Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути легковажним

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Додамо трохи вітряна

 • Be an Airhead Step 1 Version 2.jpg 1 Постійно витати в хмарах. Замість стресу, проблем, тривог і хвилювань, легковажні люди заповнюють свою голову фантазіями. Коли ви на роботі, в школі, або навіть займаєтеся побутовими справами, наприклад як ходите в овочевий магазин, ви повинні відмовитися від відповідальності взамін на витання в хмарах. Уявіть собі , що буде, якщо ви зіграєте на стратокастере в Филлморе чи знайдете величезну хвилю в Пойнт Рейес. Живіть у своїх думках і зробити їх незабутніми.
  • Застрягли в класі? Тільки не з вашою уявою. Уявіть, що ви йдете по лісу, або цілуєте свого коханого або який сир-гриль ви приготуєте, коли прийдете додому.
  • Витання в хмарах не робить вас невдахою або ледарем. Теорія відносності Ейнштейна? Вона всього лише почалася з роздумів про те, як можна подорожувати крізь простір. Це і призвело до найвідомішої наукової роботи "Електродинаміки рухомих тіл", що і дозволило дослідити його мрію в більш широкому форматі.[1]
 • Be an Airhead Step 2 Version 2.jpg 2 Забудьте про майбутнє і живіть сьогоденням. Амбіції? Плани? Не для легковажного людини. Спостерігайте за кожним заходом сонця, вдихайте аромат кожної квітки, кивайте кожного проходить повз людині. Живіть моментом, приятель. Не переживайте про такі речі, як робота, коледж або "кар'єра". Не замислюйтесь про розбіжності або політиці. Цих дрібниць можна домогтися тільки з працею. Розважайтеся.
  • Якщо ви постійно стурбовані вашим майбутньому, ви переживаєте з-за майбутнього тесту або випускного, або що ви будете робити на цих вихідних, вам буде потрібно час для медитації. Присядьте. Розслабтеся. Постарайтеся очистити ваш розум за 5-20 хвилин, спостерігаючи за тим, як ваші думки зникають.
  • Так само не переживайте про минуле. Забудьте про все погане, що ви зробили, і постарайтеся зосередитися на тому, що ви тут – в сьогоденні, думайте про сьогоднішній день. Вітряні люди не злі, не ненависні і не грубі. Такі люди не тримають довго на когось образу, їх емоції варіюються від щасливих до легкого розчарування , і потім знову настає щастя.
 • Be an Airhead Step 3 Version 2.jpg 3 Зберігайте веселу вдачу. Те, що повинно супроводжувати особа безтурботного людини – його посмішка. Чому ні? Відштовхніть від себе всі жахливі думки, неприємності, і постарайтеся сконцентруватися на приємні речі у вашому житті. Навіть якщо ви йдете на роботу – на обличчі обов'язково повинна бути посмішка. Все скоро закінчитися, а потім будуть вихідні, і ви зможете добре розважитися.
  • Постарайтеся спілкуватися з усіма. Безтурботні люди не шукають фаворитів або не знаходять людей, яким можна суперечити. Бути безтурботним, означає ставитися до всіх однаково, на гірше чи на краще. Якщо ви хочете бути легковажним, вам необхідно вітатися з усіма перехожими і зав'язувати розмову з різними людьми.
 • 4 Висловлюйте нейтральне ставлення, як до хороших людей , так і до поганих. Безтурботні люди винесуть все – важкі події, успіхи, поразки з цілковитою незворушністю. Безтурботному людині не треба висловлювати "глибокі емоції, він воліє залишатися у блаженному невіданні напруг і турбот. Сприймайте це як дзен-буддизм.
  • Практикуйте в банальності. Якщо ваш друг переживає важкий період часу, або він тільки що пережив свого роду потрясіння, найкращим для безтурботного людини буде покладатися на шаблони і надмірно спрощену мудрість: "Все це, досить жахливо. Але іноді тобі необхідно пройти через труднощі, щоб пізнати щастя, ти розумієш, про що я кажу? "[2]
 • 5 Не стежте за часом. Безтурботні люди ніколи не мають потребу в тому, щоб приходити куди-небудь вчасно. В чому проблема? Ви не знаєте, який зараз година. Залиште свої годинники будинку і покладайтеся на свій внутрішній хронометр.

