Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як налаштувати інтонацію вашої гітари

Рекламний блок

Кроки

 • Set Your Guitar's Intonation Step 1.jpg 1 Прочитайте підказки і попередження в кінці цієї сторінки. Є кілька фактів, які ви повинні знати перед початком цього процесу.
 • Set Your Guitar's Intonation Step 2.jpg 2 Налаштуйте ваш інструмент в ладі, в якому ви плануєте грати. Налаштуйте всі струни точно по тюнеру. Не налаштовуйте по гармоніках на п'ятому ладу. Для електрогітар або акустичних електрогітар використовуйте програмований електричний блок установки з механічним стробоскопом, в який ви можете включитися безпосередньо. Механічний стробоскоп може бути найточнішим дисплеєм в 2010. Використовуйте хроматичне порівняння, щоб виміряти частоту звуку f n для цього програмованого блоку налаштування. Для акустичних інструментів: Використовуйте дуже спокійну (і тиху) кімнату з мікрофонним блоком налаштування. Пам'ятайте, потрібно підготувати свій інструмент для ладу, який ви збираєтеся використовувати. Якщо ваша група грає в DADGBE, A?E?A?D?F B?, модальне G, або будь-якому іншому устрої, потрібно налаштувати ваш інструмент на лад, який ви збираєтеся використовувати. Краще використовувати стандарти EADGBE або DADGBE налаштування з-за більш низьких напруг струн. Басисти: протягом цього процесу ви повинні використовувати медіатор, навіть якщо ви зазвичай їм не граєте. Пальцева гра працює дуже добре, коли ми граємо, але це не досить точно для процесу настройки. Для всіх інструментів: Налаштуйте весь інструмент кілька разів. Коли натяг кожної струни змінюється, положення грифа може змінитися. Це може засмутити інші струни. Повторюйте налаштування кожної струни, поки всі відкриті струни не будуть бездоганно налаштовані. Після цього йдіть далі до наступного кроку.
 • Set Your Guitar's Intonation Step 3.jpg 3 НАЛАШТУВАТИ ВАШУ ГІТАРУ. Якщо ви хочете змінити відстань між струнами і грифом, ви повинні зробити це зараз. Якщо струна деренчить, підніміть її! Коли струна вібрує або гуде на наступному більш високому ладу, висота ноти може швидко і тимчасово змінитися, зробивши налаштування інтонації дуже важкою. Дві висоти ноти можуть іноді короткочасно змішуватися, роблячи звучання ноти різким. Дзижчання іноді додає деякі гармоніки, які можуть зменшити чистоту ноти на більш високих ладах. Ноти на десятому ладу можуть здаватися трохи вище. Чим менше величина і тривалість дзижчання на суміжних ладах, тим менше відстань від струн до грифу d повинно бути. Якщо ви змінюєте відстань від струн до грифу після того, як ви закінчуєте процес врегулювання інтонації, ви можете знищити всю роботу, яку ви збираєтеся зробити. Якщо ви дійсно змінюєте відстань від струн до грифу на якомусь етапі, повторіть крок 2. У кращих якісних струни гітар можуть бути ближче до ладів з меншою кількістю дзижчання. Чим ближче струна (и) до ладів, тим менше натяг натиснутою струни і збільшення натягу, менша за відстань від струн до грифу d повинні бути, значно (по експоненті) краще налаштовується інтонація із-за меншого натягу, але дзижчання може іноді погіршувати налаштування інтонації. Помістіть струни наскільки можливо ближче до ладів. Якщо можна почути деякий гудіння на наступному більш високому ладу, трохи збільшуйте відстань. Можливо деякий гудіння на ладах вище дванадцятого. Більш дорогі гітари можуть мати струни ближче до грифа і тому мати кращу налаштування інтонації. Помилка інтонації з-за розтягування струн дорівнює (T2 (T (2 yi/s))2)1/2-T, де T є натягом відкритої струни i і y i є відстанню між поверхнею струни i і дванадцятим ладом. Це рівняння показує, що параметри інтонації поліпшується з зменшенням натягу струни T і зменшенням відстань y i між струною і дванадцятим ладом при мінімальному відстанню від струни до грифа d . При налаштуванні інтонації потрібно зберігати y i для першої струни маленьким наскільки можливо. Якщо відстані y i між струнами і ладами занадто великі, налаштування інтонації буде неможлива.
