Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути унікальним

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Відповідний образ думок

 • Be Unique Step 1.jpeg 1 Знайте – ви вже унікальні. Справа в тому, що всі люди досить схожі один на одного. Дуже мало з нас дійсно випадає із норми. Ми всі їмо, какаем, переживаємо схожі почуття. Однак, як індивідууми ми всі унікальні. В світі немає двох однакових людей, тому що кожен з нас – комбінація досвіду, особистості і погляду на світ, якої ні у кого раніше не було і ніколи більше не буде. Якщо ви хочете бути унікальним, вітаємо – ви вже таким є.
  • Серйозно. Навіть близнюки отримують різний життєвий досвід. Але навіть якщо б він був один і той же, все одно він би був пропущений і інтерпретований по-різному в їх головах, і це – єдине місце, де існує реальність. Ніхто не проживав ваше життя. І ніхто ніколи не проживе. Ось чому так важливо самому проживати своє життя і бути самим собою – тому що «ви» це і є унікальність. Це поняття ми і будемо вивчати.
 • Be Unique Step 2 Version 2.jpg 2 Не намагайтеся бути «нормальним» або «модним». Це закладено в людській природі – триматися натовпу. Чули про експеримент Аша (конформізм в групах)? Вони садили одного нещасного хлопця в кімнату, де всі решта були в змові. Потім, групі показувалися дві лінії: одна розмірів з палець, інша – з лінійку. Всіх питали, яка лінія довша. Ті, хто був у змові, говорили: «Та, що розміром з палець, це ж очевидно!». Що казав той, хто був не в курсі? Він погоджувався. Він знав, що це неправильно, але все одно погоджувався. Це людська природа. [1]
  • Це був довгий спосіб сказати вам, що ваше прагнення бути як усі – це нормально. Ми так запрограмовані. Коли ви все – ви в безпеці. Це як йти у популярний ресторан – значить, він непоганий, вірно? Що ж, може й так, може й ні, але безумовно – таким способом приймати рішення набагато простіше. Словом, непогано йти разом з групою, але переконайтеся, що це наймудріше рішення.
 • Be Unique Step 3 Version 2.jpg 3 Не намагайтеся бути «ненормальним». Гонитва за будь-якими ярликами безплідна. Це егоїстичне прагнення бути іншим, а значить бути краще. На Землі мільярд людей, прагнучих до того ж. Замість того, щоб укладати свою долю в рамки як хіпстери (те, що починалося як протест проти всього популярного, повільно стало популярною нормою), просто наведіть на себе самого. Щоб це не було, воно гарне і чесне.
  • Вам буде простіше не гнатися за ярликами, коли ви розумієте, що їх не існує. Короткої поїздки в іншу країну буде достатньо, щоб довести це – вистачить перший трьох секунд після літака. Відвідайте іншу культуру, значно відмінну від вашої, і подивіться, що є нормою для них. Або просто уявіть це у себе в голові прямо зараз. Ви можете легко придумати такі розбіжності, уявивши, що у вашій культурі вважається «ненормальним», і прийнято вважати нормою у них.
 • Be Unique Step 4.jpeg 4 Будьте впевнені в собі. Увага: вся ця стаття про те, як приймати свої власні рішення і бути впевненим, що ці рішення саме ваші. Для цього потрібно бути впевненим у собі. Це перший пункт. Якщо ви міняєте кожен свій крок, орієнтуючись на думку оточуючих, і шукаєте в людях або предмети навколо щось, що вказало б вам напрямок – ви не ви. Єдина унікальна в світі річ – ви самі, так що займіться цим.
  • Говорити комусь стати більш впевненим у собі – все одно, що просити розчинитися в повітрі по клацанню. Це завдання, яке потребує неймовірної рішучості і часу. Після прочитання статті на wikiHow (якщо це те, з чого варто почати), задайте питання декільком друзям, як їм вдалося стати більш впевненим у собі. Ви здивуєтеся, як багато людей працює над цим.
 • Be Unique Step 5.jpeg 5 Будьте незалежні. Це важко – як люди (особливо в сучасному суспільстві), ми природно произрастаем групами. Але в тій мірі, в якій це можливо, подивіться, без чого ви зможете прожити. Для початку це значить ніяких звичок-залежностей. Вони просто забирають у вас контроль над своїми прагненнями і над своїми емоціями. Дякую, не варто.
  • Прості кроки: викинути всі модні журнали, не робити що-то просто тому, що так роблять ваші друзі, знайти свою власну точку зору на гарячі теми замість того, щоб покладатися на новини або чекати, поки за вас вашу думку сформує найближче оточення. Як би то не було, ви можете піти набагато далі, роблячи свою власну одяг або готуючи свою власну їжу, але вам потрібно визначитися самостійно.
 • Be Unique Step 6 Version 2.jpg 6 Визначте, що означає «бути унікальним» саме для вас. Це абстрактне поняття, що має багато осіб. Витратьте 10 хвилин на те, щоб посидіти і подумати, що це насправді означає для вас. Ви хочете одягатися не як усі? Ви хочете уникати політичних ідеалів вашої культури? Ви хочете мати таку динамічну особистість, щоб ніхто толком не міг зрозуміти, як вас розкусити?
  • Подумайте про питання «для чого/чому?». Якщо ви хочете бути унікальним, тому що хтось сказав, це не найкращий початок. Це потрібно саме вам. Що змусило вас почути? Чому ви відчуваєте, що ви неуникальны? Відповівши на це запитання на початку, ви знайдете більш швидкий і ефективний шлях.
 • Частина 2 з 3: Пізнаємо себе