 • Be an Airhead Step 6 Version 2.jpg 6 Вибирайте веселощі замість роботи. Ваші друзі написали вам, що вони збираються завтра на пляж, а вам треба йти на роботу? Зателефонуйте і скажіть, що захворіли. Проведення часу з друзями на пляжі не варто пропускати, так як ви постійно перебуваєте на кухні, в офісі або в класі. Ловіть цей день.
  • Ви повинні провести чітку грань між відповідальністю і веселощами. Ви хочете мати можливість працювати так, щоб підтримувати образ безтурботного життя людини, але ви не повинні сильно перевантажувати самого себе. Постарайтеся працювати так, щоб у вас залишався час жити.
  • Намагайтеся з усіх сил, щоб знайти ту роботу, яка вам подобається, тому сама робота буде доставляти вам веселощі. Дивіться наступні поради з приводу роботи для безтурботних людей.
 • Be an Airhead Step 7 Version 2.jpg 7 Нехай ваше життя буде святом. Безтурботні люди беруть участь у всіх громадських заходах і готові влаштувати вечірку в будь-який відповідний момент. Якщо ви хочете бути такою людиною, ви повинні бути готові до веселощів
  • Не плануйте вечірки заздалегідь, просто пливіть за течією. Сходіть у постійне місце для тусовок в барі або в інше багатолюдне місце в п'ятницю, щоб довідатися, де можна добре повеселитися вночі. Чувствуйтесебявсвоейтарелке. Влаштуйте вашу вечірку, якщо не можете вибрати для себе підходящий.
  • Завжди носіть з собою сумку для вечірок. Зберігайте в ній енергетичний напій, спортивний напій для відновлення кількості води, жувальну гумку, трохи грошей, у випадку , якщо вам доведеться залишити ваші гроші на барі або вам знадобитися таксі, зубну щітку, зарядний пристрій для мобільного телефону, і все , що вам потрібно для вдалої вечірки. Якщо ви досить серйозний чоловік, вам може знадобитися навіть і паспорт.
 • Be an Airhead Step 8.jpg 8 Будьте розумніші, ніж ви виглядаєте. Справжній секрет безтурботних людей? Відбувається більшу кількість речей, ніж вам здається. Справжні безтурботні люди дивують друзів і знайомих моментами неочікуваних здібностей. Безтурботність – лише маска, під якою таїться вся гідність. Принаймні, іноді так воно і є.
  • Зберігайте приховані таланти для відповідного моменту. Можливо, ви дуже добре знаєте, як грати на банджо, але нікому про це не говорили. Дочекайтеся підходящої вечірки, потім зіграйте "Clinch Mountain Backstep" і покажіть майстер-клас на банджо. Коли всі скажуть "Чому ти ніколи не розповідав нам, що вмієш грати на банджо", то хорошим відповіддю для безтурботного людини буде "Ніхто не питав."
  • У безтурботних людей часто невиразне уявлення про минуле, або що відбувається в їх житті. Для таких людей завжди залишається загадкою питання: Звідки вони прийшли? Що вони роблять? Якщо хтось питає у вас подібні питання, відповідайте на них неясно : "Я всього лише проходжу повз. Мені так здається. Просто веселюся"
 • Частина 2 з 3: Як бути професіоналом в легковажності