 • Set Your Guitar's Intonation Step 4.jpg 4 ЯК ВИСОКО ПІДНЯТІ СТРУНИ? Притисніть струну на 12-му ладу і смикніть її. Медіатор повинен бути середнім, не надто жорстким і не занадто м'яким. Натискаючи, зверніть особливу увагу, щоб натиснути тільки настільки, щоб струна не жужжала. Навіть на стандартному нескаллопированном грифі можливо (особливо на гітарі) підтягти струну на кілька центів, натискаючи занадто сильно. У нормальній грі це взагалі не проблема, але для цього процесу ви потребуєте максимальної точності. Коли ви граєте на струні на 12-му ладу, слідкуйте за тюнером. Якщо звук занадто високий або занадто низький, потрібна коректування інтонації.
 • Set Your Guitar's Intonation Step 5.jpg 5 НАСТРОЙКА. Якщо струна на 12-му ладу звучить занадто високо, значить, підставка занадто близько до центру струни, і ви повинні збільшити вібруючу довжину струни.
 • Відсуньте підставку від грифа, обертаючи гвинт викруткою. Якщо струна на 12-му ладу звучить низько, значить підставка занадто далеко від центру струни, і ви повинні зробити вібруючу довжину струни коротше. Порівняйте висоту звуку на 12 ладу з флажолетом на 12 ладу за допомогою тюнера. Скрутне становище: Перемістіть міст до грифу або від грифа. Зміна відстані від головки грифа до підставки - непоганий спосіб налаштування інтонації.

 • Set Your Guitar's Intonation Step 6.jpg 1 ПЕРЕВІРКА. Після того, як ви внесете коригування підставки, ви повинні будете повторити крок 2. Переконайтеся, що ВЕСЬ інструмент все ще відмінно будує. Як тільки ви знову закінчили крок 2, перевірте лад на 12 ладу, на якому ви тільки що зробили коригування, і перевірте це тюнером. Ви повинні бачити, що проблема в тому ж самому місці усунена. Якщо нота на 12 ладу не будує, в той час як відкрита струна будує відмінно, ви повинні повторити крок 4. Налаштуйте відкриту струну і перевірте ноту на п'ятому ладу. Якщо нота на п'ятому ладу все ще трохи завищена, перемістіть підставку (сідло підставки) назад на одну третину міліметра. Грайте якісь мелодії на одній струні і підстройте відповідно довжину струни підставкою, якщо інтонація не працює добре. Якщо інтонація налаштована, ви це зробили. Налаштуйте ноти на першому ладу, регулюючи натяг струни, і порівняйте ноти на всіх ладах з допомогою хроматичний тюнер. Порівняйте лад струни з ладом органу або хроматичного камертона, і якщо більшість більш високих нот занадто високі щодо нот хроматичного камертона і щодо ноти на першому ладу, подовжите струну приблизно на 0,2 міліметра в підставці. Якщо вони звучать занадто низько, то укоротіть струну. Повторюйте це, поки ноти від головки грифа до дванадцятого лада струни не будуть близько відповідати хроматичним нотах. Краща налаштування інтонації струни відбувається, коли ноти на дванадцятому, шістнадцятому і дев'ятнадцятому ладах відповідають гармонійним нотах. Перевірте точність настройки, граючи соло "mama's Pearl" (J5) на одній струні.
 • Set Your Guitar's Intonation Step 7.jpg 2 НАЛАШТУЙТЕ ІНШІ СТРУНИ. Повторіть вищеописаний процес для кожної струни на інструменті, часто налаштовуючи.
 • Set Your Guitar's Intonation Step 8.jpg 3 НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ. Як тільки ви налаштували інструмент повністю, зіграєте гарний потужний мажорний акорд з барре. Прислухайтесь до всіх обертонів, які ви пропускали! Тепер увімкніть дісторшн і зауважте, як ваша гітара раптом зазвучала в 300 разів потужнішим.
 • Поради

  • Сила, яку ви використовуєте, щоб притиснути струну на 12-му ладу, може змінити висоту звуку, так що переконайтеся, що ви граєте з звичайним натисканням. Натисніть струну безпосередньо над ладом без підтягування струни.