 • Be Unique Step 7.jpeg 1 Знайдіть свої переваги. Відмінно, це стаття про те, як бути собою, так що ми повинні зрозуміти, що ви за людина. А ви знаєте? Сподіваємося, тому що крім вас ніхто не знає. Які ваші переваги у всіх сферах? У дружбі? У відносинах? У праці? В людській культурі?
  • Коли ви напишіть список з 10 таких речей, ось «цим вам і потрібно буде слідувати. Це не ярлики і не лейбли – це просто хороші якості, які важливі для вас. Будь то чесність, справедливість або джинси хорошої якості – про що-небудь це так говорить. Воно направляє вас в сторону вашої унікальності.
 • Be Unique Step 8.jpeg 2 Боріться зі своєю невпевненістю. Інший неприємний аспект людського існування – в певний момент у дитинстві ми усвідомлюємо, що є інші, і вони нас оцінюють. Хтось сміється над вашою папкою з картинкою поні, і вона відправляється у відро для сміття. Це неприємно і зовсім не потрібно, але неминуче. Ми починаємо відчувати сумніви в собі, і вони беруть верх. Ми починаємо боятися людей і їх слів. Подумайте, як безглуздо це звучить!
  • Наші сумніви примушують нас грати в гру. Замість того, щоб запитати того хлопчика або дівчинку, подобаємося ми їй, ми починаємо натякати, дражнити і танцювати навколо теми, доводячи себе до божевілля. Ми боїмося того, що вони можуть сказати. Якщо ми запитаємо: «Ей, я тобі подобаюся?», все було б простіше і, ми, ймовірно, були б щасливішими – але більшість з нас не можуть вчинити так, тому що бояться. Боротьба з цією схильністю – говорити те, що ви хочете сказати, мати на увазі те, що говорите, робити те, що ви хочете робити.
  • Наступного разу, коли вам захочеться не зробити що-то з-за чиєїсь присутності, зробіть це (за наявності причини, зрозуміло, не потрібно вирушати в найближче кафе і стрибати там голим, ніби навколо немає нікого). Якщо хтось пригнічує вас, запитайте себе – чому? Ваша дійсна причина, раціональна? Чи це просто невпевненість у собі не дає вам бути самим собою?
 • Be Unique Step 9.jpg 3 Визначте свої цілі. Після того як визначилися з головними цінностями, настав час визначити цілі. Ким ви хочете бути? Що ви хочете проживати кожен свій день? Тепер, як ви можете поєднати ці речі?
  • Вам може здатися перебільшенням. Може бути, ви думаєте: «Як моя кар'єра пов'язана з цим?». Ще раз: ви хочете поставити собі мету. Це не хто інший у всесвіті, хто виглядає як ви, діє як ви, хоче бути професійним декоратором тістечок в Австралії і жити як можна цікавіше.
  • Знати свої цілі – перший крок на шляху до їх досягнення. Це перший крок до того, щоб поставити собі напрямок. Коли ви знаєте свої цілі, ви можете слідувати за собою. Ось, що робить вас унікальним. Це не відображення когось іншого, це саме ви, ваше ядро особистості. Ваші справжні бажання прямо протилежні тим, які вам нав'язує суспільство.
 • Be Unique Step 10.jpeg 4 Спостерігайте за своїми власними емоціями. Ключове слово: «своїми власними». Ну, добре, два слова. Намагайтеся не піддаватися емоціям інших людей; якщо ви будете проводити багато часу в думках про те, що відчувають і думають інші, ви можете піти дуже далеко від своїх власних переживань. Більшість емоцій заразливі – що ви насправді відчуваєте?
  • Іноді, перебуваючи в колі певних людей, ми стаємо кимось іншим. Іноді це добре, а іноді погано. У якомусь сенсі, у вашій голові повинен виникнути червоний прапор, выкрикивающий: «Це ненормально». Таке з вами відбувається? Що навколишні умови роблять з вами такого, що ви виявляєте себе абсолютно відключеним від своїх власних емоцій? Відзначте це. Коли зауважите, зможете вирішити, що з цим робити.
 • Be Unique Step 11.jpeg 5 Знайте свою думку, залишаючись при цьому відкритим до пропозицій. Не кажіть чого-то просто для того, щоб сказати. Замість цього, скористайтесь хвилинкою після початку розмови, щоб зрозуміти, що висловлюється у вас, а вже потім говоріть. Намагайтеся слухати, що говорять інші, без того, щоб відразу втягуватися, але і без передчасного відхилення ідеї. Запеклі дебати можуть бути веселими, можуть стимулювати вас, а також, розповісти багато про ваші достоїнства і цінності особистості.
  • Може бути дуже привабливим попліткувати або поскаржитися, щоб зблизитися з іншими. Якщо є щось, у чому ми всі хороші, так це як раз ці дві справи. Подумайте про негативну сторону. Ви насправді відчуваєте? Або ця людина спеціально представляє все в такому світлі, щоб ви захотіли погодитися? Прийміть до уваги його думку, але оцініть його з усіх сторін. Деякі люди можуть бути дуже п'янкими – вони праві, або просто зачаровують? Побудьте наодинці з самим собою і зважте свою початкову точку зору. Якщо хочете її змінити – відмінно! Це означає, що ви відкриті до нового досвіду. Просто розумійте, чому саме ви вирішили її змінити!
 • Be Unique Step 12.jpeg 6 Майте силу мислити незалежно. Не піддавайтеся тиску, будь то ваші батьки, друзі чи вчителі. Ставтеся до всього скептично і дослідіть ідеї для себе самого. Дотримуйтеся наукового погляду на навколишню дійсність – ставте під питання абсолютно все. Це може бути ваша релігія, погляд на демократію або почуття по відношенню до брюссельській капусті (бути може, насправді ви її любите), думайте про це. Що ви отримали, а що спочатку задумували?
  • Це питання може ввести в оману. Ви можете виявити, що не згодні з релігією ваших батьків, ідеалами вашої країни і з музичними смаками друзів. Врахуйте, це спочатку ви можете випробувати потрясіння, коли зіткнетеся з чим-то, що було закладено вам в мозок (уявіть себе персонажем фільму «Початок»). Але це кине вам виклик і призведе розвитку.
 • Частина 3 з 3: Втілюємо в дію

