Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути розумово і емоційно сильним

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Розвиток розумової сили

 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 01.jpg 1 Позбавтеся від невпевненості в собі. Емоційна та розумова сила починається з впевненості, що ви не будете розчавлені, коли у вас поганий день. Якщо ви не дуже впевнені в собі, ви можете бути знищені чиїмось негативним відгуком, або втратити інтерес до завдання, коли починаються складності. Розвивайте свою розумову силу, працюючи над своєю впевненістю в собі, і незабаром ви зрозумієте, що вже володієте силою справлятися з чим завгодно, що з'явиться на вашому шляху.
  • Вчіться довіряти собі. Довіряйте емоціям, які піднімаються до поверхні в певній ситуації, і дійте у відповідності з ними.Be Mentally and Emotionally Strong Step 01Bullet01.jpg
  • Не порівнюйте себе з іншими. Спуститися в цю кролячу нору це вірний спосіб створити невпевненість у собі. Просто тому, що хтось думає певним чином, не означає, що і ви повинні думати так само. Дозвольте собі бути як можна більш сильним собою, а не слабким варіантом когось іншого.Be Mentally and Emotionally Strong Step 01Bullet02.jpg
  • Навчіть того, що знаєте, когось іншого. Передача своїх знань комусь іншому, навіть якщо це така проста річ, як випікання пирога, допоможе вам побачити, скільки ви можете поділитися.Be Mentally and Emotionally Strong Step 01Bullet03.jpg
  • Позбавтеся від поганих звичок, які шкодять вашої впевненості. Якщо у вас є звичка пити занадто багато, витрачати занадто багато часу в Інтернеті, дуже часто палити, або інша звичка, яка заважає вашій впевненості, прийміть заходи, щоб знову бути в змозі розпоряджатися своїм часом.Be Mentally and Emotionally Strong Step 01Bullet04.jpg
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 02.jpg 2 Зберігайте спокій під тиском. Коли ситуація починає загострюватися, і ви відчуваєте, що ваші емоції можуть виплеснутися назовні, не дозволяйте їм цього зробити. Зробіть те, що потрібно, щоб залишитися спокійним, замість того щоб кричати в гніві чи тікати просто тому, що ви не можете з ним впоратися. Коли ви трохи стримуєте себе, замість того щоб бути імпульсивним і протидіяти, то у вас є більше часу, щоб зважити всі свої варіанти і визначити самий мудрий шлях.
  • Порахувати до 10 звучить банально, але це дійсно допомагає. Перш ніж у вас з'явиться емоційна реакція на щось, зупиніться, зробіть глибокий вдих, і обміркуйте все як слід.
  • Записування думок у щоденник також допоможе вам розібратися в ситуації та зберігати спокій. Якщо ви повинні прийняти важливе рішення або ви почуваєте себе розбитим із-за чогось, направте свої емоції в щоденник, потім перечитайте написане і подумайте над цим.Be Mentally and Emotionally Strong Step 02Bullet02.jpg
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 03.jpg 3 Не турбуйтеся через дрібниці. Якщо ви чутливі до дрібних подразнень і словесним колкостями, з якими всі ми зіштовхуємося щодня, то в кінцевому підсумку вони скопятся і послаблять ваш розум. Намагайтеся бути більш товстошкірим, щоб ви не витрачали енергію на зациклення на те, що не має значення. Ця енергія буде потрібна вам, щоб залишатися сильним, коли на вашому шляху з'являться більш серйозні життєві труднощі.
