї.
  • Намагайтеся більше думати про те, що сподобається їй, а не вам, наприклад, не треба вести її в боулінг, якщо ви знаєте, що їй більше подобається катання на ковзанах.
  • Постарайтеся знайти творчий підхід, заснований на її інтереси та хобі. Якщо їй подобається активний відпочинок, підіть в похід або зіграйте в пейнтбол. Якщо вона любить веселитися, поведіть її в парк атракціонів. Якщо їй більше подобається музика і театр, купіть квитки на концерт або п'єсу.
 • Build Trust in a Relationship Step 09.jpg 5 Робіть їй компліменти. Це дуже легко. Якщо ви дійсно любите дівчину, для вас не буде проблемою знайти 101 причину любити її і зробити їй комплімент. Може робити компліменти її зовнішності: чого-то, чим вона пишається, наприклад, її довгим блискучим волоссям або прекрасним зеленим очам чи чогось, про що вона переживає, наприклад, її форм або посмішці з щербинкою. Тим не менш, не потрібно фокусуватися на її зовнішності, вам потрібно робити компліменти кращим рисам її характеру або її вчинків.
  • Наприклад, ви можете сказати їй, що любите її добре серце і те, що вона завжди готова допомогти іншим, або ж скажіть, як добре вона виступила на останньому змаганні або зборах на роботі.
  • Компліменти завжди повинні бути щирими. Якщо ви скажете їй неправду, вона може зрозуміти, що ви брешете, і тоді ефект буде прямо протилежний. Будьте щирим і справжнім.
 • Be the Guy Women Want Step 08.jpg 6 Зробіть сюрприз. Сюрпризи – відмінний спосіб показати дівчині, що ви думали про неї і готові зробити що завгодно, лише б вона посміхнулася. Вам не потрібно планувати грандіозну вечірку чи купувати їй цуценя або що-небудь ще (хоча при певних обставинах це може виявитися гарною ідеєю!). Сюрпризом може бути і ваш візит з відерцем морозива і її улюбленим фільмом, якщо у неї видався поганий день, або записка, залишена у неї в сумочці або під подушкою, щоб вона могла знайти її в самий несподіваний момент.
  • Деяким дівчатам не дуже подобаються сюрпризи, так що, щоб переконатися, що все пройде добре, постарайся довідатися про її почуття або дайте їй декілька маленьких підказок перед тим, як зробити щось божевільне.
  • Такий крок подіє, тільки якщо сюрприз хороший – краще не показуватися на її порозі з татуюванням у вигляді її особи або з новинами про переїзд в інше місто. Такі сюрпризи не дуже радують.
 • Show a Girl You Love Her Step 07.jpg 7 Скажіть дівчині, що ви любите її. Якщо ви дійсно любите цю дівчину, самий простий, відвертий спосіб зробити це – просто сказати їй. Вам не потрібно писати пісню або танцювати про це, або ж орендувати великий банер зі словами «Я тебе люблю», вам просто потрібно дочекатися моменту, коли ви будете переживати інтимний момент наодинці і сказати їй три коротких слова, серйозно й щиро.
  • Самі слова «Я тебе люблю» трохи лякають, так що спробуйте сказати що-то з таким же змістом, наприклад, «Мені здається, я закохуюсь в тебе» або щось побите кшталт: «Ти вкрала моє серце». Вона зрозуміє.
  • Якщо ви говорите ці слова вперше, не засмучуйтесь, якщо вона не відповість тим же одразу. Їй може знадобитися більше часу, щоб засвоїти інформацію. Пам'ятайте, що «Я люблю тебе» –не питання, на яке потрібно дати відповідь.
  • З іншого боку, вона може бути поза себе від щастя, якщо ви наберетеся сміливості сказати їй, що ви відчуваєте, і стрибати від можливості сказати вам ті ж слова у відповідь. Ніколи не дізнаєтеся, якщо не спробуєте!
 • Метод 2 з 2: Своєю поведінкою