  • Бренд/калібр/натяг/маса матеріалів/товщина струни/якість грифа мають велике значення для процесу налаштування! Це не одноразовий процес. Це сильно залежить від бренду ваших струн, особливостей виробничої лінії виробника струн, калібру струн, натягу струн, обплетення і керна. Особливо це залежить від налаштування при зміні струни. Тому спочатку змініть струни і настройте свою гітару або бас в потрібному ладі. Якщо ви міняєте бренд, лад, калібр і т. д., перевірте інтонації! Перевірте всі струни. Спробуйте використовувати середній калібр (0.0013, 0.017, 0.026, 0.036, 0.046, 0.056 дюйма) з чистого нікелю з круглої опліткою ручної роботи. Нікель є більш пружним, ніж сталь, і має кращу інтонацію, настраивающуюся спеціально для третіх і четвертих струн. Спробуйте Ernie Ball Super Slinky струни вищої якості з більш тонкої третьої струною для чудової інтонації третьої струни. Нейлонова струна (з волокна нейлону) має високе відношення еластичності до маси, меншу жорсткість, більш однорідну жорсткість, тому вона має кращу інтонацію з цих чотирьох матеріалів. Завжди використовуйте понад легкий калібр нейлонових струн вищої якості для іспанської гітари і бас-гітари з короткою мензурой. Замініть третю товсту струну більш тонкої другий струною з іншого калібру. Струни з більш легкої опліткою вимагають меншого натягу і кращу налаштування інтонації. Чим тонше струна і чим більше натяг струни, тим краще налаштування інтонації. Налаштування ладів може відрізнятися для кожного бренду гітари. Спробуйте використовувати бренди, які використовували відомі музиканти. Якість грифа і гітари дійсно створює значну різницю для налаштування інтонації. Використовуйте бренди і моделі, які використовували відомі музиканти. Витратьте, принаймні, приблизно 500$ для простих моделей або більше 900$ для складних моделей в 2010 для кращого використання грифу. Перш ніж купити гітару, ви повинні зіграти в магазині не менше шести різних мелодій, щоб перевірити нову зразкову гітару за 1000$, щоб переконатися, що ви можете досягти потрібної якості нот.
  • Інший спосіб налаштувати інтонацію на натуральний звукоряд полягає в тому, щоб використовувати флажолети на сьомому, дев'ятому і дванадцятому ладах, якщо ноти на ладах на грифі відповідають хроматическому звукоряду. Для кожної струни налаштуйте підставкою довжину, щоб нота на сьомому ладу відповідала флажолету на сьомому ладу. Також налаштуйте підставкою довжину, щоб нота на дванадцятому ладу відповідала флажолету на дванадцятому ладу. Також налаштуйте підставкою довжину, щоб нота на дев'ятнадцятому ладу відповідала флажолету на дев'ятнадцятому ладу. Інтонація є пристойною, коли ноти на сьомому, дванадцятому та дев'ятнадцятому ладах близько дорівнюють своїм відповідним гармонійним нотах. Необхідно зробити точну настройку при використанні мелодій для зв'язку між висотою нот на одній або двох струнах. Іноді потрібно на цьому кроці трохи скоротити довжину струни. Нарешті, налаштуйте струну на слух. Перевірте інтонацію під час гри на деяких піснях як "My Little Baby", "Darling Dear", "Ill Be There" і "Petals" (J5) в ладі DADGBE з використанням тільки однієї струни або акордів, які знаходяться далеко один від одного на грифі, потім грайте пісню, використовуючи тільки дві суміжних струни, і потім перевірте лад тюнером. Потім точно налаштуйте відкриті струни, використовуючи для налаштування гармоніки. Це здається кращою налаштуванням. Спробуйте пограти на гітарі трохи класичної музики з духовими інструментами і скрипкою. Мідні інструменти - труби і ріжки - використовують природні гармоніки натурального звукоряду, і якщо вам подобається складати музику з мідними інструментами, це може бути кращою налаштуванням інтонації. У найтонших струн найменші компенсації d і кращі способи налаштування інтонації, налаштовуючи на натуральні і на хроматичні звукоряди. Натуральний звукоряд: A=fo, A#=fo25/24, B=fo 9/8, C=fo 6/5, C#=fo 5/4, D=fo 4/3, D#=fo 45/32, E=fo 3/2, F=fo 25/16, F#=fo 5/3, G=fo 9/6, G#=fo 15/8. Краще всього для класичної музики використовувати мідні інструменти, спробуйте "Thunderbirds Sun Probe", написаної Barry Gray.