 • Be an Airhead Step 9.jpg 1 Працюйте якомога менше. Щоб полегшити ваш вантаж, вам необхідно з'ясувати, наскільки мало ви можете працювати, щоб нести за самого себе відповідальність – і як можна довше насолоджуватися безтурботним життям. Перевірити кілька варіантів, а потім зробіть висновки і зменшіть годинник вашої роботи для потрібного вам рівня. Скільки грошей вам потрібно кожен місяць на житло, їжу та інші витрати? Перевага буде в тому, якщо ви знайдете роботу не виходячи з дому. Працювати за комп'ютером в піжамі? От саме про це ми й говоримо.
  • Зверніть увагу на зміну свого життя, і постарайтеся жити якомога економніше. Це може бути дуже важко бути такою людиною і утримувати свій власний будинок, однак розділити горище з п'ятьма або шістьма іншими такими ж людьми допоможе вам скоротити витрати на житло і зробити ваші доходи більш керованими. Ви завжди будете веселитися десь, тож який сенс турбуватися про ваших сусідів? Більшості людей це здається дуже веселим.
 • Be an Airhead Step 10.jpg 2 Працюйте там, де ви зможете спілкуватися з людьми. Якщо ви чоловік, якому потрібні поруч люди, щоб створити атмосферу веселощів і розваг, знайдіть роботу, де спілкування з людьми буде необхідною її частиною. Якщо ви зможете веселитися на роботі, це не буде схоже на роботу взагалі.
  • Бармени повинні бути готові виконувати роботу швидко, спілкуватися з клієнтами і робити напої одночасно, однак якщо ви працюєте в денну зміну – ситуація набагато спокійніше. Ваші чайові можуть бути незначними, але у вас з'явитися можливість спілкуватися з клієнтами, а також ви навчитеся розливати напої в неквапливому темпі.
  • Бармени повинні бути готові виконувати роботу швидко, спілкуватися з клієнтами і робити напої одночасно, однак якщо ви працюєте в денну зміну – ситуація набагато спокійніше. Ваші чайові можуть бути незначними, але у вас з'явитися можливість спілкуватися з клієнтами, а також ви навчитеся розливати напої в неквапливому темпі.
 • Be an Airhead Step 11.jpg 3 Постарайтеся працювати не в приміщенні. Засмагати під час роботи? Це межа мріянь будь-якого безтурботного людини. Постарайтеся розвивати таланти і навички, які можуть забезпечити хорошу роботу не в приміщенні. Деякі хороші не стресові роботи для безтурботних людей включають в себе:
  • Садівник
  • Серфер
  • Екскурсовод
  • Рибак
  • Ландшафтний дизайнер
 • 4 Грайте музику. Подорожувати з копійкою в кишені по всьому світу і слухати музику в живому виконанні? Музична індустрія сповнена безтурботних людей, і вам не обов'язково виступати на сцені, щоб бути частина її. Існує величезна кількість можливостей працевлаштування, які можуть бути використані такими безтурботними, як і ви. Розгляньте вивчення музичного мистецтва, живої музики або інших суміжних дисциплін і шукайте для себе такі посади, як:
  • Звукооператор
  • Адміністратор участю трупи;
  • Диск-жокей
  • Фахівець з гітарного обладнання
  • Продюсер
 • Be an Airhead Step 13.jpg 5 Стати художником. Пустоголовый чи геній? Якщо вам подобається створити речі вашими руками, подумайте про мистецтво, або просто насолоджуйтеся малюванням, наберіться всіх необхідних навичок. Це займе деякий час і сили, щоб відточити свої навички, вивчаючи основи живопису, малюнку, скульптури та інших необхідних навичок, але потім у вас з'явиться можливість бути самому по собі і порушити ці правила. Створення діорам з гнилих бананів? Створення прапорів з купальника-бікіні? Це мистецтво, якщо ви звичайно знаєте, що ви робите.
  • Перевірте наявність студії недалеко від того місця, де ви живете і постарайтеся подумати про те, щоб знайти студію "малюнка з натури", які зазвичай коштують не дорого і допоможуть зберегти ваші кишенькові доходи. У вас можливо може бути продувається наскрізь горище з однією лише ліжком, проте там буде достатньо місця для вашої роботи і матеріалів.
  • Проведіть дослідження по місцях, які дозволять вам жити в
  • Проведіть дослідження з резиденцій, які дозволять вам жити в спільноті однодумців художників і мрійників, де ви б могли ще й отримувати певну суму, за час, витрачений на мистецтво. Такі місця як: Fine Arts Work Center у Provincetown, the Skowhegan School of Painting, and Djerassi Resident Artists Institute надають місце для роботи і житла. Що ще може бути краще для нехлюя?
 • Частина 3 з 3: Уникаємо стереотипів

 • Be an Airhead Step 15.jpg 1 Не бійтеся показувати ваш розум і відстоювати ваші думки. Безтурботні люди не "тупі," такі люди просто не переживають за все, а концентрують свою увагу більше на веселощі, ніж на відповідальності. Це не робить вас дурним, і вам не варто вести себе як неосвічена особистість, щоб привернути увагу інших. Наводьте аргументи, майте свою особисту думку, і показуйте наявність інтелекту. Бути чесним самим з собою – це і є бути безтурботним людиною.
  • Це зовсім не круто, не сексуально і смішно бути дурним. Це означає бути тупим. Будьте проінформовані в питаннях, які вас цікавлять і висловлюйте непідробний інтерес, коли хто-небудь розмовляє. Не варто придушувати інших, якщо вони мимоволі не можуть знати про безтурботні речі.
 • 2 З розумом ставитеся до вечірок. Куріння, алкоголь і постійні вечірки – стереотипні поняття для людей безтурботного поведінки. Ви можете уникнути їх повністю або побалувати себе інколи – все залежить від вас – але ви повинні відшукати золоту середину, щоб не переборщити, але і не пригнічувати самого себе. Веселитися – це дуже важливо, але вам необхідно піклуватися про себе, щоб прожити довге життя і уникнути самокатування, які помилково можуть бути прийняті за веселощі.