  • Не турбуйтеся про дріб'язкові судженнях і негативних коментарях інших людей. Як упевнена в собі людина ви повинні пропустити це повз вуха. Ви ніколи не знаєте, що відбувається в особистому житті цієї людини. Якщо хтось грубий з вами або намагається образити вас, просто уявіть, що у цієї людини повинно бути є вагома причина, щоб бути в поганому настрої.Be Mentally and Emotionally Strong Step 03Bullet01.jpg
  • Вчіться не нервувати з-за пробок, пролитої кави, довгих черг, і інших таких же дратівливих, але незначних подій. Життя дійсно занадто коротке для того, щоб дозволяти дрібницям відбирати вашу розумову енергію.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 04.jpg 4 Ставте перед собою цілі і дотримуйтесь їх. Ви можете виробляти духовну силу, ставлячи перед собою цілі і працюючи для їх досягнення, крок за кроком. Щоб перейти від одного кроку до іншого потрібно докладати зусиль, працювати, незважаючи на нудьгу або біль, і дотримуватися мети, поки не досягнете її. Це непросто, і чим більше ви практикуєтеся, тим краще ви стаєте в досягненні своїх цілей.
  • Якщо у вас є великі цілі, які здаються недосяжними, розбийте їх на більш дрібні, здійснити кроки. Наприклад, якщо ваша мета це скинути 10 кілограмів, розбийте її на тижні, а потім на дні. Прагнете втрачати по 1 кілограму в тиждень, обмежуючи калорії і плануючи своє харчування.
  • Майте відношення "дотримуватися цього". Вирішіть, що навіть якщо ви зазнаєте невдачі, ви будете продовжувати намагатися, нехай ваша мета це збереження роботи, завершення проекту, управління фінансами, і так далі.
  • Не дозволяйте невдач зламати вас. Рикошет після зіткнення з невдачею вимагає мудрості й сили, як емоційної, так і розумової.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 05.jpg 5 Отримаєте перспективу. Якщо ви схильні занурюватися у свої проблеми, знайдіть способи отримати іншу точку зору на своє життя і всі її можливості. Кожен потрапляє в глухий кут час від часу, а ті, у кого є емоційна і ментальна сила, здатні знайти інший шлях до того, до чого вони йдуть. Якщо ви не можете впоратися зі своїми думками, спробуйте ці методи:
  • Більше читайте. Читання новин або роману дозволяє вам увійти в світ інших, можуть бути хорошим нагадуванням про те, що світ величезний і що ваші проблеми це лише крапля в морі.Be Mentally and Emotionally Strong Step 05Bullet01.jpg
  • Станьте волонтером. Взаємодійте з людьми, яким потрібна ваша допомога.Be Mentally and Emotionally Strong Step 05Bullet02.jpg
  • Вислухайте одного. Вислухайте того, кому дійсно потрібен ваш рада. Поставте себе на місце цієї людини і дайте йому найкращий, самий щирий рада.Be Mentally and Emotionally Strong Step 05Bullet03.jpg
  • Подорожуйте. Вихід зі своєї зони комфорту може реально допомогти вам отримати іншу перспективу вашої ситуації. Рушайте в якесь нове місце, навіть якщо це просто один з сусідніх міст.Be Mentally and Emotionally Strong Step 05Bullet04.jpg
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 06.jpg 6 Майте позитивне світогляд. Емоційно і розумово сильні люди не схильні багато скаржитися. У них стільки неприємностей, як у всіх інших, але вони роблять крок назад і бачать більш широку картину. Оптимізм з приводу того, що відбувається у вашому житті, і з приводу можливостей, які несе майбутнє, це величезна допомога, коли приходять труднощі.
  • Дозволяйте собі насолоджуватися моментом у щасливі часи. Радійте своїй родині, друзям, домашнім тваринам, і так далі, наскільки це можливо.Be Mentally and Emotionally Strong Step 06Bullet01.jpg
  • Шукайте хорошу сторону в складних ситуаціях. Завжди є чому навчитися.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 07.jpg 7 Не ховайтеся від правди. Здатність дивитися в обличчя реальності може бути найбільшим ознакою емоційної і розумової сили людини. Якщо вам належить подолати перешкоду, то ви повинні бути здатні дивитися йому в обличчя. Брехня самому собі про те, що відбувається, в кінцевому підсумку тільки нашкодить вам.