  • Перевірте стабільність висоти ноти тюнером. Якщо покажчик ладу коливається більше одного разу, стабільність висоти ноти погана, і ви будете повинні знайти спосіб це налагодити. Присуньте підставкою струну можливо ближче до ладів і повільно обертайте колок. Струни не повинні дзижчати або вібрувати на п'ятому ладу на наступному більш високому ладу. Деякий гудіння струни може бути дозволено на ладах вище дванадцятого лада. Використовуйте високоякісний хроматичний електронний блок настройки. Налаштуйте ноти на відкритих струнах, регулюючи натяг струни. Перевірте тюнером або порівняйте ноти на третьому ладу і на дев'ятнадцятому ладу струни. Якщо ці ноти трохи високі відносно відкритої струни - подовжите приблизно на 0.5 міліметра струну в підставці. Якщо ноти на більш високих ладах звучать низько, замість цього зменште довжину струни. Повторіть цей останній крок, поки більша частина нот лада не буде відповідати тюнера. Налаштуйте струни на слух, граючи деякі мелодії як соло. Повторіть це для інших струн. Інтонація гітари не може пристосуватися до змін у нотах так легко як людський голос. Налаштування інтонації може допомогти. Голос повинен вести гітару хроматично. Співак не повинен слідувати за нотами гітари. Ви повинні вчитися співати і грати в той же самий час. Це робить легше налаштування акордів і вести групу. Принаймні, вчіться співати в думці з гітарою, граючи для перевірки ладу акорди. Це не завжди працює добре. Використовуйте слух і пісні в якості довідкових нот.
  • Налаштуйте довжину першої струни дорівнює мензуре s в підставці. Мензура s є відстанню між верхнім поріжком і центром поріжка дванадцятого лада (найвище місце поріжка), помноженим на два. Налаштуйте ноту на другому ладу, регулюючи натяг струни з використанням високоякісного електронного хроматичного блоку налаштування в якості довідкової висоти ноти. Перевірте ноти на п'ятому, сьомому, дев'ятому, дванадцятому, чотирнадцятому і шістнадцятому ладах з допомогою довідкових нот електронного блоку налаштування. Більш високі ноти будуть трохи (на 1 - 2 цента) вище, ніж ноти блоку налаштування і ноти на другому ладу. У цьому випадку збільшити довжину струни в підставці. Повторіть ці кроки, поки висота нот не стане відповідати тюнера. Нота на дванадцятому ладу тепер буде трохи занижена щодо флажолета, а нота на дев'ятому ладу трохи завищена. Повторіть кроки для інших п'яти струн. Більш високі ноти струни чутливі до налаштування відкритої струни, тому налаштуйте відповідність ноти та флажолета на 12 ладу. Флажолет на 7 ладу і відкрита струна відповідають хроматичним нот звукоряду, і флажолет на дев'ятнадцятому ладу дорівнює флажолету на 7 ладу, і коли ноти на 7 і 12 ладах лада трохи (1 - 1.5 цента) завищені щодо своїх відповідних гармонійних нот, налаштування інтонації струни близька до завершення. Модернізація налаштування акустичної гітари: налаштування інтонації єдиною струни близька, коли ноти на 12 і 19 ладах близькі до відповідних гармонійним нотах. Подивіться демонстраційне відео i'll-Be-There.wmv нижче. Потім точно настроїти довжину струни на слух і по пісням, відповідно уточнюючи довжину струни в підставці. Використовуйте хроматичний електронний блок установки, щоб налаштувати відкриті струни, і потім використовуйте гармоніки, щоб точно налаштувати натяг струни.
  • Розтягніть ваші струни, перш ніж ви почнете налаштовувати, щоб стиснути намотування в колках, інакше струни знизяться самі по собі. Сильно натягніть струну, як ви можете, не порвавши її, повторіть, поки відкрита струна більше не знижується.
