Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути успішною бізнес-вумен

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Приготуйтеся до викликів сучасності по відношенню до жінки

 • Be a Successful Business Woman Step 01.jpg 1 Знайдіть інформацію про успішних жінок. У світі багато кар'єристок, які досягли успіху в бізнесі, так і в інших сферах життя. Пошук інформації про їх освіту і кар'єрному успіху допоможе вам надихнутися і знайти мотивацію. Якщо ви почитаєте історії з їхнього життя, ви зрозумієте, як виглядає дорога до успіху, та з якими перешкодами ви зустрінетеся на цьому шляху.
  • Інтернет є величезним ресурсом для пошуку історій з життя успішних бізнес-леді. На сайтах «Форбс» та Гарвардської бізнес-школи є цікаві і повчальні історії.
  • Можна почитати мемуари або біографії декількох знаменитих жінок, щоб вникнути в їх професійний досвід, як позитивний, так і негативний.
   • Шеріл Сендберг (Sheryl Sandberg). Прекрасний приклад бізнес-керівництва – це книга "Lean In: Women, Work and the Will to Lead" Шеріл Сендберг, член ради директорів компанії Фейсбук. У своїй книзі Шеріл піднімає такі проблеми, як нечисленність жінок на керівних посадах на підприємствах і в урядових структурах; зарплатна дискримінація по відношенню до працюючій жінці і складність балансу між кар'єрними амбіціями і сім'єю. Шеріл заохочує молодих жінок-випускниць «вірити в себе, не опускати руки, сісти за стіл переговорів, ризикувати і підтримувати один одного».
   • Анна Марі Слотер (Anne-Marie Slaughter). Анна Марі Слотер - професор Прінстонського університету. Вона стала відомою у 2012 році після написання статті в журналі «Атлантік» (The Atlantic) під назвою «Чому жінки не можуть отримати все.» ("Why Women Still can't Have It All)." Дана стаття – це щира оцінка її життя і труднощів, пов'язаних з балансом між посадою голови відділу політичного планування Держдепартаменту США під керівництвом Хіларі Клінтон і відповідальністю за своїх двох синів. У цій статті вона ратує за «зміни в соціальній політиці і відповідності кар'єрного зростання і вибору жінки». Проблема в тому, що майбутні мами нехтують своїм станом, щоб виконувати свою роботу.
   • Хіларі Клінтон (Hilary Clinton). Колишній Держсекретар США і кандидат у президенти на виборах 2006 року Хіларі Клінтон тривалий час боролася за права людини. Вона підкреслила важливість сім'ї та декретної відпустки. Саме вона надихала дівчат і жінок на кар'єру в галузі математики та науки. Вона пише так: "Нам потрібно дати жінці можливість брати участь в економічних процесах, що відбуваються в країні і суспільстві. Потрібно віддавати належне реальному стану справ».
 • Be a Successful Business Woman Step 02.jpg 2 Почитайте про жінок, які досягли успіху у вашій сфері діяльності. Не має значення, чим ви займаєтеся, – в кожній професії є успішні жінки, які підготували грунт для своїх послідовників. Знайомство з успішними жінками в конкретній сфері діяльності дасть вам розуміння того, як має виглядати шлях до успіху, і визначити практичні поради, які можуть допомогти вам досягти успіху.
  • Подивіться, які навчальні заклади відвідували ті жінки, які досягли успіху у вашій сфері діяльності. Зверніть увагу на те, закінчували вони інтернатуру, працювали вони за кордоном, де отримали своє перше місце роботи. Шукайте будь-яку інформацію, що стосується їх кар'єрного зростання.
  • Потрібно з'ясувати, що ці жінки робили правильно, і потім використовувати ці знання для розробки власного кар'єрного плану.
