Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вражати людей

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: як себе вести

 • Impress People Step 1 Version 2.jpg 1 Живіть голосно і гордо. Якщо ви не будете соромитися самого себе і покажете всім свої захоплення, то вже справите на людей велике враження, хоча вони цього ще не усвідомлюють. Всі хочуть жити так, ніби вони не бояться, що про них подумають інші, так що коли вони зустрічають такої людини в житті, то він справляє на них враження.
 • Impress People Step 2 Version 2.jpg 2 Беріть на себе відповідальність. Беріть відповідальність за свої вчинки, але також і за їх наслідки. Якщо ви будете вести себе як "дорослий", якщо будете готові взяти під контроль і впоратися з наслідками, ви будете вражати інших.
 • Impress People Step 3 Version 2.jpg 3 Будьте чесні. Висловлюйте людям ваше ввічливе, але чесне думку. Відкрито говоріть про сумніви, які у вас можуть виникнути, та завжди говорите, якщо думаєте, що щось не вийде (навіть якщо це ваш власний продукт). Коли ви даєте спілкування або гарантію, стримаєте слово. Робіть більше, ніж від вас очікують, якщо це можливо. Вам варто виробляти враження надійного людини. Це вважається рідкісною і цінною рисою.
 • Impress People Step 4 Version 2.jpg 4 Будьте позитивні. Будьте тим, хто зможе обернути жахливу ситуацію в корисний урок, не моргнувши й оком. Завжди зберігайте спокій в складних ситуаціях. Не скаржтеся: просто тихо вирішуйте проблеми і рухайтеся далі. Людям подобаються ті, хто може впоратися з ситуацією і не піддатися емоціям.
 • Impress People Step 5 Version 2.jpg 5 Поважайте всіх. Ставтеся з повагою до ваших однолітків і начальству, але важливіше всього поважати тих, кого інші можуть вважати "нижчими" вас. Велика людина одного разу сказав: "Якщо хочете зрозуміти, що являє собою той чи інший людина, спостерігайте, як він поводиться з тими, хто нижче його, а не з рівними собі. "Це означає, що потрібно бути добрим з бідними, бездомними, вашими підлеглими і т. д. вони схожі на вас навіть більше, ніж ви б хотіли визнати.
 • Impress People Step 6 Version 2.jpg 6 Будьте скромні. Скромність здатна вразити більшість людей. Поширена думка, що якщо ви будете вести себе, ніби ви кращий, то до вас будуть ставитися краще, на практиці не підтверджує себе. Людям не подобаються хвалькуваті люди, і з таким підходом ви тільки заробите собі нових суперників. Не хваліться про свої досягнення, і люди будуть по-справжньому вражені.
 • Метод 2 з 3: що робити

 • Impress People Step 7 Version 2.jpg 1 Займайтеся справами. Найпростіша річ, яку вам варто робити, щоб вражати людей – це робити що-то. Що завгодно. Встати з дивана – основний крок. Людям це здається складним, а коли вони бачать, що ви ходите в спортзал, водите дівчину на цікаві побачення на вихідних і подорожуєте кожне літо, то вони будуть вражені. Буде ще краще, якщо ви почнете розвивати нові навички, будь то для розваги або для роботи.
 • Impress People Step 8 Version 2.jpg 2 Станьте кращим в тому, що ви робите. Що б ви не робили, ви навчитеся робити це дійсно добре. Практикуйтеся. Станьте професіоналом. Це справляє незабутнє враження на людей, навіть якщо ваше вміння або захоплення трохи своєрідно.
 • Impress People Step 9 Version 2.jpg 3 Старанно трудіться. Звичайно, багато людей думають, що вони старанно працюють. Якщо ви з їх числа – працюйте старанніше. Якщо ви вважаєте, що повинні отримати все, не поворухнувши й пальцем, то нам потрібно поговорити, тому що це жахливий підхід до життя, так ви нікого не впечатлите. Людям подобаються люди з суворою робочою етикою. Так ви виглядаєте більш здатним, навіть якщо насправді таким не є.
 • Impress People Step 10.jpg 4 Допомагайте іншим часто і щиро. Щедрість також справляє враження на більшість людей. Знайдіть способи допомогти іншим, особливо якщо ви – волонтер. Ви також повинні пропонувати допомогу заради допомоги, а не для власної вигоди. Це значить допомагати навіть тоді, коли ви думаєте, що ніхто не звертає на вашу допомогу уваги. Повірте нам, це воздасться.
 • Impress People Step 11.jpg 5 Правильно показуйте свої достоїнства. Якщо ви хочете вразити когось рисою, якої ви пишаєтеся, вам варто робити це продуктивно. Ви не хочете здатися чоловіком з кризою середнього віку, якому здається, що він вражає людей, а насправді його тільки шкодують.
  • Покажіть ваше благополуччя. Якщо ви хочете показати, скільки у вас грошей, не варто купувати заради цього купу непотрібних речей. Замість цього, пожертвуйте гроші на благодійність або влаштуйте обід для того волоцюги, що ви зустрічаєте кожен день.
  • Покажіть вашу силу. Якщо ви хочете показати, як ви сильні та мужні, захищайте тих, хто не може захистити себе.
  • Покажіть ваш розум. Якщо ви хочете показати, як ви розумні, запропонуйте людям допомогу в їх роботі, використовуючи ваш інтелект, щоб зробити щось, або навіть просто визнаючи, якщо ви не знаєте чогось (але пропонуєте допомогти їм розібратися).
 • Impress People Step 12.jpg 6 Відстоюйте свої переконання. Сильні моральні переконання вражають багатьох. Робіть правильно, особливо якщо це складно, і ви знайдете людей, які підтримають вас ще до того, як ви це зрозумієте. Це може бути важко на роботі, але іноді це тільки на краще.
 • Метод 3 з 3: особливості навчання