  • Багато чого може призвести до поганої інтонації – велика відстань від струн до грифу, зношені поріжки, неправильно сточені поріжки, неправильні хроматичні розташування ладів. Навіть якщо поріжки зносилися, стали більш плоскими, краю сточила лише на 0.1 міліметра із-за зносу, настройка може постраждати. Інші лади будуть такими ж, що зробить налаштування інтонації неможливою. Натисніть струни на ладах і перевірте за допомогою лінзи. Струна повинна бути в центрі лада. Ви повинні підпиляти лади, щоб закруглити вершини порожков, і якщо ви не можете цього зробити, ви повинні будете купити нову і кращу якісну гітару. Відношення відстаней двох послідовних поріжків (суміжний інтервал лада) 21/12=1.059463094 , але деякі виробники використовують трохи відрізняється число для компенсації.
  • Чим більше натяг струни в посадках і чим менше діаметр струни, тим менше відстані до поріжків d повинні бути, тим краще налаштування інтонації. Спробуйте налаштувати струни на A# (на один півтон вище) F, A#, D# G#, C, F для товщини струн стандартного калібру або стандарту налаштування E, A, D, Р, B, E для більш товстих струн. Зменшіть відстані до поріжків d .
  • Цей процес повинен бути виконаний з новими або майже новими струнами. Чим більше ви граєте на струнах,тим менш стабільно вони будуть вібрувати. Це не основний фактор, коли ви граєте з підсилювачем, але точність цього процесу зменшується зі старінням струн. Струни можуть постраждати від металевої втоми, яка може зменшити інтонацію, настраивающуюся в сильних частинах струни, тому міняйте струни часто.
  • Рівняння для нот хроматичного звукоряду: f(n)=o fo 2(n/12),де змінна o є номерами октав як ступеня числа два: 1/4, 1/2, 1, 2, 4. Змінна f o =440.00 герц є довідковою частотою для ноти A440, і n - номер ноти 0 до 11. З використанням вищезазначених чисел розраховується відстань між краєм верхнього поріжка і першим поріжком s =17.81715392 мм. Принцип налаштування інтонації струнного інструменту: якщо інтервал ладів на грифі є хроматичним, товщина струн мінімальна, відстань між струнами і ладами грифа мінімальні, компенсація відстані d мінімальна, і стабільність висоти ноти майже ідеальна, то тоді і тільки тоді налаштування інтонації тонкої струни більш точна. Використовуйте стандартні назви висоти нот для того, щоб перевірити настройку інтонації струни на слух. Назви ступенів для четвертої струни: I=D, II=E, III=F#, IV=G, V=A, VI=B, VII=C#, VIII=D. См. посилання нижче на орган, щоб почути і запам'ятати ноти.
  • Регулювання є часто дуже маленьким (0.5 до 6 міліметрів для довжини мензури s=0.65 метр), будьте обережні, поки ви не придбали навик.
  • Перш ніж може бути зроблена настройка, гітара повинна залишитися налаштованої після гри декількох акордів. Перевірте відкриті струни електронним тюнером після того, як зіграли два - чотири акорду. Якщо відкриті струни змінили лад на цент, стабільність налаштування недостатня. Проблемою може бути тремоло. Тремоло може обертатися навколо осі. Область підставки на акустичній гітарі може бути деформована і ослаблена. Накрутіть струну на колок лише одного разу для акуратного і стійкою припасування, уникаючи другої петлі струни, потім потягніть струну більш ніж на 90 градусів у напрямку кінця струни, щоб зменшити ковзання струни. Це допоможе відкритій струні залишитися налаштованої довше. Для більш легкого налаштування намагайтеся намотувати струни на колки акуратніше у формі гвинтовий котушки. Для зменшення ковзання струни зробіть вершину котушки проти тієї частини струни, яка проходить через отвір. Дешева гітара (як електрогітара Аспена) може засмутитися протягом 15 секунд після початку гри. Вона некорисна для музики. Знайдіть можливість для кращої покупки якісної гітари більш ніж за 800$ з більш тонкими струнами, з високоякісними колками, без тремоло. Вибирайте головні популярні бренди.
