Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налаштувати і використовувати електронну пошту на iPhone 4

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Додавання облікового запису

 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 1.jpg 1 Додайте обліковий запис електронної пошти. Відкрийте вкладку Налаштування на вашому iPhone. Натисніть "Пошта, контакти, календарі". У розділі Облікові записи, натисніть "Додати..." Ви можете додати декілька облікових записів електронної пошти на вашому iPhone.
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 2.jpg 2 Виберіть постачальника послуг електронної пошти зі списку. Більшість популярних сервісів електронної пошти вже преднастроены для використання в iPhone. Ви можете додати опис для кожного облікового запису.
  • Для використання iCloud, вам потрібно буде ввести ідентифікатор Apple ID і пароль. Ви можете також включити функцію Знайти мій iPhone. Якщо у вас немає облікового запису iCloud, ви можете створити обліковий запис у цьому розділі.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 2Bullet1.jpg
  • Для використання Gmail, вам потрібно ввести дані облікового запису Google і пароль. Для скачування з App Store доступно безкоштовний додаток Gmail, яке також надає можливість використання пошти для користувачів Google.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 2Bullet2.jpg
  • Для налаштування пошти AOL і Yahoo, вам знадобляться відповідні адреси електронної пошти і паролі.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 2Bullet3.jpg
  • Для налаштування облікового запису Microsoft Exchange, вам знадобиться логін для входу в Exchange. Системний адміністратор компанії повинен допомогти вам в отриманні цієї інформації.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 2Bullet4.jpg
  • Для налаштування іншого облікового запису, виберіть "Інше" з розділу Додати. Натисніть кнопку "створити обліковий запис" і введіть ваше ім'я, адресу електронної пошти, пароль і опис. На наступному екрані, введіть дані про ім'я хоста серверів пошти та адресу електронної пошти та пароль у розділі Сервер вхідної пошти. Введіть аналогічні параметри в розділі Сервер вихідної пошти, щоб мати можливість відправляти листи.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 2Bullet5.jpg
 • 3 Дочекайтеся закінчення процесу синхронізації. У залежності від кількості доданих облікових записів і кількості повідомлень, це може зайняти кілька хвилин.
 • Метод 2 з 4: Перевірка електронної пошти

 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 4.jpg 1 Відкрийте програму Пошта. Іконка Пошта на головній сторінці покаже вам, скільки непрочитаних повідомлень у вас в ящику вхідної пошти. Додаток Пошта зазвичай знаходиться в нижній панелі, тому його можна відкрити з будь-якого екрану головної сторінки.
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 5.jpg 2 Відкрийте скриньку вхідної пошти. Коли ви відкриєте додаток, з'явиться перелік поштових скриньок. Ви можете подивитися листи по всіх облікових записів, натиснувши на вкладку "вхідні". Окремі ящики вхідної пошти ви можете відкрити, натиснувши на відповідну вкладку. Для повернення на даний екран, натисніть ім'я скриньки вхідної пошти в лівому верхньому кутку.
  • Якщо ви хочете перевірити інші папки, а не тільки папку вхідних листів, наприклад, папки спаму або кошики, виберіть обліковий запис у вкладці Облікові записи. Ця дія відкриє вам перелік всіх папок на облікового запису.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 5Bullet1.jpg
  • Натисніть на ящик вхідної пошти, яку ви хочете перевірити. З'явиться перелік повідомлень електронної пошти. Щоб отримати доступ до електронної пошти, натисніть на неї і відкриється відповідний екран.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 5Bullet2.jpg
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 6.jpg 3 Збільшити екран з електронною поштою. Текст в електронній пошті може здатися вам маленьким. Збільште його, торкнувшись екрану двома пальцями і почавши їх розводити. Для прокручування екрану, ведіть пальцем по екрану в тому напрямку, в якому хочете прокрутити екран. Для припасування тексту до масштабу екрана, швидко натисніть на текст двічі.
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 7.jpg 4 Перехід між повідомленнями електронної пошти. Торкніться стрілки вгору і вниз в правому верхньому куті екрану повідомлення для перегляду наступного або попереднього повідомлення електронної пошти в ящику вхідної пошти. Для повернення в ящик вхідної пошти, натисніть вкладку "Вхідні" в лівому верхньому кутку екрану.
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 8.jpg 5 Додати одержувача або відправника повідомлення в контакти. Для цього натисніть на повідомлення і, при необхідності, натисніть на "Деталі" для перегляду отримувачів/відправників. Потім натисніть на ім'я чи адресу електронної пошти. У вікні, що відкриється, натисніть "Створити новий контакт" або "Додати до контакту"
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 9.jpg 6 Відповісти на повідомлення електронної пошти. Для відповіді, натисніть на стрілку, спрямовану ліворуч у нижньому меню, і натисніть кнопку Відповісти. На екрані з'явиться клавіатура, і ви можете почати складати відповідний лист. Ви можете додати одержувачів, натиснувши на полі "Кому:" та торкнутися синього значка зі знаком плюс. Після набору тексту, торкніться синьої кнопки Відправити, для відправки вашої відповіді.
 • Метод 3 з 4: Скласти та надіслати повідомлення електронної пошти