  як вражати на роботі
 • Impress People Step 13.jpg 1 Проявляйте ініціативу. Будьте тим, хто перший погодиться на пропозицію вашого боса: "не хотів би хтось..." Будьте готові до дії, коли потрібно прийняти рішення. Загалом, будьте готові взяти контроль над ситуацією, особливо якщо ніхто не хоче цього робити. Ваш начальник полюбить вас за це.
 • Impress People Step 14.jpg 2 Слідкуйте за інноваціями. Навіть якщо вас не дуже цікавить ваша робота або індустрія, досліджуйте її. Слідкуйте за останніми інноваціями. Коли ви знаходите щось підходяще або те, що може значно поліпшити вашу роботу, висловіть цю ідею вашому начальникові. Це теж ініціатива, і вашому босові це сподобається.
 • Impress People Step 15.jpg 3 Шукайте і вирішуйте проблеми. Визначте проблеми на вашому робочому місці (неефективність, зламані речі, речі, які могли б працювати краще і т. д.) Тепер знайдіть креативні рішення цих проблем. Поговоріть з босом про ваших рішеннях і допоможіть здійснити їх. Це один з кращих способів вразити вашого боса.
 • Impress People Step 16.jpg 4 Одягайтеся, щоб вражати. Одягайтеся краще, ніж потрібно на роботі. Це покаже вашому начальнику, що ви робите ставку на професіоналізм і думаєте, що імідж компанії коштує додаткових зусиль. Це показує, що ви залучені в те, що ви робите. Це найпростіший спосіб вразити вашого начальника.
 • як вражати в школі
 • Impress People Step 17.jpg 1 Приймайте участь у багатьох заходах. Займіться багатьма позашкільними заняттями (але не забувайте про гарних оцінках). Цим можна легко вразити людей, тому що вони побачать у вас того, хто хороший у всьому.
 • Impress People Step 18.jpg 2 Слідуйте за своїми захопленнями. Не соромтеся себе. Будьте собою. І любіть те, що ви любите. Займайтеся і розвивайте вміння в те, що робить вас щасливим. Це відмінний спосіб виглядати впевнено, навіть якщо насправді це не так. Ваші однолітки будуть вражені.
 • Impress People Step 19.jpg 3 Будьте милі з усіма. Це може здатися поведінкою популярних хлопців, за що їх і люблять, але це не так. Якщо ви чи пліткуєте, зраджуєте і робите дрібні капості, люди будуть переживати про те, як ви вступите з ними, і ніхто не буде вражений. Замість цього, будьте милі з усіма (навіть з тими, хто не подобається іншим).
 • Impress People Step 20.jpg 4 Добре вчіться. Не ведіть себе так, ніби ви занадто крутий для школи. Якщо ви проводите весь час, приймаючи наркотики і забувши про роботу, всі (включаючи ваших однолітків) знають, що скоро ви будете стояти по той бік каси в Макдональдсі. Навіть якщо ви погано вчіться, хоча б спробуйте.
 • як вражати на вечірці
 • Impress People Step 21.jpg 1 Говорите з людьми. Самий базовий прийом – насправді говорити з людьми. Якщо ви будете сидіти в тіні, то нікому не зробите ласку.
 • Impress People Step 22.jpg 2 Підготуйте хорошу історію. У вас завжди повинна бути цікава історія на будь-яку тему, якщо тільки вона весела і цікава; розповідайте її, коли буде відповідна можливість. Затишшя у розмові або незручні моменти – слушний час для історії. Тільки не розповідайте історію про те, як ви образили когось.
 • Impress People Step 23.jpg 3 Покращуйте настрій. Замість того щоб постійно говорити про себе, цікавтеся тим, що роблять інші. Розпитайте їх. Це їх вразить, так як люди люблять говорити про себе на вечірках. Це особливо корисно, якщо він популярні, але скромні.
 • Impress People Step 24.jpg 4 Навчитеся фокусів. Ви завжди можете спробувати зробити пару трюків (YouTube допоможе вам навчитися цьому). Тим не менш, зараз, живучи у світі інтернету, багато знають, як робити ці трюки, так що вони не справить такого враження, як раніше.
 • Поради

  • Дотримуйтесь порад обережно. Помиліться – і все подумає, що ви дурник, який перестарався. Технічно це саме те, що ви робите, але так делікатно, щоб ніхто не здогадався про ваші справжні наміри.
  • Також якщо ви прийшли на вечірку з друзями (які добре вас знають), то вони можуть почати сумніватися у ваших мотиви і не захочуть більше дружити з вами. Просто до слова.

  Попередження

  • Не будьте негідником!
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?