Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налаштувати фонове зображення в Word

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: Використовуйте інтерфейс програми, щоб знайти необхідні графічні елементи

 • Set up a Background in Word Step 1 preview.jpg 1 Відкрийте «Картинки» і використовуйте функцію пошуку, щоб шукати серед графіки, доступною з сайту Microsoft. Відкрийте MS Office і натисніть на вкладку «Вставка» у верхньому меню. Натисніть на кнопку «Картинка». Натисніть на стрілку розкривного меню з написом «Шукати об'єкти», і зніміть галочки з пунктів «Відео» і «Звук». Введіть «Фон» у поле для введення з написом «Шукати» і натисніть «Почати». Досить велика кількість зображень для фону відобразиться у списку нижче. Продивіться їх небагато і подивіться, скільки можливих тем оформлення доступно.
  • Введіть «Вікторіанський» в рядок пошуку і натисніть кнопку «Почати». Різні ілюстрації у вікторіанському стилі будуть знайдені. Введіть «Кельтський» у поле для введення і натисніть «Почати». Поекспериментуйте з різними словами, щоб підібрати тип зображень, необхідний для вашого документа.
 • Метод 2 із 5: Вставка та форматування зображення тла в MS Word

 • Set up a Background in Word Step 2 preview.jpg 1 Додайте необхідне зображення. Як тільки ви знайдете підходящу картинку, двічі натисніть на неї і вона автоматично додасться у ваш документ. Картинка була успішно додано.
 • Set up a Background in Word Step 3 preview.jpg 2 Відформатуйте зображення. Для того, щоб відформатувати додану картинку, виділіть її і виберіть вкладку «Формат» з верхнього меню. Натисніть на кнопку «Обтікання текстом» з розділу «Упорядкувати», який знаходиться у верхній частині вікна. Виберіть положення «За текстом» з відкритого списку.
  • Для того, щоб змінити розмір картинки – просто натисніть і потягніть за будь-який з її кутів. Для його переміщення по документу – натисніть і потягніть за будь край зображення. Ви можете змінити колір, яскравість, контраст із меню «Формат рисунка», яке знаходиться в розділі «Зміна». Зображення було форматировано як фонове.
 • Метод 3 із 5: Імпорт та форматування файлу зображення як фонове зображення в Word

 • Set up a Background in Word Step 4 preview.jpg 1 Імпортувати файл зображення, розташованого на вашому жорсткому диску, або на переносному пристрої. Виберіть вкладку «Вставка» з меню зверху, потім натисніть на кнопку «Малюнок». Використовуючи вікно з папками і файлами, ви зможете знайти зображення у вас на комп'ютері. Якщо зображення, яке ви хочете використовувати, знаходиться на цифровому переносному пристрої, натисніть на ярлик «Мій комп'ютер» у вікні вставити рисунок, і двічі натисніть на файл, щоб імпортувати зображення в документ з вашого пристрою. Тепер зображення буде відкрито в документі Word.
 • Set up a Background in Word Step 5 preview.jpg 2 Форматуйте дане зображення як фон документа. Виберіть файл і відкрийте вкладку «Формат» з верхнього меню. Натисніть на кнопку «Обтікання текстом» з розділу «Упорядкувати», який знаходиться у верхній частині вікна. Виберіть положення «За текстом» з відкритого списку. Для того, щоб змінити розмір картинки – просто натисніть і потягніть за будь-який з її кутів. Для його переміщення по документу – натисніть і потягніть за будь край зображення. Ви можете змінити колір, яскравість, контраст із меню «Формат рисунка», яке знаходиться в розділі «Зміна». Зображення було форматировано як фонове.
 • Метод 4 із 5: Вставити підготовлену основу на фон документа в Word

 • Set up a Background in Word Step 6 preview.jpg 1 Додайте підкладку в MS Word. Виберіть «Розмітка сторінки» з меню зверху і натисніть на кнопку «Підкладка». У випадаючому меню ви знайдете кілька готових підкладок.
 • Set up a Background in Word Step 7 preview.jpg 2 Виберіть одну з доступних підкладок зі списку. Натисніть на підкладку, щоб подивитися, як вона буде виглядати в документі. Підкладка буде додано до документа і відформатована.
 • Метод 5 із 5: Створіть власну підкладку

 • Set up a Background in Word Step 8 preview.jpg 1 Використовуйте персоналізовану підкладку, якщо жодна зі списку готових не підходить для вашого проекту. Виберіть «Розмітка сторінки» з меню зверху і натисніть на кнопку «Підкладка». Знизу в випадаючому меню ви знайдете пункт «Налаштовувана підкладка», виберіть його. Відкриється вікно, в якому ви зможете створити підкладку.
  • Виберіть пункт «Текстова основа» і введіть текст вашого підкладки у відповідне поле для введення. Налаштуйте колір і розмір підкладки, вибираючи відповідні параметри з випадаючих списків. Змінити тип шрифту, вибираючи підходящий з випадаючого меню «Шрифт».
  • Налаштуйте Прозорість і Розташування, поставивши, або прибравши галочки поруч з відповідними назвами, розташованими в нижній частині вікна настроювання підкладки. Натисніть ОК, щоб додати водяний знак у ваш документ. Налаштовувана підкладка була створена і додана в документ Word.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?