 • Be a Successful Business Woman Step 03.jpg 3 Врахуйте, що є сфери, де не так багато представників жіночої статі. Так склалося історично, що деякі жінки займалися наукою, інженерним мистецтвом, технічними науками, математикою і інформаційними технологіями. Жінка, яка починає свою діяльність в одній з цих сфер, може отримати перевагу і своїм прикладом заохотити інших жінок зайнятися цими видами діяльності, отримувати стипендії і гранти.
 • Treat BV (Bacterial Vaginosis) Step 12.jpg 4 Визначтеся, як ви будете врівноважувати роботу і сім'ю. Швидше за все, сама велика турбота для працюючої жінки, - це проблема розподілу часу між роботою і сім'єю. Як правило, жінки, які хочуть побудувати кар'єру і піднятися по кар'єрних сходах, знаходяться на піку дітородного віку.
  • Дослідження показали, що більшість жінок звільняється з-за службових конфліктів, ворожої атмосфери на роботі і зневаги до материнства.
  • Кращий спосіб встановити баланс між роботою і сім'єю, - найнятися в компанію, яка проводить політику, дружню по відношенню до батьків. Це може бути оплачувану декретну відпустку, грошова допомога по догляду за дитиною, гнучкий графік роботи, медична страховка для всієї родини і відпустку на час вагітності та пологів.
 • Go On a Great Date at the Movies (for Girls) Step 05.jpg 5 Боріться з зарплатної дискримінацією. Незважаючи на фантастичний прогрес щодо кількості працюючих жінок і кількості тих, хто зумів зайняти керівні посади, вам ще доведеться багато чого подолати. Це стосується і зарплатної дискримінації. Гіркою правдою є той факт, що жінки заробляють набагато менше чоловіків за однаковий обсяг роботи. Безсумнівно, такі фактори, як освіта або бажання завести дитину можуть впливати на рівень зарплати, але головною проблемою залишається те, що жінки постійно недооцінюють себе і не здатні вести переговори з роботодавцями з приводу підвищення заробітної плати. Для того, щоб боротися з зарплатної дискримінацією, потрібно:
  • Проробіть дослідження. Знайдіть імена людей (жінок і чоловіків), які займають однакові посади і мають однакові кваліфікації. Порівняйте рівень їх заробітку.
  • Навчіться вести переговори. Як тільки ви будете знати собі ціну, потрібно попрацювати над тим, як вигідно представити свою кваліфікацію, уміння й досягнення. Не можна применшувати свої заслуги. Не можна відразу ж пропонувати свою суму зарплати, але можна запропонувати діапазон заробітку, якщо вас турбує ця проблема.
  • Ніколи не відповідайте ствердно на щойно надійшло пропозицію. Подумайте про це, як про початковій ставці, і продовжуйте переговори, якщо ви відчуваєте, що вас недооцінюють.
  • Потрібно усвідомити, що ви маєте право просити про підвищення. Якщо ви працюєте там, де ваші досягнення недооцінюють, або ви виявили, що колезі платять більше за ту ж роботу, не бійтеся просити про підвищення. Переконайтеся, що ви переконливо подали свої доводи. Проробіть пошукову роботу і пошукайте діапазон оплати для однакових посад. Будьте готові говорити про свій позитивний внесок у роботу компанії. Не забудьте вказати на конкретні випадки вами рішення проблемних завдань. Підкресліть позитивний досвід спілкування з іншими членами вашої команди.
 • Be a Successful Business Woman Step 06.jpg 6 Будьте впевнені в собі. Впевненість у собі і своїх можливостях дуже важлива для того, щоб стати успішною бізнес-вумен. Люди будуть оцінювати вас так, як ви піднесли себе. Якщо ви випромінюєте впевненість, люди подумають, що ви впевнений у собі людина.
  • Сумнів у своїх силах є природним почуттям, але не дозволяйте йому переповнювати ваш розум. Пам'ятайте, що ви на своєму місці, тому що робите успіхи на роботі.