  • Якщо ви схильні йти від реальності, наприклад, ви дивіться занадто багато телепередач як спосіб уникнути своїх проблем, визнайте свої шкідливі звички і працюйте над їх подоланням.
  • Будьте чесні з собою з приводу своїх недоліків.
 • Частина 2 з 3: Звернення з життєвими ситуаціями

 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 08.jpg 1 Думайте, перш ніж діяти. Коли ви стикаєтеся з ситуацією, приділіть стільки часу, скільки потрібно, щоб обміркувати все, перш ніж ви відреагуєте або приймете рішення. Це дасть вам час взяти свої емоції під контроль і зважити варіанти, і це обов'язково, неважливо з якою ситуацією ви маєте справу.
  • Обов'язково чекайте не менше 10 секунд, щоб дозволити інформації засвоїтися, перш ніж почнете говорити. Навіть якщо ваша дівчина тільки що сказала вам, що відносини її більше не цікавлять, ви можете приділити 10 секунд того, щоб заспокоїти себе, перш ніж відповісти. Зрештою, ви будете раді, що зробили це.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 09.jpg 2 Подивіться з усіх боків. У спокійному стані, перш ніж вирішити, що робити, добре подумайте про даній ситуації. Що саме сталося? Які можливі шляхи? Завжди є більш ніж один спосіб вирішити проблему.
  • Скажімо, ваш друг попросив вас взяти участь у незаконній діяльності, і ви не впевнені як вибрати між тим, щоб залишитися лояльним до свого друга і підкорятися закону. Зважте всі за і проти обох курсів, які ви могли б прийняти. Ваш друг дійсно один вам, якщо просить вас порушити закон? Або закон стоїть на шляху істинного правосуддя?
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 10 Version 2.jpg 3 Визначте правильний шлях і слідуйте їй. Використовуйте свою совість в якості напрямку. Іноді відповідь буде ясним, а іноді дуже важко зрозуміти, що ж буде правильним. Не дозволяйте проблем мучити вас і вийти з-під контролю, прийміть рішення і дійте.
  • Поговоріть з тими, кому довіряєте. Абсолютно нормально питати думки інших, якщо ви не впевнені, яким курсом рухатися. Просто не дозволяйте їм схилити себе до поганого.
  • Подумайте про те, що б зробив той, ким ви захоплюєтеся. Це повинен бути хтось урівноважений, чесний, і добросердечний. Що зробив цей чоловік?
  • В кінцевому підсумку вам доведеться взяти відповідальність за свої дії на себе. Прийміть найкраще рішення, яке можете взяти – то, з яким ви зможете жити.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 11 Version 2.jpg 4 Не відступайте. Після того, як ви вирішили, що потрібно зробити, не сумнівайтеся. Ось де потрібно використовувати свою силу. Майте мужність діяти у відповідності зі своїми переконаннями, навіть якщо ваше рішення не найпопулярніше. Насправді, ті, хто найбільш сильний ментально та емоційно, залишаються вірними собі, навіть коли інші намагаються зламати їх.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 12 Version 2.jpg 5 Поміркуйте над тим, що сталося. Після того, що сталося, згадайте ситуацію, то, як ви з нею впоралися, і що з усього цього вийшло. Чи пишаєтеся ви тим, як повелися? Зробили б ви щось по-іншому, якби могли? Вчіться на своєму досвіді. Мудрість здобувається тільки так. Аналіз події, а не просте прагнення прибрати це з своєї голови, допоможе вам бути впевненим, що робити в наступний раз, коли ви зіткнетеся з проблемою.
