Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути сильним

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Будьте психічно сильним

 • Be Strong Step 1.jpg 1 Пам'ятайте, що ви можете контролювати. Сила означає наявність влади та можливості впливати на власне життя, в той час як слабкість передбачає безсилля і безпорадність. Якими б не були ваші обставини, є те, що ви можете контролювати, і є те, що не можете. Суть в тому, щоб зосередитися на тому, що ви можете контролювати. Складіть список того, що вас турбує, а потім складіть список того, що ви можете зробити, щоб поліпшити кожну ситуацію. Прийміть пункти першого списку (є те, що є) і зосередьте свою енергію на другому списку.
  • Дослідження показали, що люди з високим Коефіцієнтом Негараздів (AQ), гнучкі люди, завжди знаходили аспект ситуації, який вони можуть контролювати, і навіть відчували себе відповідальними за вжиття заходів для виправлення ситуації, навіть якщо їх труднощі були викликані кимось іншим. Люди з низьким AQ, однак, ігнорували можливості вжити заходів і відмовлялися від відповідальності, вважаючи, що, оскільки вони не створювали цю ситуацію, і не вони повинні її виправляти.
 • Be Strong Step 2.jpg 2 Вибирайте своє ставлення. Іноді ми стикаємося з ситуаціями, в яких ми справді не можемо нічого змінити. Хоча ці важкі часи і, отже ви можете контролювати ситуацію, тому що незважаючи ні на що, ви можете контролювати своє ставлення до життя. Як висловився Віктор Франкл: “Ми, що жили в концтаборах, пам'ятаємо людей, які ходили по бараках, втішаючи інших, віддаючи свій останній шматок хліба. Їх, можливо, було не багато, але вони були достатнім доказом того, що у людини можна відібрати все, крім одного: останню з людських свобод – вибирати своє ставлення при тих або інших обставинах, обирати свій власний шлях". Незалежно від того, що відбувається, будьте позитивні.
  • Якщо хто-то робить ваше життя нещасним, не дозволяйте йому зруйнувати ваш дух. Продовжуйте пишатися собою, володіти надією, і пам'ятайте, що ставлення це те, чого ніхто у вас не відніме. "Ніхто не зможе змусити вас почувати себе неповноцінним без вашої на те згоди", як сказала Елеонора Рузвельт.
  • Намагайтеся не дозволяти кризи або труднощів в одній області вашого життя перекинутися на інші області вашого життя. Якщо ви зіткнулися з великими труднощами на роботі, наприклад, не ведіть себе раздражительно по відношенню до своєї другої половинки тільки тому, що він або вона намагається допомогти. Усуньте побічні ефекти труднощів, керуючи своїм ставленням. Гнучкі люди не перетворюють кожну невдачу в катастрофу, і не дозволяють негативних подій слідувати ефекту доміно за їх життя.
  • Якщо це допоможе, згадуйте і читайте молитву спокою: "Дай мені спокій прийняти те, що я не можу змінити, мужність змінити те, що можу, та мудрість, щоб відрізнити одне від іншого".
 • 3 Знову знайдіть інтерес до життя. Емоційно сильні люди розцінюють кожен день як подарунок. Вони намагаються скласти його таким чином, щоб скористатися подарунком у повній мірі. Згадайте, коли ви були дитиною і могли бути в захваті від простих чудес життя – грати з листям восени, малювати вигаданих тварин, є печеньки? Знайдіть цього внутрішнього дитини. Будьте цим внутрішнім дитиною. Від цього залежить ваше розумове та емоційне здоров'я.
 • Be Strong Step 3.jpg 4 Вірте в себе. Ви так багато зробили. Ви можете витримати ще один день. І якщо ви будете йти день за днем або навіть момент за моментом, ви переживете всі, через що вам довелося пройти. Це буде нелегко, та й ви не непереможні, так що робіть дитячі кроки. Коли вам буде здаватися, що ви близькі до поразки, закрийте очі і зробіть глибокий вдих. У своїх пошуках пам'ятайте про такі речі:
  • Не слухайте скептиків. Завжди будуть люди, які будуть сумніватися у вас з якихось причин. Ваша задача в тому, щоб не слухати їх і, в кінцевому рахунку, довести, що вони були неправі. Не дозволяйте їм відібрати у вас надію тільки тому, що вони втратили власну. Світ практично благає вас перетворювати його. Чого ж ви чекаєте?
  • Подумайте про часи свого успіху. Використовуйте це в якості мотивації на своєму шляху. Будь то завдання в класі, з яким ви успішно впоралися, той чоловік, з яким ви розмовляли, або народження вашої дитини, нехай воно живить ваше бажання бути більш сильним, більш пристосованою людиною. Подібне породжує подібне!