 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 10.jpg 1 Натисніть на кнопку Скласти. Це іконка у вигляді олівця на папері, в правому нижньому кутку екрану. З'явиться екран нового повідомлення і курсор знаходиться в полі "Кому:".
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 11.jpg 2 Додайте одержувача повідомлення. Напишіть ім'я або адресу електронної пошти в полі "Кому:". Якщо ви напишете ім'я одержувача, iPhone спробує знайти відповідний контакт у себе в пам'яті. Також ви можете натиснути на синю кнопку зі знаком плюс для перегляду списку контактів.
  • Якщо ви складаєте повідомлення з облікового запису Microsoft Exchange і маєте доступ до Global Address List (GAL) вашої компанії, адреси контактів з вашого iPhone будуть йти перед відповідними адресами GAL.
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 12.jpg 3 Виберіть одержувачів копії або прихованої копії. Натисніть "Копія/Прихована копія; Від:" якщо ви хочете надіслати копію або приховану копію повідомлення іншим одержувачам або змінити обліковий запис, з якого буде проводитися надсилання повідомлення електронної пошти. Якщо у вас одна або більше обліковий запис електронної пошти, ви можете натиснути на поле "Від:" для зміни облікового запису, від якої буде відправлятися повідомлення електронної пошти.
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 13.jpg 4 Виберіть тему, а потім введіть повідомлення. Ви можете натиснути "Enter" для переходу від одного поля до іншого. Після закінчення натисніть синю кнопку Відправити у правому верхньому куті.
 • Метод 4 з 4: Перегляд та відправка вкладених файлів

 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 14.jpg 1 Як відкрити вкладений файл. iPhone підтримує велику кількість типів файлів, включаючи зображення, відео, документи, музичні файли, файли формату PDF та інші. Для перегляду вкладеного файлу, натисніть на вкладання для відкриття його у вікні швидкого перегляду.
  • Можливо, вам знадобиться спочатку завантажити документ. Для цього натисніть на кнопку із зображенням стрілки вниз, яка з'явиться в кінці повідомлення у прямокутнику у вигляді точок з назвою документа.Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 14Bullet1.jpg
 • Set up and Use Email With the iPhone 4 Step 15.jpg 2 Як додати файл до повідомлення електронної пошти. Для того, щоб додати файл до повідомлення електронної пошти, вам спочатку необхідно відкрити цей файл у відповідній програмі. Наприклад, для прикріплення фотографії, вам потрібно відкрити цю фотографію з Фотоплівки. Потім, виберіть Дії (іконка у вигляді стрілки, спрямованої з ящика). У цій вкладці виберіть Пошта. Відкриється додатка Пошта, і буде створено новий лист з прикладеною фотографією. Потім ви можете вибрати одержувача і адресу облікового запису, з якої буде відправлятися повідомлення електронної пошти.
  • Ви можете здійснювати дану дію більшості програм, які працюють з документами. На Сторінках натисніть на іконку ключа, потім виберіть Поділитися і роздрукувати. Виберіть пошту, а потім формат файлу, який ви хочете переконвертувати документ.
 • Video

  Додаткові статті

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?