 • Частина 3 з 3: Збереження напрямку

 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 13 Version 2.jpg 1 Тримайтеся подалі від вад, які порушують вашу душевну рівновагу. Якщо ви граєте зі своїм душевним здоров'ям, випиваючи, вживаючи наркотики, займаючись крадіжками, кажучи неправду, і так далі, то ви знижуєте свою здатність бути емоційно і розумово сильним. Почніть поступово витісняти ці вади зі свого життя, або, принаймні, обмежте їх, щоб вони не контролювали вашу поведінку і емоції. Якщо у вас залежність, зверніться за допомогою.
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 14 Version 2.jpg 2 Зберігайте тіло сильним. Сильне, здорове тіло допоможе вашому розуму також залишатися сильним. Коли ваше тіло не в порядку, то набагато важче приймати складні рішення або пропускати злі зауваження повз вуха. Все здається гіршим, коли ваше тіло не в хорошій формі.
  • Їжте здорові, цілісні продукти, особливо фрукти або овочі.Be Mentally and Emotionally Strong Step 14Bullet01.jpg
  • Пийте багато води, не менше 8 склянок на день.Be Mentally and Emotionally Strong Step 14Bullet02.jpg
  • Спіть стільки, скільки вам потрібно, 7-8 годин або близько того щоночі.Grow Facial Hair Fast Step 05.jpg
  • Регулярно робіть фізичні вправи і рухайтеся якомога більше кожен день.Get Toned Step 09.jpg
 • Be Cool and Popular in Sixth Grade Step 16 Version 2.jpg 3 Збагачуйте свій розум. Намагайтеся продовжувати вчитися весь час. Ви будете ставати розумово сильніші і мудріші, чим більше знань ви будете накопичувати. Не дозволяйте собі застрягти в колії, розумової чи фізичної. Будьте цікаві, дізнайтеся, та будьте в курсі подій світу.
  • Читайте книги, дивіться хороші фільми, ходіть на концерти, вистави, дивіться балет, і беріть участь в мистецтві в тій чи іншій формі.Multitask Step 08.jpg
  • Створіть своє власне мистецтво. Пишіть, малюйте, створюйте музику, скульптури, в'яжіть – що завгодно, що стимулює вашу творчу сторону.Be Mentally and Emotionally Strong Step 15Bullet02.jpg
  • Навчати новим навичкам. Займіться чим-небудь на кухні, зробіть що-то в будинку своїми руками, посадіть сад, навчитеся керувати радіокерований автомобіль, ловити рибу, бігати на довгі дистанції.Be Mentally and Emotionally Strong Step 15Bullet03.jpg
  • Розмовляйте з людьми. Заводите глибокі розмови, які виходять за межі світської бесіди. Дізнавайтеся історії людей та діліться своєю власною.Be Mentally and Emotionally Strong Step 15Bullet04.jpg
 • Be Mentally and Emotionally Strong Step 16.jpg 4 Працюйте над своєю духовною стороною. Багато людей отримують силу, приділяючи увагу своєї духовності. З'єднання з чимось більшим, ніж ви самі – що б це не було – може наповнити ваш дух силою і цілеспрямованістю. Духовність може приймати різні форми і важливо знайти ту, яка підходить вам. Немає певного вірного шляху бути духовним.
  • Подумайте про те, щоб піти в місце поклоніння, щоб помолитися з іншими людьми.
  • Займіться медитацією або йогою.
  • Проводьте час на природі і милуйтеся красою природного світу.Be Mentally and Emotionally Strong Step 16Bullet03.jpg
 • Grow Facial Hair Fast Step 19.jpg 5 Поговоріть з психотерапевтом. Психотерапевти навчені навчити вас методам, які ви можете використовувати для зміцнення свого розуму. Хороший психотерапевт допоможе вам зрозуміти, як залишатися сильним при зіткненні з певними проблемами у своєму житті. Не забувайте про цьому чудовому ресурсі для підтримання розумової та емоційної сили.
 • Поради

  • Якщо сісти і поговорити про це для вас є дійсно проблемою, не тримайте це в собі, це тільки нашкодить вам.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?