 • Be Unique Step 13.jpg 1 Перестаньте грати в ігри. Ми говорили про боротьбу з невпевненістю, і як вона призводить до ігор. Ці ігри потрібно зупинити. Вони – прямий наслідок того, що люди говорять вам, як себе вести, або вселяють певні страхи і тривоги, які утримують вас від реального бажаного дії. Замість цього візьміть той список достоїнств, який у вас є, і кілька заглибтеся. Як би ви могли себе вести, якщо б втілили всі ваші переваги в дії?
  • Під іграми, якщо ви ще не зрозуміли, ми маємо на увазі говорити або робити одне, а мати на увазі зовсім інше. Коли ви говорите «Господи, я така жирна! Не можу повірити», насправді ви маєте на увазі «Я відчуваю себе товстою. Будь ласка, скажіть мені, що це не так». Деякі з цих ігор просять уваги, інші – маніпулюють, треті просто шукають інформацію, але в будь-якому випадку, вони не є ви. А значить, їм немає місця у вашій унікальності.
 • Be Unique Step 14.jpeg 2 Одягайтеся для себе. Уникайте одягатися на прохання когось іншого. Якщо ви будете слідувати модним трендам, які вам насправді не подобаються, створити зв'язок буде важче, тому що ви будете одягнені в фальшиву шкаралупу. Замість цього одевась так, як підходить вашої особистості і смакам. Навіщо робити щось крім цього?
  • Звичайно, в певному сенсі, покупки в магазинах також означають підтримку тенденцій. Воно не лежало на полиці, якщо б люди не були впевнені, що вона продасться. Але сьогодні так багато варіантів, ви можете зібрати свій стиль своїми руками. Не потрібно бути хіпстером, не потрібно бути еклектиком, просто любіть те, що ви носите, бо це і є ви.
  • Купуйте речі, які вам подобаються, добре виглядають і, головне, які вам потрібні. Якщо ви хочете бути унікальним, уникайте покупки одягу тільки з-за брендів. Ви будете виглядати як все довкола, і ваша одяг не буде відображати вашого особистого стилю, і не скаже іншим, хто ви є.
 • Be Unique Step 15.jpeg 3 Вмійте постояти за себе. Коли прийде час висловлювати свою думку (це часто приходить несподівано), відстоюючи свої позиції, ви повинні робити це таким чином, щоб повністю відображати вашу індивідуальність. Як ви зможете бути унікальним, якщо не можете ні за що постояти? Як витончено висловилася Кеті Перрі: «Я ні за що не стояла, і впала за все».
  • Якщо хтось сперечається з вашою думкою, не потрібно автоматично здаватися. Запитайте про причини незгоди – вони розумні? Якщо так, то подумайте про це. Можливо, що вони і мають рацію. Стояти на своїх позиціях не означає забути про широту поглядів. Затвердите себе і проаналізуйте ситуацію. Може бути, дійсно існує кращий шлях.
 • Be Unique Step 16.jpeg 4 Нехай ненависники ненавидять. Повинні ж бути ненависники. Завжди повинні бути ненависники. І це приголомшливо! Якщо у вас є ненависники, значить, ви щось робите. Ви там займаєтеся ніж-то, що інші не схвалюють. Фантастика! Набагато краще робити щось і мати ненависників, ніж не робити нічого взагалі. І знаєте, що? Ви і оком не моргнете. Нехай вони чіпляються за свої негативні емоції. З вами вони нічого не зможуть зробити.
