Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути сильною після розставання

Рекламний блок

Кроки

 • Be Strong After a Breakup Step 1.jpg 1 Не шукайте зустрічі з вашим колишнім і не дзвоніть йому. Можливо, це зовсім не просто для вас. Однак якщо відбувся розрив відносин, то все це неспроста. Не дзвоніть йому / їй і не ведіть розмови, як ніби нічого не сталося. Крім того не намагайтеся змусити людину полюбити вас знову. Це не спрацює. Це буде тільки показувати вашу слабкість і залежність.
 • Be Strong After a Breakup Step 2.jpg 2 Вибачте і забудьте. Зберігайте спокій і розсудливість. Не показуйте свого колишнього, що ви страждаєте без нього. Цим ви тільки підлестите його самолюбству і підвищите його его.
 • Be Strong After a Breakup Step 3.jpg 3 Якщо ви хочете плакати, плачте. Протягом перших декількох тижнів, вам буде особливо важко, так як доведеться звикати до самотності. Тому плачте, це нормально. Випустіть емоції назовні! З часом ви втомитеся бути в такому стані і, усвідомивши, що це лише тимчасовий період вашого життя, який потрібно просто пережити, почнете повертатися до нормального життя. Слухайте сумні пісні про кохання. Ви будете почувати себе краще і ви побачите, що з часом ви подивіться на все іншими очима.
 • Be Strong After a Breakup Step 4.jpg 4 Мисліть позитивно. То, що він / вона розірвали з вами стосунки, зовсім не означає, що ви "нічого не варті ". Світло клином не зійшовся на цій людині. Є багато інших людей, які можуть полюбити вас і були б раді стати вашою другою половинкою, ставлячись до вас набагато краще, ніж ваш колишній. Посміхайтеся і смійтеся. Оточіть себе друзями, які можуть підтримати вас і подбати про вас. Якщо ви залишитеся в хорошому настрої, ваш колишній неодмінно помітить, що ви щасливі без нього і, можливо, навіть пошкодує про те, що ваші відносини вже закінчені.
 • Be Strong After a Breakup Step 5.jpg 5 Підніміть голову вище і рухайтеся вперед. Не дозволяйте спогадами про ваших відносинах тягнути вас тому, якими б ці спогади не були. Можливо, це було найпрекрасніше час у вашому житті, але, незважаючи на це, скажіть собі, що в майбутньому ви теж зможете бути щасливі. Не сумнівайтеся, дуже скоро ви обов'язково зустрінете людину, з яким ви будете по - справжньому щасливі. І хоча зараз, може здаватися, що втратили ви, насправді, це втрата вашого колишнього. Ви занадто гарні для нього. Скажіть собі це, повторіть не один раз. Скажіть собі, що вам потрібна людина, яка буде до вас ставитися. Просто будьте сильною і забудьте про свого колишнього.
 • Be Strong After a Breakup Step 6.jpg 6 Не намагайтеся налагодити відносини з вашим колишнім. Повірте, це ніколи не закінчиться. Ви будете сходитися і розходитися, рухаючись по замкненому колу до безкінечності. Навіщо себе так мучити, сьогодні ви безмірно щасливі, а завтра вбиті горем і плачете. Так ... це замкнене коло. Тому припиніть відносини раз і на завжди.
 • Be Strong After a Breakup Step 7.jpg 7 Зверніться за допомогою до одного. Коли ви розумієте, що ваш колишній грає вашими почуттями, знаючи, що ви все ще любите його, то це, безумовно, знак, що він / вона не для вас. Це - нормальні почуття, повірте, абсолютно нормальні. Не тримайте все в собі, поговоріть з близьким другом і поплачте, уткнувшись в його сильне плече. Поговоріть з людиною, при якому ви не соромтеся своїх почуттів. Повірте, вам обов'язково стане легше.
 • Be Strong After a Breakup Step 8.jpg 8 Пройдіться по магазинах, займайтеся спортом, спілкуйтеся з друзями. Ви зможете не тільки поліпшити свій емоційний стан, але й оновити свій гардероб, завдяки чому, будете виглядати ще більш привабливою. Крім того, цим ви підвищите свою самооцінку і станете більш впевненою в собі. Хороший зовнішній вигляд позитивно вплине на ваш внутрішній стан. Заняття фізичними вправами - це хороший спосіб виплеснути своє розчарування і біль. Спілкуючись з іншими людьми, ви зможете відволіктися від думок про вашому колишньому, підвищити свою самооцінку і рухатися вперед після великого розчарування. Коли ви спілкуєтеся з іншими людьми, ви зможете зловити себе на думці, що бути одному це не так вже й погано! Тепер у вас є купа часу на себе, на нові знайомства і улюблені захоплення. Кокетуйте і весело проводите час. Тепер ви маєте право робити це.
 • Be Strong After a Breakup Step 9.jpg 9 Якщо раптом ви відчуєте тугу по своєму колишньому, постарайтеся відвернути себе чимось або трохи подрімати, щоб освіжити свої думки.
 • Be Strong After a Breakup Step 10.jpg 10 Не шукайте спілкування з вашим колишнім. Цим ви просто дасте йому привід думати, що ви все ще любите його.
 • Be Strong After a Breakup Step 11.jpg 11 Через пару місяців ви можете знову закохатися, і повірте це - нормальні почуття. Ви ж не збираєтесь чекати вашого колишнього вічно! Прийдіть в себе, і нова любов не змусить себе довго чекати.
 • Be Strong After a Breakup Step 12.jpg 12 Вам зараз дуже важко, ваше серце розбите, але пройде час, і ви знову будете щасливі, і через кілька місяців, просто з посмішкою згадайте про вашому колишньому.
 • Поради