  • Довжини струн можуть бути збільшені, принаймні, на 0.5 мм для першої (E) струни і до 4 мм=d від подвійного відстань між верхнім поріжком і дванадцятим ладом (довжина мензури дорівнює 0.65 метра=s), щоб налаштувати компенсацію розтягування струни. Повна довжина струни - довжина мензури плюс компенсація d струни. Спробуйте d =0.0001 до 0.0025, 0.0001 до 0.0025, 0.0005 до 0.004, 0.0005 до 0.003, 0.0005 до 0.0035, і 0.0006 до 0.004 метра приблизно для s =0.65 метра і люльковий тюнер Kratt C - C для більш близької налаштування від верхнього поріжка до шостого лада. Хроматичний люльковий тюнер C Kratt виробляє найменші похибки d . Це один із кращих для налаштування. Його точність висоти і більш чисті тони створюють інтонацію, настраивающуюся більш точно і легко. Ніякі дешеві блоки налаштування не наблизилися до його хроматичний точності і чистоті висоти. Якщо компенсація d більше восьми міліметрів, верхній поріжок може бути знищений або порушений. Наступить час для нового, більш твердого та якісного верхнього поріжка. Іспанська гітара з струнами з нейлону вимагає меншої кількості компенсації, ніж вищезазначені. Це показує, що якість і точність ладових інтервалів, тип струни, розташування верхнього поріжка зменшують кількість компенсацій d і мають кращу налаштування інтонації. Дванадцятий лад більш чутливий до змін в довжині струни ніж третій лад, і таким чином, менша компенсація в підставці дає кращу настройку. Ця компенсація в підставці залежить від товщини струни, матеріалу (ів) струни або типу гітари, інтервалу лада, бренду гітари. Вона повинна бути мінімізована. Наприклад іспанська гітара може бути налаштована таким способом, маючи хорошу налаштування мажорного акорду. Коли налаштування компенсації подібні для кожної струни, мажорні акорди звучать стрункішою. Спочатку струни повинні бути наближені наскільки можливо до ладів в підставці і верхньому поріжку, щоб мінімізувати натяг струни, але не дозволяючи струні вібрувати або гудіти на наступному ладу. По-друге, висота ноти або стабільність частоти нот гітари повинні бути адекватними або високими. Це досягається сильною і стійкою підставкою і дизайном кріплення струни. Краща налаштування інтонації: налаштуйте ноту на 12 ладу на її відповідну гармоніку на 12 ладу на слух, потім налаштуйте ноту на 7 ладу на її відповідну гармоніку на 7 ладу на слух, налаштуйте ноту на 16 ладу на її відповідну гармоніку на 16 ладу на слух, налаштуйте ноту на 19 ладу на її відповідну гармоніку на 19 ладу на слух. Потім налаштуйте ноти 16 і19 ладів на їх відповідні гармонійні ноти. Це відносно верхнього поріжка. Ви можете використовувати електронний блок налаштування для цього, так як довідкові ноти - гармонійні ноти в цьому випадку. Використовуйте ваш голос в якості хроматичний висоти труби для точної настройки. Грайте кілька мелодій і якщо більш швидкі ноти на струні трохи завищені, подовжите струну трохи в підставці. Заспівайте пісню, граючи ноти супроводу, щоб перевірити налаштування. Це вимагає деяких вправ, щоб грати на одній струні і налаштовувати одночасно. Інтонація кілька ближче до відповідності, коли нота на дванадцятому ладу трохи вище щодо відповідної гармоніки 12 лада, нота 16 лада трохи вище відповідної гармоніки 16 , і нота 19 лада трохи вище відповідної гармоніки 19 лада на кожній струні. Ця версія може працювати трохи краще, коли відстань компенсації в підставці є занадто великим, тому не може бути ніякого ідеального методу налаштування інтонації. Верх лада міг бути стертий. Налаштування інтонації може складатися відповідно нот від першого лада до сьомого хроматичним електронним довідковим нотах блоку налаштування. Щоб зробити це для однієї струни, налаштуйте ноту першого лада, регулюючи натяг струни колком, потім використовувати електронний тюнер, потім хроматичний блок настройки, щоб перевірити ноти від першого лада до сьомого лада цієї струни. Якщо ви вважаєте ноти від 4 до 6 лада високими, пересувайте сідло струни далі від грифа на 1/2 міліметра і повторіть ці кроки для цієї струни. Повторіть те ж саме для інших струн. Уникайте понад компенсації або занадто великого пересування в підставці. Це може зробити ноти 12 і 19 ладів кожної струни трохи завищеними, але вони часто не використовуються. Хроматичний електронний блок налаштування Петерсон з точністю до 0.01 центів може бути пристойним блоком налаштування гітари. Наостанок налаштуйте всі ноти ля всіх октав між верхнім поріжком і п'ятим ладом, використовуючи камертон A440. Потім використовуйте ці струни для налаштування ноти ре на п'ятій струні і другої відкритої струни сі на слух. Від відкритої висоти струни до ноти дванадцятого лада інтервал дорівнює u =1200 центів = (12 півтонів) (100 центів/півтон). Коли нота 12 лада натиснута, зміни висоти дорівнює c =4 центи; тоді краща компенсація d = ( c / u ) s =2.2 міліметра або трохи менше для четвертої струни. Це ближче. Повна довжина струни s d , і чим менше d , тим краще налаштування інтонації. Змінна s є довжиною мензури, яка є відстанню між верхнім поріжком і центром 12 лада, помноженим на 2. Потім для налаштування струни не використовують електронний блок настройки. Практикуйтеся налаштовувати на слух. Це може бути краще. Якщо це не працює, постарайтеся налаштувати відкриту струну і в межах шести ладів, які ви використовували вище. Якщо це не працює, налаштування струни може бути неможлива з-за поганого тюнера з нестрункими нотами.