  • Як говорив Елберт Хаббард, «Нічого не робити. Нічого не говорити. Бути ніким». [2] Якщо вас судять, значить, ви на радарах. Якщо ви мета, значить, ви не втрачені в безвісності. Це означає, що ви ведете свою лінію, а не смешиваетесь з іншими. Фантастично.
 • Be Unique Step 17.jpeg 5 Пробуйте нове. Так само, як ви повинні бути відкриті новим думкам, ви повинні бути відкриті новим заняттям. Як діти, ми часто застреваем у світі, який пропонують нам наші батьки. Виростаючи, ми повинні досліджувати самостійно, що нам подобається, а що ні. Неможливо скласти думку про речі, про які ви й гадки не маєте – і що ж, не буде думок, не буде переваг? Це вже точно неуникально.
  • Пробуйте робити що-небудь нове щотижня. Шлях це буде похід в караоке, проба нового палестинського ресторану, або книга, яку ви зазвичай ні за що не стали б читати. Ви виявите речі, які вам подобаються, і ваша особистість буде розвиватися.
 • Be Unique Step 18.jpg 6 Просвіщати себе. Разом із пробами нових занять, досліджуйте нові речі! Навколо цілий світ, про який ви і поняття не маєте багато про що, насправді). Виберіть книгу, на яку ви б і не глянули. Проведіть годину на wikiHow, вибираючи випадкові назви. Розширюйте свої горизонти, уявляючи собі речі, про які ви навіть не підозрювали, що вони можуть доставляти вам задоволення.
  • Інтернет – абсолютно фантастичний ресурс. І в ньому так багато всього, з чого можна почати вивчення. Прості речі на кшталт «Цей день в історії» або Академія Хана забезпечать вам захоплюючий старт, який не вимагає від вас ніяких зусиль. Чим більше ви знаєте, тим більш унікальним стаєте.
 • Be Unique Step 19.jpg 7 Орієнтуйтеся на себе. До цього ми говорили про те, що ненависники з'являються тоді, коли ми починаємо по-справжньому діяти. Потім ми говорили про те, як ненависники не мають на нас впливати – тепер ми взагалі говоримо про те, як їх прилягти. Не цілеспрямовано; вони здадуться, як тільки ви почнете робити щось значне. Так що орієнтуйтеся на самого себе – робіть щось, що приведе вас до цього. Хтось полюбить це, інші почнуть ненавидіти. Клас.
  • Вам не потрібно бути виконавцем. Не потрібно бути художником, письменником або кимось ще, хто буквально виставляє свою роботу (хоча це було б чудово). Достатньо, щоб ваша думка стало відомим. Бути почутим – це те, чого багато людей бояться. Неважливо, як ви це зробите – все залежить від вас.
 • Be Unique Step 20.jpeg 8 Робіть те, що щиро доставляє вам задоволення. Спробуйте хобі або спорт, які вас приваблюють. Коли ви будете робити те, що любите, ви зустрінете людей, які більше співзвучні вам, і з якими ви сумісні – хороші друзі в довгій перспективі. І ви станете щасливішими. Раптово, все почне приносити вам задоволення.
  • Продовжуючи думку, не робіть те, що вам не подобається. Якщо ваші друзі хочуть відправитися на вечірку техно-музики, зав'язавши волосся хвостиком, напившись і надівши на себе неонові вогні, а ви просто зовсім інакше переживаєте сьогоднішній ранок вівторка – не робіть цього. Робіть щось своє. Може бути, це ранок вівторка ви хочете провести, вивчаючи блакитний період Пікассо. Може, ви хочете зробити вафлі. Або влаштувати оргію. Якщо вам це принесе задоволення – зробіть це. Прислухайтеся до себе! Тільки ви знаєте, що зробить вас щасливим.