  • Пробуйте, пробуйте і спробуйте знову. Будуть часи, коли ви будете сумніватися в собі, тому що ви намагались, і у вас не вийшло. Але знаєте що? Це всього лише частина шляху, тільки одна глава книги. Замість того, щоб здаватися, тому що ви зазнали невдачі, і втрачати віру в себе, подивіться на все в довгостроковій перспективі, під більш широким кутом. Спробуйте знову. Знайте, що успіх побудований на сходах невдач.
 • Be Strong Step 4.jpg 5 Вибирайте свої битви з розумом. Є кожна дрібниця, яка дратує вас, – колега, задає питання, водій, який вас підрізав – необхідністю? Запитайте себе, чи мають ці речі значення і чому? Спробуйте обточити своє життя до кількох основних цінностей, які особливо важливі для вас, і не турбуйтесь ні про що іншому. Як одного разу сказала Сільвія Робінсон: "Деякі люди думають, що треба триматися, щоб бути сильним, – але іноді для цього потрібно відпустити".
 • Be Strong Step 5.jpg 6 Спілкуйтеся з людьми, які є найбільш значущими для вас. Проводите час з друзями та родиною, з тими, хто підтримує і позитивний. Якщо ніхто не доступний, заведіть нових друзів. А якщо друзів ніде не знайти, допомагайте іншим, хто потребує більше, ніж ви. Іноді, коли нам здається, що ми не можемо покращити нашу власну ситуацію, ми можемо знайти в собі сили поліпшити чужу, і ми можемо отримати кращу перспективу свого власного життя.
  • Немає жодних сумнівів – люди дуже товариські тварини. І дослідження, і наука вказують на соціальний добробут як на важливий чинник емоційного і фізичного здоров'я. Якщо вам здається, що у вас проблеми в соціальному житті, варто спробувати отримати якусь допомогу. Ось з чого почати:
   • Забудьте помилки – не дозволяйте їм бути вашим визначенням!
   • Оправьтесь від розставання
   • Подолайте сором'язливість
   • Ведіть себе як екстраверт
 • 7 Знайдіть баланс між роботою і грою, відпочинком і діяльністю. Звучить досить просто, чи не так? Це часто випускають з уваги саме тому, що це здається важким. Ми дуже багато працюємо і постійно метушимося, або розслабляємося більше, ніж варто було б, і ледарюємо як бегемоти, лінуємося, лежачи на берегах можливостей. Встановлення балансу між роботою і грою, відпочинком і діяльністю, дозволить вам цінувати будь-яку діяльність по достоїнству. Трава не буде здаватися зеленішою на іншій стороні, тому що ви не будете обмежені тільки одним пасовищем.
 • Be Strong Step 6.jpg 8 Будьте вдячні за те, що у вас є. Життя важке, але якщо ви добре придивіться, ви знайдете нескінченну кількість речей, за які можна бути вдячним. Навіть якщо те, що робило вас щасливим в минулому, вже пішло, все одно багато за що можна бути вдячним. Радість, яку ви витягаєте з світу навколо вас, це паливо, яке допоможе вам пробитися через найважчі часи, тому звертайте увагу на те, що у вас є, і насолоджуйтеся цим, незважаючи ні на що. Звичайно, у вас може не бути тієї нової сорочки, або що ви там хочете, але зате у вас є комп'ютер з інтернетом, ви маєте можливість читати. Деякі люди не вміють читати, у них немає комп'ютера, так і вони живуть не в будинку. Подумайте про це.
 • 9 Не сприймайте все надто серйозно. Чарлі Чаплін дещо розумів у комедії. Він хоробро сказав: "Життя-це трагедія, якщо дивитися крупним планом, але це комедія в цілому". Дуже легко поринути в наші власні невеликі трагедії, які змушують нас діяти і реагувати на мікрорівні. Але зробіть крок назад і поглянути на життя більш філософськи, більш пустотливо, більш романтично. Диво, безмежні можливості, абсурдність всього цього достатньо, щоб змусити вас сміятися над тим, як незвичайно вам пощастило.
  • Тому що, подивимося правді в очі, життя приносить більше задоволення, якщо не сприймати його занадто серйозно. І хоча забави і щастя це, звичайно, не все, чого складається наше життя, але все ж це важлива частина, чи не так?
 • Get Over an Embarassing Moment Step 7.jpg 10 Пам'ятайте, що ніщо не вічне. Якщо у вас період болю або горя, які ви не можете контролювати, відійдіть в сторону і дозвольте моменту статися. Якщо у вас тривалий період труднощів, нагадайте собі, що це теж пройде.
 • Частина 2 з 3: Будьте фізично сильним