  • Якщо ви пробуєте всі кроки і прямуєте всім радам, і все ще маєте погану інтонацію, тоді ви повинні будете змінити струну. Але тільки зробіть це, якщо ви абсолютно впевнені, оскільки це - ризик. Якщо ви змінили струну, і у вас все ще погана інтонація, то ви витратили струну даремно.
  • Якщо у гітари плаваюча підставка (прижимаемая тільки натягом струни), вона може зміщуватися. Потрібно її перемістити до правильного положення. Спочатку перемістіть сідла підставки так, щоб вони були від верхнього поріжка на подвоєному відстані (довжини мензури) між верхнім поріжком і центром 12 поріжка. Сідла підставки знаходяться на відстані довжини мензури від верхнього поріжка. Подвоєну відстань між верхнім поріжком і центром 12 поріжка є довжиною мензури. Виміряйте відстань між верхнім поріжком і центром 12 поріжка, використовуючи металеву рулетку. Відзначте розташування на стрічці рулетки олівцем і використовувати мітку, щоб перемістити сідла щодо центру 12 поріжка. Помістіть початок рулетки на дванадцятому поріжку. Перевірте відповідність олівцевої мітки положення сідла. Варто придивнути сідло регулювальним гвинтом, якщо гвинт присутній. Звіртеся з допомогою лупи - це важливо. Тепер зробіть струну приблизно на 0.2 - 0.5 міліметра коротше в підставці, тому що відстань між верхнім поріжком і сідлом може не точно відповідати довжині мензури s , як у гітари Аспена. Налаштуйте ноти ля і октави 5,6 і 1 струн між 1 і 5 поріжками, використовуючи камертон A440. Інтервал ладів на грифі є хроматичним. Цей крок потрібен для запуску інтонації при плаваючою підставці. Точно налаштуйте на слух відкриту четверту струну ре, налаштовуючи флажолет на 5 ладу четвертої струни на ноту ре на 5 ладу п'ятої струни не з комерційним електронним блоком налаштування. На цій стадії налаштування хороша для нот від верхнього поріжка до п'ятого лада. Зробіть для початку довжину струни трохи коротше (приблизно на 1 міліметр), ніж довжина мензури s , тому що відстань між верхнім поріжком і першим поріжком може не відповідати довжині мензури s . Після цього налаштуйте 2 ноту лада, регулюючи натяг струни, використовуючи Kratt C для довідкових нот і електронний блок установки, щоб налаштувати ноту струни на ноту Kratt C. Перевірте лад 5,7 і 9 ладів цієї струни з відповідним нотах Kratt C на слух. Якщо ці три ноти цієї струни і нота 2 лада трохи нижче відносно відповідних нот Kratt C, укоротіть струну приблизно на 0,2 міліметра в підставці. Якщо нота 7 лада трохи завищена, замість цього подовжите струну. Повторно налаштуйте ноту 2 лада, регулюючи натяг струни і повторіть цю секцію кроку. М'яко натисніть на першому ладу і порівняйте ноту на 13 злагоді з флажолетом на 13 ладу. Якщо нота 13 лада трохи занижена, зробіть струну коротше в підставці. Це відбувається з-за продавлювання струни на 1 ладу. Висота ноти 12 лада буде трохи завищена щодо відповідної гармоніки 12 лада. Це вже краще. Спробуйте грати мелодії "i'll Find A Way", "The Love You Save" (J5), "Dreamgirls' Perfect World" (Dreamgirls soundtrack 20, Rainbow Records) на четвертій струні від верхнього поріжка до десятого лада. Точно настроїти, регулюючи довжину струни в підставки, узгоджуючи з нотами пісень. Після налаштування відкритої струни натягом струни узгодьте ноту 7 лада з люльковим тюнером на слух. Більшість з них має бути завищені на даному етапі. Упевніться, що