Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налаштувати звукову карту

Рекламний блок

Кроки

 • Set Up a Sound Board Step 1.jpg 1 Виберіть місце для вашої звукової плати. Це важливо, оскільки гучність звуку зменшується, коли ви знаходитесь ще далі від джерела звуку і так, що звук відбивається від поверхні в кімнаті. Вам потрібно бути в місці, де ви знаходитесь, досить далеко від динаміків, щоб у вас не звук не розносився безпосередньо на вашому обличчі всю ніч, але досить близько, щоб ви в кінцевому підсумку не включали мікшер занадто голосно, бо не можете почути його в задній частині кімнати. Крім того, необхідно буде проаналізувати довжину ваших мікрофонних кабелів та розташування електричних розеток у кімнаті.
 • Set Up a Sound Board Step 2.jpg 2 Встановіть колонки і підсилювачі потужності на місце.
 • Set Up a Sound Board Step 3.jpg 3 Підключіть динаміки. Підключіть кабелі від роз'ємів 'Output' на підсилювачі потужності до роз'ємів 'Input' на динаміках. Примітка: Якщо у вас є активні акустичні системи (колонки, які мають підсилювач потужності, вбудовані в них), ви можете звертати всі посилання на підсилювачі як посилання на динаміки себе, так як підсилювач і динамік вже підключені
 • Set Up a Sound Board Step 4.jpg 4 Підключіть ваші підсилювачі потужності. Підключіть кабелі від роз'єму 'Main Out' на мікшері до гнізд 'Input' на підсилювачі потужності (або активних акустичних системах).
 • Set Up a Sound Board Step 5.jpg 5 Підключіть монітори. Якщо у вас є динаміки на моніторі для музикантів, щоб чути самих себе, підключіть кабель від гнізда «Додатковий вихід" (майже завжди позначене "Aux Out ') на звуковій платі до входу на підсилювач потужності для ваших моніторів. Примітка: Більшість звукових плат мають більш ніж один допоміжний вихід , тому обов'язково простежте, який з них ви використовуєте для якого підсилювача/динаміка.
 • Set Up a Sound Board Step 6.jpg 6 Створіть основну налаштування. Налаштуйте свої мікрофони і стійки по мірі необхідності, разом з будь-яким DI() boxes, необхідні для інструментів для прямого підключення до системи PA (наприклад, акустичній гітарі, або клавіатурі).
 • Set Up a Sound Board Step 7.jpg 7 Створіть список входів 'Input List'. Запишіть пронумерований список кожного мікрофона або DI-box, зліва направо, перебуваючи на платі. Наприклад: 1. Гітара DI 2. клавіатура DI 3. Звуковий Мікрофон Кіма.
 • Set Up a Sound Board Step 8.jpg 8 Позначте звукову карту. Візьміть смужку стрічки і помістіть її на звукову плату трохи нижче фейдерів, використовуйте маркер, щоб скопіювати список вхідного сигналу на стрічку так, щоб кожен фейдер мав один пункт під ним (можливо, доведеться використовувати скорочення, щоб відповідати цим ярликах у просторі під кожним фейдером, пишіть "ЗвукМ" замість "звуковий мікрофон", наприклад).
 • Set Up a Sound Board Step 9.jpg 9 Закріпіть кабелем свої мікрофони. Підключіть мікрофонні кабелі до кожного мікрофона і DI-box, використовуючи свій список входів з кроку 7 в якості орієнтира, в нашому попередньому прикладі ви б підключили кабель від 'Input 1' на звуковій платі до DI-box для гітари 'Input 2' підключається до клавіатури DI і так далі. Примітка:. Багато звукові плати малого формату дозволяють підключати 1/4 " інструментальний кабель безпосередньо до мікшера без необхідності в DI-box . Цей роз'єм буде позначений як 'Line"; не слід плутати з гніздо, позначених 'Inst', що означає 'Insert Point', не інструмент.
 • Set Up a Sound Board Step 10.jpg 10 Встановіть на нуль плату. Переконайтеся, що всі ваші фейдери - внизу, а також ваші допоміжні посили і регулятори 'Gain' або 'Trim'на кожному каналі. Якщо звукова карта має елементи управління 'розподілу шини', переконайтеся, що кнопка 'Main Mix' для кожного каналу притиснута і всі інші розподілу шин - у верхньому положенні.
 • Set Up a Sound Board Step 11.jpg 11 Включіть свою звукову плату, а потім ваші підсилювачі потужності.
 • Set Up a Sound Board Step 12.jpg 12 Увімкніть виходи. Підніміть вгору 'Master Fader', а також регулятора майстра для будь-яких зовнішніх посилань, які ви використовуєте. Ви ж не хочете підняти всі ці елементи управління, якщо є відмітка '0' або 'рівність' поруч з вашим майстер-фейдером.
 • Set Up a Sound Board Step 13.jpg 13 Перевірте свій звук. Хай хтось говорить в один із своїх мікрофонів в той час як ви дуже повільно рухаєтеся так, щоб мікрофон відповідав фейдеру. Якщо фейдер – високий і рівень гучності занадто тихий, повільно підніміть регулятор 'Gain' або 'Trim' 'для цього каналу, поки ви не будете задоволені гучністю. Зробіть те ж саме для кожного мікрофона і поля, поки не переконаєтеся, що все працює.
 • Set Up a Sound Board Step 14.jpg 14 Перевірте свої монітори. У той час як хтось говорить голосової мікрофон, повільно підніміть регулятор Auxiliary Send на цьому каналі для допоміжного посилу, до якого ви з'єднали свої монітори ('Aux 1', ймовірно) і нехай вони дадуть вам знати, коли вони можуть чути себе через динаміки монітора. Взагалі гучність моніторів повинна визначатися музикантами, так як вони є тими, хто слухає їх.
 • Поради

  • При пошук несправностей аудіо налаштувань краще працювати систематично. Слідкуйте за своїми з'єднаннями від мікрофона до мікшера весь шлях до динаміків, більшість проблем легко вирішуються, якщо ви зберігаєте спокій і працюєте методично.

  Попередження

  • Завжди будьте обережні, щоб не переміщувати будь-фейдер, регулятори AUX Send або Gain/trim на звуковій платі занадто швидко, так як деякі речі можуть стати дійсно гучними дуже швидко, і це може призвести до пошкодження обладнання або слуху, якщо ви не будете обережні.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?