  • Висловлюйте свою впевненість за допомогою мови жестів. Можна, наприклад, стати рівно і підняти голову. Вітайте людей твердим рукостисканням і посмішкою. Найголовніше – встановити візуальний контакт зі своїм співрозмовником. Постарайтеся не відвертатися від нього і затримувати погляд, оскільки це є ознакою впевненості в собі. Якщо ви повинні звернутися до аудиторії, спробуйте встановити візуальний контакт (1-2 секунди) з кожним присутнім.
  • Якщо у вас був поганий день, і ваша впевненість похитнулася, постарайтеся переконати себе, використовуючи позитивні афірмації. Це може звучати нерозумно, але якщо ви стоїте перед дзеркалом і повторюєте щось на кшталт «Я досягаю успіху в тому, що роблю» або «Я націлена на максимальний результат», це може допомогти вам знову знайти упевненість і рішучість.
 • Be a Successful Business Woman Step 07.jpg 7 Будьте наполегливі. Один з найбільш стійких стереотипів про жінок в бізнесі свідчить про те, що вони слабкі і емоційні. Кращий спосіб боротися з такими стереотипами – спростовувати їх на своєму прикладі. Для того, щоб заслужити повагу і репутацію грізною бізнес-вумен, дуже важливо бути наполегливими.
  • Можна виражати впевненість у собі за допомогою мови і дій. Впевнено приймайте рішення і не критикуйте себе. Гідно висловлюйте свої думки. Якщо ви ведете себе щиро і впевнено, у інших не буде причини сумніватися у вашому виборі.
  • Стикаючись з критикою, постарайтеся бути максимально зібраними і раціональними. Подумайте про те, що було сказано, і вирішите, чи можете ви конструктивно сприймати критику або ви просто уникаєте її. Якими б не були ваші дії, не дозволяйте критиці похитнути вашу впевненість у своїх здібностях.
 • Influence People Step 09.jpg 8 Сприймайте критику належним чином. Здатність сприймати критику і розвиватися дуже важлива для успіху. Існує велика різниця між конструктивною та деструктивною критикою. Треба вміти розпізнати і правильно зреагувати на будь-яку з них.
  • Деструктивна критика – це коментар і звинувачення, направлене на уязвление вашої самооцінки. Вона не ставить за мету допомогти вам або показати, що ви зробили не так, і допомогти виправити помилки. Приклад деструктивної критики: уявіть, що ваш колега каже: «Як ви можете бути такими дурними? або «Про що ви думали?» Кращий спосіб впоратися з цим видом критики – просто ігнорувати її.
  • Конструктивна критика зазвичай має за собою добрі наміри. Вона створена з метою допомогти вам вдосконалюватися, і може розглядатися в позитивному ключі. Приклад конструктивної критики: «Спасибі вам за доповідь. Ваша спроба була непоганою, але, по-моєму, потрібно додати статистики, щоб підкреслити отримані результати». Кращий спосіб впоратися з такою критикою – подякувати людини за його думки і використовувати його коментарі для поліпшення якості роботи в майбутньому.
 • Метод 2 з 2: Кроки до успіху

 • Elevate Your Self Esteem Step 02.jpg 1 Знайдіть своє покликання у житті і слідуйте за ним. Для того, щоб досягти успіху, потрібно любити свою справу. Подумайте над цим. Набагато легше мотивувати себе на важку роботу, якщо вас переповнює енергія і ентузіазм під час заняття улюбленою справою.
  • Шлях до успіху дуже довгий; на цьому шляху є як підйоми, так і спади. Заняття улюбленою справою підтримає вас в скрутну хвилину і зробить ваші успіхи більш яскравими.
  • Якщо ви не впевнені, в чому саме ваша пристрасть, сплануйте візит до бізнес-консультанта або хорошого психолога. Ці люди допоможуть вам визначити ваші сильні і слабкі сторони і життєві цілі.
  • Пам'ятайте, що з відчуттям свого призначення народжується не кожен. Можливо, буде потрібно час, щоб визначити вашу місію. Якщо ви наполегливо працюєте і віддані роботі, незабаром ви будете робити її з ентузіазмом.