 • Поради

  • Просто будьте собою. Все навколо і так інші, так що це не потребує багато зусиль.
  • Навчитеся чогось стоїть від всіх, кого ви зустрічаєте.
  • Шукайте унікальне хобі/захоплення, яким ви могли б пишатися. Не беріть якесь хобі просто тому, що воно виглядає унікальним або несхожим. Виберіть що-те, чим ви будете щиро захоплені.
  • Будьте впевнені в собі. Входите в кімнату гордо і зацікавлено. Не треба соромитися!
  • Неважливо, скільки у вас грошей, і як добре ви одягнені, найважливіша річ, яку ви може одягти – посмішка. Посмішка може зробити чийсь день яскравішим.
  • Пробуйте змішувати стилі. Можете переходити від шику до авангарду або змішати їх все!

  Попередження

  • Ви легко можете почути образи на свою адресу за те, що унікальні, або навіть просто за те, що у вас є своя думка. Ігноруйте це! Оберніть образу позитивною стороною.
  • Коли знайдете сміливість бути самим собою, насолоджуйтеся тим, хто ви є. Але не потрібно намагатися нав'язати свої ідеї друзям – в кінцевому рахунку, все виглядатиме як і раніше.
  • Не намагайтеся занадто сильно стати унікальним, щоб це не виглядало так, ніби хочете стати несхожою просто для того, щоб бути несхожим. Унікальність означає бути чесним з самим собою, бо всі ми від природи відрізняємося різними цінностями, інтересами і смаками. Відсвяткуйте себе і будьте унікальні без особливих зусиль.
  • Коли хтось робить вам комплімент, подякуйте його і скажіть що-небудь приємне у відповідь.
  • Не зациклюйтеся.

  Sources & Citations

 • ^ http://www.simplypsychology.org/asch-conformity.html
 • ^ http://www.artofmanliness.com/2009/01/11/being-your-own-man/
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?