 • 1 Харчуйтеся правильно. Одне з найбільших труднощів, з якими ми стикаємося при розвитку фізичної сили, це необхідність постачати в організм живильну, наповнює енергією їжу з дня у день. Всі ми там були: замовлення фаст-фуду, не виходячи з машини, так і манить нас, хоча ми і говорили собі, що сьогодні ввечері приготуємо брокколі і рибу. А що, якщо сказати собі, що наше життя дійсно залежить від цього? Змінили б ми тоді наші звички?
  • В першу чергу зосередьтеся на споживанні овочів і фруктів. Доповніть цю частину свого раціону пісним білком, таким як у птиці, рибі, молочних продуктах, горіхах і бобах.
  • Розрізняйте складні вуглеводи і прості вуглеводи, і віддавайте перевагу складним, які зазвичай повільніше засвоюються і більш багаті клітковиною.
  • Віддавайте більше переваги здоровим жирів, ніж нездоровим. Ненасичені жири, такі як оливкове масло і омега-3 жирні кислоти, знайдені в лососевих і в насінні льону, будуть дуже корисні вам у помірних кількостях. Уникайте шкідливих жирів, тобто насичених і транс-жирів.
  • Змішуйте. Додайте різноманітність у свій раціон. Ви хочете стати сильним, але і отримувати задоволення від їжі теж треба. Їжа це не тільки насичення. Насолода самою їжею підніме вам настрій і допоможе залишатися у формі.
 • 2 Вправляйтеся. Сила це не тільки тягання заліза. Це робота зі всім своїм тілом для спалювання жиру, нарощування м'язової маси і розвитку витривалості. Є величезна кількість вправ, які ви можете спробувати для тренування всього тіла, але головне, що тут потрібно запам'ятати, це постійність. Вправляйтеся, принаймні, 30 хвилин в день, навіть якщо ці 30 хвилин це 20 хвилин прогулянки з собакою і 10 хвилин розтяжок!
 • 3 Почніть займатися з вагою. Нарощування м'язів допоможе вам залишатися сильним, але досягнення цього це складна частина. Обидві частини виснажливі і нудні (жарт!), підйом ваги систематично руйнує, а потім відновлює м'язи, щоб зробити їх ще сильніше. Для більш повної сили, сфокусуйтеся на всьому тілі. Ви ж не хочете виглядати качком з тренажерного залу, який качає тільки біцепси і ніколи не опрацьовує ноги.
  • Наростити м'язи області грудей
  • Наростити м'язи ніг і стегон
  • Наростити м'язи рук і плечей
  • Наростіть внутрішні м'язи
 • 4 Висипайтеся. Щоб відновити м'язи, знизити стрес і залишатися емоційно збалансованим, людський організм потребує 8-10-годинному нічному сні. Ви не зможете побити всі силові рекорди з 4-годинним сном. І якщо одного разу вночі ви не зможете добре або достатньо довго поспати, будьте готові поспати навіть ще довше наступної ночі, оскільки ви створили дефіцит сну.
 • 5 Тримайтеся подалі від так званих вад, як сигарети, алкоголь та інші наркотики. Всі розуміють, що куріння, вживання наркотиків та зловживання алкоголем - це рецепт поганого здоров'я. І все ж ми якось виправдовуємо це перед собою, або просто зручно забуваємо про це, коли приходить час контролювати бажання. Щоб допомогти вам раціонально контролювати будь імпульси, ось деякі статистичні дані про алкоголь і нікотин:
  • Майже 4,5 мільйона курців помирають щороку. І курці вмирають в середньому на 13-14 років раніше некурців. Виходить, майже чверть свого життя ви просто викидаєте.
  • 49% вбивств, 52% зґвалтувань, 21% самогубств і 60% жорстокого поводження з дітьми та більше 50% ДТП з летальним результатом, принаймні, якось пов'язані з вживанням алкоголю.
 • Частина 3 з 3: Будьте сильні духовно