  [[Image:Be an Airhead Step 16.jpg|center|550px]
  • Встановіть для себе правила вечірки і завжди суворо їх дотримуйтесь. Може бути ," Ніяких вечірок після 25-ти" або "2 години – значить варто йти додому" Складіть список ваших правил щодо вечірок і завжди носіть його з собою. Зробіть його частиною вашого безтурботного проведення часу.
  • Якщо ваші вечірки пригнічують вашу роботу, ставлення або стан здоров'я, вам відразу ж варто від них відмовитися. Якщо ви припускаєте, що у вас проблеми з алкоголем, або ви страждаєте від інших залежностей, отримаєте належну допомогу.
 • Be an Airhead Step 17.jpg 3 Будьте самостійні. Відмінність між безтурботним людиною і неробою полягає в тому, що безтурботні люди можуть подбати про себе самі, тому іноді ми закриваємо очі на їх пустоголовое поведінку і сприймаємо як особисту примху. Якщо ці примхи заважають вам забезпечувати себе продуктами, стежити за будинком і одягати себе – це ,швидше за все, вже проблема. Якщо ви збираєтеся бути безтурботним людиною, дуже важливо вміти подбати про себе і забезпечити себе на початковому рівні. Вам не треба бути фермером-поселенцем або фахівцем з виживання, але ви повинні самі прокладати свій шлях у житті.
  • Безтурботні люди зазвичай асоціюються з безладом– адже, у кого є час на прибирання? – але, намагайтеся уникати сценарію барахольщика. Жодних вільно гуляють тхорів або немитих котячих лотків, особливо якщо у вас є сусіди. Будьте дорослим.
  • У певному віці, дуже важливо переїхати від батьків і взяти на себе свої власні обов'язки. Це дуже важливо мати поруч підтримку, якщо ви тільки намагаєтеся встати на ноги, але необхідно приймати відповідні кроки як можна швидше. Якщо хтось стирає за вас білизну або готує сніданок у 25 – це досить-таки соромно, і для безтурботних в тому числі.
 • Be an Airhead Step 18.jpg 4 Будьте здорові і піклуйтеся про вашому тілі. У той час як фаст-фуд може бути дійсно насолодою, він не повинен становити значну частину вашого раціону, якщо звичайно ви не хочете бути тим безтурботним людиною, у якого проблеми з рівнем холестерину в крові до 30-ти років. Уравновешивайте вашу безтурботне життя і вечірки з вибором здорової їжі, вправами і розумними життєвими рішеннями. .
  • Навчіться готувати для себе і постарайтеся не купувати напівфабрикати або є не вдома. Сконцентруйтеся на тому, щоб вживати достатню кількість клітковини і овочів, багатих на вітаміни, а також позбавляйтеся від чіпсів та снеків і від їжі, що містить велику кількість жиру.
  • Знайдіть веселі, безтурботні тренування, які будуть вам подобається. Швидше за все, безтурботні люди не стануть супер-фанатами Крос фіта, та інших важких вправ, але можливо, їм сподобається гра у фрісбі, далекі походи на природу або танцювальна аеробіка, яка підходила саме вам.
  • Якщо ви граєтесь сигаретами, постарайтеся кинути якомога швидше. Величезна кількість молодих людей можуть пробувати їх, поки вони не стануть турбуватися про своє здоров'я, але це трохи страшно, коли вам стукнуло 30, а ви курите на протязі 10-ти років. І все складніше і складніше кинути.
 • Be an Airhead Step 19.jpg 5 Спілкуйтеся з амбітними людьми. Занадто багато безтурботних людей не можуть бути лідерської командою, без свого керівника! Постарайтеся спілкуватися з різними людьми, деякі з яких виявляться лідерами, і ви зможете знову стати невимушеним членом колективу, якщо ви цього побажаєте. Знайдіть" інь "і" янь", щоб ви могли гарно доповнювати інших.
  • Амбітні люди, швидше за все, можуть позаздрити вашій здатності розслаблятися, розважатися і залишатися безтурботним з кожним роком, і це означає, що ви можете стати для них «веселим виходом». Так само і друзі - кар'єристи можуть виявитися корисними і навчити вас тих навичок, які вони вже осягнули, наприклад, відкриття пенсійних рахунків, заяви на закінчення школи або заповнення квитанцій.

 • Попередження

  • Деякі люди нез'ясовно засмучуються через безтурботних людей, вони намагаються силоміць нав'язати свою точку зору і чому такі люди їх дратують. Щоб все роз'яснити, вони зляться, бо безтурботні люди постійно посміхаються і здаються добрими, навіть якщо це не так.
  • Бути безтурботним – не повинно стати постійною частиною вашого життя. Якщо ж ви , навпаки, не безтурботний чоловік, розумійте, що ви не повинні загубитися у світі легковажності і дурних речей.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.pitt.edu/~jdnorton/teaching/HPS_0410/chapters_2013_Jan_1/origins_pathway/index.html#turn
 • ^ http://passionschool.net/2012/11/30/i-wanna-be-an-airhead/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?