 • Tell if a Guy Likes You More Than a Friend Step 12.jpg 2 Будьте організованими. Успіх – це результат довгострокового планування і щоденного праці. Правильна організація робочого часу допоможе вам контролювати і розподіляти його, і виконувати завдання, які потрібні для досягнення ваших цілей.
  • Сконцентруйтеся на самому головному. Нагадайте собі про довгострокових цілях. У разі необхідності, переглядайте їх.
  • Навчіться розставляти пріоритети. Для того, що досягти кінцевої мети, поставте собі цілі на кожен день.
  • Завершуйте перше завдання до того, як почати роботу над другим. Робота над кількома проектами – переоцінений варіант. Віддавайте всі свої сили завданням, на виконання якого ви націлені. Не має значення, чи відповідаєте ви на листи або працюєте з документами. Концентрація на одному завданні знижує ризик помилки або упущення важливої справи.
 • Be a Successful Business Woman Step 11.jpg 3 Мережу контактів. Мережа контактів може зіграти значну роль у вашій кар'єрі. Під цим терміном мається на увазі налагодження контактів та підтримка тривалих взаємовигідних відносин з іншими професіоналами. Це допоможе вам відкрити для себе кар'єрні перспективи, отримати інформацію про нові розробки у вашій сфері або вирішити робочу проблему.
  • Встановлення контактів тісно пов'язане з комунікацією: телефонними дзвінками, проведенням ділового інтерв'ю, написанням листів або спілкуванням на інформаційних сайтах.
  • Як тільки ви знайшли контакт з людиною, дуже важливо постаратися розвинути з ним відносини, підтримувати їх і допомагати. Важливо відгукуватися на будь-які прохання про допомогу. Ніколи не знаєш, як ці люди можуть допомогти вам у майбутньому!
  • Один з найкращих способів успішно встановлювати контакти - проводити інформаційні інтерв'ю. Ви зможете зустрітися зі старшим колегою або професіоналом у неформальній обстановці за чашкою кави або обідом і поставити йому питання, отримати цінну інформацію і створити ділові відносини. Як тільки зустріч закінчилася, подякуйте людини за витрачений час, попросіть візитку і спробуйте підтримувати ці стосунки.
  • Пам'ятайте: не має значення, наскільки наполегливо ви працюєте: якщо ви не бачите можливостей, ви не зможете нічого зробити. Ваша мережа контактів повинна працювати на вас і вашу кар'єру як зараз, так і через кілька років.
 • Get Over a Relationship in Less Than a Week Step 05.jpg 4 Будьте креативними. Креативність – це слово, яке часто вживається в діловому середовищі. Роботодавці чекають від вас креативного мислення та творчих рішень у відповідь на перепони, з якими вони зіштовхуються на роботі. Але що насправді означає вислів «бути креативним?» Це насамперед цілісне мислення, яке вимагає уяви та інтуїції (за це відповідає права півкуля мозку). До цього додається і логіка, стратегічне мислення та вміння критично мислити (за це відповідає ліва півкуля). Креативність пов'язана з інноваційними та ефективними методами вирішення проблем і унікальним сприйняттям навколишнього світу.
  • Якщо ви зіткнулися з проблемою по роботі, візьміть чистий аркуш паперу, подумайте про можливі способи вирішення проблеми і запишіть те, що прийде в голову. Постарайтеся викинути з голови кайдани реальності і практичності. Дозвольте собі вільно розмірковувати і будувати асоціативний ряд, що ви не здатні побачити в повсякденному житті. Креативне мислення вимагає нестандартних суджень.
  • Нестандартно підійдіть до виконання своїх обов'язків. Використовуйте зображення і кольору при написанні доповіді. Використовуйте іграшки або бутафорію для стимулювання креативного мислення. Потрібно порвати зі звичним підходом, щоб мислити креативно.