у шостий, третьою і першою струн є октави, які будують в діапазоні п'яти ладів, в яких ви граєте. Це - найважливіша налаштування. Оскільки різні грифи можуть відрізнятися, налаштування інтонації може бути зроблена тільки з використанням високоякісних програмованих стробоскопічних блоків налаштування і досвіду налаштування. Ще краще використовувати свій власний голос і частина пісні в якості хроматичний тюнер. Використовуйте найнижчу ноту на грифі для гри тоніки. Повторіть пісню з голосом і струною, ретельно стежачи за невеликими відмінностями. Якщо найвища нота цієї частини пісні трохи завищена, довжина струни або компенсація повинні бути збільшено приблизно на 0.5 міліметра в підставці для цієї струни. Налаштуйте відкриту струну і узгодьте ноту 5 лада з люльковим тюнером. Нота 5 лада може бути завищеною на цьому етапі за сравненном з люльковим тюнером. Грайте кілька пісень на цих двох струнах. Налаштування інтонації повинна бути вище між другим і сьомим поріжками на цьому етапі. Потім грайте кілька пісень на одній струні від верхнього поріжка до дванадцятого лада. Потрібно перемістити сідло струни назад приблизно на 2 (для нейлонової 1 струни) і приблизно на 6 міліметрів = d (для сталевий шостої струни і довжини мензури s=0.65 метра), щоб подовжити струну. Перевірте інтонацію струни з голосом і піснею і з люльковим тюнером, якщо більш швидкі ноти на струні трохи завищені, трохи подовжуєте струну в підставці. Це все, що може бути необхідно для нот від верхнього поріжка до восьмого лада. Не використовуйте електронний блок настройки для відкритої струни, настраивающейся на даному етапі. Якщо це не працює, верхній поріжок може бути пошкоджений, зламаний, зношений або зрушено.

  Попередження

  • Використовуйте ваш інструмент до певної налаштуванні. Це допоможе вам налаштувати свою гітару в стандарті E (E-A (A440)-D-G-B-E), якщо ви граєте в ладі C (C-G-C-F-A-D) весь час!
  • Іноді тонкі струни можуть лопнути при налаштуванні з невеликим зусиллям, коли вони натягнуті занадто сильно! Краще уникати більш високої налаштування висоти відкритих струн крім стандартної установки.

  Що вам знадобиться

  • Нові струни. Використовуйте стандартний калібр струн ручної намотки (наприклад, м'який пружний чистий нікель (дорогий), кругле ядро, стисла намотування) або тонше.
  • Чотири - шість пісень і відповідні ноти акомпанементу для використання в якості трубкового тюнера як головного джерела довідкових нот. Використовуйте мелодії, у яких широкий діапазон нот, переважно п'ять або більше нот.
  • Високоякісний механічний тюнер для гітари зі стандартом A440 для порівняння нот ладів. Хроматичний тюнер W. Kratt "The Master Key" C визнаний в 2010 мають найбільш чисті тони.
  • Камертон A440 налаштований на 440.0-герц для головної стандартної довідкової висоти.
  • Програмований блок установки з механічним стробоскопічним дисплеєм і електронної налаштуванням з точністю до 0.01 цента з більш чистими довідковими тонами висоти (необхідність, якщо ви можете собі це дозволити) для того, щоб налаштовувати, експериментувати та досліджувати. Його механічний стробоскоп може бути точніше електронних тюнерів.
  • Маленький універсальний гайковий ключ (залежить від інструменту, може йти з гітарою).
  • Різні викрутки (залежить від інструменту).
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?