  • Не звинувачуйте себе за те, що ваші відносини закінчилися, просто постарайтеся погодитися з думкою, що це не ваш чоловік.
  • Складіть список пісень, які надихають вас. Слухайте пісні, які допомагають вам почувати себе впевненою і сильною! Коли раптом хвиля негативних почуттів і емоцій захльостує вас, послухайте свої улюблені пісні, і ви знову будете в хорошій формі.
  • Насолоджуйтесь життям. Рухайтеся вперед і прийміть себе такою, яка ви є. Безумовно, у вас була вагома причина поставити крапку у відносинах. Може бути, ваш друг (подруга) був алкоголіком або не шанобливо ставився до вас. Проводите час зі своїми близькими: вашою родиною та друзями. Повірте, вони заслуговують вашого часу набагато більше, ніж людина, який зробив вам боляче.
  • Не шкодуйте про прийняті вами рішення. Ідіть уперед, так буде краще.
  • Проводите час з друзями або більше спите. Це допоможе вам впоратися з ситуацією.
  • Незважаючи на внутрішню біль, намагайтеся посміхатися, навіть якщо вам зовсім не хочеться робити. Нікому не приносить радості спілкуватися з сумним і вбитим горем людиною.
  • Плачте! Плакати корисно для здоров'я. Стрес, гнів і печаль ви можете виплеснути зі сльозами. Після того як емоції і почуття вщухнуть, скажіть собі, що досить плакати, і що пора продовжувати жити. Зрозуміло, не тільки скажіть, але і зробіть.
  • Тепер саме час подумати про те, що вам подобається, а не про те, що подобалося вашому колишньому. Якщо ви любите анчоуси в піці, приготуйте її з ними. Можливо, ви не могли дозволити собі поспати у вихідні, скільки вам хочеться, так як ваш колишній був ранньою пташкою, в якої завжди були плани на ранок. Тепер ви можете спати, скільки вам хочеться. Носіть одяг, яка вам подобається, але, можливо, не подобалася вашому хлопцеві. Прикрасьте кімнату вашими улюбленими плакатами, які не подобалися вашому колишньому. Слухайте свою улюблену музику, яка, можливо, дратувала вашого колишнього хлопця. Цим ви відновите себе, як окрему особистість, і перестанете бути просто половинкою.
  • Проаналізуйте ситуацію і запишіть помилки, які ви зробили у ваших стосунках. Це буде гарною підмогою на майбутнє. Навряд чи вам захочеться повторювати ці помилки в нових відносинах. Життя - це вчитель, постарайтеся бути студентом-відмінником, і ніколи не забувайте уроки, яких ви навчилися.
  • Якщо ви хочете налагодити дружні стосунки з колишнім, це можливо, однак через роки. Зачекайте, поки ви й ваш колишній не знайдете нові відносини. Коли ви зможете порадіти за нові стосунки вашого колишнього, знайте, прийшов час подумати про відновлення дружніх відносин. Крім того, якщо ви змогли взяти верх над своїм гнівом, більше не звинувачуйте свого колишнього ні в чому, і не хочете відновити стосунки знову, ви вже готові стати друзями. Якщо ви сумуєте по обговоренню улюблених книг або спільним захопленням, то, швидше за все ваша дружба досить сильна, щоб пережити романтику і розрив відносин.
  • Всякий раз, коли вам хочеться повернути все назад, беріть блокнот і пишіть причини, чому вам не слід робити це. Це - відмінний спосіб рухатися вперед, а не топтатися на місці.

  Попередження

  • Приберіть речі, які нагадують про нього (неї). Якщо ви будете зберігати речі вашого колишнього, це тільки посилить проблему. Ви повинні позбутися від них як можна швидше. Викиньте їх, або складіть у коробку і приберіть її на горище або туди, де, вона не буде попадатися на очі. З очей геть, із серця геть.
  • Після розриву відносин: «Ми просто друзі»! Ні-ні і ще раз ні! Це перше, з чим вам слід погодитися після розлучення. Тільки так ви зможете рухатися далі. Зараз саме час для особистого відновлення і самоствердження, не сподівайтеся на примирення. Звичайно, завжди є ймовірність, що ви знову можете бути разом, але навіть якщо і так: зробіть паузу. Це має бути тривала перерва, може бути рік або два. Вкрай нерозсудливо відновлювати дружбу, в той час, коли ви все ще відчуваєте романтичні почуття до вашого колишнього. Згляньтеся себе і свої почуття. Говорити про відсутність почуттів, ви можете тоді, коли будете радіти за свого колишнього, якщо він зустріне свою нову любов.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?