 • 1 Зв'яжіться з силою, яка найбільше вас. Чи ця сила однієї з авраамічних релігій (християнство, іудаїзм чи іслам), або просто силою всесвіту, знайте, що духовність це тільки ви і ваші переконання. Знайте, що вам не обов'язково вірити в Бога, щоб вірити в сильну духовну реальність. Досліджуйте свої переконання, а також переконання інших, і обоснуйтесь в структурі, в яку ви вірите.
 • 2 Завжди запитуйте і ніколи не припиняйте вчитися. Стати духовно "сильним" і духовно "активним" - це не обов'язково одне і те ж. Духовно активна людина може перейняти переконання або прийняти віру і на цьому зупинитися, ніколи не питаючи корисність віри або принципи. Духовно сильна людина ставить питання про священних текстах, ретельно вивчає поведінку і постійно шукає відповіді і в рамках, і за рамками своєї віри.
  • У духовно сильного християнина, наприклад, не виникає жодних проблем при розмові з атеїстом або дискусії про тонкощі біблійного православ'я. Він може розглядати досвід як можливість навчитися, як освіжаючий відступ від звичайного. Його віра, як правило, посилюється після такого зіткнення, а якщо не посилюється, то це сумнів спокійно і розважливо вивчено.
 • 3 Ніколи не зазіхайте на духовність іншої людини. Уявіть собі, що ваш сусід або зовсім незнайомий чоловік підійшов би до вас і сказав, що ваша віра абсолютно неправильна, і змушував би вас повірити в його духовний порядок – і все це без вашої згоди. Як би вам було? Швидше за все, не дуже приємно. Це те, що відчувають люди, коли їм проповідують або іншим чином намагаються навернути у свою віру. Збалансуйте свою власну віру з обов'язками перед звичайними людьми як можна більш ненав'язливим чином.
 • 4 Распознавайте благословення у вашому житті. Більшість релігій і духовних порядків вірять в ідею благословення, що є допомогою або схваленням від Бога або всесвіту. Що є благословенням у вашому житті?
  • Спробуйте виконувати це корисне вправу протягом одного тижня, щоб відточити своє сприйняття того, як багато благословень у вас є. Протягом семи днів поспіль, распознавайте благословення, які даються вам від:
   • Члена сім'ї
   • Сусіда
   • Друга
   • Колеги по роботі
   • Незнайомця
   • Дитини
   • Ворога
 • 5 Допомагайте поширювати любов, де б ви не були. Духовна сила, в кінцевому рахунку, є формою віри, в якій всесвіт-це таємниця, а любов між людьми не вимагає доказів. Будьте фактором змін і силою добра, поширюючи любов. Будь то простий жест забезпечення бездомних їжею, посмішка незнайомця або пожертвування свого добробуту для благополуччя когось іншого, поширення кохання робить нас трохи ближче до розуміння таємниці, яка пов'язує всіх нас разом.

 • Поради

  • Ви не можете перемагати в кожному бою, але ви можете жити, щоб продовжувати боротися. З плином років, теперішні битви, імовірно, здадуться не такими вже й важливими. Можливо, ви навіть озирнетеся і розсмієтеся. Просто живіть своєю мрією і не звертайте уваги на критику, але якщо ви повинні боротися – боріться!

  Попередження

  • Коли у нас важкі часи, ми більш уразливі, ніж зазвичай, і іноді може бути привабливим зробити те, про що ми б ніколи і не подумали. Ви можете відчути, що відчайдушно маєте потребу в втечі або підтвердження, але такі швидкі рішення тільки погіршать ситуацію. Не звертайтесь до алкоголю, наркотиків або інших форм порожнього, тимчасового задоволення. Якщо ви збираєтеся бігти, збігайте до того, що несе для вас смислове навантаження, наприклад, до музики, читання чи мистецтва.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?