 • Be a Better Husband Step 01.jpg 1 Будьте добрим. Покажіть своїй дівчині, що ви любите її, своєю добротою, незалежно від того, з ким або де ви. Не має значення, що ви дуже милий хлопець наодинці з нею, якщо з друзями ви ведете себе, як дурень. Вам потрібно вести себе добре.
  • Бути добрим до своєї дівчини – означає слухати її, завжди поважати її думку (навіть якщо ви не згодні), робити їй компліменти, не кривдити її й робити їй приємно без зайвого нагадування.
  • Вся ідея «стався погано, і тоді вас будуть любити сильніше» надто розкручена; дівчатам подобається зустрічатися з хлопцями, які добре до них ставляться, особливо в серйозних відносинах.
 • Earn a Girl's Trust Back After Lying Step 09.jpg 2 Будьте чесним. Чесність дуже важлива в любові. Якщо ви нечесні, дівчина не буде довіряти вам, а це погано позначиться на ваших відносинах. Ви повинні завжди говорити правду, чи це причина, по якій ви не дзвонили їй вчора, або ж визнання в тому, що ви розбили її улюблену чашку. Вона може трохи злитися, але оцінить вашу чесність набагато більше.
  • Будьте чесні у своїх почуттях до неї. Якщо ви закохуєтеся в неї, але ще нічого не сказали, зберіться з мужністю і скажіть їй. Чесність – найкраще рішення, коли мова заходить про відносини.
  • Обговорюйте будь-які проблеми або сумніви, не стримуйте їх. Таким чином вона буде знати, що ви їй довіряєте. Ви станете ближче і ваші стосунки стануть тільки міцнішими.
 • Get Over a Relationship in Less Than a Week Step 04.jpg 3 Будьте дбайливі. Невеликі, але важливі слова і вчинки – відмінний спосіб показати їй свою любов. Так ви покажете, що прислухаєтеся до неї і завжди думаєте про її почуттях і думках. Це може здаватися вам природним, в іншому ж випадку вам доведеться постаратися, щоб показати їй, що ви дбаєте про неї. Ви можете дізнатися більше про те, що їй подобається і не подобається, а пригнічуючи свій егоїзм, ви будете більше думати про її потреби, а не про своїх.
  • Ось кілька прикладів того, як можна показати свою турботу: дізнайтеся, який вона любить каву (вершки, цукор і так далі) і принесіть їй чашку вранці в ліжко або в обід; дайте їй вибрати фільм для походу в кіно, навіть якщо вам не дуже сподобається її вибір; вслухуйтеся в коментарі про книгах або дисках і купіть їх їй в подарунок. Ви повинні постаратися запам'ятати важливі дати і події, такі як день народження або річницю вашої зустрічі, і відзначати їх тістечком або милою листівкою.
  • Бути турботливим також означає думати про свої вчинки і те, як вони вплинуть на неї. Наприклад, ви плануєте провести вечір з друзями, і у вас не вийде зателефонувати їй, дайте їй про це знати і скажіть, що зателефонуєте їй вранці. Так вона не буде переживати. Або якщо у вас є багато подруг, не фліртуйте і спілкуйтеся з ними дуже тісно при своїй дівчині, бо вона може відчувати себе ніяково.
 • Have Fun with Your Boyfriend at the Movies Step 03.jpg 4 Будьте велелюбним. Проявляти свої почуття – очевидний і відмінний спосіб показати дівчині, що ви її любите. Це значить брати її за руку, обіймати і цілувати, називати її «милою» і «улюбленої» або якимось особливим прізвиськом. Свої почуття можна показувати і на публіці, просто стоячи або сидячи поруч з нею і обіймаючи її за плечі або талію. Покажіть світу, що ви пишаєтеся тим, що ви разом, і вона дізнається, що ви любите її.
  • Ви повинні постаратися ініціювати ваше спілкування. Беріть її за руку, коли ви йдете по вулиці, або ж раптово обіймайте її ззаду. Такі дрібниці допоможуть їй відчути себе особливою.
  • Завжди думайте про те, що змусить її почувати себе некомфортно. Їй може не подобатися, що ви приділяєте їй занадто багато уваги при друзях або сім'ї, вона може відчувати себе ніяково. Думайте про її почуття і переконайтеся, що ви знаєте кордону.
 • Start a Conversation With a Girl Step 14.jpg 5 Будьте її лицарем. Доведіть, що лицарі ще існують, будьте джентльменом зі своєю дамою (з усіма іншими жінками у вашому житті). Відкривайте перед нею двері, дайте їй зробити замовлення першою в ресторані, запропонуйте їй пальто, якщо вона замерзла, і переконайтеся, що вона добралася додому, коли подвозите її на машині. Загалом, вона повинна відчувати повагу і безпеку, але не поблажливість. Дайте їй зрозуміти, що ви завжди будете поряд і підтримайте її у будь-якій ситуації.
  • Зауважте, що бути джентльменом не значить робити все за неї або думати, що вона без вас не впорається, так вона може подумати, що ви її не шануєте. Скажіть їй, що вам подобається її незалежність, але ви любите робити щось приємне час від часу.
  • Бути лицарем не означає ставитися до неї як до немічної дівчини, а значить поважати її так, як вона того заслуговує.
 • Make Women Melt Step 09.jpg 6 Підтримуйте свою другу половинку. Постарайтеся надихати і підтримувати свою улюблену. Це означає, що ви повинні вітати її цілі і мрії, а не висміювати їх, тому що вони дурні або нереальні. Ви завжди повинні допомагати їй або просто бути поруч, коли вона цього потребує. Вона оцінить це більше, ніж ви думаєте.
  • Ви можете підтримувати її безліччю способів, будь то відвідування спектаклю, в якому вона грає, репетиція презентації для роботи чи навчання або просто допомога, коли їй потрібно поплакати і виговоритися.
 • Transition from Dating to Relationship Step 07.jpg 7 Будьте поруч з нею. Ви можете показати дівчині, як ви її любите, просто перебуваючи поруч у ті моменти, коли вона потребує найбільше. Будьте поруч з нею, і вона не буде сумніватися у ваших почуттях.
  • Ви можете підтримувати когось безліччю способів. Ви можете просто бути жилеткою для її сліз, нагадувати їй, яка вона чудова, або ж просто веселити її. Постарайтеся зрозуміти, що їй потрібно саме зараз.
  • Ви можете показати свою любов, дозволивши їй бути поруч, коли вам це потрібно. Не відгороджуйтеся від неї, коли у вас починаються труднощі, розкажіть їй про свої почуття. Вона буде знати, що ви довіряєте і залежите від неї, і так ви зрозумієте, що разом ви сильніше.
 • Поради

  • Всі дівчата різні, так що дійте за обставинами. Якщо ви справді любите її, ви повинні знати, що їй подобається, і що вона оцінить.

  Попередження

  • Що б ви не робили, не бійтеся показати дівчині, що ви її любите. Якщо вона не знає або не розуміє, як ви дбаєте про неї, ви ризикуєте втратити її назавжди. Будьте сильним і зберіться. Ви ж не хочете шкодувати про втрачену любов тільки тому, що побоялися розповісти їй про свої почуття.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?