 • Influence People Step 10.jpg 5 Отримаєте хорошу освіту. Диплом престижного університету може стати перепусткою в бажану сферу діяльності. Повна вища освіта – це показник того, що ви вмієте працювати, і віддані улюбленій справі; вмієте застосовувати інформацію, ідеї та теорії для вирішення різних завдань і досягнення цілей.
  • Відвідування гарного навчального закладу не тільки дозволить вам оволодіти знаннями і вміннями, необхідними для обраної професії, але і дасть можливість зайняти кращі посади на ринку праці. На деякі престижні посади можуть претендувати виключно випускники навчальних закладів вищого рівня.
  • Відвідання престижного навчального закладу дасть вам прекрасну можливість встановити контакти та поспілкуватися з найяскравішими представниками вашої професії.
 • Be a Successful Business Woman Step 14.jpg 6 Охоче вчіться. Не бійтеся визнати, що ви не все знаєте. Дуже важливо знати свої слабкі сторони і постійно шукати можливості заповнити ці прогалини. Навіть якщо ви впевнені у своїх силах, потрібно завжди намагатися піднятися на сходинку вище.
  • Вчіться у людей, які вас оточують. Читайте книги для отримання нових знань. Відвідуйте семінари, щоб навчитися приймати рішення і покращити комунікативні навички.
  • Знайдіть собі наставника. Як правило, наставник – це людина, у якого більше досвіду, ніж вас. Він експерт у своєму виді діяльності та завжди може допомогти порадою. Мудрий наставник може допомогти вам на шляху до кар'єрного успіху.
 • End a Controlling or Manipulative Relationship Step 16.jpg 7 Вчіться багато працювати. Не має значення, які шанси зустрінуться на вашому шляху, який у вас досвід роботи і наскільки гідно ви освічені. Ключ до успіху – це наполеглива робота. Жодна людина не досягне успіху в своїй справі, якщо він не витратить на досягнення мети багато часу і не пожертвує чимось, щоб досягти своїх цілей. Якщо для вас це важко, нагадайте собі, що гідний результат коштує витрачених зусиль.
  • Тримайтеся подалі від того, що заважає зосередитися на роботі. Дуже складно повністю весь час концентруватися на роботі, але якщо ви хочете досягти вершини, дуже важливо мінімізувати джерела відволікання уваги. Необхідно час від часу приділяти собі увагу, але метою при цьому залишається зібраність на робочому місці.
  • Оточіть себе енергійними і успішними людьми. Якщо ви оточені людьми з подібним стилем мислення, вам доведеться відповідати високим стандартам і працювати ще більше, щоб виділитися з натовпу.
 • Be a Successful Business Woman Step 16.jpg 8 Будьте наполегливі. Щоб досягти успіху, потрібно бути наполегливим. Треба вдарити обличчям в бруд, повернутися до початку і зробити ще одну спробу.Успіх не приходить легко – від вас потрібна рішучість і послідовність.
  • Не бійтеся поразки. Поразка може зіграти значну роль у вашому успіху - воно навчить вас вчитися на помилках.
  • Якщо ви впали духом, нагадайте собі про ваших справжніх досягнення. Не забувайте, що ви далеко зайшли. Пам'ятайте про те, що ваше грандіозне досягнення зовсім близько!
 • Be a Successful Business Woman Step 17.jpg 9 Будьте хоробрими. Якщо ви успішна бізнес-вумен, це означає, що ви постійно виштовхуєте себе за межі своєї «зони комфорту», ризикуєте і безстрашно продовжуєте шлях до своєї мети. Кожне досягнення зробить вас більш впевненими в собі і підтримає ваше прагнення отримати більше. Навіть якщо щось іде не за планом, пам'ятайте, що це не кінець світу і наступного разу ви впораєтеся краще. Будьте сильними, впевненими і хоробрими, і скоро ви зможете потиснути плоди своїх праць.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?